زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۶۷۶
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۳ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  میون این همه خوشگل کیو انتخاب کنم؟TongueBig Grin
چ خبره!Smile

آلتراسِرف برای اندروید و ویندوز
لنترن برای مک
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۴۲۶۷۷
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ
............
ارسال: #۴۲۶۷۸
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ
ارشد یا کار ...
بدون سابقه کار چطور میتوان کار کرد .
ارسال: #۴۲۶۷۹
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  ارشد یا کار ...
بدون سابقه کار هم میشه کار کرد و حتی در حین ارشد هم میشه کار کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Paraande
ارسال: #۴۲۶۸۰
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۳۲ ب.ظ
چطوری لطفا اگر ممکنه بیشتر توضیح بدهید مخصوصا بدون سابقه .
ارسال: #۴۲۶۸۱
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  چطوری لطفا اگر ممکنه بیشتر توضیح بدهید مخصوصا بدون سابقه .

شما تهران زندگی میکنید؟
ارسال: #۴۲۶۸۲
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  ارشد یا کار ...
بدون سابقه کار هم میشه کار کرد و حتی در حین ارشد هم میشه کار کرد.

جناب ریمان میشه بگید بدون سابقه کار دقیقا چه کاری میشه کرد !؟
ارسال: #۴۲۶۸۳
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۴۰ ب.ظ
فارغ از محل زندگی واقعا بدون سابقه ومستقل از هر چیز خیلی سخته کار پیدا کردن.
ارسال: #۴۲۶۸۴
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۴۰ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  جناب ریمان میشه بگید بدون سابقه کار دقیقا چه کاری میشه کرد !؟
من فرضم بر این هست که شما تهران زندگی میکنید! شهرستان رو اصلا هیچ ایده ای ندارم، خیلی راحته، البته شاید برای من راحت بود. من خودم به شخصه خوره کامپیوتر و برنامه نویسی هستم، یادم هست که تابستون اخر دوره کارشناسی که مشغول انجام پروژه کارشناسی بودم می رفتم سایت dotnettips و آموزشای mvc رو توی اون سایت میخوندم و انجام میدادم (خودمم قبلا یکم وب کار کرده بودم به واسطه درس برنامه نویسی وب). ارشد تهران قبول شدم، سال اول رو کار نکردم و کمابیش مباحث وب رو بلد بودم. سال دوم از تابستونش رفتم سر کار و اولین جایی هم که مصاحبه رفتم قبول شدم. به همین سادگی.

البته من واقعا نمیدونم سطح فنی شما چطوریه، هرکسی ممکنه متفاوت باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life , Paraande
ارسال: #۴۲۶۸۵
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  جناب ریمان میشه بگید بدون سابقه کار دقیقا چه کاری میشه کرد !؟
من فرضم بر این هست که شما تهران زندگی میکنید! شهرستان رو اصلا هیچ ایده ای ندارم، خیلی راحته، البته شاید برای من راحت بود. من خودم به شخصه خوره کامپیوتر و برنامه نویسی هستم، یادم هست که تابستون اخر دوره کارشناسی که مشغول انجام پروژه کارشناسی بودم می رفتم سایت dotnettips و آموزشای mvc رو توی اون سایت میخوندم و انجام میدادم (خودمم قبلا یکم وب کار کرده بودم به واسطه درس برنامه نویسی وب). ارشد تهران قبول شدم، سال اول رو کار نکردم و کمابیش مباحث وب رو بلد بودم. سال دوم از تابستونش رفتم سر کار و اولین جایی هم که مصاحبه رفتم قبول شدم. به همین سادگی.

البته من واقعا نمیدونم سطح فنی شما چطوریه، هرکسی ممکنه متفاوت باشه.
ببین ما فرض بر این می زاریم که یکی مثلا لیسانس خودش رو می گیره و پسر هم هست و شهرستانی هم هست و حالا بنا به هر دلایلی نمی تونه ارشد هم بخونه و دنبال کار هست به فرض یه مطالبی هم از طراحی سایت خودش در حد پروژه دانشجویی بلده از HTML بگیر و تا حدی SOL SERVER و ASP.NET برای خودش کار کرده و practical نیست .

این شخص چگونه کار پیدا کنه !؟
ارسال: #۴۲۶۸۶
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  میون این همه خوشگل کیو انتخاب کنم؟TongueBig Grin
منو انتخاب بکن ،منو انتخااب بکن : )))))
( با ریتم خوانده شود Big Grin )

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۴۲۶۸۷
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۳ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  وضعیت اعلام نظر مسالمت آمیز در جهان سوم اینجوریه که میان میگن آزادی بیان هست و... ،بعد میان راههای ارتباطی مردم را قطع میکنن . آخه کدوم کشور اروپایی یا کشور درجه یک میاد هم چین کاری بکنه. خودشون یکاری میکنن بریم تو خیابون چند تا فحش بدیم و بیایمAngryAngry

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ و به نستعین وَالصَّلَّاهُ و السَّلام ُعَلَی سَیِّدِنا وَ نَبِیِّنَا أَبِی‌الْقَاسِم مُحَمَّد وَ عَلى آلِهِ الطَّیِّبینَ الطَّاهِرین سِیَّمَا بَقیِّةِ اللَّه فی الاَرَضین Cool

