زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۸۹۶
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط Amir V.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ۷۸ مگابیت در ثانیه! چقدر علم پیشرفت کرده!
یادمه تو شریف، چه تو دانشکده چه توی خوابگاه، عملا اینترنت نداشتیم. ماهی ۳ گیگ حجم دانلود تو خوابگاه!
چقدر بی مسئولیت بودن! میرفتیم اعتراض میکردیم با شوخی جواب میدادن! میخندیدن! مخصوصا پروفسور (!) ربیعی!

حالا اینجا این اینترنت آفیس منه توی دانشگاه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

There is no there there.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , blx , Skyrim , sss
ارسال: #۴۱۸۹۷
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
آقا این چه وضعشـــه؟؟
چرا انقدر اعتیــادآورن بعضیــا؟؟
مسعـــولین رسیـدگی کنند لطفن :/

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , crevice , Avril89
ارسال: #۴۱۸۹۸
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۴۶ ب.ظ
[تصویر:  448544_xcb0_img_20171215_193411.png]

فقط واسه کاربر بلک TongueBig Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , ele , SepidehP
ارسال: #۴۱۸۹۹
۲۴ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  [تصویر:  448544_xcb0_img_20171215_193411.png]

فقط واسه کاربر بلک TongueBig Grin
اونوقت از کدوم جهت برای من بود؟ Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۱۹۰۰
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۲ ق.ظ
نمیدونم هروقت بحث ازدواج میشه یا من نیستم، یا اینترنت ندارم، خلاصه یه جوریه نمیتونم اظهار نظر کنم.
چه بسا دلیل اصلی مجرد موندنم هم شرکت نکردن در همین سلسله مباحث باشه Big GrinTongue

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , The BesT , salam5 , pioneer01 , diligent , khayyam , NP-Cσмρℓєтє , Saman , RASPINA
ارسال: #۴۱۹۰۱
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط kilookiloo.)
(۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اونوقت از کدوم جهت برای من بود؟ Big Grin
دو تا کپشن مدنظر داشتم ، یکیش همین بود یکیشم ماگ برای سینگل ها Big Grin ولی اینکه نوشتم از این جهت بود که ماگ دوست داری Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۱۹۰۲
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۳ ق.ظ، توسط crevice.)
حسم بهت فراتر از تصوره..

#بابک جهانبخش(هوای من) #از سری پیاده روی های نیمه شب # بعد بارون # خیابونای خیس #برگ ریزون #رقص باد
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , SepidehP
ارسال: #۴۱۹۰۳
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط Saman.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  با ازدباج داداشم، من آخرین بازمانده مجرد این خاندان میشم، که به احتمال ۹۹ درصد از لحاظ سن ازدباج همه رو روو سفید میکنم و در کهولت تن میدم به ازدباجBig Grin
تجربه نشون داده این گونه از همه اونایی که ازدباجی هستن زودتر ازدباج می کنندBig Grin

دست در دست هم دهیم به مهر
این آمارو تغییر بدیمSmile

[تصویر:  448418_0ms6_amar.png]
از دوستان دوران دبیرستان که یکی نمونده که متاهل نباشه،Big Grin
دوره دانشجویی هم همه خونه بخت تشریف دارن.
-----
ببینید واقعا حسش نیست، خداوکیلی این مساله ای نیستش که کسی با داشتن یا نداشتنش کلاس بذاره، اما موضوع اینه که هر بار تا آدم میاد با یه خانمی حرف بزنه هزار تا داستان درست میشه.بعد زمونه جوریه که خانما و آقایون حسش رو ندارن پای هم بمونن(این موضوع در مورد خانم ها توو منطقه ما سر به فلک کشیده)یعنی دختره اگر از اوضاع و حمایت های مالی و پول زیادت با خبر شدن تریپ عاشقی بر میدارن و همین که یه داستان مبنی بر نداری براشون بسازی دست به هر حربه ای میزنن که ریختت رو نبیننBig Grin.(بله من تجربه دارم و توی هیچ تجربه ای خدا رو شکر کار رو به جایی نکشوندم که دلی بشکنه،از داشتن تجربه در صحبت با خانم ها نه تنها احساس گناه نمیکنم بلکه امری طبیعی جهت شناخت میدونم که قبل از فاجعه و دل و قلوه دادن های الکی میتونه مانع و حایل خوبی ایجاد کنه این صحبت کردن ها، از خانمی هم که ادعا کنه با هیچ پسری حرف نزده زیاد خوشم نمیاد،چون این رو به شخصه خطرناک میدونم،این مدل آدم نمیتونه شناخت درستی از کسی به دست بیاره و احتمال داره احساسی برخورد کنه{برعکسشم وجود داره برای اقایون}){حداقل من اینطور فکر میکنم و نظر من اینه}

(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خبر خوش واسه "ازدواج نکن ها" اینکه دولتم تصمیم گرفت وام ازدواجو افزایش نده Big Grin

