زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۰۷۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط ستاره ی صبح.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
من اصلا باورم نمی شه قبول شدم خیلیم حالم بده چون اصلا معماری دوس ندارم
سر کنکور هر کاری کردم نتونستم سوالای نرم رو جواب بدم رفتم سراغ مدار الکتریکی و الکترونیک رتبه ام توی معماری از همه بهتر شد
اصلاتازه کتاب کنکور رفتم خریدم خیر سرم HuhSad

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲۰۷۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ
کاش می شد خواب خرید...
سفارش داد، تلفنی!

یک خواب می خواهم، که در آن فلانی و فلانی و فلانی باشند، مامانی باشد، فلان جا برویم...
یکم توی آب برویم، ببخشید زیر آب! خنده زیاد می خواهم، یکم بال بزنیم... می شود با تیم برتون و لارس فُن تریه ، دربند چایی بخوریم و املت؟!
ببخشید، می شود روی تجریش بال بزنیم.
ممنون...
می فرستید ؟!

و پیکی در را میزند!
_ بله؟
+ خوابتان را آوردم!
_چقدر می شود؟
+حساب شده.
_کی؟
+خدا...

#صابر_ابر

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۲۰۷۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  من اصلا باورم نمی شه قبول شدم خیلیم حالم بده چون اصلا معماری دوس ندارم
سر کنکور هر کاری کردم نتونستم سوالای نرم رو جواب بدم رفتم سراغ مدار الکتریکی و الکترونیک رتبه ام توی معماری از همه بهتر شد
راستش منم شبکه اولویت اصلیم بود ولی معماری قبول شدم.
فکر می کنم رشته و گرایش توی تحصیلات تکمیلی نمیتونه خیلی محدود کننده باشه و شما بتونید با انتخاب دروس تخصصی از گروه مورد نظرتون، توی فیلد و زمینه مورد علاقه تون بیشتر زوم کنید. اصلا می تونید با اساتید نرم افزار کار کنید و مقاله بدید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ستاره ی صبح
ارسال: #۳۲۰۷۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  من اصلا باورم نمی شه قبول شدم خیلیم حالم بده چون اصلا معماری دوس ندارم
فکر می کنم رشته و گرایش توی تحصیلات تکمیلی نمیتونه خیلی محدود کننده باشه و شما بتونید با انتخاب دروس تخصصی از گروه مورد نظرتون، توی فیلد و زمینه مورد علاقه تون بیشتر زوم کنید. اصلا می تونید با اساتید نرم افزار کار کنید و مقاله بدید...

من می خواستم دوباره کنکور بدم ...
واقعا نرم افزار رو دوس دارم و واقعا سخت افزار رو دوس ندارم اصلا نمی خواستمم انتخاب رشته کنم .....
Sad

من سالهای سال مردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
ارسال: #۳۲۰۷۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  من اصلا باورم نمی شه قبول شدم خیلیم حالم بده چون اصلا معماری دوس ندارم

واقعا نرم افزار رو دوس دارم و واقعا سخت افزار رو دوس ندارم اصلا نمی خواستمم انتخاب رشته کنم .....
Sad

خب شما که اینقد سخت افزارو دوست ندارید پس چرا انتخاب رشته کردین؟!Sad
روزانه قبول شدید؟

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۳۲۰۷۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۹ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  

Sad

خب شما که اینقد سخت افزارو دوست ندارید پس چرا انتخاب رشته کردین؟!Sad
روزانه قبول شدید؟
اصلا فک نمی کردم قبول شم آخه ..........
خونواده ام اصرار کردن انتظار روزانه نداشتم ......
معماری خیلی خوبها ولی من کلی کار کردم توی نرم افزار حتی برام موضوع پایان نامه امم انتخاب کرده بودم امسالم شرکت نکردم که قبول شم دستگرمی بود یه جوری می گم دیدم بلد نیستم سوالای نرم رو رفتم سراغ مدار الکتریکی و الکترونیک وای Sad

من سالهای سال مردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
ارسال: #۳۲۰۷۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  اصلا فک نمی کردم قبول شم آخه ..........
معماری خیلی خوبها ولی من کلی کار کردم توی نرم افزار حتی برام موضوع پایان نامه امم انتخاب کرده بودم امسالم شرکت نکردم که قبول شم دستگرمی بود یه جوری می گم دیدم بلد نیستم سوالای نرم رو رفتم سراغ مدار الکتریکی و الکترونیک وای [تصویر:  sad.gif]
مشکلی نیست به نظرم، اگر کارِتون درست هست در نرم‌افزار زیاد نگران نباشید.