هدیه نثار فیلان و بیسار ....الخ

اولاً که شاید باورتون نشه بینندگان عزیز, اما ما جهان سومی نیستیم!
ثانیاً; مسالمت آمیز ؟!
ثالثاً; عارضم حضور حضار و مستمعین عزیز که تلگرام به احتمال زیاد به دلیل کانال آمدنیوز و یه کوچولو هم شاید کانال دولت بهار فیلتر شده!
رابعاً قیاس ایران با کشورهای اروپایی اساساً باطله , [اما عجالتاً بدلیل اینکه بر این فروم جو منطقی تری حاکم هست و امید بیشتری برای تحلیل بدون تعصب از مسائلی که خارج از اینجا جرات بیانش نیست وجود داره لِهذا خیلی دوست دارم بقیه دوستان نظرشون رو راجع به فیلترینگ تلگرام بدن و راجع به این موضوع بحث بشه] در کشور های اروپایی اگر جریان اطلاعات آزاد هست در قبالش پشتوانه ی همکاری حقوقی و امنیتی و قضایی وجود داره! شما مطمئن باش دُوَل راقیه بخصوص امریکا به هیچ چیز مادام اینکه کنترل کامل روش نداشته باشن اجازه ی وجود نمیدن! اما در مورد ایران اگه بخوایم بی تعصب به این موضوع نگاه کنیم حضور همین دو تا تلگرام و اینستاگرام شاید چیزی جز یه باجگیری نباشه ! زور اونها و نیاز ما ! خودتون بهتر از هر کسی میدونید که اگه بخوایم امروز شروع کنیم به ساختن یک سوشال نتورک , به امید خدا, بی حرف پیش; دو الی سه قرن آینده همین موقع و همین ساعت آماده میشه ! چون به هیچ وجه ظرفیت و امکانات و زیرساختهای لازمش رو نداریم ! پس زورش رو نداریم اما اونا دارن! اما در عین حال به شبکه های اجتماعی نیاز داریم ! در شبکه های اجتماعی حضور نداشته باشیم همه ی دنیا از این ظرفیت پیشرفت استفاده میکنن و ما بازم پس میوفتیم, پس نیازمندیم! دقیقاً عین یه معتاد عملی که ساقیش هی توسری بهش میزنه و این توسری خوردن ها البته حق مسلم ماست!
حالا شما ترجیح میدید با این بنگی عملی چکار کنید دوستان؟ میزارید تا ابد بره سراغ ساقیش و توسری بخوره ؟ یا کلاً رابطه ی ساقی و بنگی رو قطع میکنید تا بنگی بمیره؟

حالا بگذریم از اینکه این تشبیه من کلی اغراق آمیزه و به صورت مطلق درست نیست, اما من نظرم اینه که بیشترین کمک رو روابط دیپلماتیک میتونه داشته باشه, و لااقل یه بالانس ولو کوچیکی بین سود و ضررش, گام به گام بوجود بیاره تا ببینم آخرش چی میشه !
دوستان بیسوادی خیلی بده , خیلی !

پی نوشت :
- این بنده ی سراپا تقصیر مخالف با فیلترینگ تلگرام بوده و میباشم
- در جریان هستید که کانال آمد نیوز حذف شد و جناب پاول دروف کلی هم با این حذف شو داد! اما در اصل چیزی عوض نشد و الان آمد نیوز (رهبر انقلاب!!!) کوچ کرده به کانالی با آدرس telegram.com/sedaiemardom , در حالی که سابقاً تلگرام ثابت کرده که در حذف این قبیل کانال ها برنامه ریزی شده عمل میکنه ! من فکر نمیکنم تلگرام رفتار صادقانه ای با ما داشته باشه !

سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , csun
ارسال: #۴۲۶۸۸
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۹ ب.ظ
شادمانی بخاطر اولین دشتِ ۲۰۱۸ با طعم ایمپکت ۱/۱ Angel
فقط نمیدونم دیگه چرا مثل قدیما حال نمیده؟Big Grin
باشد ک سال پر باری بشهCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , salam5 , Amir V , SepidehP , big cloud
ارسال: #۴۲۶۸۹
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط MarkLand.)
منچستر سیتی با اختلاف ۱۵ امتیاز صدر جدوله! اونم تو لیگی که همیشه بالای جدولش رقابت خیلی فشرده بوده و اختلاف نهایت ۵ یا ۶ میشده نه ۱۵! چه کرده این پپ!

think positive
ارسال: #۴۲۶۹۰
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ببین ما فرض بر این می زاریم که یکی مثلا لیسانس خودش رو می گیره و پسر هم هست و شهرستانی هم هست و حالا بنا به هر دلایلی نمی تونه ارشد هم بخونه و دنبال کار هست به فرض یه مطالبی هم از طراحی سایت خودش در حد پروژه دانشجویی بلده از HTML بگیر و تا حدی SOL SERVER و ASP.NET برای خودش کار کرده و practical نیست .

من نمیدونم سطح فنی شما چطوره ولی میتونی دور کاری هم کار بکنی،‌البته به شخصیه هیچ تجربه ای ندارم و یا ریسک رو بپذیری و جمع کنی بیای تهران و اینجا مشغول به کار بشی.

میری به سایت jobinja و به ۱۵ تا شرکت رزومه میدی و یه ۲ هفته میری مصاحبه(البته با دانش فنی کافی وگرنه گزینه ها رو سوزوندی) و یکیش مشغول به کار میشی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۸۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close