زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تصادف!

ارسال: #۴۶
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۲۷ ب.ظ
RE: تصادف!
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  در هر صورت ما آقایون از اینکه شماها از لاک عقب ماندگی و پسرفت دارید بیرون میاد خیلی خوشحالیم و آرزو می کنیم مثل مرد‌ها قله های موفقیت را یکی یکی فتح کنید .

ما که ندیدیم شما قله ای فتح کنین!!
خوشم می آد وقتی هم که کم می ارین به روی مبارک نمی آرین!
مشکل از چشماتونه Big Grin

.... Loading
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۷ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  در هر صورت ما آقایون از اینکه شماها از لاک عقب ماندگی و پسرفت دارید بیرون میاد خیلی خوشحالیم و آرزو می کنیم مثل مرد‌ها قله های موفقیت را یکی یکی فتح کنید .

ما که ندیدیم شما قله ای فتح کنین!!
خوشم می آد وقتی هم که کم می ارین به روی مبارک نمی آرین!
مشکل از چشماتونه Big Grin

اتفاقا چشمای من ۱۰/۱۰ امه!!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۴۰ ب.ظ، توسط admin.)
تصادف!
دوستان من شوخی کردم و البته می‍دونم همه دوستان هم چنین قصدی دارند. به نظر من خانم‍ها می‍تونن خیلی از کارها رو بهتر از آقایون انجام بدن و خیلی از کارها رو هم آقایون بهتر انجام می‍دن. این چیز خیلی طبیعی‍ای هست که توانایی‍های خانم‍ها و آقایون برابر نباشه. جنس مرد جنس خشن و جنس زن جنس لطیفی هست. همون‍طور که خانم‍ها نمی‍تونن کارگری کنند(آجر و سیمان بکشند!) مردها هم نمی‍تونن مثل یه مادر بچه تربیت کنند و این قصه رو همین‍جوری برید جلو. در واقع زن و مرد تکمیل کننده هم هستند. به نظر من نه نقاط قوت مردها باعث ضعف زن‍ها می‍شه و نه برعکس. زن‍ها رو می‍شه به عنوان نیمه گم‍شده مردها (و یا برعکس هر جور راحتینSmile )دونست. هیچ مردی بدون وجود یک زن کامل نیست و موفقیتی کسب نمی‍کنه. هیچ زنی هم نمی‍تونه به تنهایی بار این همه مشکلات و سختی‍ها رو به دوش بکشه و نیاز به یه نفر داره که تکیه گاهش باشه.
به نظر من مرد و زن برابر نیستند. در واقع قابل مقایسه نیستند انگار شما بخواید ۱ رو با a مقایسه کنید! این دو جنس متفاوتی دارند.

یکی از شیرین‍ترین لحظه‍های امسال من موقعی بود که زن ایرانی توی مسابقات آسیایی طلا کسب کرد. بیشتر از طلای همه مردها برای من ارزش داشت و شادی‍آور بود. به امید پیشرفت هرچه بیشتر زنان ایرانی و کسب موقعیت و موفقیت در عرصه‍های مختلف ایرانی و جهانی.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , **sara** , arshad90 , mosaferkuchulu , Maryam-X
ارسال: #۴۹
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط ف.ش.)
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۳۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  دوستان من شوخی کردم و البته می‍دونم همه دوستان هم چنین قصدی دارند. به نظر من خانم‍ها می‍تونن خیلی از کارها رو بهتر از آقایون انجام بدن و خیلی از کارها رو هم آقایون بهتر انجام می‍دن. این چیز خیلی طبیعی‍ای هست که توانایی‍های خانم‍ها و آقایون برابر نباشه. جنس مرد جنس خشن و جنس زن جنس لطیفی هست. همون‍طور که خانم‍ها نمی‍تونن کارگری کنند(آجر و سیمان بکشند!) مردها هم نمی‍تونن مثل یه مادر بچه تربیت کنند و این قصه رو همین‍جوری برید جلو. در واقع زن و مرد تکمیل کننده هم هستند. به نظر من نه نقاط قوت مردها باعث ضعف زن‍ها می‍شه و نه برعکس. زن‍ها رو می‍شه به عنوان نیمه گم‍شده مردها (و یا برعکس هر جور راحتینSmile )دونست. هیچ مردی بدون وجود یک زن کامل نیست و موفقیتی کسب نمی‍کنه. هیچ زنی هم نمی‍تونه به تنهایی بار این همه مشکلات و سختی‍ها رو به دوش بکشه و نیاز به یه نفر داره که تکیه گاهش باشه.
به نظر من مرد و زن برابر نیستند. در واقع قابل مقایسه نیستند انگار شما بخواید ۱ رو با a مقایسه کنید! این دو جنس متفاوتی دارند.

یکی از شیرین‍ترین لحظه‍های امسال من موقعی بود که زن ایرانی توی مسابقات آسیایی طلا کسب کرد. بیشتر از طلای همه مردها برای من ارزش داشت و شادی‍آور بود. به امید پیشرفت هرچه بیشتر زنان ایرانی و کسب موقعیت و موفقیت در عرصه‍های مختلف ایرانی و جهانی.

