زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۹۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۳۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ب.ظ)iMohammad نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  درمورد ماه تولد یه خاطره ای من بگم! Smile یه روز که بیکار بودیم و همکارای من که همه لیسانس اند! از بیکاری نشسته بودیم ماه تولد
این‌ها ول کنید، فالِ «حافظ» رو بچسبید که راست‌تر از اون نداریم.
چند بار با حافط تو چند وقت اخیر فال گرفتم واقعا با دل پاک برا آینده و... حتی بوده یه بیت رو مثلا بیت ما قبل آخر رو در نظر گرفتم که خدا می دونه همیشه جواب منو داده اما خوب بوده دوستی که حتی عکس صحبت های منو داشته . من یکی که به فال حافظ بسیار اعتقاد دارم

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alireza_it
ارسال: #۴۰۹۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ ب.ظ
مدتهاست می خواهم یک نرم افزار قرآن برای موبایل بنویسم و احتمالا سومین نسخه دیوان حافظی که قبلا برای موبایل نوشتم را حاضر کنم ولی همچنان نیمه کاره مانده....
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , انرژی مثبت , Aurora , alireza_it , uniquegirl , SaMiRa.e
ارسال: #۴۰۹۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ)sansho نوشته شده توسط:  خدایی دوستان بعضی ازتون مدیونیدHuhHuh دفعه پیش در مورد ماه بهمن چیزی گفتم ، بعضی از دوستان تا تونستن انتقاد کردن و در موردش نظر دادن.....Sad
اینجا نوشته هرچی میخواهد دل تنگت بگو...... یعنی دوستان بخونن و نظر دارن تو دل خودشون بذارن!!Shy
)
معذرت میخوام. حلالم کنید.
ارسال: #۴۰۹۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ)sansho نوشته شده توسط:  خدایی دوستان بعضی ازتون مدیونیدHuhHuh دفعه پیش در مورد ماه بهمن چیزی گفتم ، بعضی از دوستان تا تونستن انتقاد کردن و در موردش نظر دادن.....Sad
اینجا نوشته هرچی میخواهد دل تنگت بگو...... یعنی دوستان بخونن و نظر دارن تو دل خودشون بذارن!!Shy
)
شما به دل نگیرید خب اونا هم این حرف دل تنگشون بود گفتند. خوبی گفتن برخی حرفا اینه که نظرات مخالف و موافق رو بشنویم گاهی توی نظراتمون تجدید نظر گنیم یا گاهی یاد بگیریم چطور جواب بدیم یا بقیه رو قانع کنیم.
هیچ یک از دوستان اینجا قصد ناراحت کردن کسی رو ندارند و اگه می دونستند با نظر دادنشون ناراحت می شید نظری نمی دادند. من خودمم خیلی وقتا شده در مورد صجبت های دیگران نظر میدم و تا حالا دقت نکرده بودم که نظر ندم که طرف مقابل شاید ناراحت بشه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال: #۴۱۰۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ)sansho نوشته شده توسط:  همشون با چهره خندون گفتن.......فلانی نزدیکه.....ها............
شیرینی یادت نره............

دوست عزیزم . آدم برای مردم زندگی نمی کنه. قبول شدن یا نشدن شما چه تاثیری تو زندگی بقیه داره!

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hkarimi , SaMiRa.e , Sophia
ارسال: #۴۱۰۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ)sansho نوشته شده توسط:  همشون با چهره خندون گفتن.......فلانی نزدیکه.....ها............
شیرینی یادت نره............

دوست عزیزم . آدم برای مردم زندگی نمی کنه. قبول شدن یا نشدن شما چه تاثیری تو زندگی بقیه داره!

چرا تاثیر داره ، خوب اونهام شیرینی میخورند Big Grin
ببخشید شوخی کردم ولی منم کاملا با شما موافقم ، این حرفها مال یه ساعت دوساعته بعد همه میرن سراغ کارخودشون .
این شمایید که باید برای آیندتون برنامه ریزی کنید .
ارسال: #۴۱۰۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط uniquegirl.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  مدتهاست می خواهم یک نرم افزار قرآن برای موبایل بنویسم و احتمالا سومین نسخه دیوان حافظی که قبلا برای موبایل نوشتم را حاضر کنم ولی همچنان نیمه کاره مانده....

