زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۶۲۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۱۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۸ ب.ظ)neda_Network نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  بعضی از این آگهی استخدامی شرکت‌هاست، که مثلا برای استخدام یه فیلد در زمینه وب، هم می‌خوان طرف آنالیست باشه، هم گرافیست باشه، هم کدنویس Client Side باشه، هم برنامه‌نویس Server Side باشه، هم SEO کار باشه! هم امنیت‌کار باشه! بعد اسم کلی از این تکنولوژی‌های
با عرض پوزش از نقل و قول اما گاهی دیدن نیازمندیهای همشهری صرفا جهت مزاح توصیه میشه
مثلا نوشته به یک CEOکار و یا gqueryکار خداییش کسی باور نمیکنه فقط بره تو سایت rahnama.comببینه ،من اول فک کردم تکنولوژی جدیده اومده خداییش طرف انقد بیسواد!!!!!!حتی بلد نیست آگهی کنه، حتما در آینده نمونه هایی را دیدم ضمیمه میکنم تا دوستان هم لبخند به لبشون بیاد و تاسف از شرکتهای خصوصی ایرانHuh
شاید از این آگهی هایی هست که مستقیم از روزنامه همشهری بر میدارن. اخه توی روزنامه همشهری برای آگهی دادن تلفنی زنگ میزنید روزنامه اگهیتونو میگید طرف احتمالا گفته jquery منشیه شنیده gquery
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲۶۲۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  کسانی که حساس و زود رنج هستن و زود ناراحت میشن و دست خودشونم نیست (ممکنه جلوی دیگران هم نتونن ناراحتیشون رو پنهان کنن، مثلا اشکشون در بیاد!). اینا باید چیکار کنن؟؟ چطوری میتونن کمی پررو تر و قویتر باشن؟
سوال خوبیه.
به نظر می آد با اعتماد به نفس رابطه داشته باشه.

دقیقا... نظر منم همینه... البته با اعتماد به نفس درست و راست نه کاذب... اگه اعتماد به نفس کاذب باشه که دقیقا زمینه ای میشه واسه زودرنج بودن چون تحمل شنیدن هیچ حرف و رفتاری برخلاف اون چیزی که دوست داره رو نداره... حالا اگه اعتماد به نفس درست و بجا باشه یکی از نتیجه هاش سعه ی صدره... چون آدم خودشو با تمام نقطه های ضعف و قوتش قبول داره و این باعث میشه یه دید واقع بینانه به همه حرفا و برخوردای اطرافیانش داشته باشه.
فکر کنم این زودرنج و حساس بودن بعضیها تا حدی به پاک و بی آلایش بودن و خوش قلب بودن اون آدم هم بستگی داره، بعد چون خودشون خیلی حواسشون هست که به کسی بدی نکنن و همه رو خوب میبینن، ناخودآگاه انتظار دارن که مثل خودشون باهاشون رفتار بشه. و وقتی این اتفاق نمیوفته قلبشون میشکنه. این چیزی که گفتم خیلی به خودم نزدیک بود. یه جاهایی توی بعضی از موقعیت ها از بعضیا انتظار یه برخورد بد رو ندارم و وقتی اتفاق میوفته خیلی خیلی ناراحت میشم.

