زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۳۴۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یاد یه خاطره افتادم از چند روز پیش. داشتم به بچه ها میگفتم نباید از کسی ایراد بگیریم وقتی خودمون این همه ایراد داریم. مثلا من خودم این همه ایراد دارم. یکی از بچه های خیلی خیلی شلوغ کلاس گفت خانوم شما ایراد ندارید فقط یک ایراد دارید عصبانی نمی شید. گفتم یعنی این همه شما رو دعوا می کنیم پس چیه. میگن خانوم شما وقتی دعوا می کنید می خندید، یعنی وقتی می خندید عصبانی هستید! این همه دعواشون کردم اصلا فکر نمی کردم واقعا حساب نکردند روی دعوای من Smile نمی دونم چیکار باید می کردم که حساب ببرند!
بندازینشون Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP , Aurora
ارسال: #۳۲۳۴۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دقت کردید یه تاپیکهایی حذف میشه، بعد دوباره پیدا میشه؟!!CoolWinkDodgy

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۲۳۴۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  [
اگه بترسی، هیچ وقت راننده نمیشی.
اگه بترسی هیچ وقت شنا هم یاد نمی گیری...ConfusedBlush

(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ ب.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  یه سوال شهریه متغیر به ازای هر واحد درسی یعنی (۳۸۷۰۰۰۰)این یعنی اگر ۱۴ واحد داشته باشیم باید شهریه ضرب در ۱۴ کنیم تا پول شهریه بدست بیاد درسته شهریه رو این طوری محاسبه می کنند مگه نه.....چرا عددش ایقدر زیاد میشه تازه به اضافه دو ملییون شهریه ثابت
ای وای دلم گرفته ............................

هر واحد ۳۸۷ تومن؟؟؟!!! چقد زیاااد... شهریه کجاست؟
شهریه پردیس دانشگاه شیرازه Sadاینم رشته قبولی من که نمیشه ادم از پس شهریه اش بر بیاد
ارسال: #۳۲۳۴۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یاد یه خاطره افتادم از چند روز پیش. داشتم به بچه ها میگفتم نباید از کسی ایراد بگیریم وقتی خودمون این همه ایراد داریم. مثلا من خودم این همه ایراد دارم. یکی از بچه های خیلی خیلی شلوغ کلاس گفت خانوم شما ایراد ندارید فقط یک ایراد دارید عصبانی نمی شید. گفتم یعنی این همه شما رو دعوا می کنیم پس چیه. میگن خانوم شما وقتی دعوا می کنید می خندید، یعنی وقتی می خندید عصبانی هستید! این همه دعواشون کردم اصلا فکر نمی کردم واقعا حساب نکردند روی دعوای من Smile نمی دونم چیکار باید می کردم که حساب ببرند!

تو چه رده سنی ای هستند؟
ارسال: #۳۲۳۴۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۱۸ ق.ظ
یه سری بچه مدرسه ای افتادن تو این سایتای تکنولوژی ایرانی. کامنتا در حد گروه سنی ج هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۲۳۴۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ق.ظ)alma1998 نوشته شده توسط:  اینطوی که خراب میشه...نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟[تصویر:  huh.gif][تصویر:  huh.gif][تصویر:  huh.gif]
نه خراب نمیشه. من فقط یه بار برنج خراب کردم اونم برنج بسته‌ای یک کیلویی گرفته بودم، شیک و پیک بود ولی اصن معلوم نبود مال کجا هست. بعد از یه دختره پرسیدم که چقدر آب میریزین واسه این برنج‌ها، گفت تا اینجای قابلمه (پلوپز برقی). منم فکر کردم لابد دیرپز هست دیگه. یه خورده بعدش یادم اومد اوهوووف این دختره هندی بود، اینام که برنج رو شل و له می‌خورن. برنجش هم اتفاقاً خیلی زودپخت بوده (بعداً متوجه شدم که به طرز عجیبی ظرف بیست دقیقه توو پلوپز پخته میشه) و له شده بود فوری.

