تالار گفتمان مانشت
دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد - bagherok - 11 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ

دانشگاه شریف
[ تعداد پایان نامه های فارسی تا سال ۹۰ : ۱۰۲۹۲ پایان نامه ]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اساتید دانشگاه امیرکبیر

آقای دکترحسین پدارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آقای دکتر محمدرضا میبدی

آقای دکتر مهدی دهقان تخت فولادی

دانشگاه اراک

RE: [معرفی] سایتهای فارسی برای دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد - Manix - 12 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ

خوب بزارید یک روش هم من معرفی کنم. البته این روش یه جورایی کلک رشتی هست Big Grin

برای اینکه بتونید به برخی پایان نامه ها و مقالاتی که در وب سایت دانشگاه های معتبر دسترسی داشته باشید کافیه که از موتور جستجوی گوگل استفاده کنید به شکل زیر:
در قسمت سرچ ، سایت رو محدود به دانشکده مورد نظر کنید و بخاطر اینکه نوع فایل های پایان نامه ها معمولا doc یا docx و یا pdf هست ، نوع فایل های جستجو رو هم محدود به یکی از این نوع فایل ها کنید. بعنوان نمونه متن زیر را در گوگل سرچ کنید:

کد:
site:ce.aut.ac.ir filetype:doc

تمامی فایل های پسوند doc رو در دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر نمایش میده

(مثلا بعد جستجوی این من پوشه
رو پیدا کردم)

یا مثلا :

کد:
site:ce.sharif.edu filetype:pdf

تمامی فایل های پسوند pdf رو در دانشگاه کامپیوتر دانشگاه شریف برای شما نمایش میده و...
دانشکده های مختلف رو هم می تونید به راحتی پیدا کنید.

البته این به صورت کلی فایل ها رو جستجو میکرد ، ولی شما با اضافه کردن قسمتی از مقاله مورد نظرتون به انتهای جستجوی مورد نظر ، می تونید مقاله ای که دنبالش بودید رو پیدا کنید. بعنوان نمونه متن زیر را در گوگل سرچ کنید :

کد:
site:ce.sharif.edu filetype:pdf بهینه سازی رویه ها از لحاظ معنایی

البته من نمی دونم این روش درستی هست یا نه و مشکل قانونی یا اخلاقی داره یا خیر ، ولی امکانی هست که گوگل با ایندکس کردن صفحات وب و فایل ها برای ما بوجود آورده و ما می تونیم به راحتی ازش استفاده کنیم. اگر مشکلی داشت لطفا مدیران این پست رو ویرایش یا حذف کنند.

RE: [معرفی] سایتهای فارسی برای دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد - Lonely Palm - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ب.ظ

با کمال تاسف، دانشگاه شریف امکان دانلود همه ی پایان نامه ها رو حذف کرد Sad
من تا دیروز خیلی پایان نامه رو بصورت کامل گرفتم، و خیلی هم ذخیره کرده بودم که سر فرصت بیام و بگیرم ولی متاسفانه یکهو از امروز بعد از ظهر کلیه ی لینک دانلود ها حذف شدن Huh
حیف شد پایان نامه هاشون خیلی خوب بود ...Sad

[معرفی] سایتهای فارسی برای دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد - bagherok - 15 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ

مثل اینکه دوباره امکان مشاهده فعال شد ' '' ' بدون نام کاربری و پسورد

RE: [معرفی] سایتهای فارسی برای دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد - Lonely Palm - 17 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ

سایت دبیرخانه شورای عالی اطلاع رسانی کمیته فنی معماری اطلاعات ( نفسم بند اومد Big Grin ) پایان نامه هایی که در این زمینه انجام میشه رو بصورت کامل قابل دانلود گذاشته!
اینم آدرس سایتشون :

از صفحه اول سایت سمت چپ، پایان نامه های بروز رو دانلود کنین و بعد وارد این صفحه بشین :

و الباقی پایان نامه ها رو دانلود بفرمایید
پایان نامه ها برای دوستان با گرایش نرم افزار و IT گرایش ۴، بسیار مفید می تونه واقع بشه.
می ترسم دو روز دیگه اینم بردارن! Huh
تا امکانش هست دانلود بفرمایید.

