زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۶۹۱
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۱۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ببین ما فرض بر این می زاریم که یکی مثلا لیسانس خودش رو می گیره و پسر هم هست و شهرستانی هم هست و حالا بنا به هر دلایلی نمی تونه ارشد هم بخونه و دنبال کار هست به فرض یه مطالبی هم از طراحی سایت خودش در حد پروژه دانشجویی بلده از HTML بگیر و تا حدی SOL SERVER و ASP.NET برای خودش کار کرده و practical نیست .

این شخص چگونه کار پیدا کنه !؟
من نمیدونم سطح فنی شما چطوره ولی میتونی دور کاری هم کار بکنی،‌البته به شخصیه هیچ تجربه ای ندارم و یا ریسک رو بپذیری و جمع کنی بیای تهران و اینجا مشغول به کار بشی.

این شخص چگونه کار پیدا کنه !؟

میری به سایت jobinja و به ۱۵ تا شرکت رزومه میدی و یه ۲ هفته میری مصاحبه(البته با دانش فنی کافی وگرنه گزینه ها رو سوزوندی) و یکیش مشغول به کار میشی.
ببین من برای خودم نمی خواستم ، گفتم یه شخصی که این شرایط رو داره ( کارشناسی تموم می کنه درس های دانشگاه چیزی بهش یاد ندادن به درد بازار کار بخوره ولی یه خورده مثلا برنامه نویسی با کتاب جعفرنژاد قمی کرده ) این شخص سخته بتونه شهرستان کار کنه ۹۰ درصد راهکار باید بیاد تهران !
غیر از اینه ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۲۶۹۲
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۳ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ببین من برای خودم نمی خواستم ، گفتم یه شخصی که این شرایط رو داره ( کارشناسی تموم می کنه درس های دانشگاه چیزی بهش یاد ندادن به درد بازار کار بخوره ولی یه خورده مثلا برنامه نویسی با کتاب جعفرنژاد قمی کرده ) این شخص سخته بتونه شهرستان کار کنه ۹۰ درصد راهکار باید بیاد تهران !
غیر از اینه ؟
این حرفا که توی دانگشاه چیزی بهم یاد ندادن و اینا رو ادم باید بریزه دور. دانشگاه اصلا هیچ چیزی مرتبط یاد نمیدن. صورت مسئله مشخصه یه سری شرکت هستن که یه سری نیاز دارن، شما میتونی تخصص لازم کسب کنی و به اون شرکتا اعلام کنی که من اماده ام باهاتون همکاری کنم.

۹۹ درصد آگهی‌هایی که من مبینم توی تهران هستن.

+ حس خوب یعنی یه upvote بگیری توی stackoverflow.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , Paraande , diligent , RASPINA
ارسال: #۴۲۶۹۳
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ق.ظ، توسط big cloud.)
نقل و قول نزدم شلوغ نشه،دوست عزیزی که در رابطه با مقایسه کشور خودمون با کشورهای جهان اول متعجب هستی. بنده معتقدم که مهندسین کامپیوتر در ایران هم خیلی باهوش هستش هم با پشتکار،هم اینطور این را متوجه هستید که با محدود کردن اینترنت و تلگرام عملا راههای ارتباطی خیلی از مردم قطع شده و کارهای روز مره به مشکل برخوردن.چرا که نیاز روز بر اساس تکنولوژی تعریف میشه.در رابطه با آمد نیوز هم بنده اصلا به هیچ خبر گذاری خاصی معتقد نیستم . فقط میبینم مردمی را که از سر گرسنگی و درد نه از زندان میترسن نه از مرگ.اینا نیاز به رسانه نداره ،زمان انقلاب که آمد نیوز نبود.در کل امیدوارم کشورم به زودی دوباره آرامش را تجربه کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , H-Arshad , Paraande , moa-ari , Sakura , nlp@2015
ارسال: #۴۲۶۹۴
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۱ ق.ظ
زان یار دلنوازم شکریست با شکایت
اشاره به یار خاصی هم نباشه البتهBig GrinTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۲۶۹۵
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ ق.ظ
صبح زیباتون بخیر
خونه هاتون پر برکت
شادی توی دلهاتون
آرامش توی قلب هاتون
دلتون پر امید
وجودتون سلامت
رابطه هاتون پر از عشق
روز خوبی داشته باشید

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , SepidehP , crevice , sss , RASPINA
ارسال: #۴۲۶۹۶
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۵۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  دُوَل راقیه بخصوص امریکا به هیچ چیز مادام اینکه کنترل کامل روش نداشته باشن اجازه ی وجود نمیدن! 