(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  یادم رفت بگم یکی از راه هایی که میشه پیشنهاد کرد اینه که خودتو برای هر حرف و رفتاری از طرف هر شخصی آماده کنی...یا یه جور دیگه ش میشه اینکه انتظارتو از همه بیار پایین... (یکی از راز و رمزای فکری آدمای خوشحال و آرومم همینه:coolSmile
با این دو تا راهکار خیلی موافقم.
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
نقل قول: شاید بهتر باشه بگیم عزت نفس[تصویر:  blush.gif]
شاید به عزت نفس مرتبط نباشه همیشه. یکی بهم میگفت که خیلی زود رنجه. می دونستم برای چی این طوری هست. روحش خسته شده. سالیانه سال هست که با مریضی پدرش درگیره. دکتر و جراحی خسته اش کرده و الان حساس شده. شرایطی پیش میاد که گاهی این طوری میشه. یکی که با مشکلی چند ساله مواجه هست. عزیزی رو از دست داده. این ادم خیلی حساس تره. ولی به خودم می گم باید در این موقع ها که حساس میشیم حواسمون باشه کسی رو ناراحت نکنیم. اینو خیلی به خودم میگم.
دقیقا درست میگی. آدمی که یه حادثه بدی رو پشت سر گذاشته روحیه اش حساس تر میشه. دختر یا پسری که پدر یا مادرشو از دست داده باشه، حساس میشه باید خیلی حواست باشه حرفی نزنی، رفتاری نکنی که چیزی رو به رخش بکشی و این مسئله رو به روش بیاری.
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  کسانی که حساس و زود رنج هستن و زود ناراحت میشن و دست خودشونم نیست (ممکنه جلوی دیگران هم نتونن ناراحتیشون رو پنهان کنن، مثلا اشکشون در بیاد!). اینا باید چیکار کنن؟؟ چطوری میتونن کمی پررو تر و قویتر باشن؟
از من میشنوی، اولین کاری که میکنی اینه که خودتو سرزنش نکن بابتش،هرکسی یه اخلاقی داره، ما هم اخلاقمون اینجوریه،
دوم اینکه باید یاد بگیریم حرف و نظر دیگران برامون مهم نباشه، حداقل انقد مهم نباشه که اشک مونو در بیاره( میدونم کار سختیه، ولی راهش همینه)
کاملا درست میگی.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , salam5 , Menrva , sss , stateless , SepidehP , ele
ارسال: #۳۲۶۲۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ
از استرس نمی تونم تمرکز کنم روی درسConfusedSad چرا یه دفعه اینطوری شدم.Sad
باید بخش مدیریت حافظه را بخونم تا تموم بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۲۶۲۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  جالب بود این، کتابشو نخوندم از کتاب قیدار. ولی جالب همین قدرش.

آدمی که یکبار خطا کرده باشد و پاش لغزیده باشد و بعد هم پشیمان شده باشد،

مطمئن تر است از آدمی که تا به حال پاش نلغزیده ...

این حرف سنگین است... خودم هم می دانم.

خطا نکرده، تازه وقتی خطا کرد و از کارتُنِ آکبند در آمد، فلزش معلوم می شود،

اما فلزِ خطاکرده رو است، روشن است...

مثلِ کفِ دست، کج و معوجِ خطش پیداست.

از آدمِ بی خطا می ترسم، از آدمِ دو خطا دوری می کنم،

اما پای آدمِ تک خطا می ایستم...!

رضا امیرخانی خیلی قلم خوبی دارن.
من عاشق "منِ او" یِ ایشون هستم. بی بدیل بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , stateless , SepidehP
ارسال: #۳۲۶۳۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ ق.ظ
angular2 ّم اومد بیرون،‌ برید TypeScript یاد بگیرید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Ametrine
ارسال: #۳۲۶۳۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  angular2 ّم اومد بیرون،‌ برید TypeScript یاد بگیرید.
واایییییییییییییی چقدرمنتظر این لحظه بودم. Heart

فقط بابت اطلاع شما: انگیولار ۲ بعد از یه پروسه شامل ۵۵ نسخه آلفا، ۱۷ نسخه بتا و ۷ نسخه release candidate اومده! (تازه نسخه ۰ هر کدوم رو هم حساب نکردم Big Grin)

(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  angular2 ّم اومد بیرون،‌ برید TypeScript یاد بگیرید.
الان دیگه بحث قدیمی «این پروژه رو با انگیولار ۱ بزنیم یا ۲» تموم میشه؟

و حالا باید دید وضعیت react و angular به کجا می رسه؟ (تازه vuejs هم هست که خیلی بهش امید دارم).

