زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد

ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط bagherok.)
دانشگاه شریف
[ تعداد پایان نامه های فارسی تا سال ۹۰ : ۱۰۲۹۲ پایان نامه ]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اساتید دانشگاه امیرکبیر

آقای دکترحسین پدارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آقای دکتر محمدرضا میبدی

آقای دکتر مهدی دهقان تخت فولادی

دانشگاه اراک

انرژی مثبت، در تاریخ ۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

این امکان فعلا حذف شده بنابراین دوستان لطف کنند و مجدد سوال نفرمایند. تنها امکان دانلود ۳۰ صفحه اول وجود داره که در صورت نیاز می تونن مطرح کنند که دوستان لطف کنند براشون این کار رو انجام بدن.

...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrousta , Lonely Palm , **sara** , عاصفه , Engineer , Aurora , *Najmeh* , fifa2020 , diligent , شاپری , *farnaz* , Breeze , mahdiii , foranyone , siloi , انرژی مثبت , sadradin , jafarir , hadirr , چـکاوک , pos , mohammadali1990 , sd_javadi , esi , تینا , maryami , ghaderiyaser , Pakniat , ENGii , euruse , farnaz.sad , Mahbanoo313 , nofozi , احسان مومنی , hp1361 , makieh , fransva , amku , ف.ش , banafshehjooon , M*Gh , neilabak , sss , mojtaba136300 , mah58 , Pegasus , qdrqdr , ankaboot , ADuser , parisaaa , no0shin , xani , kimiagar , پسر کوچولوی دانشجو , بی تاب باران , hastiit , Morris , سجاد۶۷ , maryam.sh , messi1991 , n_amiry , fas , mehdi10421 , jazana , marjan_gh , haveking
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ
RE: [معرفی] سایتهای فارسی برای دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد
خوب بزارید یک روش هم من معرفی کنم. البته این روش یه جورایی کلک رشتی هست Big Grin

برای اینکه بتونید به برخی پایان نامه ها و مقالاتی که در وب سایت دانشگاه های معتبر دسترسی داشته باشید کافیه که از موتور جستجوی گوگل استفاده کنید به شکل زیر:
در قسمت سرچ ، سایت رو محدود به دانشکده مورد نظر کنید و بخاطر اینکه نوع فایل های پایان نامه ها معمولا doc یا docx و یا pdf هست ، نوع فایل های جستجو رو هم محدود به یکی از این نوع فایل ها کنید. بعنوان نمونه متن زیر را در گوگل سرچ کنید:

کد:
site:ce.aut.ac.ir filetype:doc

تمامی فایل های پسوند doc رو در دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر نمایش میده

(مثلا بعد جستجوی این من پوشه
رو پیدا کردم)

یا مثلا :

کد:
site:ce.sharif.edu filetype:pdf

تمامی فایل های پسوند pdf رو در دانشگاه کامپیوتر دانشگاه شریف برای شما نمایش میده و...
دانشکده های مختلف رو هم می تونید به راحتی پیدا کنید.

البته این به صورت کلی فایل ها رو جستجو میکرد ، ولی شما با اضافه کردن قسمتی از مقاله مورد نظرتون به انتهای جستجوی مورد نظر ، می تونید مقاله ای که دنبالش بودید رو پیدا کنید. بعنوان نمونه متن زیر را در گوگل سرچ کنید :

کد:
site:ce.sharif.edu filetype:pdf بهینه سازی رویه ها از لحاظ معنایی

البته من نمی دونم این روش درستی هست یا نه و مشکل قانونی یا اخلاقی داره یا خیر ، ولی امکانی هست که گوگل با ایندکس کردن صفحات وب و فایل ها برای ما بوجود آورده و ما می تونیم به راحتی ازش استفاده کنیم. اگر مشکلی داشت لطفا مدیران این پست رو ویرایش یا حذف کنند.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: bagherok , The BesT , blackhalo1989 , Breeze , Adel01 , Lonely Palm , Engineer , انرژی مثبت , saba_1984 , jafarir , چـکاوک , Aurora , m_gh , parastou , mohammadali1990 , maryami , ENGii , maedeh , Mahbanoo313 , unicornux , sina_bhh , احسان مومنی , شاپری , makieh , ف.ش , Farid_Feyzi , M*Gh , narges_p , zizi1 , baran , _shila_ , donya.sahel , ankaboot , parisaaa , ati6020 , xani , najme60 , kimiagar , پسر کوچولوی دانشجو , hastiit , hiva60 , Morris , roya8 , happy07 , taha_k , سجاد۶۷ , maryam.sh , dr.a_AI , mehdi10421 , linkinpark20 , salomeh_001 , nina69 , hildar , mahmoud1348 , یاشا , haveking , soha1
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ ب.ظ
RE: [معرفی] سایتهای فارسی برای دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد
با کمال تاسف، دانشگاه شریف امکان دانلود همه ی پایان نامه ها رو حذف کرد Sad
من تا دیروز خیلی پایان نامه رو بصورت کامل گرفتم، و خیلی هم ذخیره کرده بودم که سر فرصت بیام و بگیرم ولی متاسفانه یکهو از امروز بعد از ظهر کلیه ی لینک دانلود ها حذف شدن Huh
حیف شد پایان نامه هاشون خیلی خوب بود ...Sad

The best defense against logic is ignorance
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , kimidoonekekie
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ق.ظ
[معرفی] سایتهای فارسی برای دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد
مثل اینکه دوباره امکان مشاهده فعال شد ' '' ' بدون نام کاربری و پسورد

...
ارسال:
۱۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
سایت دبیرخانه شورای عالی اطلاع رسانی کمیته فنی معماری اطلاعات ( نفسم بند اومد Big Grin ) پایان نامه هایی که در این زمینه انجام میشه رو بصورت کامل قابل دانلود گذاشته!
اینم آدرس سایتشون :

از صفحه اول سایت سمت چپ، پایان نامه های بروز رو دانلود کنین و بعد وارد این صفحه بشین :

و الباقی پایان نامه ها رو دانلود بفرمایید
پایان نامه ها برای دوستان با گرایش نرم افزار و IT گرایش ۴، بسیار مفید می تونه واقع بشه.
می ترسم دو روز دیگه اینم بردارن! Huh
تا امکانش هست دانلود بفرمایید.