دوستِ من هم ارشد و هم دکتریِ نرم‌افزار هست توو شریف. منتهی می‌خواست در ارشد سیستم عامل کار کنه که کسی رو پیدا نکرد (یه جلیلی بود که اونم کار نمیکنه دیگه). در نتیجه اومد با استاد من که در گروه معماری هست (ولی سیستم عامل هم کار می‌کنه اگه کسی پایه باشه) برداشت (حتی دکتری هم با همین استاد) و یکی دو درس معماری در سطح سیستم هم پاس کرد (که صرفاً مدار منطقی و معماری رو بلد باشی کافی هست و هییچ مشکلی نخورد) و الان کارشون هم از نظر ریسرچی و هم از نظر شغلی در حد عالی گرفته (اخیراً از بیان جزئیات خودداری می‌کنم چون کاشف به عمل اومده که ماشالا حتی کسایی که یه روز هست عضو شدند هم این تاپیک رو می‌خونند ولی به روی خودشون نمیارند، اونوقت دو سه ماه بعد پیام خصوصی می‌زنند که آقا اون دوست نرم‌افزاری بود گفتی کارش گرفته، اون رو اوکی کن برام (توو این چیزا حافظه‌ی ملت خوب کار می‌کنه بزنم به تخته) یا اون مقاله‌ت که گفتی اکسپت شده و من اون موقع لالمونی گرفتم از اونا به منم یاد بده خب، یا مثلاً اون ویزای فلان کشورت پس چی شد آخرش!!؟).

القصه که برید یه نفر از اساتید نرم‌افزار رو پیدا کنید. بالاخره دو تا درس که می‌تونید از گروه نرم‌افزار بردارید و همون دو تا درس هم کافی باشه (شاید همون دو تا هم نیازتون نشه!). من روی هم رفته در مقطع لیسانس و ارشد ۱۲ تا درس ارشد پاس کردم!! ولی آدم وارد جزئیات که میشه میبینه درس‌ها نه تنها زیاد کمک نمی‌کنند، بعضاً چرت و پرت و گمراه کننده هم هستند (بستگی به استادش هم داره). انصافاً خیلی‌ها بوده که از معماری خوششون اومده بعداً (حتی من نرم‌افزار تهران می‌شناسم که اومد ارشد معماری شریف) فقط درس‌های سطح سیستم بردارید که با ترانزیستور اینا زیاد سر و کله نزنید. کلاً ارتباطِ بین رشته‌ای میتونه خیلی به آدم کمک کنه و قابلیت‌های آدم رو بالا ببره کلی. الان مثلاً یادگیری ماشین رو حتی توو حوزه‌های خیلی سطح پایین (یعنی سطح مدار و ترانزیستور) سخت‌افزار هم آوردند و کلی ایده می‌دهند، ولی حتی توو خود شریف به یه دانشجوی معماری همچین چیزی پیشنهاد بدی درجا تشنج می‌کنه.
ارسال: #۳۲۰۷۸
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۶ ق.ظ، توسط ستاره ی صبح.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  اصلا فک نمی کردم قبول شم آخه ..........
معماری خیلی خوبها ولی من کلی کار کردم توی نرم افزار حتی برام موضوع پایان نامه امم انتخاب کرده بودم امسالم شرکت نکردم که قبول شم دستگرمی بود یه جوری می گم دیدم بلد نیستم سوالای نرم رو رفتم سراغ مدار الکتریکی و الکترونیک وای [تصویر:  sad.gif]
مشکلی نیست به نظرم، اگر کارِتون درست هست در نرم‌افزار زیاد نگران نباشید.

