زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تصادف!

ارسال: #۱۶
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۲۷ ب.ظ
تصادف!
هدف دکتر از تصادف با دیوار تست مقاومت بدنه خودرو و احتمالا تست air bag بوده‌، که خداروشکر سالم بودن ایشون نشان از موفقیت این تست بوده است.

.... Loading
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin
ارسال: #۱۷
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط luna.)
تصادف!
یه مطلبی بود که پسره واسه مامان باباش نامه نوشته بود و گفته بود از خونه فرار کردم و ...‌! می تونی از اون روش استفاده کنی و آخرشم بگی تو زندگی چیزای خیلی بدتری از تصادف ماشین هست!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin
ارسال: #۱۸
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۴۴ ب.ظ
RE: تصادف!
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  هدف دکتر از تصادف با دیوار تست مقاومت بدنه خودرو و احتمالا تست air bag بوده‌، که خداروشکر سالم بودن ایشون نشان از موفقیت این تست بوده است.

اینو نگین چی بگین؟Tongue

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۱۸ ب.ظ، توسط Soheil.)
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۱۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  خانم‍ها رارندگی نکنند تعداد تصادفات افت ۹۰ درصدی می‍کنه Smile Smile یکی از اون شکلک‍ها رو قرض بدین بگذارم اینجا!

معذرت می خوام دکتر اما ما نبودیم که رفتیم تو دیوار.شماا بودین.Big GrinBig GrinBig Grin
دکتر فقط خواسته از اون سهمیه ۱۰ درصد آقایون استفاده کنه که آمار شما‌ها بیشتر از ۹۰درصد نشه وگرنه میدونید به دیوار کوبیدن چقدر سخته؟!!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , Maryam-X
ارسال: #۲۰
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۳۶ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۱۷ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۱۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  خانم‍ها رارندگی نکنند تعداد تصادفات افت ۹۰ درصدی می‍کنه Smile Smile یکی از اون شکلک‍ها رو قرض بدین بگذارم اینجا!

معذرت می خوام دکتر اما ما نبودیم که رفتیم تو دیوار.شماا بودین.Big GrinBig GrinBig Grin
دکتر فقط خواسته از اون سهمیه ۱۰ درصد آقایون استفاده کنه که آمار شما‌ها بیشتر از ۹۰درصد نشه وگرنه میدونید به دیوار کوبیدن چقدر سخته؟!!

من حرفمو تصحیح می کنم!
اینا رو نگین چی بگین؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۲۱ ب.ظ
تصادف!
من به تنهایی باید جور اون ۱۰ درصد رو بکشم. اگه من نباشم که خانم‍ها باید آمار ۱۰۰ درصدی رو با خودشون یدک بکشن! شانس آوردین که من بهتون آوانس( اینجوریه؟) می‍دم. با جونم بازی می‍کنم که آمار شما بالا نره.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi20
ارسال: #۲۲
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۲۳ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۲۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  من به تنهایی باید جور اون ۱۰ درصد رو بکشم. اگه من نباشم که خانم‍ها باید آمار ۱۰۰ درصدی رو با خودشون یدک بکشن! شانس آوردین که من بهتون آوانس( اینجوریه؟) می‍دم. با جونم بازی می‍کنم که آمار شما بالا نره.
ای بابا
برای سومین بار:
اگر اینارو نگین چی بگین؟Tongue

۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۵۲ ب.ظ
تصادف!
سه چار ماه پیش رفته بودم کارواش نزدیک خونمون،بعد از شستن ماشین داشتم خیلی آروم برمیگشتم خونه،تو حال و هوای خودم بودم،داشتم آهنگ گوش میدادم با صدای خیلی کم،یه ترافیک جزئی بود کلا هیشکی ۴۰_۳۰ تا بیشتر نمیرفت،یواش یواش رسیدم پشت چراغ قرمز داشتم وایمیستادم که یهو یکی از پشت تالاپی کوبید به من با کله رفتم تو فرمون انقد محکم زد که منم زدم به جلوییم،جالب اینجا بود هم اونی که زد بهم خانوم بود هم اونی که زدم بهش!وسطه دوتا خانوم گیر کرده بودم!
خانوم جلویی میگفت آقا خسارت منو بده برم منم میگفتم برو از این خانوم بگیر خلاصه داستانی شده بود،ولی من هنوزم دارم به این فک میکنم تو اون ترافیک چجوری با این سرعت زد به من؟!
ماشین من داشت همینجوری ازش آب میچکید!تاحالا با دوتا خانوم همزمان تصادف نکرده بودم!
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۵۸ ب.ظ
تصادف!
همیشه پای یک زن در میان است !!

