زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)

ارسال: #۱۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ، توسط Amir V.)
سلام به همه.

آقای جهانی خوشحالمون کردی. مرسی.

بچه های ای تی شما تستهای ٨٥ به بعد کامپیوتر هم میزنین؟

من میترسم بزنم ولی واسم سخت باشه بمونم توش اعصابم خورد شه. چون همه میدونیم که ای تی از کامپیوتر تستاش ساده تره.

There is no there there.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , sheyda
ارسال: #۱۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  بچه ها این چند روز رو چطوری درس میخونید؟ من صبح ها کنکورها رو میزنم عصرها هم رفع اشکال میکنم و از هر درسی تست چند تا از فصل ها رو هم دوباره میزنم .به نظرتون درسته؟
شما صبح ها کنکورای چه سال هایی رو میزنید؟!قبلا هم زدید این تستارو در دروس یا نه؟!

من تست های تا ۸۸ IT رو که در طول این چند ماه زدم و تقریبا مسلط شدم(هر شبم نکاتشون رو با G5 تکرار و مرور می کنم در ۲ ساعت)،و سوالای ۸۹-۹۰-۹۱ رو هم جمعه تا یکشنبه می زنم،تا قبل از جمعه هم بر اساس اولویت ها و نقاط ضعف و قدرتم تستهای ۹۱- ۸۵ مهندسی رو نه به صورت آزمون به آزمون بلکه به صورت درس به درس می زنم.(چون اولویت درس ها برام متفاوته-الیته آزمون به آزمون هم مزایایی داره،اما مثلا من چون بعضی از درساشونو در کتابا زدم یگه تکرار اونها الان در اولیت نیست پس مجبورم درس به درس بزنم)

بعد از یکشنبه هم تا ۱۳هم هرچی بتونم تست های ۹۱-۸۵ مهندسی رو می زنم و از ۱۳هم تا ۱۸ هم مرور خلاصه هام.

این برنامه منه!اگه دوستان نظر یا پیشنهادی دارن خیلی خوشحال میشم بشنوم......

(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  به نظرتون الان چی کار کنم چه کتابی برم بگیرم ؟؟
من مقسمی دارم خوبه!البته بی نقص نیست و به همین خاطر مجبور برخی سوالمو تو انجمنا رفع اشکال کنم.

(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  دوستان ایتی بدون این که به خودتون استرس وارد بدید ولی به نظر میرسه که شایعه زیادتر شدن سوالات تئوری های مدیریت و معماری کامپیوتر جدی شده.... مدرسان هم قرار از ازمون بعدی تعداد سوالاشو عوض کنه به طوری که تئوری های مدیریت دارای ۱۵ سوال و معماری کامپیوتر دارای ۱۲ سوال بشه.... خلاصه اینو گوشه ذهنتون داشته باشید که اگه سر کنکور دیدید جا نخورید.
من که خوشحال شدم!اینجوری بهتره!من که تو معماری قوی نیستم وقتشو یکم میدم به زبان...خوش خبر باشید همیشه آقای جهانی....
الیته باید سوالای مدیریت انصافا از معماری بیشتر بشه چون زمان حل شون خیلی کمتر از معماریه!

(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه های ای تی شما تستهای ٨٥ به بعد کامپیوتر هم میزنین؟
برناممو گفتم امیر بالا!آره من بعضیاشونو میزنم چون این تستا از تستای تالیفی کتابا بهترن!
اما تفاوت بین کیفیت سوالا زیاده!
مثل هوش مهندسی یا ساختمان وطراحیشون خیلی مفهموی و سطح بالاتره!اما به عکس سوالای گسستشون خیلی سطح پایین تره!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , ana_12345 , Amir V , sheyda
ارسال: #۱۸
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۹ ب.ظ
من که آیتی نیستم ولی یکی از بچه هایی که پارسال قبول شد میگفت تستهای چند سال اخیر نمیخواد همش و زمان بگیری وشبیه سازی کنی
بعضی سالهاروبزن فقط برایادگیری
مثلا رویک تست فکرکن ببین میتونی حل کنی یانه ، بعد بروجوابش ودقیق بخون ، یکجور زدن تست آموزشی منظورش بود
اینکه فقط به این فکرنکنی که میتونی تست وبزنی بلکه دنبال نکته هاش باشی

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , sheyda , shima_24
ارسال: #۱۹
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ب.ظ، توسط ana_12345.)
RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  به نظرتون الان چی کار کنم چه کتابی برم بگیرم ؟؟
من مقسمی دارم خوبه!البته بی نقص نیست و به همین خاطر مجبور برخی سوالمو تو انجمنا رفع اشکال کنم.

