زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۲۱۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۱۳ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  مادرشوهر من ارتشیه و سوپروایزر تو بیمارستان ارتشه

گل پسر؛ سن بازنشستگی در پرستاری ۲۰ سال هست. مادر شوهر شما چندسالشه مگه؟
ارتش زن استخدام نمیکرد تا جایی که یادمه, مگه اینکه انقلاب شده باشه

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Riemann
ارسال: #۵۲۲۱۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۴۴ ق.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ادامهه رو با حرفایی مثبت تری جایگزینن کن. مرسی
?
ارسال: #۵۲۲۱۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۸:۱۶ ق.ظ
فرق contribution مقاله با هدف مقاله چیه؟
من برای رسیدن به C باید از B رد شم، منتهی رسیدن به B چیز مهمی است می شه یک نفر اون رو مقاله مجزا کند یا اصلا از مقاله من فقط برای رسیدن به B استفاده کند، در اینصورت باز هم نباید در contribution ذکر شه؟ چون هدف اصلی رسیدن به C است؟
ارسال: #۵۲۲۱۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۰۶ ق.ظ
contribution اصولا وقتی هست که کسی باهات مشارکت کرده باشه در نوشتن مقاله و مربوط به قسمتهای دیگه ای میشه در یه مقاله که متعلق به همکار شما در نوشتن مقاله هست. مثلا شما با استادت که اونم نظریه ای رو در این زمینه داده یه مقاله مینویسی، تو کانتریبوشن باید حتما ذکر بشه. ولی اگه از جایی مطلب برمیداری مثلا از یه مقاله استفاده میکنی و بهش ارجاع میدی دیگه کانتریبوشن نمیخواد.
امیدوارم متوجه شده باشی Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۲۲۲۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۲۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تو رزومه حتما باید عکس بزاریم ؟
چند وقت پیش برای منم سوال بود، تحقیق که کردم به این نتیجه رسیدم که برای رزومه کاری اکثرا عکس نمیزارن (البته اکثرا که میگم ی چیز حدود ۶۰ درصد در نظر بگیرین نه ۹۹ درصد) ولی عکس‌دار هم کم نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۲۲۲۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۳۲ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تو رزومه حتما باید عکس بزاریم ؟
چند وقت پیش برای منم سوال بود، تحقیق که کردم به این نتیجه رسیدم که برای رزومه کاری اکثرا عکس نمیزارن (البته اکثرا که میگم ی چیز حدود ۶۰ درصد در نظر بگیرین نه ۹۹ درصد) ولی عکس‌دار هم کم نیست.

الان ثابت شده که تصویر خیلی اثرگذاره، خصوصا اگه با یه لبخند امیدوارانه هم باشه، بنابراین یه عکس خوب بزاریم بهتر از اینه که اصلا عکس نزاریم. شما یه سر بزن رزومه های اونورو تو نت ببین، همه عکس دارن.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۲۲۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۳۹ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  فرق contribution مقاله با هدف مقاله چیه؟
من برای رسیدن به C باید از B رد شم، منتهی رسیدن به B چیز مهمی است می شه یک نفر اون رو مقاله مجزا کند یا اصلا از مقاله من فقط برای رسیدن به B استفاده کند، در اینصورت باز هم نباید در contribution ذکر شه؟ چون هدف اصلی رسیدن به C است؟
هر مقاله یه هدف اصلی داره، لیست کانتریبیشون‌ها هم روش‌هایی هست که واسه رسیدن به اون هدف یا اثباتش استفاده کردید. بعضی وقتا پیپرتون تکنیکال‌تر هست و میتونید راحت ۵-۴ تا کانتریبیشون‌ لیست کنید، ولی بعضی وقتا عملا یه روشی رو گرفتید و جلو رفتید، که اینطوری لازم نیست فهرست‌وار آخر مقدمه لیست کنید. با توجه به فیلد شما فکر نکنم نیاز به فهرست کردن کانتریبیشون‌ها داشته باشید یا پیشنهاد خوبی باشه اصلا.