mosaferkuchulu به قول یارو‌: بگم‌، بگم ؟

.... Loading
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۵۸ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  همیشه پای یک زن در میان است !!

mosaferkuchulu به قول یارو‌: بگم‌، بگم ؟

اینا همش توجیه الکیه!
مگه آقایون تصادف نمی کنن؟
من دوستم ماشینشو پارک کرده بود توی کوچه یه آقا با سایپا پشت ماشینشو پیاده کرده بود!!!
خوب اینم خانم بود؟
کلا آقایون همیشه می خوان بگن ما بهتریم.
عزیزای من نیستین!بهتر نیستین!چرا این همه سعی می کنین اینو ثابت کنین؟Exclamation

۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۳۴ ب.ظ
تصادف!
اصول رو که ثابت نمی‍کنند!!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
ارسال: #۲۷
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۴۰ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۳۴ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اصول رو که ثابت نمی‍کنند!!
اااا؟؟؟؟
از کی تا حالا این شده اصل؟؟؟؟
خودتون و خسته نکنین! هم خودتون هم ما خانوما می دونیم که این طوری نیست!!
پس زحمت بی خود نکشین!Cool

۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۵۵ ب.ظ، توسط mehr.iman.)
ای بابا،بیخودی بحث نکنید،این کلیپ همه چیزرو اثبات میکنه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۳۱ ب.ظ
تصادف!
این نشون می ده که آقایون انقدر بی کارن که میرن از رانندگی خانوما که از هر یه میلیون تاشون یکی شون اینطوری رانندگی میکنه فیلم می گیرن!Big Grin
ما اینقدر بیکار نیستیم وگرنه صد تا از این کلیپ‌ها رو واسه شما لینک می ذاشتیم.
اما تلاشتون برای اثبات یک فرض غلط قابل توجه هست!Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , 54m4n3h , Maryam-X
ارسال: #۳۰
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۵۴ ب.ظ
اگه آقایون آمار تصادفاتشون بالاست بخاطر اینه که می خوان از لحاظ آماری خودشون را به خانم‌ها برسونند .
دکتر جان میبینم که به باشگاه هزارتایی‌ها پیوستی Smile

.... Loading
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۳۸۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  تولید آرایه تصادفی αɾια ۴ ۴,۱۰۷ ۰۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  راهنمایی پیاده سازی کلاسبند جنگل تصادفی و خوشه بند DBSCAN در متلب nana68 ۰ ۱,۶۶۱ ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: nana68
  ایجاد نقاط تصادفی - متلب αɾια ۵ ۶,۱۴۸ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: BBumir
Exclamation تولید اعداد تصادفی با توزیع نمایی samira4972 ۱ ۲,۸۸۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تابع چگالی احتمال متغییر تصادفی omidi95 ۲ ۲,۲۳۳ ۲۶ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: omidi95
  کمک در زمینه : درخت کاوش تصادفی سریع sharareh_moradi ۳ ۲,۱۷۲ ۰۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: newwink
  تولید ماتریسی از اعداد صفرو یک بصورت تصادفی نازین ۲ ۲,۳۲۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: نازین
  الگوریتم های تصادفی دکتر آبام fatemeh69 ۱ ۴,۲۵۸ ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  احتمال این که در مرتب سازی سریع تصادفی(random) پیچیدگی برابر n به توان دو بشه چقدره؟ jupiter72 ۱ ۱,۹۵۳ ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: MShariati

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close