زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۷۱۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ق.ظ
امیدوارم وزیر یادش نره بره استقبال بهمن گلبارنژاد !

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , shahlaj , sss , stateless
ارسال: #۳۲۷۱۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  عجب هم‌اتاقی خوبی! Shy
گربه‌های قدیم خیلی با دقت‌تر بودن به تغذیه‌شون انگار! مثلا من یادم میاد فقط منتظر مرغ و گوشت بودن! اما گربه‌های مدرن تقریبا همه چی می‌خورن! بیسکوییت، کیک، شیرکاکائو و حتی بستنی و پفک! یه گربه‌ای رو می‌شناختم که عاشق بستنی قیفی توت‌فرنگی بود، یعنی بستنی قیفی وانیلی رو نگاه هم نمی‌کرد، فقط توت‌فرنگی! در این حد حساس! Big GrinSmile
Smile)
امروز فهمیدم بچه ها براش اسم انتخاب کردن!
اونم چه اسمی! چنگیز! Smile))

پ.ن:ولی یه جا خوندم که شکلات برای گربه ها خوب نیست و باعث ایجاد مسمومیت میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , RASPINA
ارسال: #۳۲۷۱۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۵۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۳ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  بدترین بلاتکلیفی زندگی نداشتن نوک اتود هست و بدتر از اون همین مسئله ای که برای شما پیش اومده یعنی آدم ماشینش را دزد ببره بهتره تا اتودش گم بشه
اتود حکم تفنگ سرباز هست
بله دقیقا Smile
البته نه در حد دزدی ماشین Smile

کاش مثل موبایل میشد بهش زنگ زد و پیداش کرد :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۲۷۱۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ
خیلی نامردیه درسای عمومیمو تطبیق نمیدن
اونم وقتی فاصله کلاسای اختصاصی تا عمومی ۱۰ کیلومتره
ارسال: #۳۲۷۲۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ق.ظ
.....
ارسال: #۳۲۷۲۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ب.ظ
دوستان، اطلاعی از کتابخونه‌های خوب مرکز شهر تهران دارید؟ به نظرتون کدوم مناسبترن برای درس خوندن؟ تعریف کتابخونه‌ی مرکزی دانشگاه تهران رو شنیده بودم که گویا فقط دانشجوهای ارشد و دکترا رو عضو میکنن. کسی تو تهران کتابخونه‌ی خوب میشناسه؟ به خصوص مرکز شهر.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۲۷۲۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  عجب هم‌اتاقی خوبی! Shy
گربه‌های قدیم خیلی با دقت‌تر بودن به تغذیه‌شون انگار! مثلا من یادم میاد فقط منتظر مرغ و گوشت بودن! اما گربه‌های مدرن تقریبا همه چی می‌خورن! بیسکوییت، کیک، شیرکاکائو و حتی بستنی و پفک! یه گربه‌ای رو می‌شناختم که عاشق بستنی قیفی توت‌فرنگی بود، یعنی بستنی قیفی وانیلی رو نگاه هم نمی‌کرد، فقط توت‌فرنگی! در این حد حساس! Big GrinSmile
Smile)
امروز فهمیدم بچه ها براش اسم انتخاب کردن!
اونم چه اسمی! چنگیز! Smile))

پ.ن:ولی یه جا خوندم که شکلات برای گربه ها خوب نیست و باعث ایجاد مسمومیت میشه.

یه بچه گربه پارسال اومد تو حیاطمون خیلی لاغر و ضعیف بود از همون موقع هر وعده بهش غذا میدم دیروز مادرم تو حیاط دیدش میگه عجب بزرگ و ثپل شده Smile باورش نمیشد انقد بزرگ شده
منم براش اسم انتخاب کردم اسمشو گذاشتم ملوس Big Grin
البته من فقط گوشت و مرغ و ماهی بهش میدم TongueSmile

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۲۷۲۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
آخرین بار فشار خونم ۹ رو ۶ بود. همینکه زنده ام خودش جای تعجب داره. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۲۷۲۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آخرین باری که فشار خونم ۹ رو ۶ بود. همینکه زنده ام خودش جای تعجب داره. Big Grin

