زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۶۱۶
۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط barca.)
موضوع انشاء دیجی کالا چه خدمتی به مصرف کنندگان کرده؟
هیچی! این امازون وطنی شده لیدر بازار در گران فروشی همه فروشنده ها ار قیمتهای دیجی خبر دارن و با افزایش دیجی اونا هم افزایش میدن وقتی باهاشون تماس میگیری که علت این افزایش قیمت چیه؟ میگن اگه جایی می دونی ارزون تر میده به ما بگو بررسی کنیم! خودشون می دونن درون یک سیکل قرار دارند
سایتی که قرار بود به مصرف کننده خدمات بهتر ارائه کنه شده کابوس افزایش قیمت!
اینکه یه سری جنسای چینی یا تو انبار شرکتها مونده رو OFF بزنی هنره؟ این معنی تجارت الکترونیکه؟

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Skyrim , diligent , RASPINA , sss , so@ , Bahar_HS
ارسال: #۳۳۶۱۷
۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط jazana.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  موضوع انشاء دیجی کالا چه خدمتی به مصرف کنندگان کرده؟
هیچی! این امازون وطنی شده لیدر بازار در گران فروشی همه فروشنده ها ار قیمتهای دیجی خبر دارن و با افزایش دیجی اونا هم افزایش میدن وقتی باهاشون تماس میگیری که علت این افزایش قیمت چیه؟ میگن اگه جایی می دونی ارزون تر میده به ما بگو بررسی کنیم! خودشون می درون درون یک سیکل قرار دارند
سایتی که قرار بود به مصرف کننده خدمات بهتر ارائه کنه شده کابوس افزایش قیمت!
اینکه یه سری جنسای چینی یا تو انبار شرکتها مونده رو OFF بزنی هنره؟ این معنی تجارت الکترونیکه؟

آخ نگووووووووو
خیلی کثافتن این بازاریا.(همشون نه ولی کلیتشون) => وضعیت کلی بازار ایران هم شبیه به بازار الکترونیکه.(لقمه حروم....)
free market و رقابت سالم که نباشه اینطوری باند بازی میشه...

درمانش دست امثال ما نیست، ولی خیلی خوب میشد اگه سایتی قیمت همه فروشندگان رو قرار بده و کاربران کمترین قیمت رو مشاهده کنن.(اگه لیست فروشندگان به معنای واقعی کامل باشه تا حدودی کمک میکنه)

جالب اینجاست بعضا قیمت کالا تو وبسایت فروش آنلاین(مثل دیجی) گرون تر از قیمت مغازه دار هاس!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , diligent , sss
ارسال: #۳۳۶۱۸
۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ق.ظ
چه می کنه شمشیر بازی Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۳۶۱۹
۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۰۳:۱۱ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز!
من یک مقدار نیاز به راهنمائی دارم.
نقش استاد مشاور در روند پایان‌نامه دقیقاً چیست؟
یعنی دانشجو چه انتظاری می‌تونه از استاد مشاورش داشته باشه؟
من اصلاً تا الآن به استاد مشاور فکر نکرده بودم...

در تئوری فکر میکنم استاد مشاور در مورد پروژه مشاوره و راهنمایی میده ولی وظیفه خواندن و ویرایش سمینار و پایان نامه و اصلاحات روی مقاله با استاد راهنماست.
اصولا توی این ممکلت استاد راهنماش هم اضافیه چه برسه مشاور.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۳۶۲۰
۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۰۷ ق.ظ
نمیدونم آقایون بیشتر دنباله روی احساسات هستن یا خانمها، ولی میدونم که خانمها تمام ابعاد زندگیشون تحت تأثیر احساسشون قرار میگیره ولی آقایون خیلی راحت میتونن عقل، احساس، زندگی روزمره و خیلی مسائل دیگه رو به راحتی از هم تفکیک کنند، بدون اینکه یکی تحت تأثیرِ بقیه لطمه بخوره. و اینکه قطعا خانمها در ابراز احساسات کمتر به "شاید و باید و اگر و اما" ها توجه دارن.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۳۶۲۱
۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز!
من یک مقدار نیاز به راهنمائی دارم.
نقش استاد مشاور در روند پایان‌نامه دقیقاً چیست؟
یعنی دانشجو چه انتظاری می‌تونه از استاد مشاورش داشته باشه؟
من اصلاً تا الآن به استاد مشاور فکر نکرده بودم...

