زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نگران حذف ظرفیت دانشگاه شریف نباشید!

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط AI..)
۲۴
۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , bng , happy07 , ka arman , p_farhadi , پروفسور , PanizIr , shahram.nasaji , Riemann , baby. , sadradin , Engineer , Narges_rainbow , pouya47 , Asemaneabi , ican , nazanin_sh , parniyan913 , infinity31 , ana9940 , احسان مومنی , sand , kh.jafarzade , بنده ی خدا , mint07 , dornajo0on
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط happy07.)
راستش منم وقتی که شریف حذف شد و دوستان اعتراض کردند، به این موضوع خیلی فکرکردم، و حتی الان که با معترضین همراه شدم هنوزم فکر می کنم.
ببینید این یه رابطه ی دو طرفه است بین شریف و دانشجوها
شریف برای شریف ماندن یا شریف‌تر شدن به دانشجوهاش احتیاج داره
و
دانشجوها هم برای اینکه به هدف هاشون برسن به شریف احتیاج دارن
حالا هدف هر چی باشه از خدمت بهتر به مملکت و باسوادتر شدن تا حتی دیدن شریف فقط به عنوان یه پل برای خروج از کشور

نمی شه بچه هایی که برای حذف شریف اعتراض کردن رو ملامت کرد یا گفتن هر چیز دیگه ای مثل "فقدان اعتماد به خویشتن"
به هر حال این یه واقعیته که این یه رابطه ی دو طرفه است
هم شریف باید برای دوباره داشتن این دانشجوها تلاش کنه
و
هم دانشجویان برای داشتن فرصتی به اسم شریف، و بدست آوردن چیزهایی که بدون غلو بعضی هاشون فقط توی شریف بدست میان.
من خودم کارشناسی فردوسی بودم یه دانشگاه تقریبا خوب، ولی قبل از اینکه بیام فردوسی اول صنعتی اصفهان بودم، شاید از دید اعداد و ارقام سطح علمی این دو دانشگاه تفاوت چشم گیری نداشته باشه، ولی واقعیت اینه که صنعتی اصفهان یه جو دیگه ای داره که فردوسی هرگز نداره و بچه هایی که اونجا لیسانس میگیرند به نظرمن از خیلی از جهات با بچه های فردوسی تفاوت دارن چون چیزهایی رو دارن که فقط باید صنعتی اصفهان باشی تا اونها رو داشته باشی، و شریف هم همین طوره، همون طور که فردوسی به نسبت خیلی جاها همین ویژگی رو داره!!

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , sand
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط tayebe68.)
الان مساله ۲۰، ۲۵ نفر از دست دادن شانس رفتن به دانشگاه شریفه ؛ برای افرادی مثل من مساله اینه که با حذف کدهای شریف ۱۷ نفر ظرفیت های اصلی و اولویت بالا کم شدند و این باعث میشه اگر من تا قبلش شانس قبولی شبانه دانشگاه تهران رو داشتم، حالا این شانس رو از دست میدم

این ظرفیتهای دانشگاه تهران هم که اضافه شدند دو مورد رو باید راجع بهشون بگم، اول اینکه از گرایشهای اصلی نیستند، چندتا گرایش جدیدن(سامانه های شبکه ای - سیستم های چند رسانه ای) که من به شخصه با تحقیقاتی که انجام دادم به درسهاشون علاقه نداشتم و اینها رو اصلا انتخاب نکردم!! دوم اینکه اینها مربوط به دانشکده فنی نیستند، در دانشکده علوم و فنون نوین تدریس میشن، که یک دانشکده تازه تاسیس است و مسائل و مشکلاتی به خاطر تازه تاسیس بودن خواهد داشت.

