زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۷۳۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کار اینجانب:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای شروع خوبه کارتون Cool ... ولی به نظرم یه مقدار بیشتر در مورد اصول طراحی بخونید. به هرحال شما مدتها سرورساید کار کردید. تو همین تاپیک بگردید دنبال پستهای Milestone مطالب خوبی گفتن Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
اونم در دست اقدامه Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , stateless
ارسال: #۳۲۷۳۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۲۴ ب.ظ
If you think adventure is dangerous, try routine it's lethal
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۲۷۳۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۲۴ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

یه ورژن فلتش هم در دست اقدامه.

پ.ن: یه مقداری تغییرش دادم. Big Grin
ورژش فلتش:

سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , Skyrim , virtual girl
ارسال: #۳۲۷۳۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ
نمی دونم حواسم کجاست
اصلا متوجه نمی شم چی دارن میگن
بقیه سوال می پرسن و کلی کلنجار میرن که متوجه بشن
ولی من انگار توی هپروت سیر میکنم

من در میان جمع و دلم جای دیگری است
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۳۲۷۳۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  البته من فقط گوشت و مرغ و ماهی بهش میدم [تصویر:  tongue.gif][تصویر:  smile.gif]

عجب گربه مُرَفَهِ بی‌دردیه! Big Grin ما اینجا با سیلی صورت گربه‌هارو سرخ نگه می‌داریم! Big Grin
حالا ماهیش از چه مدلی هست؟ سفید؟ ازون برون؟ یا شاید هم خاویار؟ Big GrinSmile

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  نفری از ۳۴۰ ریختم به حسابش تا الان که رسید به ۴۴۰

حالا بیشتر هم می‌شه! زیاد نگران نباشید! Big Grin طبیعیه! Big Grin

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  برا یه پروژه ی طراحی سایت ساده برا کارخونش بعد گفت نمیخوام بیشتر از ده تومن هزینه کنم این دوست ما شروع کرد از ده تومن نمونه کار نشون دادن و کم کم رفتن به سمت نشون دادن کارای گرونتر میگفت نزدیک ۵۰ تومن باهاش قرار داد

سایت ساده؟ ۵۰ میلیون ریال یا تومان؟ Confused یعنی اگه دومی باشه من همین الان برم یه بلایی سر خودم بیارم! Big Grin

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  برای شروع خوبه کارتون [تصویر:  cool.gif] ... ولی به نظرم یه مقدار بیشتر در مورد اصول طراحی بخونید. به هرحال شما مدتها سرورساید کار کردید.

یه لحظه یاد ایراد گرفتن‌های این داورای برنامه‌های بلاد کفری تست خوانندگی افتادم! Big Grin
بله بله، البته من رنگ صدای شمارو دوست دارم! Big Grin ولی بهتره اول برید تئوری موسیقی رو بخونید و سال بعد دوباره بیاید واسه تست! CoolBig Grin

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

کاربر بلک جدیدا خیلی دارید UI کار می‌کنید! دو سه روزه یک ضرب دارین از خودتون Portfolio قرار می‌دید اینجا! Big Grin البته یه وقت سوء تفاهم پیش نیاد، اصلا بحث پیشرفت و جلو زدن مطرح نیست! Big Grin من نگران سلامتی شما هستم! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Skyrim , sara9009 , ele
ارسال: #۳۲۷۳۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

کاربر بلک جدیدا خیلی دارید UI کار می‌کنید! دو سه روزه یک ضرب دارین از خودتون Portfolio قرار می‌دید اینجا! Big Grin البته یه وقت سوء تفاهم پیش نیاد، اصلا بحث پیشرفت و جلو زدن مطرح نیست! Big Grin من نگران سلامتی شما هستم! Big Grin
ای بابا. فقط تراوشاته. TongueBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , s90211006
ارسال: #۳۲۷۳۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط stateless.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آخرین باری که فشار خونم ۹ رو ۶ بود. همینکه زنده ام خودش جای تعجب داره. Big Grin