The best defense against logic is ignorance
 سپاس‌گزاری شده توسط: پسر کوچولوی دانشجو , bagherok , mrousta , mehdi67ma , m_f123456 , didar , diligent , M*Gh , kimiagar , Morris , happy07 , 8Operation , سجاد۶۷ , fas , maryam.sh , haveking
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ق.ظ
RE: در خواست کمک برای دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)Girbert نوشته شده توسط:  با سلام و احترام
پایان نامه کارشناسی ارشدی از دانشگاه صنعتی شریف با موضوع (( بررسی اندرکنش خاک و تونل در مراحل حفاری به روش EPB و اثر آنها در نشست سطح زمین، مورد مطالعه: تونلهای قطار شهری تبریز))متعلق به آقای یاشار علیاری از اینترنت دانلود کردم که متاسفانه ۳۰ صفحه اول آن در دسترس است و بقیه آن موجود نیست و وقتی می خواهم کامل آن را دانلود کنم به سایت کتابخانه دیجیتالی دانشگاه صنعتی شریف وصل می شوم که باید یوزر و پسورد عضویت این کتابخانه را داشته باشم که متاشفانه ندارم Sad نمی دونم شاید توی سایتهای دیگه هم گذاشته باشنش ولی من نتونستم دانلود کنم.
لذا از شما دوستان عزیز تقاضامندم اگر ممکن است به من برای دانلود این پایان نامه که مطالب ارزشمندی دارد و من می خواهم در نوشتن پروپزالم از آن استفاده کنم ، کمک نمایید.
یادآور می شم که فقط صفحه مربوط به منابع و مراجع استفاده شده در این پایان نامه مورد نیازم است که طبعتا جزو صفحات آخر بوده که در دسترس نیست.
در ضمن لینک کتابخانه دیجیتالی دانشگاه صنعتی شریف :

با تشکر فراوانHeart

ببین دوست عزیز / دنباله امکان دانلود یا یه نسخه ای از پایان نامه نباش / ما هم که خودمون دانشجوی شریف هستیم هم پایان نامه هارو نمی تونیم دانلود کنیم و با یوزر و پسورد فقط می تونبم ۳۰ صفحه اولشو ببینیم و اگه بخواهیم همه شو ببینیم باید هر دفعه ۱۰۰۰ تومن بدیم بریم تو کتابخونه قسمت پابان نامه ها و همون جا از روش بنویسیم / کپی هم هر ترم فقط ۲۰ صفحه اجازه میدن / کلاً اینطوریاست / یعنی خودت باید بیای دانشگاه شریف و درخواست بدی ببینی قبول میکنن یا نه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Girbert , Morris , ghandi70
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ق.ظ
بچه ها در سایت

که مربوط به کتابخانه صنعتی شریف هست کاربر مهمان می تونه تا ۳۰ صفحه از مقاله را ببینه اما بقیه رو نمی تونم ببینم کسی از دوستان هست که این پایان نامه رو برام در بیاره و لینک بده ؟ حداقل یکی شماره تلفن نویسنده این پایان نامه رو هم بهم ارسال کنه کمک بزرگی کرده ممنون .
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.sh
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ق.ظ
از این همه دانشجو یکی دانشجوی شریف نیست این پایان نامه رو برسونه بهم ؟
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط sadaf1.)
سلام
من به پایان نامه
"" ارائه روشی برای پایش شبکه های برنامه پذیر
پدیدآور اصلی : سرابی، آرش.
ناشر : صنعتی شریف
سال انتشار : ۱۳۹۳""
نیاز دارم. کسی از دوستان می تونه اون را برای من گیر بیاره؟

اگر هم در مورد sdn و به طور خاص تر کنترلرهای توزیع شده در sdn کسی پایان نامه ای یا نمونه شبیه سازی شده ای داره ، ممنون میشم داشته هاش رو در اختیار من قرار بده

بی گمان زیباست آزادی ولی من چون قناری دوست دارم در قفس باشم که زیبا تر بخوانم
در همین ویرانه خواهم ماند و ازخاک سیاهش شعر هایم را به آبی های دنیا میرسانم
گر تو مجذوب کجا آباد دنیایی
من اما جذبه اى دارم که دنیا را به اینجا می کشانم
...
عقل یا احساس؟حق با چیست؟
پیش از رفتن ای خوب
ای کاش میشد این حقیقت را بدانی یا بدانم ..
ارسال: #۱۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ
سلام :
ببخشید دوستان من به پایان نامه ای از دانشگاه شریف به نام
" دسته بندی جویبار داده با در نظر گرفتن تغییر تدریجی مفهوم با استفاده از الگوریتم های تکاملی "
برای خانم زهره کریمی خیلی نیاز دارم کسی میتونه کمکم کنه ؟! Sad

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
ارسال: #۱۱
۱۰ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۱۹ ق.ظ
سلام دوستان
کسی دانشجوی دانشگاه شریف هست که بتونه یه پایان نامه به من برسونه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۹۱ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۸۰۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۶۲ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  قواعد فارسی Sajede_d ۰ ۷۹۷ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Sajede_d

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close