[تصویر:  12213_1_1379098805.gif][تصویر:  12213_2_1379098805.gif]

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۳۵ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  آفرین،خوشم میاد منطقی هستین و با دیدن اینهمه سند و مدرک قبول کردین که خانوما تو رانندگی به پای مردا نمیرسن!
در بقیه موارد نیاز به بحث مفصل داره،توی علم کامپیوتر همیشه آقایون پیشتاز بودن تو همه جای دنیا اینطوری بوده در این مورد من قبلا یه جای دیگه بحث کردم الان لینکشو ندارم.

بد نیست یادآوری کنیم اولین زبان برنامه نویسی رو یه خانم نوشت!Cool

خوبه این سوژه رانندگی هست‌ها و الا شما آقایون واقعا می خواستین به کدوم هنرتون بنازین؟؟؟Wink
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۳۶ ب.ظ
اما یک زن برای رسیدن به موفقیت باید خیلی سختی های بیشتری رو تحمل کنه!
این قدر آدما وسط راه براش سرعت گیر میذارن، این قدر آدم رو اذیت میکنن، این قدر انرژی منفی میدن که آدم به ستوه میاد!

میدونید، حتی این شوخی‌ها (که به نظر من همه ش هم شوخی نبود) هم آدم رو اذیت میکنه!

یک انسان (چه زن چه مرد) وقتی میتونه به موفقیت برسه که خودش رو باور داشته باشه، و قبول کنید که این قبیل حرف‌ها طعنه‌ها انرژی آدم‌ها رو میگیره!

مثلاً در مورد همین رانندگی،
این قدر میگن خانوما رانندگیشون بده، من که گواهینامه ندارم، میگم یعنی منم اگه رانندگی کنم بد رانندگی میکنم؟ یعنی همه ایراد میگیرن ازم؟ وقتی که بخوام رانندگی کنم احتمالاً همه ش باید حواسم باشه یه کاری نکنم که اشتباه باشه که همه بگن دیدی گفتیم زن‌ها بلد نیستن رانندگی کنن! و من برای این که بتونم زنده باشم، برای این که بتونم به خواسته هام برسم باید همیشه به خودم تلقین کنم یه چیزایی رو! به خودم تلقین کنم که دیگران مهم نیستند! که همه اشتباه میکنن! که ضعف به خودم راه ندم و با اعتماد به نفس به مسیرم ادامه بدم!
این فقط یه مثال بود که کل زندگی ما شبیه همین مثاله! و اون کسانی که میتونند خودشون رو باور کنند و به تواناییهاشون ایمان بیارند، موفق میشن! و به نظر من مشکلی که بیشتر دخترای ما دارند، نداشتن اعتماد به نفس هست! این که حرفهای پوچ رو باور میکنن! و این نداشتن اعتماد به نفس از همون بچگی به دلیل خیلی مسائل شروع میشه و تا وقتی بزرگ میشن و توی جامعه و ...

اما من واقعاً حداقل از کسانی که تحصیل کرده هستند و خودشون رو روشنفکر و متفکر میدونن توقع شنیدن چنین حرفهایی رو ندارم!

امیدوارم از نوشته هام سوء برداشت نشه و منظورم رو خوب رسونده باشم!
فقط خواستم بگم با ما موجودات مونثی که تقریباً میشه گفت اولین نسل بعد از یه نسل مردسالار هستیم حتی شوخی کردن در این زمینه‌ها هم خوب نیست! به جای این کارا به مونث های اطرافتون انرژی بدید، به جای این که از رانندگیشون ایراد بگیرید و هی غر بزنید و مسخره کنید، بهشون اعتماد به نفس بدید. و مطمئن باشید اعتماد به نفس داشتن اونها زندگی شما رو هم بهتر خواهد کرد.

این نوشته هم در مورد خودم نبود، چون خوشبختانه من توی محیطی بزرگ شدم که زیاد بهم اعتماد به نفس داده شده Smile (شاید یه کم هم زیادی Wink )
در ضمن برنامه نویسیم هم خیلی خوبه Wink

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , luna
ارسال: #۵۲
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۲۴ ب.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۳۵ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  آفرین،خوشم میاد منطقی هستین و با دیدن اینهمه سند و مدرک قبول کردین که خانوما تو رانندگی به پای مردا نمیرسن!
در بقیه موارد نیاز به بحث مفصل داره،توی علم کامپیوتر همیشه آقایون پیشتاز بودن تو همه جای دنیا اینطوری بوده در این مورد من قبلا یه جای دیگه بحث کردم الان لینکشو ندارم.

