زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۹۱۱
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی من جدی نمیدونم به جز نیاز جنسی و عاطفی از رابطه دیگه چی میخوام. جدی دوستانی که میدونن بگن حتی توی اینترنت هم سرچ میکنم سایت های خارجی که یه سری چیز none-sense میگن سایت های ایرانی هم اکثرا مسائل دینی را میکشن وسط یه سری هم میان میگن مرد و زن به تکامل میرن در کنار هم و فلان که بیشتر یه سری جمله قشنگه و معنیش معلوم نیست. اصلا آیا قراره چیز دیگه ای به جز این ها بخوایم؟!

فکر کنم اثرات خارج رفتنه کدین خان که اینجوری میگید.
شما نیاز به حمایت ندارید ؟ کلا احساس کمبود یه موجود دوست داشتنی مثل دختر تو زندگیتون ندارید ؟ نیاز به یک حامی، یکی که خوب و بد زندگیتون را باهاش شریک کنید ندارید ؟ احساس نمی کنید اگر یه دخترخانم تو زنذگیتون باشه حالتون خوبه ؟
اینایی که گفتید را من در عاطفی گنجوندم. یعنی کلا یکی باشه که حال آدم باهاش خوب باشه همینه؟ شایدم واقعا همین باشه ولی از اول اینقدر توی ذهنمون خوندن تکامل و نمیدونم رسیدن به کمال من اصلا متوجه نمیشم در کنار چه کسی میتونم به کمال برسم. خودم حس میکنم تنهایی راحت تر به کمال میرسم Smile
بله تقریبا همینه کسی که احساس میکنید حس خوبی بهش دارید.میتونه شریک غم و شادیتون باشه. باهاش حالتون خوبه.
به کمال رسیدن هم خب معنی های متفاوتی براش میکنن.بعضی ها از بعد عرفانی و اعتقادی معنی میکنن اینکه دونفر که همسر هستن وقتی تمام توجه و محبتشون به سمت هم باشه از گناه دور میشن و به سمت هوا و هوس و روابط نادرست کشیده نمیشن. و اینها زمینه رسیدن به کمال هست.کمال هم از اسمش معلوم هست انسان را به سمت آدمی کامل پیش ببره که البته ما کامل ۱۰۰%نمیشیم ولی با ازدواج میتونیم از یکسری گناهان که میتونه جامعه را به فساد بکشونه جلوگیری کنیم. (یعنی با ازدواج ۲نفر تونستن راه صحیح رفع نیازهاشون که میتونه انواع نیازها باشه را برطرف میکنن)که خودش در اصلاح جامعه و به تبع اون در اصلاح و رشد یک نسل خیلی تاثیر داره.
اینکه تنهایی راحتتر به کمال میرسید نه فقط شما ،من و امثال ما هم به این نتایج رسیدیم که البته اشتباه هست.بخاطر اینکه ما دید اشتباهی نسبت به ازدواج داریم.هرچند خوب حرف میزنیم ولی پای عمل که میفته میلنگیم و فکر میکنیم خب ما که خودمون این همه مسیر را طی کردیم بقیه اش را هم طی میکنیم... اینجا دیگه میشینیم منطقی و دودوتا چهارتا میکنیم میبینیم ازدواج نمیصرفه.ولی وقتی یکی بیاد تو زندگیتون که حس کنید به بودنش نیاز دارید تمام این روابط منطقی فراموش میشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RASPINA
ارسال: #۴۱۹۱۲
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط crevice.)
از شادمانی دارم پر میکشم میررررم "به سوی او"!!! ((((((((:
چقدر سفرِ مشهد خوش قدم بود واسم. این دو روزه کلییییی خبر خوووب
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , moslem73421
ارسال: #۴۱۹۱۳
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ
پیپر یکی از اساتید مطرح شبکه شریف اومده زیر دستم واسه داوری Big Grin
استاد راهنمای یکی از بچه های اینجام بوده. (:
ریجکت کنم عایا؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , moslem73421 , nlp@2015 , ele , mahyamk
ارسال: #۴۱۹۱۴
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۴ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  .........
.
.
.
نمی‌ذارم. دیگه پست نمی‌ذارم. تا ویرایش نکنم‌