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۲۶۳۲
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  الان دیگه بحث قدیمی «این پروژه رو با انگیولار ۱ بزنیم یا ۲» تموم میشه؟
ما که یه پروژه خیلی بزرگ (۹ ماه پروژه) رو با انگولار ۱ شروع کردیم(البته از ۲ ماه پیش) در کل اصن قشنگ نیست Sad
ارسال: #۳۲۶۳۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ما که یه پروژه خیلی بزرگ (۹ ماه پروژه) رو با انگولار ۱ شروع کردیم(البته از ۲ ماه پیش) در کل اصن قشنگ نیست Sad
چی قشنگ نیست؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۲۶۳۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چی قشنگ نیست؟
همین که تکنولوژی منسوخ میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sss
ارسال: #۳۲۶۳۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چی قشنگ نیست؟
همین که تکنولوژی منسوخ میشه
به نظرت برنامه نویس ها از نسخه ۲ استقبال می کنن؟ (با توجه به تغییرات شدیدش)

ارسال: #۳۲۶۳۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظرت برنامه نویس ها از نسخه ۲ استقبال می کنن؟ (با توجه به تغییرات شدیدش)
من به عنوان یه انگولار کار که استقبال نمیکنم
یو ها ها ها ها
ارسال: #۳۲۶۳۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظرت برنامه نویس ها از نسخه ۲ استقبال می کنن؟ (با توجه به تغییرات شدیدش)
من به عنوان یه انگولار کار که استقبال نمیکنم
یو ها ها ها ها
خوب بالاخره یا باید استقبال کنن یه برن سراغ react یا backbone یا یه کتابخونه دیگه. پشتیبانی انگیولار ۱ تا ۲ سال دیگه است؟

ارسال: #۳۲۶۳۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
رضا (شهاب حسینی): سهیل ببخشید که بابات شدم.
پی نوشت:بعضی از آدما ببخشیدای زیادی به اطرافیانشون بدهکارن.
ببخشید که من نمیتونم تمام وسایل اتاقمو جمع کنم که بچه های شما دستشون به چیزی نرسه که باز بشکنن. والا.

جدا این مادرای جدید اصلا توی تربیت بچه شون هیچ تلاشی نمیکنن.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Menrva , RASPINA , sss , stateless , Behnam‌ , SepidehP , ele
ارسال: #۳۲۶۳۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۸ ق.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  میخوام یه کتاب فرهنگ لغت فارسی بخرم دهخدا بهتره یا معین یاغیرانها؟ کدوم بهتر و کامل تره؟
خب مسلماً دهخدا کامل تره !
اما به نظر میرسه شما از قیمت ها خبر نداری ها Cool
همین دهخدا دوره ی کاملش اگه اشتباه نکنم ۵۰ جلد هست که یه جورایی دایرة المعافه دیگه !
البته چیزی که بیشتر تو بازار هست دوره ی ۱۶ جلدیش هست ! که حداقل ۲۰۰ تومن پولشه !
فکر کنم یه خلاصه ی ۲ جلدی هم داشته باشه !
فرهنگ معین هم ۶ جلده که احتمالاً اونم کمتر از ۴۰ تومن نباشه !
من خودم یه معین تک جلدی دارم که راضیم ازش ! Tongue
حالا چرا اصلاً میخوای بخری ؟ مگه اینترنت نداری ؟ برو سایت واژه یاب هر لغتی خواستی از چندتا لغت نامه واست معنیش رو میاره ! و حتی مترادف هاش و استفاده هاش در شعر و ...
من خودم واژه یاب رو بوکمارک کردم ! اپ هم واسه اندروید داره !
خییلیی ممنوووون از راهنمایی.
بلی خبرندارمSleepy.. یاابرفز دهخدارو باش ماشاا بهش Big Grin.. ها معین خوب بیدCoolRolleyes
دارم اخه هرچی رو سنتیش دوست دارم با سایت واینا راحت نیستم..Dodgyاتفاقا سایت واژه یاب رفتم خوبه اما نمیتونم هی دم ب دقه برم نتBig Grin.
واژه یاب رو گوشیمه نمیرم سمتش : )))... فقط سنتی فقط کتاااب..کتاب چیزدیگریسBig Grin..Blush

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP
ارسال: #۳۲۶۴۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ ق.ظ
وقتی هم اتاقی کمپین حمایت از حیوانات راه میندازه و صبحانه به بچه گربه کیک شکلاتی میده!

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Aurora , Milestone

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close