(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  "من برتر و بزرگتر از آن هستم که اسم یک دانشگاه خاص همه چیزم شود؛ پیش میروم، هر کجا باشم. . ."
"من فرصت در شریف بودن را از دست ندادم، شریف فرصت داشتن مرا از دست داد"
"چرا دیدگاهم این باشد که دانشگاه سطح مرا بالا ببرد؟ این جسارت را دارم که بگویم "من" سطح دانشگاهی که در آن خواهم بود را بالا میبرم"
"محدودیت و وابستگی به نام یک دانشگاه خاص، ناشی از "فقدان اعتماد به خویشتن" است!"
جسارتا به نظرم این جملات خیلی شعاری هستند! و واقعیت تا حد زیادی پشتشون پنهان میشه. دود این ماجرا در نهایت به چشم قبولی های امسال میره که به خاطر این نابسامانی، در دانشگاهی که یک درجه پایینتره قبول میشن

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: it866 , explorer , AI. , happy07 , virtual girl , sahar_rostami2 , mammad_asir , sand
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  خلاصه حرفم این است:
"من برتر و بزرگتر از آن هستم که اسم یک دانشگاه خاص همه چیزم شود؛ پیش میروم، هر کجا باشم. . ."
"چرا دیدگاهم این باشد که دانشگاه سطح مرا بالا ببرد؟ این جسارت را دارم که بگویم "من" سطح دانشگاهی که در آن خواهم بود را بالا میبرم"
"محدودیت و وابستگی به نام یک دانشگاه خاص، ناشی از "فقدان اعتماد به خویشتن" است!"

شعار شعار شعار....

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۱۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: it866 , happy07 , neda_Network , maryam parvini , kaviresabz , hoomanab
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ
واقعا ابن تاپیک شده شعار............
۱۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , Mojde# , happy07 , virtual girl , neda_Network
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۲۳ ب.ظ
حرف شما درست ولی وقتی اعتبار زمین چمن یه دانشگاه میشه = اعتبار کل یه دانشگاه دیگه
و
توی دانشگاهی یه استاد درست حسابی پیدا نمیشه تا ازش چیزی بپرسی و یکی دیگه پر شده از استادای عالی

پس
فکر نمیکنم یه شریفی هم بتونه توی دانشگاهی بدون امکانات و استاد کاری بکنه!!!
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , happy07 , sahar_rostami2 , maryam parvini
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ، توسط happy07.)
RE: نگران حذف ظرفیت دانشگاه شریف نباشید!
(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ ب.ظ)shishabori نوشته شده توسط:  حرف شما درست ولی وقتی اعتبار زمین چمن یه دانشگاه میشه = اعتبار کل یه دانشگاه دیگه
و
توی دانشگاهی یه استاد درست حسابی پیدا نمیشه تا ازش چیزی بپرسی و یکی دیگه پر شده از استادای عالی

پس
فکر نمیکنم یه شریفی هم بتونه توی دانشگاهی بدون امکانات و استاد کاری بکنه!!!

دقیقا!!من یه دوستی دارم که از علمی کاربردی لیسانس نرم افزار دارن، ایشون اون اوایل که دانشگاه قبول شده بودم ازم پرسیدن استاداتون دکتر اند؟ و من متعجب ازاین حرفAngel ایشون ادامه دادند که اخه ما اگه یه استاد دانشجوی دکتری هم حتی می داشیم جای تعجب بود!! حالا این شرایط که داشتن یه استاد دانشجوی دکتری بهترین گزینه بوده رو بذارید کنار شرایط فردوسی که مثلا یکی از اساتید کارمند ناسا هستن و همکار و دوست پروفسور لطفی زاده پدر علم فازی و پروفسور کارلوس مرحوم پدر رباتیک ایران، یا مثلا یه استاد دیگه چندین سال مدیر یکی از کمپانی های مشهور که نمی خوام اسمش رو بگم بودن.
فکر می کنم توضیحاتی که سایرین قبل من دادند و صحبت های الانم جواب سوالی رو که ازم پرسیدین ولی الان پستتون نیست، رو داده باشه جناب AI

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shishabori , sahar_rostami2
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ
ظاهراً تا اطلاع ثانوی باید چند ساعت یه بار کارنامه مون رو چک کنیم تا بلکه رتبه مون تغییر نگرده باشه!!
افتضاحی که این دولت سال اول روی کار بودنش سر کنکور ارشد به بار آورده در حدی جدیه که وزیر علوم باید استیضاح بشه.
متاسفانه علی رغم مکاتباتی که با خبرگزاری ها از همون روز اول اعلام نتایج داشتیم حاشیه های کنکور امسال اصلاً بازتاب داده نشد...
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: sama19624
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط mohsen100.)
نیم فاصله شیفت +کنترل+۲:-)
منم تا دیشب نمیدونستم از پست یکی از کاربرا یاد گرفتم:-)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , zoltrix_66 , tayebe68 , neda_Network
ارسال: #۱۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ

