زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تسلیت هموطن...زلزله ۶/۱ ریشتری استان بوشهر را لرزاند

ارسال:
۲۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ
به گزارش خبرنگار مهر از بوشهر، ساعت ۱۶ و ۲۲ دقیقه امروز سه شنبه زمین لزره ای به بزرگی ۶/۱ ریشتر کاکی در استان بوشهر را لزراند.

فرماندار دشتی در گفتگو با شبکه خبر گزارش داده که بر اساس آمار اولیه دستکم سه نفر در این زلزله جان خود را از دست داده اند که البته این آمار هنوز قطعی نیست.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نیز در این رابطه به شبکه خبر گفت: حدود ۱۰ هزار نفر در منطقه مذکور زندگی می کنند.

محمود مظفر ادامه داد: به دنبال وقوع این زمین لرزه تیمهای ارزیابی به محل اعزام شده و تاکنون ترک خوردگی منازل گزارش شده است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر تیمهای ارزیابی در محل هستند.

[تصویر:  171717_1_1379084581.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Eternal , good-wishes , انرژی مثبت , nina69 , banafshe , azad_ahmadi , Lantern , شاپری , Mohammad WR10 , diligent , Xilinx , equilibrium , shima_24 , MajidManesht2012 , srj , Autumn.Folio , ubc , Jooybari , pershang , mortez28 , دانشجوی خسته , Doctorwho , hosseini2012 , Dark Knight , Fardad-A , lotus , sina_bhh , Avicenna , Pakzad , baran , ka1366 , Ahad.mozafari , byb , sara_13686868 , mansourzadeh , MehrTa , selma , aatwo , M*Gh , ghaderiyaser , yasermrz , rezaei.m , saaraa , Afroz , hadidoost
ارسال:
۲۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ب.ظ
انشالله که خسارت جانی زیادی ندیده باشن ، دوست ندارم زلزله آذربایجان یه بار دیگه جای دیگه ای تکرار بشه ، چون واقعا خیلی بده و هرکی از نزدیک ندیده باشه شاید نتونه درک کنه ولی واقعا دردناکه
خدا خودش بهشون صبر بده

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Mohammad WR10 , diligent , The BesT , Xilinx , انرژی مثبت , Autumn.Folio , pershang , Dark Knight , foranyone , ka1366 , M*Gh
ارسال:
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط شاپری.)
یکی از دوستان خانوادگی ماهم بوشهری هست
ماهم نگران شدیم و زنگ زدیم
خوشبختانه منطقه اونا نبود ، اما گفت یه منطقه کلی خراب شد و کلی کشته دادSad حتی بیشتر از اون چیزی که تو اخبار گفت. الانم هتوز با بالگرد دارن امدادرسانی میکنن و صدای بالگردا هنوز میاد تا خونشون. خیلی ناراحت کنندس. خیلی Sad
خدایا کمکشون کن

چرااا.... چرا....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10 , The BesT , shima_24 , Eternal , Autumn.Folio , jameshenas , pershang , maryam.raz , Dark Knight , ka1366 , sara_13686868
ارسال:
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
منم این حادثه رو تسلیت میگم باید یه فکری به حال روستاهای ما بشه تا دیگه شاهد این حوادث نباشیم . حداقل جلوی خیلی از موارد گرقته میشه.

باد با چراغ های خاموش کاری ندارد اگر در سختی هستی بدان که روشنی.
شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Eternal , pershang , maryam.raz , Dark Knight , ka1366 , M*Gh , saaraa , avin_kord , sara_13686868
ارسال:
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ق.ظ
منم به نوبه خودم تسلیت میگم. منتظرن همیشه زلزله شدید بیاد یه تعداد از هموطنانمونو از دست بدیم و بعدن به فکر نوسازی ساختمانها بیوفتن.متاسفم واقعن.
امیدوارم اولین و آخرین زلزله ی این چنینی تو این سال جدید باشه.

