زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۸۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ
ولی خصوصیات به ماه ربط داره! اخلاقو می شه تغییر داد ولی بعضی چیزا ذاتیه تو آدما

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۴۰۸۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  ولی خصوصیات به ماه ربط داره! اخلاقو می شه تغییر داد ولی بعضی چیزا ذاتیه تو آدما
خصوصیات با اخلاق چه فرقی داره؟

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  شاید هم منظور اینه که پایه و تنه اصلی شخصیت از ماه تولد تاثیر می پذیره و اون چیزی که در افراد متولد یک ماه با هم فرق می کنه همون شاخ و برگ باشه که متاثر از تربیت و محیطه. اگه اون شاخ و برگ ها رو در نظر نگیریم همه ی متولدین یک ماه شبیه هم باشند.
میشه یه مدرک علمی برای حرفاتون بیارید؟
ارسال: #۴۰۸۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط luna.)
من یک شخصی رو که خیلی در کار نجوم و .. بود میشناختم یه بار گفتند که شاید نشه انقدر دقیق گفت که مثلا سیاره ها و ستاره ها شخصیت یک انسان رو می سازند ولی در عین حال نمیشه هم گفت که بی تاثیرند. می گفتند مثلا در امریکا تحقیقی صورت گرفته و مشخص شده که در زمان هایی که ماه کامل هست آمار جرم و جنایت زیاد میشه (همین که ما میگیم ماه که کامل میشه طرف دیوونه میشه!) و تا اونجایی که یادمه گفتند شاید به اینکه بدن انسان رو مقادیر زیادی آب فرا گرفته (۸۰%) و همون طور که در جذر و مد دریا ماه نقش داره می تونه در بدن انسان هم نقش داشته باشه!
چیزی که هست اینه که اثبات علمی برای این موضوع وجود نداره ولی هیچ اثباتی هم که این دو تا ربطی به هم ندارند هم وجود نداره!
من به شخصه نمی تونم بگم حتما قبولش دارم یا حتما مخالفشم ولی خوب میشه از جنبه های مثبتش استفاده کرد و روحیه گرفت

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , انرژی مثبت , Avicenna , SaMiRa.e , Donna , baziramzi.ir , Sophia
ارسال: #۴۰۸۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ
این یه ارسال سفیده مثل یه سکوت بی پایان .این ارسال رو سفید فرستادم چون خیلی خسته ام .روحم مشوشه.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , Sunshine Off
ارسال: #۴۰۸۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  من یک شخصی رو که خیلی در کار نجوم و .. بود میشناختم یه بار گفتند که شاید نشه انقدر دقیق گفت که مثلا سیاره ها و ستاره ها شخصیت یک انسان رو می سازند ولی در عین حال نمیشه هم گفت که بی تاثیرند. می گفتند مثلا در امریکا تحقیقی صورت گرفته و مشخص شده که در زمان هایی که ماه کامل هست آمار جرم و جنایت زیاد میشه (همین که ما میگیم ماه که کامل میشه طرف دیوونه میشه!) و تا اونجایی که یادمه گفتند شاید به اینکه بدن انسان رو مقادیر زیادی آب فرا گرفته (۸۰%) و همون طور که در جذر و مد دریا ماه نقش داره می تونه در بدن انسان هم نقش داشته باشه!
چیزی که هست اینه که اثبات علمی برای این موضوع وجود نداره ولی هیچ اثباتی هم که این دو تا ربطی به هم ندارند هم وجود نداره!
من به شخصه نمی تونم بگم حتما قبولش دارم یا حتما مخالفشم ولی خوب میشه از جنبه های مثبتش استفاده کرد و روحیه گرفت
چیزای خیلی بهتری برای روحیه گرفتن وجود داره. احتیاجی نیست آدم با خرافات روحیه بگیره. دوما اصولا به شنیده ها حسابی نیست.
ارسال: #۴۰۸۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط luna.)
من درباره این موضوع در سایت های زیادی خوندم. یه سرچ کنید خودتونم پیداش می کنید. فکر می کنم کتابش این باشه البته مطمئن نیستم:
How the Moon Affects You by Arnold L. Lieber and Jerome Agel
اینکه یه نفر یه حرف رو از چه کسی بشنوه هم مهمه! مطمئنا اگه اون شخص سابقه زیادی در نجوم، متافیزیک و حقوق داشته باشه و من به حرفاش اطمینان داشته باشم به شنیده هام ازش اعتماد می کنم!
بعد لزومی نداره که همه مثل شما باشن. هر کسی هر طوری که بخواد و با هر اعتقاداتی که دوست داشته باشه زندگی می کنه!
هرچند همون طور که گفتم من هیچ وقت له یا علیه این موضوع هیچ اصراری نداشتم! ولی شما که انقدر مطمئنید این اطمینانتون رو اثبات کنید!
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اونهایی که در این نبود اطلاعات علمی معتبر فرضیه میدن بنظرم یه کم سوء استفاده میکنند چون نه کسی میتونه تایید کنه و نه میتونه رد کنه.

البته فکر کنم همه اول فرضیه میدن بعد سعی می کنن اثباتش کنن دیگه! حالا این که امکانش هست یا نیست رو گذشت زمان مشخص می کنه.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۴۰۸۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ ب.ظ
بحثش طولانیه اینجا هم جای بحث نیست. نیاز به پیش نیاز هایی از فلسفه علم و ... داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com
ارسال: #۴۰۸۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط fo-eng.)