در تئوری فکر میکنم استاد مشاور در مورد پروژه مشاوره و راهنمایی میده ولی وظیفه خواندن و ویرایش سمینار و پایان نامه و اصلاحات روی مقاله با استاد راهنماست.
اصولا توی این ممکلت استاد راهنماش هم اضافیه چه برسه مشاور.

من شخصاً حاضرم طبق قانون، روز دفاع ۲ تا داور داخلی و خارجی داشته باشم، اما اسم کسی (استاد مشاور) رو الکی تو کاری که نقشی توش نداشته نیارم.
اما حیف که آدم همیشه نمی‌تونه طبق میلش عمل کنه.
مرسی از پاسخ‌تون.
ارسال: #۳۳۶۲۲
۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط barca.)
یکی از هزاران گرون فروشی معضل کالا!
لپ تاپ ایسوس مدل n501vw
قیمت در سایت ایسوس ایران ۵۴۹۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قیمت در سایت معضل کالا ۵۶۹۹

با کمال پرویی هم زده ۵۱ هزار تومن تخفیف!!!
باید یه جوری جلوی این معضل کالا گرفته بشه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , nlp@2015
ارسال: #۳۳۶۲۳
۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۰۵:۵۷ ب.ظ
بازار موبایلو لپتاپو تبلتو اینجور وسایل کلا کلاهبرداری خیلی توش زیاده. واقعا آدم نمیدونه از کجا بخره
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , sss , Bahar_HS
ارسال: #۳۳۶۲۴
۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۰۵ ب.ظ
ما می تونیم ازش نخریم بریم بازار رضا یا مجمتع کامپیوتر پایتخت بخریم این یه راه هست اما مشکل بزرگتری که ایجاد کرده اینه که جو بازار رو با این قیمت کاذب ملتهب می کنه و فروشنده های اونجا هم ترغیب به افزایش قیمت کاذب میشن

ارسال: #۳۳۶۲۵
۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۱۶ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  ما می تونیم ازش نخریم بریم بازار رضا یا مجمتع کامپیوتر پایتخت بخریم این یه راه هست اما مشکل بزرگتری که ایجاد کرده اینه که جو بازار رو با این قیمت کاذب ملتهب می کنه و فروشنده های اونجا هم ترغیب به افزایش قیمت کاذب میشن
مشکل اینجاس ک همین بازارهایی هم ک میگید هر مغازش یه قیمت میگن! اوضاع بدیه
ارسال: #۳۳۶۲۶
۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۲۰ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۱۶ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  مشکل اینجاس ک همین بازارهایی هم ک میگید هر مغازش یه قیمت میگن! اوضاع بدیه
من اکثر مغازه های بازار رضا و کامپیوتر پایتخت رو با دوستم زیر و رو کردیم نهایت تفاوت قیمت ۳۰ تومن بود! نه ۲۰۰ تومن! چون اونا می دونن که خیلی راحت می ری و از مغازه اون ور تری هم می پرسی ولی در مورد معضل کالا قضیه فرق می کنه اونا از شرایط و محدودیت مردم سو استفاده می کنن

