زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۳۵۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط Aurora.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  واااااای معلومه کلاس شما خیلی خوش میگذرهههههههه ، دلم خواست[تصویر:  biggrin.gif] جای شما بودم به همه نمره های ۱۰ ، ۱۰/۲۵ و ۱۰/۲۶ و.... میدادم [تصویر:  biggrin.gif]
نه این طور هم نیست خوش بگذره. واقعا دعواشون می کنم و عذاب وجدان می گیرم. باید طور دیگه تنبیه بشند. ولی من بلد نیستم. بخاطر اینکه می خندم اونا هم حساب نمی برند. هر چند این هم خوب نیست. حتی نباید دعوا کرد. آدم مدیون میشه. برای همین باید طور دیگه تنبیه کرد. مخصوصا وقتی این داستان رو خوندم.
"آیت الله نجابت نقل می کند: وقتی که بنده مشرف شدم خدمت ایشان فرمودند: هر حقی که هر کس بر گردن تو دارد باید ادا کنی. خدمت ایشان عرض کردم: مدتی قبل در بین شاگردهایم که نزد بنده درس طلبگی می خواندند، یکی خوب درس نمی خواند. بنده ایشان را تنبیه کردم. اذن از ولیّ او هم داشتم در تربیت. در ضمن این جا هم نیست که از او طلب رضایت کنم. می فرمودند: هیچ راهی نداری، باید پیدایش کنی. گفتم آدرس ندارم، گفتند باید پیدا کنی.
آقای قاضی فرمودند: هر حقی که برگردنت باشد تا ادا نکنی باب روحانیت، باب قرب، باب معرفت باز شدنی نیست. یعنی این ها همه مال حضرت احدیت است. و حضرت احدیت رضایت خود را در راضی شدن مردم قرار داده است."
می بینید چقدر درس دادن سخته؟ می بینید رعایت حق الناس چقدر سخته؟
امروز آخرین روز کلاسشون بود. ناراحت بودم گاهی دعواشون می کردم که ساکت باشند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Pure Liveliness , stateless
ارسال: #۳۲۳۵۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ)shahlaj نوشته شده توسط:  یه فایل صوتی از استاد دانشگاه بهشتی آقای محراب درباره همین رشته دارم اگه خواستی ایمیلت رو بده برات میفرستم
خیلی ممنون از شما
(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  یکی از دوستام مدیریت آیتی میخونه اما یه گرایش دیگه (کسب و کار هوشمند). بهش سپردم، قراره یه فایل در مورد گرایشای این رشته برام بفرسته.
عالیه لطف میکنید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۲۳۵۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۸ ب.ظ
به هر استادی میل میزنم میاد یک چرخی توی صفحه شخصی ام میزنه و دیگه پیداش نمیشه :| قشنگ حس این دخترا رو که خواستگارا میان و میرن دیگه پیداشون نمیشه دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , nlp@2015
ارسال: #۳۲۳۵۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ
دوستانی که سوال مشاوره ارشد دارن بهترین کار قبل از پرسیدن و مشاوره گرفتن خوندن مصاحبه های رتبه های سالهای قبل هست به خصوص اونایی که جدیدترین
چندتاییش رو بخونین احتمالا تیپ خوندنتون به یکشون بخوره کلیات رو ازش دربیارین بعد می تونین سوالای بهتری بپرسین

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۲۳۶۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ
حوصله ندارم.
اعصاب هم ندارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۲۳۶۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حوصله ندارم.
اعصاب هم ندارم.

بابا ما عادت کردیم شما هردفعه بیاید از کداتون، از تجربه های جدید در فرآیند برنامه نویسی تون و اینجور چیزا برامون بگید... این پست تون نرمال نبود!Smile

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , khayyam , blackhalo1989 , stateless
ارسال: #۳۲۳۶۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حوصله ندارم.
اعصاب هم ندارم.

شیر طالبی Cool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۲۳۶۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حوصله ندارم.
اعصاب هم ندارم.
شیر طالبی Cool
دیگه از شیر طالبی هم کاری بر نمیاد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۲۳۶۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۳۲۳۶۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ق.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  می بینید رعایت حق الناس چقدر سخته؟
وااااای بر من. من یه مدتی اعصاب نداشتم با همه ی عالم و آدم دعوا داشتم.Sad خب تقصیر خودشون بود، اونا شروع می کردن.Sleepy
به من چه.Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۳۲۳۶۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
..................!
ارسال: #۳۲۳۶۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۰۴ ب.ظ
چقدر این رایولا حرف میزنه! بابا تو ایجنتی بیش نیستی. کار خودتو بکن. چقدر جام بردی تا حالا که انقدر که از همه انتقاد می کنی؟!

ارسال: #۳۲۳۶۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ

هیچ مگسی در اندیشه فتح ابرها نیست،
و هیچ گرگی، گرگ دیگر را به خاطر اندیشه اش نمیکشد

هیچ کلاغی به طاووس، رشک نمیبرد،
و قناری میداند قار قار هم شنیدن دارد.

هیچ موشی ، به فیل بخاطر بزرگی اش حسادت نمیکند.
و زنبور میداند که گل، مال پروانه هم هست...

و رودخانه به قورباغه هم اجازه خواندن میدهد!
کوه از مرگ نمیترسد و هیچ سنگی به سفر فکر نمیکند.

زمین میچرخد تا آفتاب به سمت دیگری هم بتابد و خاک در رویاندن، زشت و زیبا نمیکند!!

هیچ موجودی در زمین، بیشتر از انسان همنوعانش را قضاوت نمیکند ،
و همنوعانش را به خاک و خون نمیکشد...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , sss
ارسال: #۳۲۳۶۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  وااااای بر من. من یه مدتی اعصاب نداشتم با همه ی عالم و آدم دعوا داشتم.[تصویر:  sad.gif] خب تقصیر خودشون بود، اونا شروع می کردن.[تصویر:  sleepy.gif]
ادم خودش متوجه میشه اشتباه کرده. حداقل بخشی که خودت اشتباه کردی رو می تونی قبول کنی و دوباره تکرار نکنی و معذرت خواهی کنی (می دونم برای بعضی هامون معذرت خواهی سخته). همین هست که انقدر روی حق الناس تاکید میشه. تو همین شرایط هست که باید عصبانی نبود. وگرنه وقتی که حالت خوبه که با همه خوب حرف می زنی. تو شرایط سخت باید تحمل کرد.
هر چند بعضی وقتا انگاری دیر میشه. کاری کردی که جبرانش سخته. اصلا دیگه نمی تونی معذرت خواهی کنی. انگار خیلی دور شدی و دیگه روت نمیشه معذرت بخوای. کاشکی بخشیده شده باشیم. خدا می دونه و من نمی دونم.
همین هست که پیامبر هم جایی فرمودند که "اکثر امت من بخاطر زبانشان اهل دوزخ میشوند"

ای حضرت حق...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , stateless
ارسال: #۳۲۳۷۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  معذرت خواهی کنی (می دونم برای بعضی هامون معذرت خواهی سخته).
هر چی از من می خواهید بخواهید ولی این ی مورد را نخواهید.
خیلی واسم سخته.Sad

(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  همین هست که انقدر روی حق الناس تاکید میشه. تو همین شرایط هست که باید عصبانی نبود. وگرنه وقتی که حالت خوبه که با همه خوب حرف می زنی. تو شرایط سخت باید تحمل کرد.
بله درسته

(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  همین هست که پیامبر هم جایی فرمودند که "اکثر امت من بخاطر زبانشان اهل دوزخ میشوند"
Confused من از دوزخ می ترسم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , stateless

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close