ببین.. من نمیدونم تو کی هستی... مردی زنی...کی هستی کجا هستی... ولی هرچی هستی... یه استعداد ناب تو دست به قلم شدن داری

بزن تو کار خبرنگاری و نویسندگی... واقعا تو نوشتن استعداد داری

در ضمن من رتبه کنکورم رو هم به همون شیوه ای که گفته بودی دیدم که بسییییاار موثر بود (همون ایده ورق آچار)

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , maryam parvini , neda_Network , sand
ارسال: #۱۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط mammad_asir.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  در نهایت این دانشگاهـ است که با از دست دادن دانشجویان برتر زیان می کند.

این حرف در صورتی درسته که دید دانشگاه همچین چیزی باشه اونجام چی کار به پیشرفت و ... دارن
اره اگه یه ارگان خصوصی باشه میگیم درسته ولی اینجا که همه چیشون به راحه
نهایتم به قول شما اسم دانشگاه داغون شه چی از که کم میشه!!!!!!!
کلا دانشجو دائم الضرره

حرفهای شما واسه کنار اومدن با قضیه خوبه در صورتی که مثلا بگیم یه حادثه ای رخ داده یا یکی نتونسته دانشگاه خوب قبول شه و پاییین تر قبول شه ولی نه اینکه یه عده خیلی راحت با سرنوشت ملت بازی کنن و بچه ها ساکت بمونن
آفرین به اونایی که پیگیرن واقعا مرهبا.

(۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  "من فرصت در شریف بودن را از دست ندادم، شریف فرصت داشتن مرا از دست داد"

ببین.. من نمیدونم تو کی هستی... مردی زنی...کی هستی کجا هستی... ولی هرچی هستی... یه استعداد ناب تو دست به قلم شدن داری

بزن تو کار خبرنگاری و نویسندگی... واقعا تو نوشتن استعداد داری

در ضمن من رتبه کنکورم رو هم به همون شیوه ای که گفته بودی دیدم که بسییییاار موثر بود (همون ایده ورق آچار)

فکر کنم خبر نگاری بیشتر به دنبال کار رفتن و پیگیری کردن ربط داره که بچه هایی که عتراض کردن بیشتر به خبر نگارب مربوط میشه.

ایشون با این حرفاش بهش میخوره رئیس سنجش یا یکی از مسئولان باشه یا بخواد بشه چون دنبال راههای پیچوندن هستند.
البته جسارت به دوستمون نشهBig Grin . کلی گفتم Big Grin
البته من کلیته حرفتو قبول دارم ولی زیر ساخت پیاده شدن حرفت هنوز نیست اون زیر ساخت اینه که دانشگاه واقعا بگه من نیاز دارم و پیشرفت دانشجو رو پیشرفت کشور بدونن نه بالا بردن سمت مدیریتی و خیلی چیزای دیگه که همه میدونن

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam parvini , sand
ارسال: #۱۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۹ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  دانشگاه شریف تنها دانشگاه کشور نیست.
این "خود شما" هستید که عیار خویشتن را مشخص میکنید، نه صرفا دانشگاهی که در آن تحصیل میکنید.
با حذف شریف در بدترین حالت ظرفیت ها بهتر از سال ۹۲ می باشد.

در سال ۹۳ نسبت به سال ۹۲ :
(فقط: تهران-امیرکبیر-علم و صنعت-بهشتی-مدرس-خواجه نصیر-الزهرا) (افزایش ظرفیت دانشگاه ها با شرایط خاص و مصاحبه لحاظ نشده است)

ظرفیت گرایش ۱و۴ فقط در دانشگاه های شهر تهران حدود ۴۵ نفر افزایش یافته است.
ظرفیت گرایش ۲و۳ فقط در دانشگاه های شهر تهران حدود ۱۲ نفر افزایش یافته است.

در مجموع ظرفیت گرایش های آی تی در شهر تهران(بدون در نظر گرفتن شرایط خاص ها که آنها هم افزایش ظرفیت داشته اند) ۵۷ نفر افزایش داشته است؛
که (با در نظر گرفتن حذف ظرفیت دانشگاه شریف) ظرفیت گرایش های آی تی در شهر تهران حدود ۴۰ نفر افزایش داشته و شانس قبولی افزایش یافته است.

