زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۸:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال درباره بیوانفورماتیک شریف

ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ق.ظ، توسط Ella.)
سلام تو دفترچه انتخاب رشته ارشد امسال یه کد رشته گرایش هوش هست که نوشته گرایش بیوانفورماتیک دانشگاه شریف ،میخاستم بدونم کسی اطلاعاتی درباره اش داره که توی دانشگاه شریف کدوم اساتید قرار برای این گرایش درس بدن چارت درسیش چطوریه زمینه های کار تحقیقاتیش چطور ؟[/b]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط BBumir.)
RE: سوال درباره بیوانفورماتیک شریف
(۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۸ ق.ظ)Ella نوشته شده توسط:  سلام تو دفترچه انتخاب رشته ارشد امسال یه کد رشته گرایش هوش هست که نوشته گرایش بیوانفورماتیک دانشگاه شریف ،میخاستم بدونم کسی اطلاعاتی درباره اش داره که توی دانشگاه شریف کدوم اساتید قرار برای این گرایش درس بدن چارت درسیش چطوریه زمینه های کار تحقیقاتیش چطور ؟[/b]

سلام،
الان هم تو دانشکده مهندسی کامپیوتر هم مهندسی برق و حتی فیزیک یه سری درس مربوط به بایو می‌دن ولی تو دانشکده مهندسی کامپیوتر دکتر مطهری و دکتر شریفی زارچی یه سری درسارو با عنوانای مبانی بایوانفورماتیک و بایوانفورماتیک ۱ و ۲ و ... ارائه می‌دن. این گرایش قبلا وجود نداشته و حدس می‌زنم که اکثر درسای تخصصیم این دوتا استاد ارائه بدن و یه سری درس گرایش هوش مثل یادگیری ماشینم تو چارت قرار بدن (فقط حدسه).
بعضی از این درسا ویدئوهاش تو مکتب‌خونه هست می‌تونید یه نگاهی بش بندازین اگه بخواید (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
). زمینه تحقیقاتیش فوق‌العاده وسیع و کاربردیه، می‌شه خیلی کارای نظری زیادی انجام داد و کارای کاربردی هم اصلا کم نیستن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ella , Uther Pendragon , hmd1
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۸, ۰۵:۲۵ ب.ظ
الان اساتیدش کیا هستند و چطوره خوبه در کل؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۸, ۰۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط BBumir.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۲۵ ب.ظ)ilas نوشته شده توسط:  الان اساتیدش کیا هستند و چطوره خوبه در کل؟

سلام،‌ من همشونو نمی‌شناسم ولی دکتر شریفی، دکتر مطهری، دکتر رُهبان، دکتر کوهی و دکتر ربیعی می‌دونم یا از قبل بایو کار می‌کردن یا درسای تخصصی گروه بایو رو ارائه می‌دن. البته این اساتید از دانشکده کامپیوترن، یه تعداد دیگه از اساتید از دانشکده برق و ... هستن که فک کنم بشه باهاشون پایان‌نامه برداشت و درس‌های تخصصی رو ارائه می‌دن.

خوب بودنش بستگی به علاقه داره و نظر شخصی. از لحاظ توانمندی اساتید به نظر من خوبن.

۰
۰
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۳ ق.ظ)BBumir نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۲۵ ب.ظ)ilas نوشته شده توسط:  الان اساتیدش کیا هستند و چطوره خوبه در کل؟

سلام،‌ من همشونو نمی‌شناسم ولی دکتر شریفی، دکتر مطهری، دکتر رُهبان، دکتر کوهی و دکتر ربیعی می‌دونم یا از قبل بایو کار می‌کردن یا درسای تخصصی گروه بایو رو ارائه می‌دن. البته این اساتید از دانشکده کامپیوترن، یه تعداد دیگه از اساتید از دانشکده برق و ... هستن که فک کنم بشه باهاشون پایان‌نامه برداشت و درس‌های تخصصی رو ارائه می‌دن.

خوب بودنش بستگی به علاقه داره و نظر شخصی. از لحاظ توانمندی اساتید به نظر من خوبن.

اهان
خیلی ممنون جواب دادین
خوب با فرض علاقه به بیو....
از این نگاه که سعی میکنن اذیت کنن یا نه؟
مثلا دکتر کوهی رو میگن اذیت میکنه و لج میکنه کلا و دکتر مطهری رو هم راضی نیستن میگن کاری باهات نداره....البته من خیلی سطحی شنیدم شاید هم کاملا غلط باشه
یا مثلا دکتر ربیعی از دانشوهاشون خیلی کار میخاد اما از طرفی با دانشجو خوبه...راستی حقوق میده اینجا یا فقط بچه های گرایش های دیگش رو ؟
شریفی و رهبان رو نشنیدم چیزی البته
.در کل جوی که بین اساتید این گروه هست منظورمه؟
و اینکه اگر دانشجوی غیر شریفی باشیم قبول میکنن یا نه هر کدوم؟
مثلا من از کارای هوش دکتر سلیمانی خوشم میومد اما میگفتن غیر از شریفی قبول نمیکنه اصلا...
و اینکه یه سوال دیگه...کلا کسایی که رفتن بایو راضین یا پشیمون که هوش رو نرفتن؟----به فرض اینکه رتبه اجازه بده----
و اوضاع اپلایشون نسبت به بقیه گرایش ها بدتر که نیست ؟
ببخشید من سوالاتم زیاد شد اگر مقدوره جواب بدین.
مرسی مرسی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۸۰۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۲۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۱۲۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۵,۹۱۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۰۳۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۱ ۱,۸۶۸ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۲۸۹ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۸۹۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۳۴۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  کنکور دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۵ ۳,۱۲۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mbashiri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close