زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تصادف!

ارسال:
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۵۰ ب.ظ
تصادف!
امروز عصر رفته بودم با ماشین بابام جزوه های ۹۰ پارسه رو بگیرم که یک تصادف جانانه کردم!
حالا جزوه بوخوره تو سرم جواب بابام رو چی بدم!(تا چهار شنبه ماموریت هستن)
فقط تنها شانسی که اوردم این بود که من مقصر نبودم.حالا کم استرس داشتم باید استرس جواب پس دادن به بابام رو هم تحمل کنم!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۲۴ ق.ظ
RE: تصادف!
(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۵۰ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  امروز عصر رفته بودم با ماشین بابام جزوه های ۹۰ پارسه رو بگیرم که یک تصادف جانانه کردم!
فقط تنها شانسی که اوردم این بود که من مقصر نبودم.حالا کم استرس داشتم باید استرس جواب پس دادن به بابام رو هم تحمل کنم!
بابا فدا سرت!
خدا رو شکر سالمی و کسی طوری نشده،مقصرم که نبودی بیمه پولشو میده دیگه،تصادف هنگام رانندگی یه چیز طبیعیه!
من خودم انقد تصادف تاحالا کردم که بخوام بگم کلی باید تایپ کنم،اینا همش خاطره میشه!
حالا بگو چجوری تصادف کردی؟کجا؟با کی؟!
راستی مگه امروز جزوه های پارسرو میدادن تو سایتش زده شنبه و چهارشنبه،من که شنبه نرفتم بگیرم چهارشنبه هم زورم بیاد برم!ای کاش فردا هم میدادن تعطیله آدم تو خونه حوصلش سر میره!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۲۵ ق.ظ
تصادف!
این نیز بگذرد... غصه نخور دوست عزیز، پیش میاد دیگه Wink... حالا این بسته ۹۰ چطوره به نظرت؟ من هنوز نگرفتم به نظرت می ارزه آدم وقت بزاره بره بگیرش؟؟
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط Masoud05.)
بابات که اومد‌، از نیم ساعت قبلش برو تو تخت خواب درس بخون و به مادرت بگو هر وقت بابات اومد، جلوش برات آب پرتقال بیاره و بگه خدا از شون نگذره بچم مجبور توی جا درس
بخونه
اینجوری هم بابت دلش برات میسوزه و هم متوجه میشه شما مقصر نبودی Big Grin
حالا از جزوه‌ها بگو

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar , mosavat , squib
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط shahryar.)
تصادف!
به نظرم نظریش خوبه.باقیشو هنوز خوب نگا نکردم!
البته جزو‌ها هنوز نصفش آماده نیست.زبانشم خوبه.
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۲۴ ق.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۵۰ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  امروز عصر رفته بودم با ماشین بابام جزوه های ۹۰ پارسه رو بگیرم که یک تصادف جانانه کردم!
بابا فدا سرت!
خدا رو شکر سالمی و کسی طوری نشده،مقصرم که نبودی بیمه پولشو میده دیگه،تصادف هنگام رانندگی یه چیز طبیعیه!
من خودم انقد تصادف تاحالا کردم که بخوام بگم کلی باید تایپ کنم،اینا همش خاطره میشه!
حالا بگو چجوری تصادف کردی؟کجا؟با کی؟!
راستی مگه امروز جزوه های پارسرو میدادن تو سایتش زده شنبه و چهارشنبه،من که شنبه نرفتم بگیرم چهارشنبه هم زورم بیاد برم!ای کاش فردا هم میدادن تعطیله آدم تو خونه حوصلش سر میره!
دیروز پارسه پیامک داد!امروز رفتم بگیرم.شیراز!خیابان ملاصدرا با یه پرشیا!
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۳۲ ق.ظ
تصادف!
انشاالله که فقط میگن فدای سرت.
توکل کن به خدا.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۱۶ ق.ظ
یه چادر مسافرتی و یه خورده خرت و پرت از الان برای سه شنبه شب یا چهارشنبه کله‌ی سحر آماده کن!
سعی کن یه دو سه روزی دور و بر خونه نپلکی! Blushتا داد و فریاد های بابات فروکش کنه.

تو این مدت می تونی خیلی شاعرانه و در نهایت سکوت شبانه پارک مورد نظر از مطالعه‌ی کتب شیرین پارسه لذت ببری.!Tongue

می تونی هم چند روز دیگه برگشت به خونه رو به تاخیر بندازی اونوقت بابات به جای دعوا با کلی ناز و نوازش می یاد دنبالت!Big GrinBig Grin

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar , mosavat
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۲۷ ق.ظ
تصادف!
خدارو شکر که سالمی
اگه کشته هم میشدی در راه علم بود! و بسی ارزشمند

The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but that it is too low and we hit it
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar , squib
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۳۵ ق.ظ
تصادف!
ان شا الله مشکلتون حل میشه
من یه سری با ماشین برادر خانمم رفتم بیرون و با دیوار تصادف کردم!!( البته زنده‌ام الان Smile )