هموطن تسلیت

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , Mohammad WR10 , pershang , maryam.raz , Dark Knight , ka1366 , avin_kord , sara_13686868
ارسال:
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ب.ظ
یکی از دوستامون اینجا هستن که اهل بوشهرن
ازشون خبری ندارم
برای سلامتی خودش و خانوادش دعا کنید
ممنون

برای همه درگذشتگان این حادثه طلب رحمت از خدا و برای بازماندگانشون تسلیت میگم و صبر از خدا میخوام

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , pershang , nina69 , Eternal , Doctorwho , maryam.raz , Dark Knight , Mohammad WR10 , banafshe , aatwo , M*Gh , sara_13686868
ارسال:
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۰۹ ب.ظ
منم توی بوشهر و چندتا از شهرستانهاش دوست زیاد دارم
چون اونجا دانشجو بودم
ولی خدارو شکر خوب بودن
هرچند خیلی از هموطن هامون از دست دادیم
نمیدونم چرا این مدت اونم تو این وضع اقتصادی این همه زلزله میاد
به همه دوستای خونگرم بوشهری تسلیت میگم
امیدوارم آرامش و روحیه شون رو هر چه زودتر بدست بیارن
ایشالله که دیگه این حوادث رو تجربه نکنیم

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , Mohammad WR10 , avin_kord , sara_13686868 , آلبالو
ارسال:
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ ب.ظ
ولی انگار روستاشون مقاوم بوده که ۶ ریشتر زلزله فقط ۳۵ کشته داده. رادیو میگفت فقط ۶۰ نفر در بیمارستان موندند و بقیه مرخص شده اند.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10 , foranyone , sara_13686868
ارسال:
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ ب.ظ
البته تو خبرگزاری اومده بود که ۷۰۰ خونه ۱۰۰ درصد تخریب شدن!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10 , good-wishes , M*Gh , sara_13686868
ارسال: #۱۰
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ ب.ظ
خدایا تا کی زلزله ۶ ریشتری باید خونه های ایرانی ها رو خراب کنه!
کی ساختمان ها میخوان مقاوم بشن!

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10 , aatwo , sara_13686868
ارسال: #۱۱
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ق.ظ
باعرض سلام من بعنوان یک بوشهری از تمام دوستان مانشتی که با هم استانی های ما اظهار همدردی کردن تشکر می کنم .ومن هم به نوبه خودم به تمامی اهالی خطه کاکی بالاخص منطقه شنبه تسلیت عرض می کنم و برای بازماندگان صبر و برای همه در گذشتگان تقاضای علو درجات را از خداوند منان دارم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , good-wishes , aatwo , انرژی مثبت , M*Gh , Mohammad WR10 , saaraa , avin_kord , sara_13686868
ارسال: #۱۲
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ ق.ظ
نخل های شروه خوان بخوانید بر مزار فایز ها ....
نخل های شروه خوان بخوانید بر مزار فایز ها. بخوانید بر ویرانه هایی که امشب ستاره است سقفشان. بخوانید با شور دگر بار. بخوانید که امشب جای خواندن شعر فایز است...
تصور نمی کنم امشب خواب داشته باشم. خواب داشته باشم و در خواب نبینم پینه های دستان کهنه مردی که زیر خروارها دفن شده است. بخوابم و نشنوم صدای دختر بچه هایی که زجه می زنند. بخوابم و دردنکشم از شنیدن ناله های وا مادرا...

دیار فایز امشب آرامش عجیبی دارد و مردمانش بدون داشتن دیوان یارشان از بَر می خوانند دوبیتی، زیر سقف خدا. یقین می کنم کوه هم نتوانست زیر بار این مصیبت قد خم نکند و خیره شدن به چشمان خیلی ها برایش سخت بود که آرام فرو ریخت و دم بر نیاورد.

زلزله ... زل زد به چشمان مردمی که زل زده به چشمان خدا بودند و داستان، داستان هیچ پیراهن و هیچ بویی نبود و تنها چند قدمی خدا بود که زمین بی هویت شد
آنجا حالا مردمی دارد که مصیبت دیده اند. داغ دیده اند و داستانشان، داستان هیچ یعقوب و ذلیخایی نیست که روایتش بی پروا باشد.
داد باید بزنم که پیراهن عزایم را آماده کنند تا داستان نویس شوم و روایت کنم داستانی که آغازش بی نهایت بی مقدمه است. راوی خوبی اگر نبودم خرده نگیرید، چرا که امشب سوز بی امانم کرده است و اشک اگر نبود سوز دلم خاموشی نداشت.