(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  خب درست نکرده بودم تا حالا!!! دنبال سریعترین و آسون ترین روش بودم. مجبور شدم دوباره آب بهش اضافه کنم.
اینجور مواقع بیشتر میرم سمت غذاهای حاضری و فست فود و نهایتا ماکارونی. ولی ایندفعه دوران تنهایی خیلی طولانی شد. خسته شده بودم از اینجور غذاها. پختن برنج هم واسم شاخ غول شده بود که امشب شکست. [تصویر:  biggrin.gif] قیافه جالبی نداشت ولی خوشمزه بود. [تصویر:  wink.gif]
آها پس خوبه ماکارونی رو بلدی Cool نه بابا الانا من حاضرم سیب‌زمینی آب‌پز خالی بخورم فست‌فود نخورم هیچ رقمه.
دورانِ تنهایی خوبه. آدم خودش رو بهتر میشناسه. ولی زیاد بشه افسردگی میاره.

(۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه سری بچه مدرسه ای افتادن تو این سایتای تکنولوژی ایرانی. کامنتا در حد گروه سنی ج هست.
گروه سنی جیم که بچه مدرسه‌ای هستند اتفاقا، باید می‌گفتی الف.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Skyrim
ارسال: #۳۲۳۴۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  گروه سنی جیم که بچه مدرسه‌ای هستند اتفاقا، باید می‌گفتی الف.
خوب منم گفتم که بچه مدرسه ای ها کامنت میذارن. کامنتاشون هم در حد بچه مدرسه ای هاست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۲۳۴۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۰۶ ق.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  گروه سنی جیم که بچه مدرسه‌ای هستند اتفاقا، باید می‌گفتی الف.
خوب منم گفتم که بچه مدرسه ای ها کامنت میذارن. کامنتاشون هم در حد بچه مدرسه ای هاست.
آها، گرفتم چی گفتی CoolBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۲۳۴۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ ق.ظ، توسط Aurora.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  بندازینشون [تصویر:  biggrin.gif]
نه دلم نمیاد. حتی دعواشون می کنم بعدش پشیمون میشم بهشون میگم نمی خوام دعوا کنم ولی شما رعایت نمی کنید. یه چند لحظه ساکت می شند دوباره شلوغ می کنند. حتی انقدر عذاب وجدان می گیرم، بعضی وقتا دلم می خواد ازشون معذرت خواهی کنم که می دونم اگر این کارو انجام بدم کلاس میره رو هوا.

(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  تو چه رده سنی ای هستند؟
نوجوان هستند. باور نمی کنید، اصل قابل مقایسه با ما نیستند. منم هم سن این ها کلاس می رفتم، ولی واقعا انقدر تفاوت هست که قابل گفتند نیست، هم از نظر شلوغی، هم از نظر اینکه واقعا همون سن خودشون نیستند و از نظر ادب. بچه هایی که نوجوان اند، برمی گردند میگن خانوم این منو زد، این به من این حرفو زد و اینا.. از نظر جواب پس دادن. خیلی دوست داشتم در کنار درس یکاری بکنم که متوجه اشتباهشون بشن. خواستم کتاب بهشون بدم ولی احساس کردم تاثیری نداره.
من همین طوری وایمیستم بهشون نگاه می کنم، بهشون میگم واقعا باور نمی کنم شما این سن هستید. همه ی این حرفا رو بهشون زدم ولی تاثیری نداشته.
یه چیزی هم اضافه کنم یک تفاوتی هم که احساس کردم، اینکه دوست دارند همه چیز تمام و کمال تو ذهنشون جا بدی خودشون زحمتی نکشن. یک درسو معلم قشنگ بگذاره تو مغزشون اینا هیچ کاری نکنند. یعنی مشق که میگم همه ناله می کنند. اصلا زمان ما ناله کردن وجود نداشت که هیچ هست حرف نمی زد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , SepidehP , d_felfelak , moslem73421 , sss
ارسال: #۳۲۳۵۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ق.ظ
اگر در کاری موفق شوی ، دوستان دروغین و دشمنان واقعی به دست خواهی آورد

