زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۶۷۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ ب.ظ
اصن من میگم ملاک یه دختری پول باشه اوکی اشکال نداره هر کسی ازاده هر جور خواست انتخاب کنه اما خواهشا دیگه بعد پول به چیزای دیگه فک نکنه بعد یه مدت نگه اه اه این اخلاقش فلانه یا... چون مطمئنا این ادم همون ادمی بوده که تو می تونستی بشناسیش ولی قدرت مالی طرف اجازه نداده و این توجیه خوب و بدیه! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۳۲۶۷۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۴۴ ب.ظ
گوش کن
خاموش ها گویا ترند...
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , stateless
ارسال: #۳۲۶۷۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ
شما دشمنانی دارید؟
بسیار خب،
این نشان می دهد
روزی جایی در زندگیتان
کار مهمی را
خوب انجام داده اید.

وینستون چرچیل

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۳۲۶۷۴
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط Ametrine.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پ.ن: جربزه یه چیز بالقوه است. حالا اینکه بعضیا جربزه رو بالفعل میخوان خودش داستان جالبیه!
همین ابتدا بگم که من کسی رو مقصر نمیکنم و نمیخوام بگم کی درست میگه و کی اشتباه میکنه، در کل هیچ قضاوتی نمیخوام بکنم.
فقط این "استعداد بالقوه" رو که دیدم یاد کتاب "آیا تو آن گمشده ام هستی؟" افتادم.
نوشته بود که عاشق استعدادهای بالقوه شدن میتونه مشکل ساز بشه.
نمیشه گفت که شخص مقابل خیلی دختر یا پسر با پشتکاری هست ولی در عمل چیزی که این حرف رو اثبات کنه، وجود نداشته باشه.
در کل کتاب خوبیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۲۶۷۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ
خیلی از دخترا ملاکشون برای ازدواج پول نیست
تازه این قاعده از آقایون هم مستثنی نیست خیلی از آقایون به فکر پول هستند وبه همین دلیل با دختر خانوم ازدواج میکنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , ele
ارسال: #۳۲۶۷۶
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۳۵ ب.ظ
این تایپیک ارتباطی به ازدواج ندارد ولی قبلنا خیلی درباره ازدواج صحبت شده و به نتیجه ای هم نرسیده و نخواهد رسید

تو این دوره زمونه کسی به ازدواج فکر نمی کنه ....
ارسال: #۳۲۶۷۷
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۳۹ ب.ظ
کار اینجانب:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , stateless , fatemesoleimani , Skyrim
ارسال: #۳۲۶۷۸
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط Ametrine.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کار اینجانب:

Parallax دوس میداریم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , blackhalo1989
ارسال: #۳۲۶۷۹
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پ.ن: جربزه یه چیز بالقوه است. حالا اینکه بعضیا جربزه رو بالفعل میخوان خودش داستان جالبیه!
اگه بالفعل شده باشه که دیگه چیزی نمی خوان مث بنز بهت احترام میذارن
کلن ملاک اکثر دخترا پول هست براشونم مهم نیست پول خودته یا نه بعد که پول داشتنت اوکی شد میان سراغ بقیه چیزا و به میزان پولداریت باهات تریدآف می کنن Big Grin

دختری که قصد زندگیِ بادوام و جدی داشته باشه، قطعا ملاکِ مادی نداره. از سالهای دور و دراز هم حرف نمیزنم، بین هم سن وسالهای خودمون هم دیدم که میگم. دختری که با وجودِ مخالفت خانواده‌اش و تمکن مالیِ خواستگارش، فقط ۱۴ تا سکه مهریه درخواست کرد، چون واقعا همدیگرو دوست داشتن و به هم اعتماد داشتن و سه هفته پیش هم عقد کردن و بسیار خوشحال و خوشبخت هم هستن. نگید حالا اولِ زندگیه و همه، این مواقع خوشحالن، چون موارد بسیاری از این دست هست که سالها هم کنار هم با خوشبختی زندگی کردن. خواستم مثالِ به روز بزنم که ازتون بخوام لطفا" نگید اکثرا این دوره و زمونه براساس میزان پول و ثروت با شما برخورد میکنن و غیره. قبلا هم دوستانِ دیگه مثالهای خوبی از زندگی‌های موفق بدون اهمیت به مسائل مادی آوردن. از این بحث‌ها هم زیاد شده و به نتیجه‌ای نرسیده. به طور کلی فکر میکنم دوستانی که این موضوع رو مطرح میکنن، صرفا" با مواردی که بهش برخوردن قضاوت میکنن (خود من هم شاید خیلی وقتها براساسِ مشاهداتِ محدودِ اطرافم قضاوت کرده باشم) و گرنه هنوز هم موارد متناقض صحبت شما هستن.
نکته‌ی دیگه اینکه معمولا خانواده‌ی دختر (یا حتی پسر) هستن که سختگیری‌های ریز و درشت دارن وگرنه کمتر دیدم خودِ دخترخانم وارد مسائل مالی بشه، اون هم در این حد که شما میگید اگه این مورد اوکی نبود دیگه تمام! اصلا منطقی نیست به نظرم. این رو هم درنظر داشته باشید که شاید نکته‌ی دیگه‌ای بوده و نخواستن مطرح کنن و ساده‌ترین بهانه، مسائلِ مالی بوده. که البته این مورد آخر هم احتمالش کمه ولی ممکنه باشه.
اصولا" زندگی‌ای که بدونِ اعتماد طرفین به هم و بدونِ علاقه، بخواد شروع بشه، پایانِ خوشی هم نداره. پس منتظر بمونیم تا کسی که معیارهاش، متناسب با معیارهای ما باشه، پیدا بشه. حتی اگه سالیانِ سال طول بکشه! بهتر از اینه که اعصابمون رو با این بحث‌ها خورد کنیم. به نظرم با این روش، اونایی هم که ملاک مادی دارن کم‌کم متحول میشن!

