زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۸۸۱
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  اینجا دو نفر بعضا ۴-۵ ماه با هم میخوابن در حالی که میترسن بهم بگن "I love you" . توی فرهنگ آمریکای شمالی این سه کلمه خیلی مهمه یکی اینو به یه نفر دیگه بگه واقعا موضوع مهمیه. مثلا حتی دو سه ماه با یه دختری خوابیدی بازم زوده بگی I love you چون دختره فکر میکنه خیلی مشتاقی باهاش رابططو تحکیم کنی و یه جورایی میترسه. برعکسشم هست البته یعنی دختر به پسر بگه I love you پسره ترس برش میداره. کلا اینجا همه از تعهد و رابطه های خیلی نزدیک میترسن. من اوائل اصلا درکشون نمیکردم. الان کم کم دارم حس میکنم منظورشون چیه. این یه چشمشه این جا همه چی با ایران فرق داره. کلا ابراز علاقه براشون خیلی راحت ضعف تعبیر میشه و به اصطلاح خودشون neediness یا volunrability هستش
(هر کس برداشت کلی از حرفام بکنه مشکل خودشه)
توو منطقه ما اینجوریه که وقتی کمی با دختره صمیمی میشی(بالای ۷۰ درصد دخترا)، بعد شروع میکنه میگه:
پسر وزیر نفت هست، میگی خب خب : میگه این دیروز خونه مون بوده برای خاستگاری، حسن خمینی هم با خودشون آوردن،
بعد روز بعد میگه پسر نوبخت و اون پسر محسن رضایی و اینا، همه خواستگارم بودن و هستن،امروز قراره رونالدو برای پسر بکهام پا در میونی کنه،خخخخ
بعد مثلا تو دیگه از خودت نا امید میشی و اون رابطه رو که به صمیمیت سوق دادی دست ازش میکشی،آخر سر اینجوری میشه که مادامی که تو ساکت و بدون هیچ حرفی خونه بابات نشستی اینم همونجا خونه باباشه،
کلا خیلی دوس داشتم برای شناخت با یه خانمی رابطه داشته باشم، اما واقعا خانم های اینجا اعصاب آدمو خورد میکنن، حداقل توی اون مدلی که من دیدم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۴۱۸۸۲
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۷ ق.ظ
چرا دیگه کسی تو تب کنکور نیست؟
کامنت های سال های پیشو میبینم خیلی شور کنکور بود
امسال یا همه خیلی گرم مطالعه هستن که نمیان مانشت یا واقعا دل و دماغ کنکورو ندارن
منم که با شاغل شدنم هیچ وقتی برای خوندن ندارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۴۱۸۸۳
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
چرا اینطوری عربستان؟! چهار تا موشک خورده اینطوری می کنه. نمیگنه این همه مدته داره غیر نظامی میزنه. شاید توقع داشته همینطوری غیر نظامی ها رو بکشه بعد بقیه تشویقشم کنن بگن تند و تندرش کن!
خیلی حرفش زوره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۱۸۸۴
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ ب.ظ
.............
.
.
.
نه. نمی‌شه.
ارسال: #۴۱۸۸۵
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
کاربرانی که چندین کارت بانکی دارن، برای کارهای بانکیتون چه روشی دارید؟ آیا به شعبه مراجعه می کنید؟ از طریق ATM کاراتون رو انجام میدید؟ از همراه بانک استفاده می کنید؟ از اینترنت بانک استفاده می کنید؟
اگه از همراه بانک استفاده می کنید آیا برای هر کارتی یه اپ جدا نصب می کنید؟ یا از اپ هایی مثل تاپ و آپ استفاده می کنید؟
اپلیکیشن هایی که بانک ها تولید می کنن چه مزیتی نسبت به اپ های شخص ثالث مثل آپ و تاپ داره؟ آیا امکاناتی هست که مثلا اپ بام (مربوط به بانک ملی) ارائه بده اما اپ آپ ارائه نده؟
من خودم تا به حال به خاطر شرایطم از ATM استفاده می کرد. در واقع همیشه موقع افتتاح حساب هول بودم و سر کوچمون ATM هست. اما الان دنبال گزینه های دیگه ای مثل موبایل بانک و اینترنت بانک هستم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۱۸۸۶
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۴ ب.ظ
.........
.
.
.
نمی‌ذارم. دیگه پست نمی‌ذارم. تا ویرایش نکنم‌
ارسال: #۴۱۸۸۷
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۴ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  .........
.
.
.
نمی‌ذارم. دیگه پست نمی‌ذارم. تا ویرایش نکنم‌
از دست بعضی کاربران که مواظب پستا هستن. اشاره به کاربران خاصی هم نباشه البته. Tongue
[تصویر:  448513_v1c4_67082-im-watching-you.png]
[تصویر:  448513_meme-.jpg]