مرسی رفتم مقسمی ۹۱ گرفتم .

اعتراف می کنم یه سوتی بزرگ هم دادم . Smile سوالا رو از رو رده A زده بودم از روی ماهان چک می کردم . هر چی جلو می رفتم شاخ در میووردم که یعنی همش رو علط زدم . الان دوزاریم افتاد که ماهان C بوده . البته دیگه مقسمی خریدم .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۲۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۳ ب.ظ
[quote='asiehmohammadian' pid='155281' dateline='1358684532']
سلام به همگی
این کتاب هفت آزمون پوران کتاب خوبیه؟
من تازه میخوام کتاب بخرم
توروخدا یکی راهنماییم کنه
پوران خوبه یا تک جلدیهای مقسمی ؟؟؟؟؟
[/quote
من اولش میخاستم مقسمی بگیرم ولی دیروز که رفتم دیدم کتاب پوران اومده اونو گرفتم
به نظرم ۷ سالو یکجا داری بهتره
قیمتشم خوبه ۱۷۰۰۰ Shy
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian
ارسال: #۲۱
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه های ای تی شما تستهای ٨٥ به بعد کامپیوتر هم میزنین؟
من میترسم بزنم ولی واسم سخت باشه بمونم توش اعصابم خورد شه. چون همه میدونیم که ای تی از کامپیوتر تستاش ساده تره.
به نظرم با دید آموزشی روشون کار کنی بد نیست. فکر نکن که می تونی حل کنی فقط حل کن و نکته هاشو یادبگیر Smile
من تست های سالهای قبل رو دارم درس به درس پیش میرم فعلاً Confused البته به سرعت لاک پشت!
فکر کنم اواخر این هفته تست ها رو سال به سال حل کنم.
کلی نکته ی نخونده هم دارم! میترسم مثل پارسال بشه! ۴ماه نکته برداری کردم ۲۰ روز آخر به حدی استرس داشتم که یادم رفت نکته هارو بخونم Big Grin نتیجه اش هم شد اینی که امسال اینجا خدمت دوستان هستیم Tongue
زبان هم که کلاً انگار برا من جزو دروس آزمون نیست!باورتون نمیشه کلاً ۲ ساعت هم روش وقت نزاشتم تا حالا! به همون ۲۰-۳۰% زبانی که میزنم راضیم...
موفق باشید

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۲۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  من مقسمی دارم خوبه!البته بی نقص نیست و به همین خاطر مجبور برخی سوالمو تو انجمنا رفع اشکال کنم.

(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  مرسی رفتم مقسمی ۹۱ گرفتم .

سلام بچه ها
نمیشه شما حتی در حد چند صفحه کمک کنید و این ضمیمه جدید IT 91 رو اپلود کنید؟

بچه ها حتی اگه مجموعه تست ها رو هم ندارید لطفا به صورت تک به تک از اخر کتاب ها اپلود کنید
ساختمان - طراحی - گسسته - هوش - پایگاه و........... همشون امسال تو کتاب های پوران جواباشون اومده و متاسفانه من زودتر کتابامو گرفتم و اینارو ندارم. الان برام حیاتیه. اینجا هم اصلا گیر نمیاد مجموعه سوالات. کل این کتابها رو هم که نمی تونم بخرم............. به پاسخ ماهان هم اعتماد نیست . هر کی داره کمک کنه حتی خیلی کم

ایشالا همتون تو کنکور موفق بشین
۱
۰
ارسال: #۲۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ب.ظ
پارسه یک کاری کرد که بهش امیدوار شدم.
پاسخنامه مهندسی کامپیوتر دوره ی قبل رو اصلاح کرد و اون یکی از تستها که گزینه غلط اعلام شده بود رو درست کرد.
اگه این دفه مه این کارو بکنن خیلی خوبه.
فقط نمیدونم چطور باید بهشون گفت سوالی غلطه.فردا از مرکز مشهد میپرسم
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط fa_karoon.)
سلام دوستان
یه سوال: شما می دونید کنکور دقیقا چه روزی و چه ساعتی هست؟(کسی نبود جواب بده؟ یا سوالم خیلی پیش پا افتادست؟ باور کنید نمی دونم)
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ
سلام
اقا
تو رو خدا یکی از کامپیوتری ها به من بگه
هوش دقیقا تا چه فصلی از راسل باید خوند
چند فصل اخر که کلا نمیشه درک کرد مساله قاب و حساب وضعیت ها ....
مطالبش سنگین