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۲۶۸۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  این تایپیک ارتباطی به ازدواج ندارد ولی قبلنا خیلی درباره ازدواج صحبت شده و به نتیجه ای هم نرسیده و نخواهد رسید

تو این دوره زمونه کسی به ازدواج فکر نمی کنه ....

دقیقا منم موافقمCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۲۶۸۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۰۱ ب.ظ

ماشالا چقدر سرعتِ یادگیریتون بالاست. من بعد از هفته‌ها تلاش هنوز روم نمیشه نمونه کارهام رو بذارم کسی ببینه!Blush فکر کنم حجم تصاویری که استفاده کردید بالا بود، طول کشید تا لود بشه. البته سیستمِ من داغونه!Big Grin
به طورِ کلی خیلی عالی بود. خدا کنه ما هم یه روز انقدر حرفه‌ای بشیم.Angel

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۲۶۸۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۱ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  ماشالا چقدر سرعتِ یادگیریتون بالاست. من بعد از هفته‌ها تلاش هنوز روم نمیشه نمونه کارهام رو بذارم کسی ببینه!Blush فکر کنم حجم تصاویری که استفاده کردید بالا بود، طول کشید تا لود بشه. البته سیستمِ من داغونه!Big Grin
به طورِ کلی خیلی عالی بود. خدا کنه ما هم یه روز انقدر حرفه‌ای بشیم.Angel
بله حجم عکس ها ۳ مگ بود. عکس های دیگه ای که کیفیتشون بالا باشه و پسندم بشه پیدا نکردم.
کار من کلاینت ساید نبوده اما از سال ۹۰ با HTML و CSS آشنایی داریم و در طول این سال ها بعضی وقت ها بهشون ناخونک می زدم.Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۶۸۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ق.ظ، توسط ezra.)
...................

ارسال: #۳۲۶۸۴
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۸ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  دختری که قصد زندگیِ بادوام و جدی داشته باشه، قطعا ملاکِ مادی نداره.
هی ما می آییم راجع به ازدواج حرفی نزنیم نمی شه. این قطعا رو از کجا آخه می آری دوست عزیز. اتفاقا کسی که ملاک مادی نداشته باشه نشون می ده اصلا عاقلانه تصمیم نمی گیره. نمی گم طرف میلیاردر باشه ولی باید بتونه یه خونه اجاره کنه. ملت در چادر که زندگی نمی کنن. پس ملاک مالی حتما باید در نظر گرفته بشه. اگه بخواهیم منطقی باشیم. بجث سر زیاد و کمش می ره، در هر صورت به نظر من ملاک مادی داشتن اصلا متناقض اهل زندگی بودن نیست و برعکس نمی تونیم بگیم اونی که ملاک مادی نداره اهل زندگیه. به خیلی چیزا بستگی داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۲۶۸۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۱۳ ب.ظ

چ خوب .
منم بعد یکسال به دنیای مورد علاقه ام یعنی وب برگشتم
چ قدر همه چیز عوض شده...
شما سطح بالا کار میکنید من که تازه کارم با بوت استرپ شروع کردم
کلی هم ذوق میکنم ...
شاید هم نمونه کار گذاشتم یکم دور هم شاد بشیم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , stateless

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close