زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۶۳۱
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
ترکیب سفید با سبز قشنگ میشه. حس طراوت و تمیزی رو به آدم میده. Big Grin

چقدر فوتوشاپ قویه!

چه حرکاتی میزنن این عکاسا و اینا. الان دارم میفهمم چطوری مثلا یه عکس قشنگ میشه. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۳۳۶۳۲
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
پــــدر و مادرم از نجف مسیج دادن . . .
ما خواستیم برای شمام آرزوهای خوب بکنن . . .Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , barca , Skyrim , jazana , Pure Liveliness , RASPINA , diligent , sss , SepidehP , afrooz-OMD , d_felfelak
ارسال: #۳۳۶۳۳
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ ق.ظ، توسط Skyrim.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ترکیب سفید با سبز قشنگ میشه. حس طراوت و تمیزی رو به آدم میده. Big Grin

چقدر فوتوشاپ قویه!

چه حرکاتی میزنن این عکاسا و اینا. الان دارم میفهمم چطوری مثلا یه عکس قشنگ میشه. Big Grin

ناراضیم ازت Dodgy

(۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  هزینه تایپ متن ساده که نمودار هم داره، چقدر هست؟ صفحه ای حساب میشه یا تعداد خطوط؟

دقیق یادم نیست، ولی فکر کنم متن ساده هر صفحه ۳۰۰، اگر نمودار و فرمول داشته باشه ۷۰۰/
صفحه رو هم اگر اشتباه نکنم سایز a4 در نظر میگیرند و فونت ۱۶ ... دیگه هر چند خط که با این تنظیمات تو صفحه جا شد، معمولا ۲۰ خط.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , diligent
ارسال: #۳۳۶۳۴
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ترکیب سفید با سبز قشنگ میشه. حس طراوت و تمیزی رو به آدم میده. Big Grin

چقدر فوتوشاپ قویه!

ناراضیم ازت Dodgy
ای بابا. چقدر سخت میگیری شما. برم تو فاز هوش مصنوعی راضی میشی؟ TongueBig Grin

نسبت به مقاله هایی که تو اسمشون شماره دارن دید خوبی ندارم. مثلا ۱۰ راه برای ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Skyrim
ارسال: #۳۳۶۳۵
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۷:۰۸ ق.ظ
"مشکل فردای امریکا را نمیخواهیم حل کنیم، مشکل امروز خودمان را میخواهیم حل کنیم." از استاد ن.ه

- برداشت آزاد

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , d_felfelak
ارسال: #۳۳۶۳۶
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۸:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ ق.ظ، توسط jazana.)
اگر اتفاق خوش آیندی نیفته دانلد ترامپ قدرتمند ترین فرد جهان خواهد شد

سیاه ترین روز قرن ۲۱
ارسال: #۳۳۶۳۷
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ
نمیدونم کی میخوایم یاد بگیریم که مطالب رو ندزدیم. نمیدونم واسه چی میترسیم منبع رو بگیم. شاید فکر می کنیم اگه منبع رو بگیم مخاطب میره خود منبع رو میخونه و دیگه ما رو دنبال نمی کنه.

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۳۶۳۸
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط RASPINA.)
مامانم آنفولانزا گرفته Sad
من امروز ناهار درست کردم برنجم خوب شد با ته دیگه نون
ولی از بس آب ریختم توی خورشت و گذاشتم رو حرارت تا جابیفته خودم دوست نداشتم بخورمش
در نهایت مرغ ها از بس پختن ریش ریش شدن ولی سیب زمینی ها هنوز نیم پزن
از بس بی مزه بود یه کم آبلیمو طبیعی اضاقه کردم که حسابی ترش شده
برای رفع ترشی غذا چ کار باید کنم؟دو لیوان آب هم با رب اضافه کردم ولی فایده نداره
دلم میخواد بریزمش دور
[شکلک گریه ]من دیگه غذا نمیپزم

وایسا دنیا من میخوام پیاده شم......