دوستِ من هم ارشد و هم دکتریِ نرم‌افزار هست توو شریف. منتهی می‌خواست در ارشد سیستم عامل کار کنه که کسی رو پیدا نکرد (یه جلیلی بود که اونم کار نمیکنه دیگه). در نتیجه اومد با استاد من که در گروه معماری هست (ولی سیستم عامل هم کار می‌کنه اگه کسی پایه باشه) برداشت (حتی دکتری هم با همین استاد) و یکی دو درس معماری در سطح سیستم هم پاس کرد (که صرفاً مدار منطقی و معماری رو بلد باشی کافی هست و هییچ مشکلی نخورد) و الان کارشون هم از نظر ریسرچی و هم از نظر شغلی در حد عالی گرفته (اخیراً از بیان جزئیات خودداری می‌کنم چون کاشف به عمل اومده که ماشالا حتی کسایی که یه روز هست عضو شدند هم این تاپیک رو می‌خونند ولی به روی خودشون نمیارند، اونوقت دو سه ماه بعد پیام خصوصی می‌زنند که آقا اون دوست نرم‌افزاری بود گفتی کارش گرفته، اون رو اوکی کن برام (توو این چیزا حافظه‌ی ملت خوب کار می‌کنه بزنم به تخته) یا اون مقاله‌ت که گفتی اکسپت شده و من اون موقع لالمونی گرفتم از اونا به منم یاد بده خب، یا مثلاً اون ویزای فلان کشورت پس چی شد آخرش!!؟).

القصه که برید یه نفر از اساتید نرم‌افزار رو پیدا کنید. بالاخره دو تا درس که می‌تونید از گروه نرم‌افزار بردارید و همون دو تا درس هم کافی باشه (شاید همون دو تا هم نیازتون نشه!). من روی هم رفته در مقطع لیسانس و ارشد ۱۲ تا درس ارشد پاس کردم!! ولی آدم وارد جزئیات که میشه میبینه درس‌ها نه تنها زیاد کمک نمی‌کنند، بعضاً چرت و پرت و گمراه کننده هم هستند (بستگی به استادش هم داره). انصافاً خیلی‌ها بوده که از معماری خوششون اومده بعداً (حتی من نرم‌افزار تهران می‌شناسم که اومد ارشد معماری شریف) فقط درس‌های سطح سیستم بردارید که با ترانزیستور اینا زیاد سر و کله نزنید. کلاً ارتباطِ بین رشته‌ای میتونه خیلی به آدم کمک کنه و قابلیت‌های آدم رو بالا ببره کلی. الان مثلاً یادگیری ماشین رو حتی توو حوزه‌های خیلی سطح پایین (یعنی سطح مدار و ترانزیستور) سخت‌افزار هم آوردند و کلی ایده می‌دهند، ولی حتی توو خود شریف به یه دانشجوی معماری همچین چیزی پیشنهاد بدی درجا تشنج می‌کنه.

مرسی ازتون
یه جور دیگه برنامه ریزی کرده بودم اصلا
الان یه ماه و نیمه دارم درس می خونم همش کتابخونه بودم منطقی و سیستم و تموم کردم کلی تست زدم کلی کتاب جدید خریدم باورتون نمی شه فک می کردم رتبه ام شده ۷۰۰ الان رتبه مو دیدم که ۲۰۰ بیشتر می گفتم اصلا برام مهم نبود چند شدم تو معماری واقعا همه چی طبق برنامه ام بود حالا همه چی بهم خورده بعدم اصلا نمی دونم بابل چطوریه بعید می دونم خیلی دانشگاه خوبی باشه من تجربه یه دانشگاه بد رو توی کارشناسی داشتم هیچی نمی تونه جبرانش کنه کار بلد بودنم نمی تونه جایزه خوارزمیم نمی تونه می خواستم برا ارشد جبران شه
نمی دونم شاید کلا همه چی عوض شه نباید می گذاشتم بقیه برام انتخاب کنن بهرحال ممنونم ازتون