اِه... چه جالب! شما همون آقای هوشمند هستین که نرم افزار حافظ رو نوشته!Cool
من اون نسخه حافظ رو دارم. یه مدت اینقدر بهش معتاد شده بودم که هی از توی گوشیم پاک میکردم، اما باز فرداش دوباره طاقت نمی آوردم، نصب میکردمTongue
واقعا خیلی باحاله که آدم همش یه دیوان کامل حافظ همراش داشته باشه... من که خیلی استفاده کردم... ممنونAngel
راستی! زودتر نسخه ۳ رو بنویسید. خیلی طرفدار داره این نرم افزارتون بین بچه ها. Smile

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand
ارسال: #۴۱۰۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ب.ظ
یکبار شکست خوردم ، دوبار موفق نشدم چیزی که مرا وادار کرد که به کوشش ادامه دهم و تسلیم ناملایمات و مشکلات و موانع زندگی نشوم اراده بود.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , fatima1537 , Sophia , Avicenna , **sara**
ارسال: #۴۱۰۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ب.ظ
گفتم: خسته‌ام

گفتی: لاتقنطوا من رحمة الله
از رحمت خدا نا امید نشید(زمر/۵۳) ...

گفتم: هیشکی نمی‌دونه تو دلم چی می‌گذره

گفتی: ان الله یحول بین المرء و قلبه
خدا حائل هست بین انسان و قلبش! (انفال/۲۴) ...

گفتم: خیلی خونسردی! تو خدایی و صبور! من بنده‌ات هستم و ظرف صبرم کوچیک... یه اشاره‌ کنی تمومه!

گفتی: عسی ان تحبوا شیئا و هو شر لکم
شاید چیزی که تو دوست داری، به صلاحت نباشه (بقره/۲۱۶) ...

گفتم: دلم گرفته

گفتی: بفضل الله و برحمته فبذلک فلیفرحوا
(مردم به چی دلخوش کردن؟!) باید به فضل و رحمت خدا شاد باشن (یونس/۵۸) ...

گفتم: چقدر احساس تنهایی می‌کنم

گفتی: فانی قریب
من که نزدیکم (بقره/۱۸۶) ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: goldoonehkhanoom , انرژی مثبت , najme60 , هاتف , Aurora , Donna
ارسال: #۴۱۰۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
این بانکها هم خوب پول دارند !!! البته نمی دونم شاید خوب کار می کنند یا راه های پول در اوردن رو بلدندHuh

اینو خوندم یه کم شاخ در اوردم : پاداش ۹۷۹ میلیون تومانی برای ۷عضو هیات مدیره بانک پاسارگاد!!!!
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بانک پاسارگاد در حالی از ۲۵ مرداد سال گذشته به عنوان نهمین بانک وارد بورس شده که در پی اتمام سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۰ ، دیروز مجمع سالانه ای را برگزار کرد.

ادامشم اینو نوشته بود:
حق حضور اعضای غیر موظف هیئت‌مدیره هم به‌ازای حداقل یک جلسه در ماه یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تصویب شد.Huh یعنی یه جلسه بیان اینقدر بهشون میدن؟!!!!!

سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , Potential
ارسال: #۴۱۰۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ب.ظ
آره ... اتفاقا یکی از استادامون میگفت ...که پول تو این کاراست ... (برین دنبال این کارا DSmile
چون کاراشون واقعا استرس داره ... حقوقش هم ارزش استرس رو داره ...

شغلی مثل استادی نه استرسی نه هیچی .... بنابراین حقوقش کمتر ...

شغل‌‌های تجارت و ... پول توش خوبه ... چون استرس داره ...

بنابراین باید یکی رو انتخاب کرد :

استرس + حقوق زیاد برای زندگی مرفه
آرامش + حقوق معمولی برای زندگی معمولی

من دومی رو ترجیح میدم.

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: najme60 , diligent , Aurora
ارسال: #۴۱۰۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ ق.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  استرس + حقوق زیاد برای زندگی مرفه
آرامش + حقوق معمولی برای زندگی معمولی
اتفاقا من فکر نمی کنم اون که استرس داره زندگی مرفه (رفاه=آسایش) داشته باشه.
تا حالا دیدید کسی که استاده از گرسنگی (خدا نکرده) مرحوم شده باشه؟ یا اونی که تاجره از سیری مسرور باشه؟

این مجموئه درخواست های ما برای پول بیشتر، یک مجموئه نامتناهی است Big Grin

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , SaMiRa.e , uniquegirl , Potential
ارسال: #۴۱۰۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  و معنای خداحافظ ، تا فردا بود
ممنون

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
ارسال: #۴۱۰۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ب.ظ
گاهی با یک قطره ، لیوانی لبریز می شود
گاهی با یک کلام ، قلبی آسوده و آرام می گردد
گاهی با یک کلمه ، یک انسان نابود می شود
گاهی با یک بی مهری ، دلی می شکند
مراقب بعضی یک ها باشیم !!
در حالی که ناچیزند ، همه چیزند ....

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , Masoud05 , fatima1537 , narges_r , uniquegirl , Sophia , diligent , ronaldo , nasogh , **sara**
ارسال: #۴۱۱۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  .....
اقای esisonic وضعیتتون بار منفی دارهBig GrinBig Grin یه چیزی توی این مایه ها بنویسید که باید بیشتر بخونم یا ....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۴۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۱۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close