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۳۶۳۹
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  برای رفع ترشی غذا چ کار باید کنم؟دو لیوان آب هم با رب اضافه کردم ولی فایده نداره
یه سیب زمینی متوسط رو پوستشو بگیرید بذارید توی خورش یه کم شعله ش رو متوسط بذارید تا ترشی ش رو بگیره.
اما با این وضعی که میگید زیاد پخته خب بهتره همون ترش بمونه Big Grin
آشپزی که خیلیییی خوبه BlushHeart

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
ارسال: #۳۳۶۴۰
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  مامانم آنفولانزا گرفته Sad
ولی از بس آب ریختم توی خورشت و گذاشتم رو حرارت تا جابیفته خودم دوست نداشتم بخورمش
برای رفع ترشی غذا چ کار باید کنم؟دو لیوان آب هم با رب اضافه کردم ولی فایده نداره
دلم میخواد بریزمش دور

به نظرم نگهش دار، بعدا باهاش استمبلی یا دمپخت درست کن. اونوقت چون برنجم داره ترشیش کمتر حس میشه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۳۶۴۱
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  مامانم آنفولانزا گرفته :(
دلم میخواد بریزمش دور

هیچ اشکالی نداره.
من تجربه اینطور موارد رو دارم.
آدم خودش، خیلی دلش می‌سوزه که حاصل اونهمه وقت و دقتی که صرف درست کردن اون غذا کرده نتیجهٔ دلخواهشو نداشته.
دختر هم که باشی ناخودآگاه فکر می‌کنی همه انتظار دارن بهترین و باکیفیت‌ترین غذا رو جلوشون بذاری... اما تجربه‌شو نداری... تقصیری هم نداری...
اما مامانم... وای... قشنگ تمام ایرادات غذا رو همون اول مستقیم بهم می‌گه... البته می‌دونم که از روی دلسوزی و احساس مسئولیتشه که ایرادات کارمو بهم می‌گه که برطرفشون کنم... اما خب دلم می‌سوزه... شاید به خاطر نحوهٔ بیانش... یا اینکه لااقل نمی‌ذاره خستگیم در بره بعد ...
بگذریم...
ضمناً بارها به تجربه برای من ثابت شده که اینطور مواقع که به خاطر رفع یک مشکل غذا، چیز دیگه‌ای رو بهش اضافه می‌کنی نتیجه بدتر از همون وضع ابتدائیش می‌شه... مگر اینکه تجربه و تبحر داشته باشی... وگرنه می‌شه حکایت اونکه اومد ابرو رو درست کنه می‌زنه چشم رو هم کور می‌کنه... :)
ارسال: #۳۳۶۴۲
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۴۵ ب.ظ
کار جدید با فوتوشاپ:
[تصویر:  425660_mCqXm.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , s90211006 , SepidehP
ارسال: #۳۳۶۴۳
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
ممنون از دلگرمی همه دوستان
خوشبختانه همه تا حدی راضی بودن از غذا.
در کل غذا را خوردند. بیشتر خوشحال بودند که ناهار داشتیم دیگه جزئیات براشون مهم نبود

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۳۶۴۴
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برم تو فاز هوش مصنوعی راضی میشی؟ TongueBig Grin

اگه برگردی به فاز سرورساید بیشتر راضی میشم CoolBig Grin
اگه قول میدی برام یه لوگو طراحی کنی، مشکلی نداره، تو همین فاز گرافیک بمون Wink

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۳۳۶۴۵
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۵۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ممنون از دلگرمی همه دوستان
خوشبختانه همه تا حدی راضی بودن از غذا.
در کل غذا را خوردند. بیشتر خوشحال بودند که ناهار داشتیم دیگه جزئیات براشون مهم نبود

ما دخترا زیادی حساسیم دلمون میخواد غذامون خیلیییی خوشمزه بشه و هیچ وقت از طعمش راضی نیستیم. من که هیچ وقت غذام بهم نمیچسبه هر چقدرم بگن خوب شده.
احتمالا یه کمی هم حساسیت شما بوده و واقعا خوب بوده. خونواده ی من که بدمزه بشه تعارف ندارنDodgyConfused

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۸۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۱۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close