آب قند بخورید!Big GrinBig GrinBig Grin

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۲۷۲۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ب.ظ، توسط sara9009.)
یه دوستی دارم پسر عموش اژانس هواپیمایی داره ، منم رو حساب اشنایی و گرفتن تخفیف Big Grin گفتم یه تور دو روزه برامون رزرو کنه یعنی نفری از ۳۴۰ ریختم به حسابش تا الان که رسید به ۴۴۰ یه بار هواپیماش گرونتره یه بار عکس هتلها رو میفرسته و... هر وقت پیام میده استرس میگیرم Big Grin

یادمه یه دوستی تعریف میکرد یه بنده خدایی اومد شرکتشون برا یه پروژه ی طراحی سایت ساده برا کارخونش بعد گفت نمیخوام بیشتر از ده تومن هزینه کنم این دوست ما شروع کرد از ده تومن نمونه کار نشون دادن و کم کم رفتن به سمت نشون دادن کارای گرونتر میگفت نزدیک ۵۰ تومن باهاش قرار داد بستیم حالا طرف در اخر کلی هم راضی بود از قیمت ما و هر سال فلان قدر هم برا پشتیبانی میگیریم Smile. یعنی به نظرم یه بازاریاب یا یه کسی که دانش MBA رو تجربی و تئوری داشته باشه از واجبات هر سازمانی میتونه باشه. حتما یه روزی میرم سراغ MBA Angel .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Milestone , SepidehP
ارسال: #۳۲۷۲۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  دوستان، اطلاعی از کتابخونه‌های خوب مرکز شهر تهران دارید؟ به نظرتون کدوم مناسبترن برای درس خوندن؟ تعریف کتابخونه‌ی مرکزی دانشگاه تهران رو شنیده بودم که گویا فقط دانشجوهای ارشد و دکترا رو عضو میکنن. کسی تو تهران کتابخونه‌ی خوب میشناسه؟ به خصوص مرکز شهر.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام.
توی خیابون ۱۶ آذر (خیابون سمت چپ دانشگاه تهران) یه ذره جلوتر از خیابون ادوارد براون یه کتابخونه هست که مال انتشارات بعثت هست به همین اسم. خیلی دنج و خلوته و واقعا حس درس خوندن میده. منتهی بدیش این هست که تا ساعت ۴ هست و البته تعطیلات رسمی هم تعطیله.
کتابخونه ی مرکزی دانشگاه تهرانم خوبه. منتهی برای عضویت باید حتما یا دانشجوی دانشگاه تهران باشید یا هم ارشد باشید.
کتابخونه ی دانشگاه امیرکبیر هم ثبت نام آزاد داره. خیلی هم کتابخونه ی خوب و آرومی هست.
کتابخونه ی دانشکده فنی دانشگاه تهران توی امیرآباد هم ساکت و آرومه. کارت هم نگاه نمیکنن معمولا واسه ورود.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۷۲۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط shahlaj.)
......
ارسال: #۳۲۷۲۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط RASPINA.)
دلم سفر میخواهد نه برای رسیدن
فقط برای رفتن........

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP
ارسال: #۳۲۷۲۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه ورژن فلتش هم در دست اقدامه.

پ.ن: یه مقداری تغییرش دادم. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , Ametrine , gogooli , RASPINA , diligent
ارسال: #۳۲۷۳۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط Skyrim.)
بله و اینک با سرویس جدید ۸ مگ وارد مانشت شدم Cool
اینجا مخابرات رو کل کل افتاده با شاتل و آسیاتک آتیش زده به مالش Big GrinBig Grin
اینترنت ۸ مگ، یکساله، ۲۴ گیگ ترافیک، ۹۷ هزار تومن + ۱۰۰ گیگ ترافیک اضافه ۹۸ هزار تومن TongueTongue باید برم سرعت دانلودش رو هم تست کنم.

(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کار اینجانب:

برای شروع خوبه کارتون Cool ... ولی به نظرم یه مقدار بیشتر در مورد اصول طراحی بخونید. به هرحال شما مدتها سرورساید کار کردید. تو همین تاپیک بگردید دنبال پستهای Milestone مطالب خوبی گفتن Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue

فقط این قسمتش:
نقل قول: Made with by blackhalo1989
قبل ارسال قلب هست ... ولی بعدش چرا نیست ؟؟!!!

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Milestone

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۵۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۹۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close