می خواهم برگردم به روزهای کودکی

آن زمان ها که :

پدر تنها قهرمان بود

عشق، تنها در آغوش مادر خلاصه میشد

بالاترین نقطه ى زمین، شانه های پدر بود

بدترین دشمنانم ، خواهر و برادر های خودم بودند

تنها دردم، زانو های زخمی ام بودند

تنها چیزی که میشکست، اسباب بازیهایم بود

و معنای خداحافظ ، تا فردا بود

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , uniquegirl , fatima1537 , diligent , Msccom , yasemi
ارسال: #۴۰۸۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ق.ظ
انسانها را از زیستن بشناس !
در گفتن همه آراسته اند....
در خفتن همه آرام .....
در خوردن همه مهربان ....
در بردن همه خندان ......
انسانها را در زندگی بشناس !!!!

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , p.parsaee , Aurora , انرژی مثبت , SaMiRa.e , fatima1537 , diligent
ارسال: #۴۰۹۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ق.ظ، توسط malekinasab.)
چه سخت محاکمه می شوند انسانها در روزگاری که قاضی زندگیست...(ازآثار خودم )......یعنی میشه دیگه نتایج اعلام بشه ...امیدوارم همه موفق باشن ...اگه گوشه چشمی هم شد خدا به ما بندازه ....قربونت خدا هوامون رو داشته باش

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
ارسال: #۴۰۹۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ق.ظ
دلم تنگه...نمیدونم چرا اینطوری شدم.بعضیش وقتا سکوت کردن بهترازهرچیزی است اما خیلی دلم میخوادفریاد بزنم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
ارسال: #۴۰۹۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط fo-eng.)
Heart هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
هر وقت خواستی عاشق بشی به این فکر کن که
از اولین چیزی که باید به خاطر معشوقت بگذری خودتی !
پس اگه جنبه اش رو نداری بیخیال عاشقی شو ...!

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Sophia
ارسال: #۴۰۹۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
آن گاه که ضربه‌های تیشه زندگی را بر ریشه آرزوهایت احساس می‌کنی به خاطر بیاور که زیبایی شهاب‌ها از ‏شکستن قلب ستارگان است.
‏ اگر روزی دشمن پیدا کردی, بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی !
اگر روزی تهدیدت کردند, بدان در برابرت ناتوانند!
اگر روزی خیانت دیدی, بدان قیمتت بالاست!
اگر روزی ترکت کردند , بدان با تو بودن لیاقت می خواهد!
‏ پیش از سحر تاریک است اما تاکنون نشده که افتاب طلوع نکند. به سحر اعتماد کنید!
‏ اگر آفتاب را به نظاره بنشینی، سایه را نتوانی دید.
‏ امروز نخستین روز آینده ی توست.
‏ ‏

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , SaMiRa.e , انرژی مثبت , diligent , uniquegirl , Donna , Sophia
ارسال: #۴۰۹۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط - rasool -.)
دلتنگ توام
دلتنگ توام اما ، خوب است نمی آیی

یک کوفه فریب و غم،

یک شام پر از محنت

آیی تو شوی تنها، خوب است نمی آیی

یک نیمه ی شعبان را ، در فکر تو می مانند

از فکر روی فردا ، خوب است نمی آیی

یک جمعه فقط ندبه ، یک هفته فراموشی

بود تو شود رویا ، خوب است نمی آیی

لاف غم عشق تو ، ذکر همه ی مردم

بنگر به دل آنها، خوب است نمی آیی

پیش نظر بعضی ، حاجت بدهی خوبی

اما نه برای ما، خوب است نمی آیی

یک شام سه شنبه را ، در کوی تو می آیند

اما دلشان اینجا، خوب است نمی آیی

سرداب تو مخروبه، قبر پدرت ویران

شهر تو پر از اعداء، خوب است نمی آیی

با این همه درد و غم، می سوزی و می سازی

ای منتقم زهرا، خوب است نمی آیی

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , iMohammad , Aurora , fatima1537 , Donna , Msccom
ارسال: #۴۰۹۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  درمورد ماه تولد یه خاطره ای من بگم! Smile یه روز که بیکار بودیم و همکارای من که همه لیسانس اند! از بیکاری نشسته بودیم ماه تولد میپرسیدیم و فال طرف رو میخونیدم اون هم با نرم افزار موبایل!حداقل یه کتاب هم نبود! وکلی خندیدیمSmile چقدر هم درست بود!
ولی این فالها و مشابه اون فقط برای تفریح و سرگرمی و خندیدنه کسی نباید با این چیزا غمگین بشه.من که خودم اینطوریم.مثلا فالهای یه مجله رو که همه میگن درسته میخونم ولی اثرش فقط همون لحظه است تا مجله رو بستم یادم میره اصلا چی بود.
البته یه اعتراف کنم! یه کتابی بود همکارم گفت خیلی درست جواب سئوالت رو میده.ما هم اومدیم نیت کردیم و فال گرفتیم، خیلی دقیق بود! برای همه مون همینطور بود(ولی بازهم زود یادم رفت که چی نیت کردم و چی جواب اومد!Smile)
این‌ها ول کنید، فالِ «حافظ» رو بچسبید که راست‌تر از اون نداریم.

«یا مَن رَفیق لا رَفیق لَه»

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close