RE: در خواست کمک برای دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد - unique_as14 - 04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ق.ظ

(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)Girbert نوشته شده توسط:  با سلام و احترام
پایان نامه کارشناسی ارشدی از دانشگاه صنعتی شریف با موضوع (( بررسی اندرکنش خاک و تونل در مراحل حفاری به روش EPB و اثر آنها در نشست سطح زمین، مورد مطالعه: تونلهای قطار شهری تبریز))متعلق به آقای یاشار علیاری از اینترنت دانلود کردم که متاسفانه ۳۰ صفحه اول آن در دسترس است و بقیه آن موجود نیست و وقتی می خواهم کامل آن را دانلود کنم به سایت کتابخانه دیجیتالی دانشگاه صنعتی شریف وصل می شوم که باید یوزر و پسورد عضویت این کتابخانه را داشته باشم که متاشفانه ندارم Sad نمی دونم شاید توی سایتهای دیگه هم گذاشته باشنش ولی من نتونستم دانلود کنم.
لذا از شما دوستان عزیز تقاضامندم اگر ممکن است به من برای دانلود این پایان نامه که مطالب ارزشمندی دارد و من می خواهم در نوشتن پروپزالم از آن استفاده کنم ، کمک نمایید.
یادآور می شم که فقط صفحه مربوط به منابع و مراجع استفاده شده در این پایان نامه مورد نیازم است که طبعتا جزو صفحات آخر بوده که در دسترس نیست.
در ضمن لینک کتابخانه دیجیتالی دانشگاه صنعتی شریف :

با تشکر فراوانHeart

ببین دوست عزیز / دنباله امکان دانلود یا یه نسخه ای از پایان نامه نباش / ما هم که خودمون دانشجوی شریف هستیم هم پایان نامه هارو نمی تونیم دانلود کنیم و با یوزر و پسورد فقط می تونبم ۳۰ صفحه اولشو ببینیم و اگه بخواهیم همه شو ببینیم باید هر دفعه ۱۰۰۰ تومن بدیم بریم تو کتابخونه قسمت پابان نامه ها و همون جا از روش بنویسیم / کپی هم هر ترم فقط ۲۰ صفحه اجازه میدن / کلاً اینطوریاست / یعنی خودت باید بیای دانشگاه شریف و درخواست بدی ببینی قبول میکنن یا نه

دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد - arshad2013 - 02 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ق.ظ

بچه ها در سایت

که مربوط به کتابخانه صنعتی شریف هست کاربر مهمان می تونه تا ۳۰ صفحه از مقاله را ببینه اما بقیه رو نمی تونم ببینم کسی از دوستان هست که این پایان نامه رو برام در بیاره و لینک بده ؟ حداقل یکی شماره تلفن نویسنده این پایان نامه رو هم بهم ارسال کنه کمک بزرگی کرده ممنون .

دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد - arshad2013 - 10 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ق.ظ

از این همه دانشجو یکی دانشجوی شریف نیست این پایان نامه رو برسونه بهم ؟

دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد - sadaf1 - 21 آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ

سلام
من به پایان نامه
"" ارائه روشی برای پایش شبکه های برنامه پذیر
پدیدآور اصلی : سرابی، آرش.
ناشر : صنعتی شریف
سال انتشار : ۱۳۹۳""
نیاز دارم. کسی از دوستان می تونه اون را برای من گیر بیاره؟

اگر هم در مورد sdn و به طور خاص تر کنترلرهای توزیع شده در sdn کسی پایان نامه ای یا نمونه شبیه سازی شده ای داره ، ممنون میشم داشته هاش رو در اختیار من قرار بده

دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد - pe.esf - 25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۸ ب.ظ

سلام :
ببخشید دوستان من به پایان نامه ای از دانشگاه شریف به نام
" دسته بندی جویبار داده با در نظر گرفتن تغییر تدریجی مفهوم با استفاده از الگوریتم های تکاملی "
برای خانم زهره کریمی خیلی نیاز دارم کسی میتونه کمکم کنه ؟! Sad

دانلود پایان نامه های فارسی کارشناسی و کارشناسی ارشد - bhnz - 10 فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۱۹ ق.ظ

سلام دوستان
کسی دانشجوی دانشگاه شریف هست که بتونه یه پایان نامه به من برسونه؟