این B و C رو ملموس‌تر می‌گفتید بهتر بود. اگه B که در موردش صحبت می‌کنید به خودی خود مسأله‌ی مهمی باشه، می‌تونید مثلا یه مقاله‌ی کنفرانسی یا ژورنال مستقل کنید و در C استفاده کنید به شرطی که C هم حرفی واسه گفتن داشته باشه. در غیر این صورت یا توو یه پیپر ادغام کنید (که باعث قوی‌تر شدن پیپر میشه) یا B رو کنفرانس کنید و C رو اکستنشن ژورنالش. این جور وقتا ژورنال اکستنشن راحت‌تر چاپ میشه.
اینکه میگید از مقاله‌ی من واسه رسیدن به B استفاده کنه رو متوجه نمیشم، مگه مقاله‌ی خودتون از B استفاده نکرده!؟ برداشتم اینه که شما توو مقاله به جزئیات رسیدن به B اشاره نمی‌کنید، مثلا B یه ابزاری هست که می‌گید ازش استفاده کردم... خب این اوکیه ولی گفتم به شرطی که C به تنهایی کانتریبیشون کافی داشته باشه...

(۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تو رزومه حتما باید عکس بزاریم ؟
یه سری کشورها نباید بذاری (مگر اینکه خواسته باشند، که بعیده) و الا کلا نگاه نمی‌کنند، مثلا آمریکا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , gogooli , Milad_Hosseini
ارسال: #۵۲۲۲۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۱۴ ب.ظ
راستی الان عنوان بهنامو دیدم یاد خودم افتادم، من یه پروپوزال دکتری خودم هست، یه دکتری ادبیات هم از دانشگاه زنجان گرفتم. اینا رو کجای دلم بزارم؟
داستان این دکتری گرفتنه خیلی مسخرسBig GrinBig GrinBig Grin در واقع یکی دیگه گرفته انگار من گرفتم، چون من نوشتم انگار اون نوشته.
عروس عمه پایان نامه رو داد ما نوشتیم براش ما هم به خاطر عمه رو دربایستی نوشتیم حالا به درجه دکتری نایل شدیم AngelAngelAngel

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۲۲۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۳۳ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  فرق contribution مقاله با هدف مقاله چیه؟
هر مقاله یه هدف اصلی داره، لیست کانتریبیشون‌ها هم روش‌هایی هست که واسه رسیدن به اون هدف یا اثباتش استفاده کردید. بعضی وقتا پیپرتون تکنیکال‌تر هست و میتونید راحت ۵-۴ تا کانتریبیشون‌ لیست کنید، ولی بعضی وقتا عملا یه روشی رو گرفتید و جلو رفتید، که اینطوری لازم نیست فهرست‌وار آخر مقدمه لیست کنید. با توجه به فیلد شما فکر نکنم نیاز به فهرست کردن کانتریبیشون‌ها داشته باشید یا پیشنهاد خوبی باشه اصلا.

این B و C رو ملموس‌تر می‌گفتید بهتر بود. اگه B که در موردش صحبت می‌کنید به خودی خود مسأله‌ی مهمی باشه، می‌تونید مثلا یه مقاله‌ی کنفرانسی یا ژورنال مستقل کنید و در C استفاده کنید به شرطی که C هم حرفی واسه گفتن داشته باشه. در غیر این صورت یا توو یه پیپر ادغام کنید (که باعث قوی‌تر شدن پیپر میشه) یا B رو کنفرانس کنید و C رو اکستنشن ژورنالش. این جور وقتا ژورنال اکستنشن راحت‌تر چاپ میشه.
اینکه میگید از مقاله‌ی من واسه رسیدن به B استفاده کنه رو متوجه نمیشم، مگه مقاله‌ی خودتون از B استفاده نکرده!؟ برداشتم اینه که شما توو مقاله به جزئیات رسیدن به B اشاره نمی‌کنید، مثلا B یه ابزاری هست که می‌گید ازش استفاده کردم... خب این اوکیه ولی گفتم به شرطی که C به تنهایی کانتریبیشون کافی داشته باشه...
خیلی ممنون. من لیست نکرده بودم در یک پاراگراف گفته بودم چون در کارهای مرتبطم اون طوری بود. داور گفته بولت وار لیست کن. B ابزار آماده نیست، جزئیات رسیدن به B رو در مقاله می گیم.
ملموس تر بگم. من اجرای نمادین (یک روش تست نرم افزار) رو برای یک زبانی انجام دادم ©. برای این کار اول اومدم (CFG) Control Flow Graph ایجاد کردم برای اون برنامه (B). این زبان جدید است، با اینکه در فیلد ما مهم است ولی کار چندانی رویش انجام نشده. یک نفر می تونه از روش اجرای نمادین من استفاده نکند، فقط از تولید کننده CFG اش استفاده کند برای کار خودش. می خواهم بدونم تولید CFG بصورت یک واحد مجزا رو هم باید جز بولت ها بذارم یا نه.
اگر CFG رو آماده داشتیم باز هم مقاله حرف برای گفتن داشت چون حرف اصلی اش برای بعد از CFG است. می دونم استادم حوصله اش نمی گیرد اول مقاله اون رو چاپ کنیم می گه اون مقاله خوبی نمی شود. تولید CFG در حد ژورنال خوب نیست ولی به نظرم کنفرانسی ازش در می اومد. خلاصه ما همه رو در یک مقاله فرستادیم و داور revise داده.
ارسال: #۵۲۲۲۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۲۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
تمام قلب من اینجاست ، باروش اما زمان می خواست
هر کسی که بین ما بود ، هر چقدر کم اشتباه بود
عاشقم موندی حتی تو درد ، هر کی جز تو ادعا کرد
از یه روزی هر چی خوب یا بد ، قلب من جز ......