ارسال: #۳۳۶۲۷
۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ
هزینه تایپ متن ساده که نمودار هم داره، چقدر هست؟ صفحه ای حساب میشه یا تعداد خطوط؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۳۶۲۸
۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ
تو زندگی، بعضی وقتا یه تفریح کوچیک، اندازهٔ ده تا سفر حالتو جا میاره... خیلی مزه می‌ده...
امروز بعد از کلاس بعدازظهر تو مسیر برگشت یهو با دوستام سه‌تائی تصمیم گرفتیم بریم یه جا یه کم حالمون خوب شه... آخرش رفتیم برج آزادی... موزه و طبقات مختلفشو دیدیم و کلی واسه خودمون اظهارنظر کردیم و گفتیم و خندیدیم... از بالای برج هم شهر رو نگاه کردیم و لذت بردیم... تو طبقات مختلف معماری برج رو دیدیم و چقدر از اونهمه ظرافت و هنر لذت بردیم... حتی نوع پله‌های هر طبقه با هم فرق می‌کرد... چقدر تو پله‌های شاهانه (طبقه اول) شوخی کردیم و خندیدیم... آخرشم تو رستوران و کافی‌شاپ برج، با یه کم سیب‌زمینی و بستنی و کلی حرفای دوستانه گردش‌مون رو تکمیل کردیم.
از سه نفری که بودیم، دوتامون قبل از این تفریح کوچیک از لحاظ روحی شرایط‌مون داغون بود... اما بعدش که داشتیم برمی‌کشتیم با اعصاب و روان آرام و دلِ خوش خیلی امیدوارانه در مورد کارهائی که باید انجام بدیم تا مشکلمون حل شه صحبت کردیم و با کلی انرژی برگشتیم خونه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , SepidehP , so@ , RASPINA , diligent , Bahar_HS
ارسال: #۳۳۶۲۹
۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۳۲ ب.ظ
آنهایی که کمتر تو را می شناسند همیشه می گویند خوش به حالت.
فکر می کنند آرامش تو و شادی ات نتیجه ى بی خیالی هاست. فکر می کنند تو بلدی دنیا را ندیده بگیری. به خیالشان می رسد بدی ها را حس نمی کنی. آنها فکر می کنند دیوار شادی تو به اندازه صدای خنده هایت بلند است. اما کسانی هستند که بیشتر می شناسندت. بیشتر در کنار تو بوده اند و یا عمیق تر تو را دیده اند. آنها می فهمند و می دانند که بدی های دنیا را خوب دیده ای. می بینند ناراحتی هایی را که روی دلت سنگینی می کند را بلدی با چند تا خنده ى بلند از سرزمین قلبت بیرون کنی. آنهایی که تو را بیشتر بشناسند حساب نفس های سنگین شده ات را دارند و می بینند گاهی با ته مانده ى امید، تاریِ چشم هایت را پاک می کنی. آنهایی که تو را بهتر می شناسند خوب می دانند همیشه قاعده ها بر عکس است. آدم هایی که زیاد می خندند، زیاد نمی خندند! آنهایی که دوست زیاد دارند، دوست های کمی پیدا می کنند و آنهایی که می خواهند غمگین به نظر برسند غم های کوچک تری دارند. قدر شادی را کسانی می دانند که قلب سنگین تری داشته باشند.

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , SepidehP , 8_8 , RASPINA , diligent , MajidManesht2012
ارسال: #۳۳۶۳۰
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ق.ظ
چند روزه که فک کنم بدنم با فتوسنتز اموراتش رو میگذرونه، اشتها ندارم اصلا HuhUndecided

(۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  تو زندگی، بعضی وقتا یه تفریح کوچیک، اندازهٔ ده تا سفر حالتو جا میاره... خیلی مزه می‌ده...
چقدر حستون رو خوب منتقل کردید Blush
تهران هر چقدرم مزخرف باشه واسه اینطور چیزا خیلی خوبه. Blush
پیاده روی های تنهایی توی خیابون انقلاب و ولیعصر. بین اون همه کتاب و کادو فروشی، بین یه عالمه خاطره که با دوستای زیادی از اونورا گذشتی یا تنهایی. Angel
آخی… Undecided

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , so@ , stateless , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۳۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close