زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۲۳۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۸:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
آهو نمی‎‌شوی بدین جست و خیز....

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۲۳۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۵۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  آهو نمی‎‌شوی بدین جست و خیز....

شیر همچو کوه ایستاده ام، بگریز ...

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۲۲۳۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۳۸ ق.ظ
حرف‌های ما هنوز ناتمام...
تا نگاه می‌کنی
وقت رفتن است
باز هم همان حکایت همیشگی
پیش از آنکه باخبر شوی
لحظه ی عزیمت تو ناگزیر می‌شود
آی...
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود...

قیصر امین پور
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Milad_Hosseini , anne.shirley , alma1988 , RASPINA , Iranian Wizard
ارسال: #۵۲۲۳۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۰۲ ب.ظ
اینجا یکی هست تو همه ی زمینه ها متخصص و صاحب نظر هست !
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Milad_Hosseini , nlp@2015 , Riemann , Amir V , RASPINA
ارسال: #۵۲۲۳۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۱۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  خیلی ممنون. من لیست نکرده بودم در یک پاراگراف گفته بودم چون در کارهای مرتبطم اون طوری بود. داور گفته بولت وار لیست کن. B ابزار آماده نیست، جزئیات رسیدن به B رو در مقاله می گیم.
ملموس تر بگم. من اجرای نمادین (یک روش تست نرم افزار) رو برای یک زبانی انجام دادم . برای این کار اول اومدم (CFG) Control Flow Graph ایجاد کردم برای اون برنامه (B). این زبان جدید است، با اینکه در فیلد ما مهم است ولی کار چندانی رویش انجام نشده. یک نفر می تونه از روش اجرای نمادین من استفاده نکند، فقط از تولید کننده CFG اش استفاده کند برای کار خودش. می خواهم بدونم تولید CFG بصورت یک واحد مجزا رو هم باید جز بولت ها بذارم یا نه.
اگر CFG رو آماده داشتیم باز هم مقاله حرف برای گفتن داشت چون حرف اصلی اش برای بعد از CFG است. می دونم استادم حوصله اش نمی گیرد اول مقاله اون رو چاپ کنیم می گه اون مقاله خوبی نمی شود. تولید CFG در حد ژورنال خوب نیست ولی به نظرم کنفرانسی ازش در می اومد. خلاصه ما همه رو در یک مقاله فرستادیم و داور revise داده.
می‌دونم اجرای نمادین چی هست Dodgy[تصویر:  471138_21.gif]
آره تولید CFG رو میتونید به صورت یه ایده/بولت جدا لیست کنید.یه چی توو این مایه‌ها:
We proposed/developed a folan chiz, which is of independent interest, that ...
با which is of independent interest می‌تونید تأکید کنید که اون CFG به تنهایی هم به درد بخوره.
ریوایز داور لابد گفته کانتریبیشون‌های مقاله رو مشخص کنید و اینا؟ خب تا الان چنتا تا کانتریبیشون‌ مشخص شده. یکی تولید CFG، یکی روش تست‌تون (که احتمالا بشه به جزیئاتش شکست) یکی هم همکارای مقاله که مشارکت کردند [تصویر:  471138_21.gif][تصویر:  471138_21.gif]

(۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۳۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون.. مدلسیم را بررسی میکنم . باهاش کار نکردم تا حالا. ممنون [تصویر:  smile.gif]
راحته، توو همه‌ی سایتای مرتبط ایرانی پیدا میشه. الان نسخه ۱۰و خورده‌ایش هم اومده ولی تفاوت خاصی با هم نمیکنند هر چی به پستتون خورد دانلود کنید. نسخه لینوکسی هم داره و چون نرم‌افزار متداولی هست احتمالا نسخه لینوکس‌اش هم راحت بشه پیدا کرد.
آموزش‌هاش هم یوتیوب پر هست و ظرف ۱۰ دقیقه باید راه بیفتید، بیشتر از اون چیزی نداره. فقط هر تیکه از پنجره‌هاش رو مینیمایز اینا نکنید که برگردوندن ادیتورش به حالت سابق مصبیته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۵۲۲۳۶
۲۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۲۱ ب.ظ
غم ِ دنیاست وقتی عشقت دور از اینجاست
وقتی دل بی رمق و خسته و تنهاست
غم ِ دنیاست
دل آدم بشه حساس
وقتی عشقت تو دلش نباشه احساس
نباشه احساس
غم ِ دنیاست
اون بره و ترکت کنه هیچکسم نباشه ک درکت کنه
غم ِ دنیاست
لحظه ی خدافظی بفهمی ک دیگه بهش نمیرسی
غم ِ .دنیاست
اون بره و ترکت کنه هیچکسم نباشه ک درکت کنه
غم ِ دنیاست
لحظه ی خدافظی بفهمی ک دیگه بهش نمیرسی
غم ِ دنیاست
وقتی عشقت بدشه خیلی
وقتیک ب تو نداشته باشه میلی
غم ِ دنیاست
ارسال: #۵۲۲۳۷
۲۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۲۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  می‌دونم اجرای نمادین چی هست Dodgy[تصویر:  471138_21.gif]
آره تولید CFG رو میتونید به صورت یه ایده/بولت جدا لیست کنید.یه چی توو این مایه‌ها:
We proposed/developed a folan chiz, which is of independent interest, that ...
با which is of independent interest می‌تونید تأکید کنید که اون CFG به تنهایی هم به درد بخوره.
ریوایز داور لابد گفته کانتریبیشون‌های مقاله رو مشخص کنید و اینا؟ خب تا الان چنتا تا کانتریبیشون‌ مشخص شده. یکی تولید CFG، یکی روش تست‌تون (که احتمالا بشه به جزیئاتش شکست)
قصد جسارت نداشتم. Smile باورتون نمی شه استاد راهنمای دومم نمی دونه اجرای نمادین چیه. برای همین سطح توقع من کلا اومده پایین. گفتم شما که رشته تون معماری کامپیوتر بوده دیگه اصلا نباید بدونید. Smile مقاله رو هم با این سطح توقع نوشتم همه چیز رو ساده توضیح دادم، داور گفته مقاله رو برای beginnerها و student ها نوشتی مخاطب مقاله اون ها نیستند!
خیلی ممنون از راهنماییتون. بله، unclear contribution زده و گفته که sectionای که توش توضیح داده شده رو هم مشخص کنم. ۹ تا بولت شده! :| ضایع است. فکر کنم دلیل اینکه استادم می خواست ۳ تاشون حذف شوند، زیاد بودنش بود. ولی به نظر خودم حیف است، شاید یکی حوصله اش نگیرد کل مقاله رو بخواند تا بفهمد.
(۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  یکی هم همکارای مقاله که مشارکت کردند [تصویر:  471138_21.gif][تصویر:  471138_21.gif]
Big Grin از دست شما
ارسال: #۵۲۲۳۸
۲۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۰۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اینجا یکی هست تو همه ی زمینه ها متخصص و صاحب نظر هست !
همه جا هست ... البته من خودم از همین تیپ آدما هستم که همه چیز نظر میدم، منتهی دیگه اخیرا نظراتم رو واسه خودم نگه میدارم : ))