چرا پست نذارم؟
.
.
.
خب "فکر کردن + مطمئن شدن + نوشتن = ویرایش نکردن" رو تمرین کنم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , ele
ارسال: #۴۱۹۱۵
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۱۹۱۶
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۷ ب.ظ
هیچ جا نمی شه هر چه می خواهد دل تنگت بگی!
حتی تو یک صفحه مجازی!
هویت آدم تو دنیای حقیقی دستش رو برای گفتن خیلی از افکارش می بنده!
فکر می کنه تو دنیای مجازی که کسی نمی شناسدش خیلی راحت می تونه حرفا و افکارش رو بدون ترس بنویسه!
مشکل اینجاست که تا به خودت میای می بینی تو دنیای مجازی هم یک هویت پیدا کردی! بر اساس حرفات قضاوت می شی! اینجا هم یک زندگی داری و برات مهمه که همونطور که تو دنیای حقیقی دنبال قضاوت نشدنی، اینجا هم قضاوت نشی!
نه تنها تو دنیای حقیقی محاله که بتونی حرفتو پس بگیری، بلکه اینجا هم ...
مخصوصا در جاهایی مثل اینجا، که کاربراش مثل یک خانواده شدن، سابقه هم رو دارن و هر یک از اعضای این خانواده یک هویت داره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۴۱۹۱۷
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۵۲ ب.ظ
دیروز یه بیلبورد دیدم مال پارس آنلاین بود، اون دایناسوره که وقتی نت نداریم میاد که باهاش بازی کنیمWink بودش که یه کیسه رو با یه چوب گذاشته بود رو پشتش و عزم سفر کرده بودRolleyes تبلیغ اینترنت بدون حجم بود. از ایده طراحیش خوشم اومد. آفرینTongue

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۴۱۹۱۸
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۰۸ ب.ظ
یکی از دوستان از من پرسید که چطور میشه به این موسسات خیریه که اینترنتی هستن اعتماد کرد ؟ جوابی نداشتم !

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۴۱۹۱۹
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۲۲ ب.ظ
Sad RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
سلام، من میخوام از فردا شروع کنم به خوندن، پایه خوبی ندارم و میخوام دولتی تهران، شیراز یا اصفهان قبول شم، امیدی هست؟!!!!
تا خود کنکور هم بیکاریم یعنی کلاس اینا ندارم، روزی چند ساعت خوبه بخونم؟
ارسال: #۴۱۹۲۰
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۳۴ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  اهداف رو بزرگتر کن
مافیای پیپر رو راه اندازی کن Big Grin
اهداف شومم رو با آنسوی آبها به بار نشوندمBig Grin Cool

تا حالا هر چی داوری کردم، ریجکت زدم! :| نمیدونم چرا دستم به ریوایز و اکسپت نمیره اصلاBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۴۱۹۲۱
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۱۹۲۲
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی من جدی نمیدونم به جز نیاز جنسی و عاطفی از رابطه دیگه چی میخوام. جدی دوستانی که میدونن بگن حتی توی اینترنت هم سرچ میکنم سایت های خارجی که یه سری چیز none-sense میگن سایت های ایرانی هم اکثرا مسائل دینی را میکشن وسط یه سری هم میان میگن مرد و زن به تکامل میرن در کنار هم و فلان که بیشتر یه سری جمله قشنگه و معنیش معلوم نیست. اصلا آیا قراره چیز دیگه ای به جز این ها بخوایم؟!
Codin من نظر شخصیم (یا شاید تجربه م) اینه که این حس رو نباید توی کتاب و فیلم و اینترنت بگردی دنبالش.. چون در واقع این حس از یه زمانی به بعد (متغیر برای افراد مختلف) بوجود میاد..
همونجوری ک میگن انسان از یه زمانی به بعد حس وعلاقه به داشتن بچه داره (که من هنوز ندارم! Big Grin و اصلا درک نمیکنم افرادی ک دوس دارن بچه Dodgy)
صبر بِباید کرد؛ سوشالایزد بِباید بود؛ طرفش بِباید یافت شود و دیگر خودت با پا ک هیچی با کَله ب سمتش بِباید رفت.. (((;
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , pioneer01 , ele , SepidehP
ارسال: #۴۱۹۲۳
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۱۸ ب.ظ
" تو بیجا میکنی مگه دسته خودته" هم میتونست یه جمله عاشقانه باشه اگه در جوابِ "میخام برم" بیان شه
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۴۱۹۲۴
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۱۸ ب.ظ
در خودم هر چه فرو رفتم و ماندم کافی‌ست
رو به بیرون زدن از خویش، دری می‌خواهم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۱۹۲۵
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۴ ب.ظ
سرعت پایینه ولی حجم بالاست شعار دانلود میشه دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدنه! Big Grin

think positive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close