پ.ن: متن فوق نوشته آقای مهدی بحرینی می باشد. برای کسانی که با منطقه دشتی آشنایی ندارند باید عرض کنم که فایز اسم شاعر دوبیتی سرای بومی منطقه دشتی هست و شروه خوانی هم یکی از اقسام موسیقی فولک استان بوشهر هست. مردم دشتی (منطقه زلزله زده) به شروه خوانی و مراسم های شب شروشون معروف هستن

خیال کشتن من داشت جانان
کدامین سنگدل کردش پشیمان
ندانست عید فایز آن زمانست
که گردد در منای دوست قربان

[تصویر:  171874_1_1379084521.jpg]

با تشکر از دوستان مانشتی به خاطر همدردی با همشهری های عزیزم.
وقوع زلزله های ۵ و ۶ ریشتری در استان بوشهر برای مردم تازگی نداره. توی چند سال اخیر چندبار تجربه اش کردم. خوشبختانه توی روستاهای بزرگ اغلب خونه ها بهسازی شدند و مشکل آنچنانی نداشتند ولی مردم روستاهایی که نرخ مهاجرتشون بالاست دست و دلشون نمیره که خونه ها رو نوسازی کنن. متاسفانه در این زمین لرزه ۴ روستای کوچک به کلی ویران شد و شهر شُنبه هم آسیب زیادی دید.
خدا رو شکر مسئولین و مردم استان از همون لحضات اولیه دست به کار شدند و نزاشتن تلفات غیر قابل کنترل بشه.
ان شاا... خداوند به داغ دیدگان این حادثه صبر بده
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , good-wishes , Mohammad WR10 , saaraa
ارسال: #۱۳
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ق.ظ
RE: تسلیت هموطن...زلزله ۶/۱ ریشتری استان بوشهر را لرزاند
بسیار غم انگیز بود
هرجای ایران این اتفاق می افتاد برایم غم انگیز بود حالا چه رسد به هم استانی های عزیزم
بسی جای تاسف داشت! اتفاق در نقطه ای افتاد که مردمانش لایق چنین دردی نبودند. آمار ۳۷ نفر کشته و در حدود ۸۰۰ نفر مجروح برای روستای بزرگی که به شهر خطاب می گردد و حومه آن آمار کمی نیست
چیزی که هیچ وقت به آن توجهی نمی شود و نخواهد شد رسیدگی به وضعیت مردم استان بوشهر است، این منازل و این زندگی در خور و شان این مردم نیست
مردمی که کم سروزبون ترین مردم استان کشور هستند! باورتان می شود مردم و مسئولینی داریم که از حق طبیعی خودشان نمی توانند دفاع کنند؟ مسئولین!!!
چه بسیار خنده دار است که در استانت منابع فراوان طبیعی از جمله گاز و نفت در عسلویه، کنگان، جم و خارک داشته باشی و استانت فقیرترین باشد، چه بسیار خنده دار است که گاز کشور را تامین کنی و استان خودت جز آخرین استان هایی باشد که گازکشی می شود(شایدم آخرین)، و چقدر مردم استانم در گرفتن حق طبیعی خودشان صبورند!!! برایم جای تاسف دارد که همچنان پیرمردهایی را می بینم که با ۶۵ سال سن کپسول گاز بر دوش گرفته اند و در صف گاز ایستاده اند، و وقتی می پرسی عموجان دیگر گازکشی کرده اند چرا گازکشی نمی کنی؟ می گوید ما ۶۰ سال از عمرمان را اینطوری گذارنده ایم و عادت کرده ایم، و برای ما دیگر فرقی ندارد! و چه بسیار از مردمی که توانایی گازکشی کردن را ندارند و می بایست این شکل زندگی کردن را ادامه دهند، برای استانی که قطب درآمد زا کشور است وضعیت این چنینی مردمش تاسف برانگیز است. به هرحال جز شهر بوشهر که مرکز استان است به دیگر شهرهای این استان رسیدگی نمی شود و نمی دانم تا کی این دیدهای کوته بینانه فقط خودمان از بیخ برداشته خواهد شد. به هرحال ما امیدمان به همت آیندگان است
در انتها جا دارد از امدادرسانی حلال احمر شهرهای دیگر بلخص استان فارس و همینطور همدردی شما دوستان عزیز تشکر کرد
از خداوندم برای تک تک مردم داغ دیده این سانحه صبر عاجل می خواهم.