به عبارتی سال ۹۲ در گرایش های آی تی، دانشگاه های تهران-امیرکبیر-علم و صنعت-بهشتی-مدرس-خواجه نصیر-الزهرا و شریف ۱۴۳ نفر پذیرش داشتند
و سال ۹۳ با وجود حذف ظرفیت شریف، ظرفیت از ۱۴۳ به ۱۸۳ نفر افزایش یافته
و این یعنی ۴۰ نفر بیشتر نسبت به سال گذشته در شهر تهران قبول می شوند و طبعا قبولی در سایر شهر ها امکانپذیرتر می گردد.

واقع بین باشیم و خودمون رو محدود به اسم یک دانشگاه خاص نکنیم.
در نهایت این دانشگاهـ است که با از دست دادن دانشجویان برتر زیان می کند.
دانشگاه خوب در تهران و شهرهای بزرگ کشور کم نیست.

خلاصه حرفم این است:
"من برتر و بزرگتر از آن هستم که اسم یک دانشگاه خاص همه چیزم شود؛ پیش میروم، هر کجا باشم. . ."

پی نوشت:
احتمالا به حرفم می خندی!
می دانم!
اما من به توانایی و قابلیت "خویشتنم" و "سخنم" ایمان دارم.
این را درخشش من در دورهـ ارشد(در هر دانشگاهی که باشم) مشخص میکند.
تو هم "می توانی"
اگر خویشتنت را بشناسی و "بخواهی".

آفرین به فکر، شخصیت و اراده شماShy
شما از اون دسته افرادی هستید که خودتون زندگیتونو می سازید و این شما هستیدکه به زندگیتون می گید در چه مسیری پیش بره نه اینکه به جریان زندگی اجازه بدید شما رو به هر سمتی که می خواد بکشه!
تسلیم مشکلات زندگی نمی شدید و مطمئنا درمقابله باناملایمات زندگی، شما پیروزید چون اگه راهی به روی شما بسته بشه با اراده و آرامش، حتما راه دیگه ای پیدا می کنید به جای خودخوری، عجز وناله و توقف!... چون شخصیت استواری دارید... به قول پروین توی شعر چشمه و سنگ: بسی کند و کاوید و کوشش نمود تا از آن سنگ خارا رهی برگشود...
شخصیتتون فوق العاده ست تبریک می گم
توی این مدت اونقدر از بعضی بچه ها عجز و ناله دیدم بخاطر رتبه هاشون و حذف شریف، که واقعا ... نمی دونم چی بگم آخه ( البته بگذریم از ی عده که برای گرفتن حقشون، تلاش کردن که خیلی هم قشنگ بود که زیر بار زور نرن ولی محکم بودن)
دیدن یادداشت شما، واقعا روحیمو عوض کرد... واقعا خوشحال شدم از دیدن متن شماSmile
مرسی
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۸ ق.ظ
حرفاتون خوب و دلنشینه اما سخته خیلی سخت
اول از همه قصدم فقط از نوشتن این متن این هست که بگم با همه انرژی بچسبید به چیزی که میخواین تا همیشه راضی باشید چیزی رو انتخاب کنید که بعد واقعا پشیمون نشید
وقتی تو کارشناسی وارد دانشگاه شدم بعد یه ترم که دیگه همه بچه ها و استادا دانشجوها رو میشناسن همه میگفتن تو چرا اینجا قبول شدی!!!!!!!!!!!!! حتما ورودی در دانشگاه رو اشتباه اومدی سخته که از دانشگاهت خسته شی از محیطش، سخته که جوابگوی نیازهات نباشه و با آمالت نخونه... برای همه شرایط طوری نیست که بتونن خارج دانشگاه پیش برن سخته که مجبور شی محدود دانشگاهت شی از اون بدتر این هست که تو رو همه جا به اسم دانشگاهت ببینن نه کسی که واقعا هستی
من همه اینارو لمس کردم، وقتی ورودیهای بعد خودت بهت گلایه کنن که تو توقع استادا رو بردی بالا، هر کی میاد سر کلاس میگه اگر اون بود ... وقتی بچه ها بخوان بهت نزدیک شن چون کسایی که اومدن تو دایره دوستای تو، توی یه ترم تغییر کردن، بین ۵۰ تا ورودی فقط تو و دوستات با هم فارغ التحصیل میشی و بقیه میمونن یعنی ۵ نفر... وقتی اسم دانشگاه به خاطر نمره های ما چندنفر میشه اول اونم با استادی که درس نداده و اصلا نمیدونه درس چیه..... وقتی استاد درس نظریه زبان و ماشینت بشه یه دانشجوی شریف تو رشته مکانیک!!!!! اینایی که میگم درد داره هاااااااااااا وقتی خودت مجبور شی درس بدی ... خودم میرفتم دانشگاه دیگه و سر کلاس اونا یاد میگرفتم که اونجام میشدی شاگرد زرنگه بعد استاد اون دانشگاه میفهمید دانشجوش نیستی ناراحت میشد که حیف... خوب بود برگه امتحانت رو خودم تصحیح میکردم .......بعدش تو دانشگاهت که نه تو کشور موقع فارغ التحصیلیت بشی جزء نفرات اول ولی با یدک اسم دانشگاهت که اذیتت میکنه.. انقدری که یه عاشق درس رو خسته کنه بعد تو ارشدم بنا به دلایلی بری تو دانشگاهی که دوست نداشتی .. وااااااااااااای وقتی که میبینی ذهنیتی که داشتی اصلا نیست، ولی باز تو کار خودتو بکنی که هر استادی که دیدت بگه بیا با من پایان نامه بگیر و ...
ولی خسته میشی یجا و همش میخوای جدا شی از محیط و از اول شروع کنی تا چیزی که به دست میاری اندازه زحمتت و تلاشت باشه... چیزایی که میگم شاید درکش سخت باشه برای دوستان ولی واقعا سختم بود و هست دانشگاه هیچ کاری نمیکنه برات و خودتی... ولی برخوردا و بازخوردایی که بر اساس دانشگاهت میبنی انرژی و ذوقت رو کور میکنه