به این میگن "رفیق" زندگی
دیگه مدلش رفته بگی مرد زندگی ، ازدباج خطرناکه حسنBig Grin

(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  با ازدباج داداشم، من آخرین بازمانده مجرد این خاندان میشم، که به احتمال ۹۹ درصد از لحاظ سن ازدباج همه رو روو سفید میکنم و در کهولت تن میدم به ازدباجBig Grin
تجربه نشون داده این گونه از همه اونایی که ازدباجی هستن زودتر ازدباج می کنندBig Grin

دست در دست هم دهیم به مهر
این آمارو تغییر بدیمSmile

[تصویر:  448418_0ms6_amar.png]
اتفاقا برعکس همه ی داداش های من در سن ۲۳ سالگی نهایت ازدواج کردن و الان من از آخرین نفری که ازدباج کرده ۸ سال می گذره !
با اینکه همه ی داداشام در سن ۲۲ تن به ازدباج دادن من هنوز در سن ۲۶ سالگی هیچ تمایلی به ازدباج ندارم !
خیامِ بی تمایلDodgy
تن نده، ازدباج مرد افکن هستشBig Grin(شوخی)

(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  نمیدونم هروقت بحث ازدواج میشه یا من نیستم، یا اینترنت ندارم، خلاصه یه جوریه نمیتونم اظهار نظر کنم.
چه بسا دلیل اصلی مجرد موندنم هم شرکت نکردن در همین سلسله مباحث باشه Big GrinTongue
رضا Big GrinBig Grin
حالا هر کی ندونه اگه منو تو اظهار کنیم نظرات ارزنده مون رو یه ۱۰۰۰۰ نفر سرو سامون گرفتن
---
با نبودنت هیچی از ارزش هات کم نمیشه، ما هستیم با این بحث،HeartBig GrinTongue
قانون پایستگی ازدواج در مانشت :
این بحث نه به وجود میاد نه از بین میره بلکه از صفحه ای به صفحه ی دیگر انتقال پیدا میکندBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , crevice , Skyrim
ارسال: #۴۱۹۰۴
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط codin.)
ولی من جدی نمیدونم به جز نیاز جنسی و عاطفی از رابطه دیگه چی میخوام. جدی دوستانی که میدونن بگن حتی توی اینترنت هم سرچ میکنم سایت های خارجی که یه سری چیز none-sense میگن سایت های ایرانی هم اکثرا مسائل دینی را میکشن وسط یه سری هم میان میگن مرد و زن به تکامل میرن در کنار هم و فلان که بیشتر یه سری جمله قشنگه و معنیش معلوم نیست. اصلا آیا قراره چیز دیگه ای به جز این ها بخوایم؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , khayyam
ارسال: #۴۱۹۰۵
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی من جدی نمیدونم به جز نیاز جنسی و عاطفی از رابطه دیگه چی میخوام. جدی دوستانی که میدونن بگن حتی توی اینترنت هم سرچ میکنم سایت های خارجی که یه سری چیز none-sense میگن سایت های ایرانی هم اکثرا مسائل دینی را میکشن وسط یه سری هم میان میگن مرد و زن به تکامل میرن در کنار هم و فلان که بیشتر یه سری جمله قشنگه و معنیش معلوم نیست. اصلا آیا قراره چیز دیگه ای به جز این ها بخوایم؟!
دفه ی پیش که تهران بودم، روبه روی دانشگاه تهران یه دی وی دی هست برای دکتر هلاکوئی،
۱۵ تومن بود، با تخفیف من ۸ تومن خریدمش، حدود ۴ ماه پیش،Dodgy
اونجا که شمایید خیلی بیشتر در دسترس هستند
فکر آدمو باز میکنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۱۹۰۶
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۰۹ ب.ظ
جریمه شکسته شدن یه درخت به صورت غیر عمدی ۵ میلیون؟! بعد جریمه شکستن غیر عمدی یه درخت(غیر مثمر) با قطر حداکثر ۴ سانتی متر ۳ میلیون؟! ینی واقعا ۳ میلیون خرجش کردین؟! :| فقطم پولشو میگیرن، یعنی درخت سالم ببری بهشون بدی قبول نیست باید پولشو بدی. خدا رو شکر قوانین خوب و عملی ای برای چاپیدن مردم دارین

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۱۹۰۷
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۶ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی من جدی نمیدونم به جز نیاز جنسی و عاطفی از رابطه دیگه چی میخوام. جدی دوستانی که میدونن بگن حتی توی اینترنت هم سرچ میکنم سایت های خارجی که یه سری چیز none-sense میگن سایت های ایرانی هم اکثرا مسائل دینی را میکشن وسط یه سری هم میان میگن مرد و زن به تکامل میرن در کنار هم و فلان که بیشتر یه سری جمله قشنگه و معنیش معلوم نیست. اصلا آیا قراره چیز دیگه ای به جز این ها بخوایم؟!
دفه ی پیش که تهران بودم، روبه روی دانشگاه تهران یه دی وی دی هست برای دکتر هلاکوئی،
۱۵ تومن بود، با تخفیف من ۸ تومن خریدمش، حدود ۴ ماه پیش،Dodgy
اونجا که شمایید خیلی بیشتر در دسترس هستند
فکر آدمو باز میکنن