pǝnuıʇuoɔ ʍoɥs ǝɥʇ 'lnɟıʇnɐǝq sı ǝɟıl
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Mohammad WR10 , saaraa
ارسال: #۱۴
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ، توسط aatwo.)
RE: تسلیت هموطن...زلزله ۶/۱ ریشتری استان بوشهر را لرزاند
(۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ولی انگار روستاشون مقاوم بوده که ۶ ریشتر زلزله فقط ۳۵ کشته داده. رادیو میگفت فقط ۶۰ نفر در بیمارستان موندند و بقیه مرخص شده اند.

این جملتون حالت طنز داشتHuhHuhHuhHuh یا راستی راستی گفتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ق.ظ)mansourzadeh نوشته شده توسط:  
نخل های شروه خوان بخوانید بر مزار فایز ها. بخوانید بر ویرانه هایی که امشب ستاره است سقفشان. بخوانید با شور دگر بار. بخوانید که امشب جای خواندن شعر فایز است...
تصور نمی کنم امشب خواب داشته باشم. خواب داشته ب.......................................................

پ.ن: متن فوق نوشته آقای مهدی بحرینی می باشد. برای کسانی ک.............................................................................

خیال کشتن من داشت جانان
کدامین سنگدل کردش پشیمان
ندانست عید فایز آن زمانست
که گردد در منای دوست قربان

[تصویر:  171892_1_1379084521.jpg]

با تشکر از دوستان مانشتی به خاطر همدردی با همشهری های عزیزم.
وقوع زلزله های ۵ و ۶ ریشت........................................................................

نمیدونم این عکس قلیان کشیدن چه ربطی به زلزله داره؟!

drink 8 glasses of water a day

۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ ب.ظ
manam tasliat migam.
dard kheili ziade vali nemishe goft ya ....
Fardad-A، در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

فینگلیش در مانشت ممنوع هست. همینطور کردی . لطفا" امضاء تون را فارسی یا انگلیسی کنید چون لازمه معنایش را بدونیم .
با عرض پوزش پستهای فینگلیش در مانشت حذف و امضاهایی که از قوانین مانشت تبعیت تبعیت نکنند نیز از امکانات کاربر مربوطه حذف خواهد شد.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , Mohammad WR10 , sara_13686868

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایام مذهبی (تبریک ولادت ها و تسلیت شهادت ها) blx ۱۳ ۸,۲۵۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  ثبت نام مدرسان شریف (استان ایلام) با تسهیلات modaresane sharif ilam ۰ ۳,۱۸۹ ۲۲ دى ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: modaresane sharif ilam
  دانشگاه خلیج فارس بوشهر ali139084 ۰ ۱,۵۰۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ali139084
  رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان: دانشجو سرمایه وآینده ساز این مرز وبوم است. amir_asib2002 ۰ ۱,۶۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amir_asib2002
  ۵۰۷ مهندسی سیستم های چند رسانه ای عسلویه بوشهر ali139084 ۱ ۱,۴۶۸ ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sara golabetun
  آگهی استخدام بانک قرض الحسنه رسالت (استان فارس) irpersian20 ۰ ۱,۸۱۱ ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: irpersian20
  غیر انتفاعی های استان خودم اصفهان یا شبانه استان های دیگه ؟ z.sh ۱ ۱,۶۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: flowerirani
  تجربه سفر به استان لرستان رو کی داره؟ کجاها ناب هستن؟ از لرستان کسی هست؟ one hacker alone ۱۰ ۱۱۵ ۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  پیام تسلیت virtual girl ۱۵ ۷,۵۴۲ ۱۶ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی Bache Mosbat ۳۰ ۱۴,۲۳۱ ۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: targol

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close