من فکر نمیکنم تلگرام رفتار صادقانه ای با ما داشته باشه !

با این جملات کاملا موافقم و به نظرم به شدت جای فکر کردن داره

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۲۶۹۷
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط H-Arshad.)
این قضیه مثل این میمونه که فرزند خونه پرخاشگری میکنه و عصبانی هست اما کسی دلیل عصبانیت و مشکلش رو کار نداره تا براش رفع کنه
فقط بهش میگن ساکت باش و دوستت کی بوده که اینقدر پرخاشگر شدی؟ تو این جور نبودی.... بچه همسایه رو ببین، پس برو خداروشکر کن...
از آنجایی که مقصر رو بچه همسایه میدونیم، پس ارتباط ش رو با اون از طرق فیزیکی و کانال های ارتباطی قطع میکنیم.
اون تا ضعیف هست نمیتونه چیزی بگه...اما وقتی بزرگ شد و کامل و قوی تر شد....باز هم میشه با زور مثل بچگی ساکت ش کرد؟ متاسفانه میبینیم به شکل های خیلی بدتر عصبانیت و پرخاشگری و مشکلات ش بروز میکنه و کسی هم نمیتونه جلوش رو بگیره....
اگر درد رو میبینیم ، قبول کنیم و بعد در پی رفع مشکل بگردیم...
هیچ دندان دردی با سرگرم کردن خودمون و خوردن مسکن خوب نشده...شاید آرام شده اما خوب نشده...
برای خیلی ها پیش آمده که دندان به غذا و آب سرد و گرم حساس میشه و بعضا چند وقت بعد درد هم نمیگیره اما یکسال بعد یک پر کردگی ساده (هرچند که مثل روز اولش نمیشه) تبدیل میشه به یک عصب کشی با هزینه و دردسر های فراوان ... که حتی یک روز هم نمیشه تحملش کرد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , nlp@2015 , big cloud , diligent
ارسال: #۴۲۶۹۸
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۴۷ ب.ظ
ته چینای قبل از تو سو تقاهم بود Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۲۶۹۹
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ته چینای قبل از تو سو تقاهم بود Big Grin

ته‌چییییییییییییییییییین... ته‌چین مرغ...
ارسال: #۴۲۷۰۰
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ
ته چین با روغن گوسفند با خلال های پسته و زرشک و بوی زعفرونی که فضا رو پر کرده. با ته دیگ بادمجون. Tongue

ارسال: #۴۲۷۰۱
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ته چین با روغن گوسفند با خلال های پسته و زرشک و بوی زعفرونی که فضا رو پر کرده. با ته دیگ بادمجون. Tongue

خب خدا رو شکر، با به میان آمدن اسم روغن حیوانی کلاً اشتهام کور و مشکل برطرف شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , SepidehP , ele
ارسال: #۴۲۷۰۲
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۲۴ ب.ظ
یعنی اگر اصلا به هیچ عنوان قصد خوابیدن نداشته باشی، فقط کافیه یکبار تصویر پروفایل کاربر blackhalo1989 را ببینی . کارت تمومه خمیازه پشت خمیازه و...Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , The BesT , αɾια , RASPINA , ele
ارسال: #۴۲۷۰۳
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۰۵:۳۶ ب.ظ
سیب نیمه رسیده سبز بعد از یک روز گرسنکی پیاده با سوز سرما زیر مهتاب
........

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۴۲۷۰۴
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۰۵:۴۷ ب.ظ
بعضی آدما هستن که اصلاً صرف نفس کشیدن و وجودشون تو دنیا برای تو خود خود آرامشه... حتی اگر ازت دور باشند... Smile
ارسال: #۴۲۷۰۵
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۰۵:۴۹ ب.ظ
کیف پولم گم شد Sad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close