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , khayyam , Ametrine , nlp@2015 , Iranian Wizard , RASPINA , arefeh.hp
ارسال: #۳۲۳۵۱
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  نوجوان هستند. باور نمی کنید، اصل قابل مقایسه با ما نیستند. منم هم سن این ها کلاس می رفتم، ولی واقعا انقدر تفاوت هست که قابل گفتند نیست، هم از نظر شلوغی، هم از نظر اینکه واقعا همون سن خودشون نیستند و از نظر ادب. بچه هایی که نوجوان اند، برمی گردند میگن خانوم این منو زد، این به من این حرفو زد و اینا.. از نظر جواب پس دادن. خیلی دوست داشتم در کنار درس یکاری بکنم که متوجه اشتباهشون بشن. خواستم کتاب بهشون بدم ولی احساس کردم تاثیری نداره.
من همین طوری وایمیستم بهشون نگاه می کنم، بهشون میگم واقعا باور نمی کنم شما این سن هستید. همه ی این حرفا رو بهشون زدم ولی تاثیری نداشته.
یه چیزی هم اضافه کنم یک تفاوتی هم که احساس کردم، اینکه دوست دارند همه چیز تمام و کمال تو ذهنشون جا بدی خودشون زحمتی نکشن. یک درسو معلم قشنگ بگذاره تو مغزشون اینا هیچ کاری نکنند. یعنی مشق که میگم همه ناله می کنند. اصلا زمان ما ناله کردن وجود نداشت که هیچ هست حرف نمی زد.
شما دبیر آموزش پرورش هستید؟Blush
من یه سوال داشتم، شنیدم آموزش و پرورش استخدامی داره و آزمونش هم مهرماهه.درسته؟Huh
تو سایت سازمان سنجش که چیزی نبود.Sad
اینو مامانم از یه دبیر شنیدن.ولی من بهشون دسترسی ندارم که ازشون بپرسم.
ارسال: #۳۲۳۵۲
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  دقت کردید یه تاپیکهایی حذف میشه، بعد دوباره پیدا میشه؟!![تصویر:  cool.gif][تصویر:  wink.gif][تصویر:  dodgy.gif]
فور اگزمپل؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۲۳۵۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  [quote='alma1998' pid='420830' dateline='1473104093']
اینطوی که خراب میشه...نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟[تصویر:  huh.gif][تصویر:  huh.gif][تصویر:  huh.gif]
نه خراب نمیشه. من فقط یه بار برنج خراب کردم اونم برنج بسته‌ای یک کیلویی گرفته بودم، شیک و پیک بود ولی اصن معلوم نبود مال کجا هست. بعد از یه دختره پرسیدم که چقدر آب میریزین واسه این برنج‌ها، گفت تا اینجای قابلمه (پلوپز برقی). منم فکر کردم لابد دیرپز هست دیگه. یه خورده بعدش یادم اومد اوهوووف این دختره هندی بود، اینام که برنج رو شل و له می‌خورن. برنجش هم اتفاقاً خیلی زودپخت بوده (بعداً متوجه شدم که به طرز عجیبی ظرف بیست دقیقه توو پلوپز پخته میشه) و له شده بود فوری.
والا من تا حالا اینطوری امتحان نکردم وفک میکردم خراب میشه...برای آب برنج به اندازه یک ونیم برابر هر پیمانه آب اضافه میکنیمBlushBig Grin
ارسال: #۳۲۳۵۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۴۶ ب.ظ
جناب آقای فضلی، مثل اینکه شما در جوانی تمام و کمال حال و هول خود را کرده اید!
بالاخره همه که امکانات فضانوردی ندارند!
خب این جوان ننه مرده چه کند؟
آن زمان شما با ده هزار تومن زن گرفتی!
الان با ده هزار تومن فحش هم به آدم نمی دهند، چه برسه به زن!
.
.
.
.
.
خیلی خب، حالا شور حسینی برتون نداره!
تا یه چیزی میگم، وول برتون میداره!
باور بفرمایید بنده خودم گاهاَ...
.
.
.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
ارسال: #۳۲۳۵۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۴۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close