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  سلام
اقا
تو رو خدا یکی از کامپیوتری ها به من بگه
هوش دقیقا تا چه فصلی از راسل باید خوند
چند فصل اخر که کلا نمیشه درک کرد مساله قاب و حساب وضعیت ها ....
مطالبش سنگین

اره راست میگید این مباحث خیلی پیچیده هست . من هر چی خوندم فایده نداشت اما با حل تست زیاد و بررسی و تحلیل دقیق تونستم خوب یادشون بگیرم
من از کتاب گسترش علوم پایه استفاده کردم که خیلی تست های هوش رو عالی تحلیل کرده بود در کنارش حل تست پارسه هم داشتم

البته تست های پارسه سال ۸۹ هم خیلی عالی بود (تست ۹۰ هم بود اما ۸۹ بهتر بود ) و اونا رو تحلیل کنم چون حل تشریحی عالی داشت .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69
ارسال: #۲۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام به همه.

آقای جهانی خوشحالمون کردی. مرسی.

بچه های ای تی شما تستهای ٨٥ به بعد کامپیوتر هم میزنین؟

منم دو روز دیگه آخرین مرورم تموم میشه بعد از اون چند سال کنکور مدرسان شریف از ۸۳ تا ۹۱ آیتی رو میزنم- صبها کنکور -عصرا بررسی- شبها مرور نکات و جاهای مهمی که یادم رفته

اگه فرصت کردین کامپیوترم بزنید من تو تستا خیلی سوالا رو دیدم که مثلا نوشته آیتی ۸۴ مشابه کامپیوتر ۸۱ یا عینا تکرار شده

۱سوال دارم بنظرتون اشکال نداره ۲و۳ روز دیگم فقط رو مدیریت و زبانم کار کنم؟ به نظر خودم لازم دارم.

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ
دوستانی که آزمون مهستان شرکت می کنند و بقیه اگر لطف کنند به این دوسوال جواب بدن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرسی
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط neda_Network.)
پارسال سر کنکور مشترک ۲۳ زدم الان میزنم شده ۴۵ باید یبار سوالارا نشونم بدن یباره ندن قلبم ضعیفه شوکه شه انگار حالا دوبار چه فرقی داره!Big Grinصحبت آقای جهانی کاملا درسته بخاطر اینکه روند تستای ۹۰ و ۹۱ در حالی که فکر میکنید مثل بقیه مواقع ست اما کاملا فرق کرده!سخت نیست اما روشا و راهکاراش عوض شده چون قبلا بقیه تستا در کتابای تستا حداقل دوبار زدید ۹۰ و ۹۱ را باید سه بار بزنید این هفته شروع کنید چون ۱)اگه بلد نباشید احیانا روحیتون خراب نشه چون نزدیک کنکوره۲)فرصت کافی برای رفع اشکالشون داشته باشید۳)آموزششون ببینید و نقاطی را ضعفید الان رفع کنید نه دم کنکور هر چی سریعتر تستا را بزنید براتون بهتره چون با آرامش بیشتری یادشون میگیرید من که جز گسسته بعضی سوالا مشکل خاصی نداشتم ایشالله بقیه ام خوب بلد باشن سعی کنید نکات مهم و اونایی که فراموشیشون زیاده را همش دوره کنید امیدوارم مدیریت همون ۶ تا باشه فکرشم میکنم بشینم ۱۵ تا مدیریت بخونم Huhمیشم همون ۶ تا باشه ۴ تا بزنیم ۱۵ تا شه باید ۱۱ تا زد حداقل دیگه !Big Grinموفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۳۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ
تو این لینک اخرین حرفهای منه با بچه های کنکوری امسال امیدوارم که به دردتون بخوره

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , mahsa_a3moon , 8Operation , ali123321 , fatima1537 , svk7 , esisonic , aatwo , nina69 , mehdi.nine , Amir V , یگانه , kati , user22 , *farnaz* , nader618 , nasrin631 , asiehmohammadian , ana_12345 , Sunshine Off , parastou

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۲۹,۳۶۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۴,۹۶۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۸۲۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close