بد نیست یادآوری کنیم اولین زبان برنامه نویسی رو یه خانم نوشت!Cool

خوبه این سوژه رانندگی هست‌ها و الا شما آقایون واقعا می خواستین به کدوم هنرتون بنازین؟؟؟Wink

ای ول Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۵۱ ب.ظ
حالا که بحث رانندگیه یه خاطره جالب بگم.
حدود ۳ ماه پیش که رفته بودم آزمون رانندگی بدم‌، مربیم گفت گروه اول نرو برا آزمون‌، منم یه کم دیر رفتم. از شانس بدم سرهنگ هم دیر اومد ولی چون دخترا زودتر اومده بودن‌، اسم ۴
تا دختر خوند که آزمون بدن‌، هر ۴ تاشون عقب نشستن Big Grin Big Grin:
ما پسرا کلی خندیدم‌، هرچی سرهنگه میگفت یکی بیاد جلو بشینه‌، هیچکس حاضر نمیشد.
بالاخره ما پسرا( به زور )سوار شدیم و خدارو شکر من و نفر قبلیم قبول شدیم( بقیه رو نمیدونم) . همین که اومدم از کنار دخترا رد شم برم سمت آموزشگاه برا تکمیل پرونده‌، دخترا ریختن روم و حالا بپرس کی نپرس، که از چیا گرفت، خوش اخلاقه یا نه‌، پارک دوبل بد بزنی چی میگه و ...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۵۴
۰۶ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۰۶ ق.ظ
تصادف!
دکتر یکم زودتر میومدی . دو نفری منو محاصره کرده بودن .
ولی به قول بچه‌ها گفتنی‌، سخن ات فصل الخطاب بود به خصوص اون خط آخر.

.... Loading
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
آقا این بحث‌ها رو خواهشا یکمشم نگه دارید برای بعد از کنکور...که مانشت خالی از سکنه نشه Tongue

فکر کنم آقای shahryar Angel

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar
ارسال: #۵۶
۰۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۴۴ ق.ظ
تصادف!
شهریار جان دیدی مشکلت رو چقدر راحت حل کردیم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar
ارسال: #۵۷
۰۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۳۵ ق.ظ، توسط shahryar.)
(۰۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۴۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  شهریار جان دیدی مشکلت رو چقدر راحت حل کردیم.
آقای تنهایی ممنون از شما و تمام دوستانی که در این راه کمکم کردید!
چه قدر این تصادف ما بحثش بالا گرفته!
و اما ادامه داستان!
دیروز دیدم مادرم داره یواشکی به بابام گزارشا رو از سیر تا پیاز میده!
منم رو خودم نیوردم.گفتم چه بهتر.کار ما رو آسون کردی.
امروز صبح که بابام اومد خودم رفتم درو روش باز کردم و سلام کردم!اونم گفت سلام!ولی سلامش خیلی پر معنا بود!منم سریع پریدم تو اتاقم.بابام سریع رفت تو حیاط تا ماشین رو ورانداز کنه!تو حیاط فهمیدم که حسابی ناراحت شده.(چون پنجره های اتاق من رو به حیاطن!). بعد از نیم ساعت بابام اومد تو اتاقم و با خوشرویی گفت این ماشینه تو واسه من دورس کردی!بعدش یکم بهم نصیحت های پدرانه کرد و گفت خدا رو شکر که سالمی فدای سرت تا بعد از کنکورت...Big Grin
البته من خلاصش کردما!این پروسه ۱ ساعت طول کشید!
فعلا همه چی آرومه و به خیر گذشته!
۰
۰
ارسال: #۵۸
۰۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۴۱ ق.ظ
تصادف!
آرامش قبل طوفانه گول نخوری یه وقت!!

۰
۰
ارسال: #۵۹
۰۶ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۱۱ ب.ظ
تصادف!
پس موضوع حل شده.تا وقتی هم که کنکور بدین دیگه آبا از آسیاب افتاده!

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۳۸۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  تولید آرایه تصادفی αɾια ۴ ۴,۱۰۹ ۰۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  راهنمایی پیاده سازی کلاسبند جنگل تصادفی و خوشه بند DBSCAN در متلب nana68 ۰ ۱,۶۶۳ ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: nana68
  ایجاد نقاط تصادفی - متلب αɾια ۵ ۶,۱۴۹ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: BBumir
Exclamation تولید اعداد تصادفی با توزیع نمایی samira4972 ۱ ۲,۸۸۷ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تابع چگالی احتمال متغییر تصادفی omidi95 ۲ ۲,۲۳۳ ۲۶ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: omidi95
  کمک در زمینه : درخت کاوش تصادفی سریع sharareh_moradi ۳ ۲,۱۷۲ ۰۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: newwink
  تولید ماتریسی از اعداد صفرو یک بصورت تصادفی نازین ۲ ۲,۳۲۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: نازین
  الگوریتم های تصادفی دکتر آبام fatemeh69 ۱ ۴,۲۶۰ ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  احتمال این که در مرتب سازی سریع تصادفی(random) پیچیدگی برابر n به توان دو بشه چقدره؟ jupiter72 ۱ ۱,۹۵۳ ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: MShariati

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close