ارسال: #۴۱۸۸۸
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط so@.)
(۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربرانی که چندین کارت بانکی دارن، برای کارهای بانکیتون چه روشی دارید؟ آیا به شعبه مراجعه می کنید؟ از طریق ATM کاراتون رو انجام میدید؟ از همراه بانک استفاده می کنید؟ از اینترنت بانک استفاده می کنید؟
اگه از همراه بانک استفاده می کنید آیا برای هر کارتی یه اپ جدا نصب می کنید؟ یا از اپ هایی مثل تاپ و آپ استفاده می کنید؟
اپلیکیشن هایی که بانک ها تولید می کنن چه مزیتی نسبت به اپ های شخص ثالث مثل آپ و تاپ داره؟ آیا امکاناتی هست که مثلا اپ بام (مربوط به بانک ملی) ارائه بده اما اپ آپ ارائه نده؟
من خودم تا به حال به خاطر شرایطم از ATM استفاده می کرد. در واقع همیشه موقع افتتاح حساب هول بودم و سر کوچمون ATM هست. اما الان دنبال گزینه های دیگه ای مثل موبایل بانک و اینترنت بانک هستم.

من هم از آپ استفاده میکنم که معمولا برای کارت به کارتهای که همراه بانکشو رو ندارم(تا سقف ۳ تومن)(چون حوصله ام نمیشه برم دستگاه خودپرداز) که البته اگر درهمین حد کار بانکی باشه آپ و تاپ نیاز رو براورده میکنه ولی اگر بخواید پرداخت قسط داشته باشید و تراکنشاتونو ببینید از همراه بانک استفاده کنید و اگر بخواهید جزییات بیشتر داشته باشید و مثل صورتحساب و پرداخت شبا ،اینترنت بانک را باید داشته باشید.معمولا اپلیکیشنها برا پرداخت قسطو کارت به کارت کردن و دیدن حسابهای متصل به کارت موردنظر چون دم دست تر هستن استفاده میشن چون ورود به حساب و استفاده از اینترنت بانک اونم با گوشی عذاب اوره Smile . بستگی به استفاده اتون داره تو اکثرشون هم پرداخت قبض وجود داره.

من خودم الان قسطارو اینجوری میریزم که عابربانکی که باهاش وام گرفتم رو سرموقع پرداخت قسط، شارژمیکنم و میبینم فرداش خود بانک برداشت کرده ویکی از قسطها پرداخت میشه یعنی اون حسابی که بیشتر باهاش کار میکنمو آپ یا اینترنت بانکشو دارم.نیاز به داشتن همه اشون تاحالا نداشتم

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۱۸۸۹
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۷ ب.ظ
به برکت سرویس های جدید , آسیاتک همون گیگ باکس رو هم برداشت Sad

این چه وضعشه آقا !!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال: #۴۱۸۹۰
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط crevice.)
No matter what!
ارسال: #۴۱۸۹۱
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربرانی که چندین کارت بانکی دارن، برای کارهای بانکیتون چه روشی دارید؟ آیا به شعبه مراجعه می کنید؟ از طریق ATM کاراتون رو انجام میدید؟ از همراه بانک استفاده می کنید؟ از اینترنت بانک استفاده می کنید؟

منم از آپ استفاده میکنم. من خیلی گشتم تو نت که یه 'همراه بانک جامع' پیدا کنم که البته پیدا هم شد تو مایکت یه همچین اپی بود(دقیقا با همین اسم) که اکثر بانک هارو ساپورت میکرد ولی اونم نیاز به گرفتن رمز از هر بانک به صورت جداگانه بود. بنابراین دیدم همین اپلیکیشن آپ بهتره از همکارامم پرسیدم اونا هم راضی بودن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۱۸۹۲
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط ezra.)
ای بابا پاک گیج شدم
سرویس های حجمی رو چرا حذف کردن ؟

اینجا کسی از این سرویسای به اصطلاح نامحدود گرفته تاحالا ؟.

این نامحدودا مثل همون نامحدودای قبلی هستن که سرعتشون لاکپشتی بود ؟ یا فرق فوکوله؟
(اینکه مثلاً تا n گیگ سرعتش همون چیزیه که انتخاب کردی و بعدش کم میشه; این اراجیف رو که قبلاً هم میگفتن!! )

الان مثلاً این یعنی چی ؟
یعنی اگه ۵۰ گیگ ترافیک بگیری (بر فرض اینکه سایت های خارجی رو فقط بازدید کنی) درواقع ۲۵ گیگ گرفتی ؟

ارسال: #۴۱۸۹۳
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۴۵ ب.ظ
دمش! ترافیک عادی بدون محدودیت زمانی ۴ گیگ ۲ تومن!
البته تعادل بین سرعت و حجم برقرار نیست! باید برای سرعت بالا پول ترافیکی داد که شاید اصلا نیازت نباشه ولی اون سرعت بالا رو میخوای

think positive
ارسال: #۴۱۸۹۴
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۳۱ ب.ظ
یه دونه از ایناSmile

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , pioneer01 , blx , Skyrim
ارسال: #۴۱۸۹۵
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۲ ب.ظ
۷۸ مگابیت در ثانیه! چقدر علم پیشرفت کرده!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close