الان دارم توی یو تیوب میبینم حدود ۱۰ دقیقه دیدم ولی اینقدر خوشم اومد گفتم یه تشکری کرده باشم ازتونHeart حالا بیشتر میبینم تا ببینم میتونه مفید باشه یا نه ولی آدم خوش صحبتی هستن و حرفاشون قابل درکه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۱۹۰۸
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی من جدی نمیدونم به جز نیاز جنسی و عاطفی از رابطه دیگه چی میخوام. جدی دوستانی که میدونن بگن حتی توی اینترنت هم سرچ میکنم سایت های خارجی که یه سری چیز none-sense میگن سایت های ایرانی هم اکثرا مسائل دینی را میکشن وسط یه سری هم میان میگن مرد و زن به تکامل میرن در کنار هم و فلان که بیشتر یه سری جمله قشنگه و معنیش معلوم نیست. اصلا آیا قراره چیز دیگه ای به جز این ها بخوایم؟!

فکر کنم اثرات خارج رفتنه کدین خان که اینجوری میگید.
شما نیاز به حمایت ندارید ؟ کلا احساس کمبود یه موجود دوست داشتنی مثل دختر تو زندگیتون ندارید ؟ نیاز به یک حامی، یکی که خوب و بد زندگیتون را باهاش شریک کنید ندارید ؟ احساس نمی کنید اگر یه دخترخانم تو زنذگیتون باشه حالتون خوبه ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۱۹۰۹
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۶ ب.ظ، توسط Saman.)
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۹ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۶ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  [quote='codin' pid='448573' dateline='1513415868']
ولی من جدی نمیدونم به جز نیاز جنسی و عاطفی از رابطه دیگه چی میخوام.
الان دارم توی یو تیوب میبینم حدود ۱۰ دقیقه دیدم ولی اینقدر خوشم اومد گفتم یه تشکری کرده باشم ازتونHeart حالا بیشتر میبینم تا ببینم میتونه مفید باشه یا نه ولی آدم خوش صحبتی هستن و حرفاشون قابل درکه...
-------
خواهش میکنم :
-----
برای سایر دوستان:
در مورد درس خوندن،اراده(البته وقتی صحه گذاشت بر تعریف من از اراده که منطبق بود بر مطالعات قبلیم حس خوبی دادCool ).امید، موفقیت،ازدواج، زناشویی،تربیت کودکان و خیلیییییییییییی چیزای دیگه رو مورد بحث قرار میده،
علاقه مندان به جامعه شناسی میتونن :

از کتاب های ایشون که جهت پیش بینی انقلاب ۵۷ صورت گرفته(به صورت ضمنی) و کاملا منطبق بر نظراتش در اون کتابه هم استفاده کنن
فیلسوف نمیشید با حرفاش، اما یه خرده نگاه آدم رو جهت میده و از سردرگمی خارج میکنه و این خوبه به نظرم
ارسال: #۴۱۹۱۰
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی من جدی نمیدونم به جز نیاز جنسی و عاطفی از رابطه دیگه چی میخوام. جدی دوستانی که میدونن بگن حتی توی اینترنت هم سرچ میکنم سایت های خارجی که یه سری چیز none-sense میگن سایت های ایرانی هم اکثرا مسائل دینی را میکشن وسط یه سری هم میان میگن مرد و زن به تکامل میرن در کنار هم و فلان که بیشتر یه سری جمله قشنگه و معنیش معلوم نیست. اصلا آیا قراره چیز دیگه ای به جز این ها بخوایم؟!

فکر کنم اثرات خارج رفتنه کدین خان که اینجوری میگید.
شما نیاز به حمایت ندارید ؟ کلا احساس کمبود یه موجود دوست داشتنی مثل دختر تو زندگیتون ندارید ؟ نیاز به یک حامی، یکی که خوب و بد زندگیتون را باهاش شریک کنید ندارید ؟ احساس نمی کنید اگر یه دخترخانم تو زنذگیتون باشه حالتون خوبه ؟
اینایی که گفتید را من در عاطفی گنجوندم. یعنی کلا یکی باشه که حال آدم باهاش خوب باشه همینه؟ شایدم واقعا همین باشه ولی از اول اینقدر توی ذهنمون خوندن تکامل و نمیدونم رسیدن به کمال من اصلا متوجه نمیشم در کنار چه کسی میتونم به کمال برسم. خودم حس میکنم تنهایی راحت تر به کمال میرسم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Avril89 , khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close