هر کسی راهش سمت من افتاد ، قلب من عمدا اسمتو لو داد
راهشووووووووووو بستم اگه حس داشت Sad
ارسال: #۵۲۲۲۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۳۳ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۲۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  پروژه سختی نمیخوام باهاش اجرا کنم. فقط چند خط کد ساده میخوام اجرا کنم ببینم چجوریه.
خب چرا با مدلسیم کار نمی‌کنید همه از اون استفاده می‌کنند. فکر نمی‌کنم اینی که شما میخواید یاد بگیرید چیز اضافه‌ای داشته باشه و دستورات command line و tcl اینا به خوبی مدلسیم ساپورت کنه.

راستی اون لینک مکتب‌خونه با vhdl جلو میره. اگه وریلاگ بلدید کلا vhdl رو بذارید کنار الان دیگه مث ده پونزده سال پیش نیست هیچ جای درست حسابی از vhdl استفاده نمی‌کنند. یکی از بدترین زبون‌های برنامه‌نویسیه که تا الان دیدم.
ممنون از راهنماییتون.. مدلسیم را بررسی میکنم . باهاش کار نکردم تا حالا. ممنون Smile
ارسال: #۵۲۲۲۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۸:۴۰ ب.ظ
خارجم بچه هاشونو ۷ صبح میفرسن مدرسه؟ یا فقط اینجا همچین توحشی رایجه؟

سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , marvelous
ارسال: #۵۲۲۲۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۴۷ ب.ظ
خیر اونجا کار و درس از ساعت نه شروع میشه، بعضی مدارس هشت و نیم. معلمها هم یه ساعت زودتر میرن مدرسه برای اینکه باید به کارهای شخصیشون در مدرسه رسیدگی کنن، وگرنه کسی ساعت ۷ صبح سر کلاس نمیره.
من بیچاره رو بگین که اتاقمون بغل مدرسه هست و دقیقا از اول مهر سرویس سرخود من هر روز صبح ساعت یه ربع به هفت شروع میشه، اونم دبیرستان پسرونه!!!!!

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۲۲۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۵۱ ب.ظ
چرا می گید باید عکس رزومه شیک باشه؟
بهتر نیست ی رزومه پر و با تخصص های بروز و آپدیت داشته باشیم اینجور شیک تره
شرکت ها که مدل نمی خوان استخدام کنند
این حداقل احترام ی خانم ب خودش هست که در محیط کار ی فرد مفید باشه و اگر قراره موفق باشه با علم و سوادش باشه ن هیچ چیز دیگر

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra89 , Milad_Hosseini , anne.shirley
ارسال: #۵۲۲۳۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چرا می گید باید عکس رزومه شیک باشه؟
بهتر نیست ی رزومه پر و با تخصص های بروز و آپدیت داشته باشیم اینجور شیک تره
شرکت ها که مدل نمی خوان استخدام کنند
این حداقل احترام ی خانم ب خودش هست که در محیط کار ی فرد مفید باشه و اگر قراره موفق باشه با علم و سوادش باشه ن هیچ چیز دیگر

من نگفتم لباس پلو خوریتو بپوشی بری عکس رزومه بگیری، گفتم یه عکس با اعتماد به نفس درخشان در چشما و یه لبخند حاکی از امیدواری. منم رزومه ی پر و پیمونی دارم؛ ولی همیشه با یه عکس خوشگلترش میکنم از اون بابت که اینا میبینن با خرزو خان طرف نیستن و طرف اصلا کیه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close