توصیه من به دوستان این هست که از اون بهترینی که میخوان دست برندارن تا بعدها ایکاش براشون نمونه، درسته شرایط زندگی یه وقتایی یه چیزایی رو تحمیل میکنه ولی تا جایی که میتونید خودتون رو بچسبونید به اون چیزی که میخواین، سعی کنید تو بهترین دانشگاهها درس بخونید، اگر خودت رو لایق بهترین میدونی پس جا نزن فرق زیادی بین دانشگاههای روزانه شاید نباشه اما با دانشگاههای دیگه فرقشون زمین تا آسمونه ... البته بازم مهم نیست متخصص که باشی همه جا برات جا هست ولی خب به لحاظ روحی خستت میکنن... و واقعا ارزش نداره از یه چیزی بگذری و برای همیشه تو ذهن و دلت ایکاش ایکاش باشه مگر اون چیزی که به خاطرش از هدفت میگذری بتونه راضی نگهت داره
چقدرم طولانی نوشتمTongue ولی خب دلم واقعا پر بود... امیدوارم کسی انرژی منفی نگیره اینارو فقط نوشتم که انرژی مثبت بدم و بگم جا نزن دوست من، واسه هدفی که داری سعی کن ( البته من سعی کردم ولی با شرایطم مجبور بودم یه چیزایی رو بپذیرم) سعی کن و برو دنبال چیزی که دوستش داری و راضی نگهت میداره برای همیشه و نه یک مقطع کوتاه
تلاشت رو همیشه بکن تا از خودت هم راضی باشی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , IT Pro , ana9940 , happy07 , سجاد۶۷ , sand , Marjan Asiaee
ارسال: #۱۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ
ایول بالاخره یکی یه حرف خوشگل نوشت
شریف رو دانشجوهاش و پشتکارشون شریف کردن ، همونا هم اگه توی علمی کاربردی چلغوزآباد باشن بازم همه میخوان برن چلغوزآباد
شدیدا لایک میکنم Big Grin یاد طنز حامد اهنگی افتادم اینجا Wink

HeartTongue
۰
۲
ارسال: #۱۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ
ممنون vesta جان با جمله اخرت خیلی موافقم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۲۳۸ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۸۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۳۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۴۷۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۲۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۲۷۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close