زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۱۳۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط agwdt2012.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ)majids5 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.
این ریمل خوبه برای هدیه دادن؟؟
در کل بهترین هدیه چی میشه داد به نظرتون؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اول فکر کردم دختر نوشته این پست رو گفتم ااا چه جالب یکم گفتگو دخترونه بکنیم یهو دیدم پسرین یعنی مردم از خنده Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin خیلی خیلی باحال بود...خیلی باحاله ی پسر ریمل بخره Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin هی میگم بیشتر خندم میاد....حالا درمورد ریمل دوسه مارک خوبیه ولی اگه اصل شو گیر بیارین...بستگی داره حجم دهنده میخاین بخرین یا بلند کننده ...با توجه به مژه طرف میتونیم راهنمایی تون کنیمTongueTongueTongueTongue لانکوم هم خوبه ولی گرونه خب ...اورال هم خیلی خوبه ولی اگه اصل شو اگه پیدا کنین...سایت خانومی و زیبارو اجناس شون خوبن این سایت خانومی:http://www.khanoumi.com/specialSaleLand...برای هدیه هم لوازم ارایش یکم سلیقه ای هست ولی خب برای پارتنرتون خیلی جالب میشه ریمل بخرین من که هی یادم میاد خندم میگیرهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin تو سایت خانومی برین چیزای قیمت مناسب و خوشگلی داره برای هدیه...دخترا معمولا لاک دوست دارن DBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin البته اگه ریمل رو برای خودتون نمیخاین DBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲۱۳۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۹ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  عجیبه این ۴ سالی که طبقه‌ی شش هستم و حداقل ۲سالش رو میدونستم چهره‌ی ادمین چطوری هست یه بار هم ندیده بودمشون (با اینکه آزمایشگاه اونا هم همین طبقه بوده) ولی دیروز و امروز چند بار همدیگه رو رؤیت کردیم بالاخره!

معرفی کنین Big Grin
ارسال: #۳۲۱۳۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ)majids5 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.
این ریمل خوبه برای هدیه دادن؟؟
در کل بهترین هدیه چی میشه داد به نظرتون؟
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)majids5 نوشته شده توسط:  وسیله ایست که دختران لولو را به هلو تبدیل میکند [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
[تصویر:  tongue.gif]
خب حواست رو جمع می‌کردی لولو بهت نندازن Tongue

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۴ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۹ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  عجیبه این ۴ سالی که طبقه‌ی شش هستم و حداقل ۲سالش رو میدونستم چهره‌ی ادمین چطوری هست یه بار هم ندیده بودمشون (با اینکه آزمایشگاه اونا هم همین طبقه بوده) ولی دیروز و امروز چند بار همدیگه رو رؤیت کردیم بالاخره!

معرفی کنین Big Grin
این روزا سر ادمین شلوغ هست زیاد دانشگاه نمیاد ولی هماهنگ میکنم Cool فعلا codin دم دست هست با هم دوست بشین آفرین Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Pure Liveliness , RASPINA , Skyrim
ارسال: #۳۲۱۳۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
دوست دارم یه فیلم ترسناک ببینم ولی جرئت نمیکنم.
سرچ کردم قیافه هاشون وحشتناک بود.
فیلم ترسناکی که یکسال پیش دیدم هنوزم یادمه.
به نظرتون بجای فیلم ترسناک چی دیدم؟
جواب:دوربین مخفیه ترسناک :|
ارسال: #۳۲۱۳۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ
اولین پروژه واقعی رو امروز انجام دادم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , diligent , RASPINA , berkeley , sss
ارسال: #۳۲۱۳۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اولین پروژه واقعی رو امروز انجام دادم !
منظورتون از واقعی چیست؟
بیشتر توضیح میدید؟
ارسال: #۳۲۱۳۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۷ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اولین پروژه واقعی رو امروز انجام دادم !
منظورتون از واقعی چیست؟
بیشتر توضیح میدید؟

راه اندازی یه شبکه داخلی ... lan

می خوام برم ورزشگاه ولی حسس نیست به نظرتون ایران می بره یا قطر !؟
ارسال: #۳۲۱۳۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۴۵ ب.ظ
سینما چقدر خلوته!
ارسال: #۳۲۱۳۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط fo-eng.)
سلام
دوستان به نظرتون این همایش برای ارسال مقاله خوب هست؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این رو تازه توی گروه های تلگرام دیدم. و آیا اصلا می تونم همایشی پیدا کنم که مقاله منو isi کنه، بدون دریافت پول.
من گیج شدم، یک جایی می خونم که isi پولی نیست ولی یک جای دیگه پولی هست...
در حالت کلی خواستم نظرتون در خصوص این تیپ کنفرانس ها بدونم.
بعد چرا اینجا نمیاد آدرس جایی که پیپراشون رو می خوان بفرستن بدن، اینکه ما if رو چک کنیم و ...، شاید مد نظرمون نباشه ... یا شاید هم من پیداش نمی کنم :|

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۳۲۱۴۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۵۷ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  می خوام برم ورزشگاه ولی حسس نیست به نظرتون ایران می بره یا قطر !؟
من حسش نیست بشینم بازی رو پای تلویزیون ببینم. بس که بازی های ایران چشم نوازه!
همین برنامه خودمو ادامه بدم بهتره.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA , Skyrim
ارسال: #۳۲۱۴۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۵۵ ب.ظ
بعد یکسری اتفاقا فکر کردن به یک سری چیزها که سخت بود حالا سخت تر شده؟ واقعا دیگه حال خودم رو نمی فهمم.
چقدر دلم یکجایی رو می خواد. برم از نزدیک اونجا رو ببینم. کاش اون فرد، الان بود و می تونستم باهاش حرف بزنم. چقدر باهاش حرف زدم. کاش صدامو شنیده باشه. صدامو شنیده باشه و جوابمو بده. یعنی اون فرد اگر تو این دنیا بود به من چی می گفت و چیکار می کرد؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , RASPINA , khayyam , stateless
ارسال: #۳۲۱۴۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ
کسانی که کلاینت ساید کار می کنن این سوال منو جواب بدن: چرا انگیولار انقدر معروفه اما من تو سرویس های تجاری بک بون رو بیشتر میبینم؟

ارسال: #۳۲۱۴۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بعد یکسری اتفاقا فکر کردن به یک سری چیزها که سخت بود حالا سخت تر شده؟ واقعا دیگه حال خودم رو نمی فهمم.
چقدر دلم یکجایی رو می خواد. برم از نزدیک اونجا رو ببینم. کاش اون فرد، الان بود و می تونستم باهاش حرف بزنم. چقدر باهاش حرف زدم. کاش صدامو شنیده باشه. صدامو شنیده باشه و جوابمو بده. یعنی اون فرد اگر تو این دنیا بود به من چی می گفت و چیکار می کرد؟

چرا زندگی رو برای خودتون سخت کردید ؟
ارسال: #۳۲۱۴۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ
یه روز و نصفی مهمونی بودم Tongue دو تا مانتو هم خریدم خخخ روز خوبی بود فقط سرما خوردگی کمی گند زد بهش

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Pure Liveliness , RASPINA , khayyam
ارسال: #۳۲۱۴۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۰۰ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چرا زندگی رو برای خودتون سخت کردید ؟
اون دو تا کلمه ی سختی که گفتم، در مورد یکسری مسائل هست که آره در موردشون سخت گیرم. ولی اشکال نداره. کلا زندگی ساده نیست.
فکر کنم سخت می گیرم. اینو خیلی ها بهم میگن. دوباره اشکالی نداره. بالاخره یروزی درست میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , sss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۱۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close