آب قند بخورید!Big GrinBig GrinBig Grin

اینو که به شوخی گفتم. از یه دوستمون که پزشک هستن پرس‌وجو کردم. گفتن که اگه همیشه اینجوری بوده که مشکلی نیست ولی اگه یه دفعه اینجوری شده حتما پیگیری کنید. اگه برای یه سری آزمایشات کلی به پزشک مراجعه کنید ضرر نداره. این رو هم از خودم بگم: اصولا خیلی روی این اعداد و ارقام نمیشه حساب کرد. یه عدد برای یک نفر ممکنه فشار کم محسوب بشه ولی برای یه نفر دیگه نرمال باشه.

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۷ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  سلام.
توی خیابون ۱۶ آذر (خیابون سمت چپ دانشگاه تهران) یه ذره جلوتر از خیابون ادوارد براون یه کتابخونه هست که مال انتشارات بعثت هست به همین اسم. خیلی دنج و خلوته و واقعا حس درس خوندن میده. منتهی بدیش این هست که تا ساعت ۴ هست و البته تعطیلات رسمی هم تعطیله.
کتابخونه ی مرکزی دانشگاه تهرانم خوبه. منتهی برای عضویت باید حتما یا دانشجوی دانشگاه تهران باشید یا هم ارشد باشید.
کتابخونه ی دانشگاه امیرکبیر هم ثبت نام آزاد داره. خیلی هم کتابخونه ی خوب و آرومی هست.
کتابخونه ی دانشکده فنی دانشگاه تهران توی امیرآباد هم ساکت و آرومه. کارت هم نگاه نمیکنن معمولا واسه ورود.

سلام.
واقعا ممنونم. بله کتابخونه مرکزی دانشگاه تهران رو اطلاع داشتم که سخت میگیرن. گزینه اول و سوم خیلی مناسب به نظر میرسن. هم مسیرشون و هم محیطشون. خیلی لطف کردید. سپاس فراوان.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۲۷۳۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط Skyrim.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ورژش فلتش:

احساس میکنم کلا تا حالا هر حرکتی زدم اشتباه بوده. یعنی اصولی نرفتم جلو. البته به جز این پروژه آخری که داریم میریم با EA sports رقابت کنیم Tongue
مثلا اگه الان برگردیم به عقب و من قرار باشه دوباره php کار کنم (البته شک دارم ایندفعه اصلا سمتش برم!!) میرم کامل سمت اکوسیستم متن باز و کار با لینوکس و خیال خودمو راحت میکنم. کلا به زور میخوام همه چیز رو تو قالب ویندوز بیارم. ولی خب بعضی وقتا واقعا نمیشه.
خیلی دوست دارم یه بار صفر تا صد یه سایت رو کامل خودم انجام بدم و از قالب های آماده استفاده نکنم. برای سمت سرور هم فعلا فقط لاراول به نظرم میرسه. ولی اگه با یک زبان دیگه و فریم ورک دیگه آشنا بشم دوست دارم با چیزی غیر php اینکار رو انجام بدم.
پ.ن: البته تو انجام هیچ پروژه ای حاضر نیستم از فوتوشاپ استفاده کنم !! اصلا دوست ندارم یاد بگیرمش !!

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۳۲۷۳۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

پ.ن: یه مقداری تغییرش دادم. Big Grin
ورژش فلتش:

از این نمونه کارها پیداست که حالتون خوبه خداروشکر. Smile اگه فشارتون پایین نبود دیگه چه کار میکردین!