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar , squib
ارسال: #۱۰
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۲۵ ق.ظ
تصادف!
منم تازه گواهینامه که گرفته بودم(شاید هم هنوز نگرفته بودم) و تا حالا توی سرازیری پارک نکرده بودم خلاصه ماشین رو پارک کردم یکم برگشت عقب نزدیک بود بخوره به دیوار! در حد تئوری بهمون گفته بودن باید چیکار کنیم واسه پارک توی سرازیری یه دفعه یادم اومد و اجرا کردم و واقعا شانس آوردم که ماشین نخورد توی دیوار!!
کلا خیلی وقتا خفن سوتی دادم ولی ماشین جان سالم به در برده!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۱۹ ق.ظ
تصادف!
خانم‍ها رارندگی نکنند تعداد تصادفات افت ۹۰ درصدی می‍کنه Smile Smile یکی از اون شکلک‍ها رو قرض بدین بگذارم اینجا!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_shadow
ارسال: #۱۲
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۳۶ ق.ظ، توسط ف.ش.)
تصادف!
خوب حالا خانمها این همه هنر دارن اجازه میدیم هنر رانندگی واسه آقایون باشه (به عنوان تنها هنری که دارن)

البته من خودم استعداد رانندگی داشتم ولی کور شد.چون مربیم واقعا افتضاح بود که من وقتی گواهینامه گرفتم اصلا دیگه رانندگی رو گذاشتم کنار .اما تصمیم دارم حالا بعد ۵ سال دوباره از نو شروع کنم یه آموزشگاه جدید یه مربی جدید یه ماشین جدید Big Grin

(Anna Quindlen)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , squib
ارسال: #۱۳
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۵۳ ق.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۱۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  خانم‍ها رارندگی نکنند تعداد تصادفات افت ۹۰ درصدی می‍کنه Smile Smile یکی از اون شکلک‍ها رو قرض بدین بگذارم اینجا!

منم رانندگیم بد نیست ،

تازگیا بدم نمیاد با سرعت بالای ۱۰۰ کورس بذارم( جهت رو کم کنی )Tongue
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ، توسط mahdi20.)
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۳۱ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خوب حالا خانمها این همه هنر دارن اجازه میدیم هنر رانندگی واسه آقایون باشه (به عنوان تنها هنری که دارن)
از دست و دلبازی شما سپاسگذارم. دست گلتون درد نکنه .Big Grin
ببین shahryar جان باید خرد خرد موضوع را به پدرت منتقل کنی . اول که بابات اومد میری سلام می کنی و با صدای بلند میگی بابا دوست دارم دارمHeart . بعد ابراز احساسات میگی با قبل از ماموریتت یه ماشین سالم داشتی ؟؟؟ بابات میگه آره پسرم . تو هم جواب میدی‌، دیگه نداری Smile.
به همین سادگی .

.... Loading
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin
ارسال: #۱۵
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۰۰ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۰۱ ق.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۳۱ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خوب حالا خانمها این همه هنر دارن اجازه میدیم هنر رانندگی واسه آقایون باشه (به عنوان تنها هنری که دارن)
از دست و دلبازی شما سپاسگذارم. دست گلتون درد نکنه .Big Grin
ببین shahryar جان باید خرد خرد موضوع را به پدرت منتقل کنی . اول که بابات اومد میری سلام می کنی و با صدای بلند میگی بابا دوست دارم دارمHeart . بعد ابراز احساسات میگی با قبل از ماموریتت یه ماشین سالم داشتی ؟؟؟ بابات میگه آره پسرم . تو هم جواب میدی‌، دیگه نداری Smile.
به همین سادگی .

واسه یکی از فامیل های ما هم یه همچین اتفاقی افتاد.واسه باباش نامه نوشت توش نوشت بابا غلط کردم.دیگه تکرا نمی شه.
باباش اولش عصبانی شد بعد که نامه رو خوند کلی خندید دیگه هم دعواش نکرد.می تونین اینو هم امتحان کنین!Tongue
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۱۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  خانم‍ها رارندگی نکنند تعداد تصادفات افت ۹۰ درصدی می‍کنه Smile Smile یکی از اون شکلک‍ها رو قرض بدین بگذارم اینجا!

معذرت می خوام دکتر اما ما نبودیم که رفتیم تو دیوار.شماا بودین.Big GrinBig GrinBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۳۹۹ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  تولید آرایه تصادفی αɾια ۴ ۴,۱۳۲ ۰۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  راهنمایی پیاده سازی کلاسبند جنگل تصادفی و خوشه بند DBSCAN در متلب nana68 ۰ ۱,۶۷۵ ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: nana68
  ایجاد نقاط تصادفی - متلب αɾια ۵ ۶,۱۶۸ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: BBumir
Exclamation تولید اعداد تصادفی با توزیع نمایی samira4972 ۱ ۲,۸۹۵ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تابع چگالی احتمال متغییر تصادفی omidi95 ۲ ۲,۲۴۱ ۲۶ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: omidi95
  کمک در زمینه : درخت کاوش تصادفی سریع sharareh_moradi ۳ ۲,۱۸۱ ۰۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: newwink
  تولید ماتریسی از اعداد صفرو یک بصورت تصادفی نازین ۲ ۲,۳۲۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: نازین
  الگوریتم های تصادفی دکتر آبام fatemeh69 ۱ ۴,۲۶۵ ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  احتمال این که در مرتب سازی سریع تصادفی(random) پیچیدگی برابر n به توان دو بشه چقدره؟ jupiter72 ۱ ۱,۹۵۷ ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: MShariati

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close