زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۷۰۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ ب.ظ
در زمینه پست های ازدواج متخصص هستن افرادی که ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲۷۰۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  اعیاد نزدیک و بحث عقد و ازدواج داغ داغ.
فایده نداره یه حلقه بی نهایته که هر از چند گاهی بحثی از ازدواج میشه و هیچ وقت به نتیجه نخواهد رسید عین بحث مذهبی می مونه !

آره Big Grin

من یاد بحث حجاب می افتم یا عقد موقت و چند همسری...

معمولا آخرش یا یکی کوتاه میاد یا میفته به loop
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۲۷۰۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ
اقا ما sql serverرو دیسکانکت کردیم الان می خوام کانکت شه خطا میده لوکال خود vs هم خطا میده وصل نمیشه کسی پیشنهادی داره؟

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۲۷۰۴
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ
فردا اولین روزِ اولین ترمِ ارشده.......
دارم از استرس قالب تهی میکنم....................

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , sara9009
ارسال: #۳۲۷۰۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  فردا اولین روزِ اولین ترمِ ارشده.......
دارم از استرس قالب تهی میکنم....................
استرس چرا؟!
بابا take it easy Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۳۲۷۰۶
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ
مشکل sql درست شد اما vs هنوز کانکت نمیشه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۲۷۰۷
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرش نفهمیدم این تک آهنگایی که میزارن واسه دانلود با اجازه مالک اثره یا همینجوری سرخود این کارو می کنن !

ارسال: #۳۲۷۰۸
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط ستاره ی صبح.)
امروز بعد از دو هفته که مامان بابام رفتن مسافرت بهشون می گم خوب دیگه برگردین تابستونم کلا تموم شد داداش جان گرامی هم که کلا سر کاره یا دانشگاه برگشته می گه خوب بود تو ام می اومدی ما حالا ها نمی خوایم بیایم Sad
یادم افتاد دبیرستان که بودم یه دوستی داشتم اومده بود دلش درد گرفته بود گفتیم چی شد گفت سر اینکه کدوم شهر شمال بریم با مامانم اینا بحثمون شد صبح که پاشدیم من و داداشمو گذاشته بودن خودشون دو تایی رفته بودن ماهم از لجشون کارت حقوق که برامون گذاشته بودن بردیم تا تونستیم غذا خوردیم بعد کلی نوشابه خوردیم که حالمون بهتر شه بدتر شد می گفت تا ساعت ۲ صبح تو پارک با داداشم راه می رفتیم حالمون بهتر شه Big Grin
یادمم هس چنان پول خرج کرده بودن که تا آخر ماه مجبور شده بودن پول قرض بگیرن البته به نظرم حقشون بود Big Grin

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۳۲۷۰۹
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ
عضو چند تا کانال شدم و ۴ تا عکس باز کردم، ۲۵۰ مگ پرید :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: s90211006
ارسال: #۳۲۷۱۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ
بعید می دونم امشب خوابم ببره RolleyesAngel

(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  من که یک زمان اگر روزی ۴-۳ بطری کوچیک نوشابه مشکی نمی‌خوردم روزم شب نمی‌شد، امشب که بعد از مدتها اومدم ۱ بطری کوچیک نوشابه بخورم واقعاً حالم بد شد.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
ارسال: #۳۲۷۱۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  بعید می دونم امشب خوابم ببره RolleyesAngel

(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  من که یک زمان اگر روزی ۴-۳ بطری کوچیک نوشابه مشکی نمی‌خوردم روزم شب نمی‌شد، امشب که بعد از مدتها اومدم ۱ بطری کوچیک نوشابه بخورم واقعاً حالم بد شد.

دیگه فکر اینجاشو نکرده بودم.
یادم اُفتاد خودمم عید قربان یه عکس از یه جعبه بزرگ شیرینی تر خوشمزه دیدم به همین حال و روز الآن شما گرفتار شدم.
درک می‌کنم. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۲۷۱۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط Milestone.)
دقیقا از وقتی اینترنت ارزون شد من دارم ۲۰ درصد قیمت قبلی بیشتر پول می‌دم بابت همون حجم و سرعت! Dodgy
یعنی نه تنها ارزون نشد گرون هم شد واسه من! بعد که بهشون می‌گی می‌گن نه! شما اگه با این فرمول محاسبه کنی می‌فهمی به سودت شده! نمی‌دونم کدوم فرمول رو می‌گه! دیگه خسته شدم و می‌خوام بیام بیرون از این خراب‌شده! امروز دیدم شاتل یه جشنواره گذاشته اینترنت ۱ ساله با ۱۱۰ گیگ حجم و سرعت ۱۶ مگابیت ۸۷/۵۰۰ ! من که تاحالا با شاتل کار نکردم کلا، حالا نمی‌دونم می‌تونم بهش اعتماد کنم یا این هم مثل جشنواره بعضی از شرکت‌ها یه دامه!

(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  وقتی هم اتاقی کمپین حمایت از حیوانات راه میندازه و صبحانه به بچه گربه کیک شکلاتی میده!

عجب هم‌اتاقی خوبی! Shy
گربه‌های قدیم خیلی با دقت‌تر بودن به تغذیه‌شون انگار! مثلا من یادم میاد فقط منتظر مرغ و گوشت بودن! اما گربه‌های مدرن تقریبا همه چی می‌خورن! بیسکوییت، کیک، شیرکاکائو و حتی بستنی و پفک! یه گربه‌ای رو می‌شناختم که عاشق بستنی قیفی توت‌فرنگی بود، یعنی بستنی قیفی وانیلی رو نگاه هم نمی‌کرد، فقط توت‌فرنگی! در این حد حساس! Big GrinSmile

(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کار اینجانب:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کاربر Black استعداد خوبی در طراحی داریدا!
جدا از کیفیت و انتخاب تصاویر مناسب، من با اون آیکون "طراحی شده با عشق" خیلی حال کردم! Smile)))
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Ametrine , stateless , sara9009 , Skyrim , diligent
ارسال: #۳۲۷۱۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ ب.ظ
ای بابا!
دوباره یاد شیرینیه اُفتادم! :|
ارسال: #۳۲۷۱۴
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ
هر چند که این عکس از مملکت من نیست و معلوم نیست کجای دنیاست !
اما اگه یه روزی به من بگن اوضاع مملکتت رو با یه عکس توصیف کن
قطعاً این عکس رو میزارم !

[تصویر:  422187_iPPeJ.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۳۲۷۱۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  کاربر Black استعداد خوبی در طراحی داریدا!
جدا از کیفیت و انتخاب تصاویر مناسب، من با اون آیکون "طراحی شده با عشق" خیلی حال کردم! Smile)))
دیگه ذوق و سلیقه من در همین حده. Big Grin
حالا باید دید با آموزش چطوری میشه اوضاعم.

سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۴۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۷۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close