من فرق دو ورژن رو نفهمیدم! برای من که خروجی شکلِ هم بود!Huh

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۲۷۴۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  اینو که به شوخی گفتم. از یه دوستمون که پزشک هستن پرس‌وجو کردم. گفتن که اگه همیشه اینجوری بوده که مشکلی نیست ولی اگه یه دفعه اینجوری شده حتما پیگیری کنید. اگه برای یه سری آزمایشات کلی به پزشک مراجعه کنید ضرر نداره. این رو هم از خودم بگم: اصولا خیلی روی این اعداد و ارقام نمیشه حساب کرد. یه عدد برای یک نفر ممکنه فشار کم محسوب بشه ولی برای یه نفر دیگه نرمال باشه.
ممنون.
من همیشه فشارم پایینه.Smile

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  احساس میکنم کلا تا حالا هر حرکتی زدم اشتباه بوده. یعنی اصولی نرفتم جلو. البته به جز این پروژه آخری که داریم میریم با EA sports رقابت کنیم Tongue
مثلا اگه الان برگردیم به عقب و من قرار باشه دوباره php کار کنم (البته شک دارم ایندفعه اصلا سمتش برم!!) میرم کامل سمت اکوسیستم متن باز و کار با لینوکس و خیال خودمو راحت میکنم. کلا به زور میخوام همه چیز رو تو قالب ویندوز بیارم. ولی خب بعضی وقتا واقعا نمیشه.
خیلی دوست دارم یه بار صفر تا صد یه سایت رو کامل خودم انجام بدم و از قالب های آماده استفاده نکنم. برای سمت سرور هم فعلا فقط لاراول به نظرم میرسه. ولی اگه با یک زبان دیگه و فریم ورک دیگه آشنا بشم دوست دارم با چیزی غیر php اینکار رو انجام بدم.
پ.ن: البته تو انجام هیچ پروژه ای حاضر نیستم از فوتوشاپ استفاده کنم !! اصلا دوست ندارم یاد بگیرمش !!
من PHP رو بره خاطر بازارکارش تو شهرستان انتخاب کردم وگرنه خودم هم دل خوشی ازش ندارم. اگه مشکل بازار کار نبود شاید میرفتم سراغ جاوا اسکریپت و مشتقاتش (به قول کاربر مایلستون). Big Grin

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۱۵ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  از این نمونه کارها پیداست که حالتون خوبه خداروشکر. Smile اگه فشارتون پایین نبود دیگه چه کار میکردین!

من فرق دو ورژن رو نفهمیدم! برای من که خروجی شکلِ هم بود!Huh
خروجی ها فقط کمی متفاوته.

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Skyrim
ارسال: #۳۲۷۴۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۴۳ ب.ظ
آقای بلک و گاهی هم سایرین با ارسالهای فنی شون باعث انگیزه میشن برای من.
من هم هفته ی دیگه اگه خدا بخواد برنامه نویسی جدی را شروع خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , stateless , RASPINA , ele
ارسال: #۳۲۷۴۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۰۰ ب.ظ
از همین تریبون اعلام میکنم که به دلیلِ بالابودنِ هزینه‌ی عضویتِ کتابخونه‌ی دانشگاه امیرکبیر، به سایرِ گزینه‌ها فکر میکنم!Cool

ماشالا بعضی از دانشگاههای دولتی راهکارهای جالبی برای کسب درآمد پیدا کردن. چند روز پیش داشتم شهریه‌ی دوره‌های شبانه رو نگاه میکردم دستِ کمی از شهریه‌ی دانشگاه آزاد ندارن. تحصیلاتِ رایگان جایی دیدید به ما هم اطلاع بدید!!!

سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۲۷۴۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  استرس چرا؟!
بابا take it easy Big Grin

روز اولی تو یه دانشگاه دیگه جلو استادای این ترمم انقد سوتی دادم !!
ترکیده بودن از خنده BlushBig Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۳۲۷۴۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۰۶ ب.ظ
.....
ارسال: #۳۲۷۴۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  عضو چند تا کانال شدم و ۴ تا عکس باز کردم، ۲۵۰ مگ پرید :|

دروووود Cool

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close