+ یه سایت هست به نام codewars یه قسمت داره به نام kata، اگر مثل من میخواید که یه زبان برنامه نویسی جدید رو یاد بگیرید یه حدودی از اون رو بلدید و حوصله خوندن آموزش‌های ابتدایی رو ندارید، برید توی این سایت و شروع کنید به حل مسئله.

این سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی خوبه، کتاب pdf براشون میفرستی و با یه قیمت خوب واستون چاپ میکنن که واقعا کیف میکنید، از پرینت خیلی بهتره چون دقیقا عین کتاب چاپ میکنه با جلد سلفونی یا شومیز. ۱ دونه هم چاپ میکنن از هر کتاب.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Milad_Hosseini , ezra , big cloud , KavehIsHere , nlp@2015 , Autumngirl , SepidehP , diligent , Javad Street
ارسال: #۵۲۲۳۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۳۶ ب.ظ
جلو چشم من یکی با موتور تصادف کرد مُردSad
داشت از لاین brt می رفت سرعتش زیاد بود خورد زمین سرش محکم خورد زمین و فوت کرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۲۲۴۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
شهید بهشتی یه سخنرانی ای داره و اونجا میگه:
ستمگران به راستی گناهکاران بزرگند! اما ستم پذیران چی؟ستم پذیری ازدیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستم گری! ای انسان تو آزادی، به پا خیز! در برابر ستم طبقاتی، ستم گروهی، ستم شخصی، مقاومت کن! تو آزادی. اگر ستم پذیر شدی خود را ملامت کن.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بسی جای تامل و تفکر دارد...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۲۲۴۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۱۵ ق.ظ
من خیلی چاق نیستم و انگیزه کافی برای اب کردن یکم شکمم ندارم ولی راهشو قشنگ یاد گرفتم. کافیه کالری مصرفیت کمتر از کالری سوختنت باشه به عبارت دیگه کم غذا بخوری! نه نیاز به دارو هست نه معجون Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , anne.shirley , RASPINA
ارسال: #۵۲۲۴۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۴۸ ب.ظ
اگه تنها مزیت نداشتن اینستاگرام، ندیدن ریخت خیکیِ مسترتستر هست بازم برد کردم، همون تلگرام یکی دو بار فرستادند گوشتام ریخته (اصطلاح ترکیه). کلا کانسپت اینستاگرام هیچ رقمه توو کَتَم نمیره، که کله‌م توو بقیه باشه ببینم چیکار میکنن چی میخورن کجا میرن چی میپوشن با چی پَُز میدن [تصویر:  eh-smiley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , anne.shirley , alma1988 , gogooli , big cloud , RASPINA , ezra
ارسال: #۵۲۲۴۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۲۲ ب.ظ
شاید باورتون نشه ولی صبح برام از طرف اسنپ تاکسی کد تخفیف اومد Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: anne.shirley , alma1988
ارسال: #۵۲۲۴۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۲۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  شاید باورتون نشه ولی صبح برام از طرف اسنپ تاکسی کد تخفیف اومد [تصویر:  biggrin.gif]
حقیقتش من پست شما رو به بخش کاربراشون فرستادم گفتم خدا رو خوش نمیاد یه اصفهونی داره از درد به خودش میپیچه [تصویر:  471156_21.gif][تصویر:  471156_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۲۲۴۵
۳۱ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۴۹ ب.ظ
سلام دوستان، گویا بنا به دعای بعضی از دوستان اینجا داشتید از دستم راحت میشدید. من دیروز رو بیمارستان دی بستری بودم به دلیل تشنج و فشار بالای مغزی، و بیهوش بودن. الان خیلی ناراحتم که به زندگی برگشتم ولی خب حال خوبی ندارم اصلا و هزیون میبینم. اونایی که از دستم ناراحتن حلالم کنن

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۱۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close