من سالهای سال مردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
ارسال: #۳۲۰۷۹
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  مرسی ازتون
یه جور دیگه برنامه ریزی کرده بودم اصلا
الان یه ماه و نیمه دارم درس می خونم همش کتابخونه بودم منطقی و سیستم و تموم کردم کلی تست زدم کلی کتاب جدید خریدم باورتون نمی شه فک می کردم رتبه ام شده ۷۰۰ الان رتبه مو دیدم که ۲۰۰ بیشتر می گفتم اصلا برام مهم نبود چند شدم تو معماری واقعا همه چی طبق برنامه ام بود حالا همه چی بهم خورده بعدم اصلا نمی دونم بابل چطوریه بعید می دونم خیلی دانشگاه خوبی باشه من تجربه یه دانشگاه بد رو توی کارشناسی داشتم هیچی نمی تونه جبرانش کنه کار بلد بودنم نمی تونه جایزه خوارزمیم نمی تونه می خواستم برا ارشد جبران شه
نمی دونم شاید کلا همه چی عوض شه نباید می گذاشتم بقیه برام انتخاب کنن بهرحال ممنونم ازتون
حالا کاریه که شده و هر چند که جای ملامت زیادی داره ولی فایده نداره.
معماری این دانشگاه خوب نیست. ۴ تا هیئت علمی داره که به جز یکی‌ش که جوان هست و از دانشگاه تهران اومده و بدک به نظر نمیاد، بقیه شوت هستند. یکی مربی هست، یکی اسمش رو توو گوگل سرچ کردم کلاً ارور not found داد، اون یکی هم خدا بهش بیشتر طول عمر بده ولی هنوز یه پابلیکشن نتونستم ازش پیدا کنم. تصمیم و انتخاب خودتون هست ولی به نظرم اصلاً نمی‌ارزه از تهران کسی پاشه بره جایی که نه دانشگاهش خوب هست و نه مثلاً جای صنعتی هست (باز مثلاً معماری علم و صنعت قبول می‌شدید می‌شد بیشتر فکر کرد).
با آدم‌هایی که این مشکل رو داشتند صحبت کنید. اونایی که مجبور شدند به خاطر این اشتباهشون یک سال بیشتر صبر کنند و از تجربه‌شون در اون یک سال اعم از ورود به کارهای صنعتی (شغل)، ریسرچ یا یادگیری مهارت‌های جانبی در کنارِ تنظیم وقت و نحوه‌ی مطالعه که در ۲ سال خسته نشید، استفاده کنید. یا کسایی که از نرم‌افزار وارد معماری شدند مثل مدیر The Best اگه اشتباه نکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۳۲۰۸۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  ارشد قبول نشدم ConfusedConfused

یه راهنمایی میخواستم به نظرتون برم سربازی یا کنکور تجربی بدم یا اینکه دوباره ارشد بدم ؟؟HuhHuhConfused
تا بهمن وقت دارم نرم سربازی
اگه به این رشته علاقه دارین دوباره برای ارشد بخونین.
ارسال: #۳۲۰۸۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۳۷ ب.ظ
شش ساله بودم
که عاشق زنی شدم
که بیست‌وسه سال
از من بزرگ‌تر بود
همگان او را
مادرم می‌انگاشتند

پنجاه ‌و سه ساله بودم
که عاشق زنی شدم
که بیست‌وسه سال
از من کوچک‌تر بود
همگان مرا پدرش
می‌پنداشتند

من در بند دل
بودم وُ
دیگران اسیرِ
خیالات باطل!

#چوکاش_لوبین
ترجمه:
#حسین_منصوری

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۲۰۸۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط Milestone.)
الان جو مانشت یه جوریه که انگار افراد سه دسته شدن، اونایی که قبول شدن و خوشحالن، اونایی که نشدن و ناراحتن و اونایی که اصلا کنکور نداشتن ولی ترجیح می‌دن سکوت کنند. به دسته اول تبریک می‌گم که پاداش زحماتشون رو گرفتند اما الان زمانیه که دسته دوم بیشتر از هر زمان دیگه‌ای نیاز به حمایت دارن، اونایی که شاید این روزا و بین انبوهی از تاپیک‌های کارنامه و قبولی، به نوعی احساس غریبی و تنهایی می‌کنن، یه احساس جدایی بین خودشون و افرادی که یک‌سال با اونا همراه بودند.

من جدا تبریک می‌گم به اونایی که انقدر هدفشون بزرگ هست که راه خودشون رو با رفتن به دانشگاه‌های بی‌کیفیت غیرانتفاعی و... سد نمی‌کنن و می‌خوان یک بار دیگه بشینن و با امیدواری کامل و با تمام وجودشون برای کنکور ۹۶ بخونن و دقیقا سال بعد همین لحظه نتیجه عالی خودشون رو تو مانشت آپلود کنن! Wink می‌دونم که ممکنه الان یه بغضی تو گلوشون باشه، ممکنه احساس شکست داشته باشن، ممکنه کمی سرخورده باشن، ولی سرت رو بالا بگیر! چون این ناراحتی یعنی تو هدف بزرگی داشتی، اگه بی‌خیال بودی بد بود! این یعنی تو شایستگی رسیدن به اون جایگاه رو در خودت دیده بودی ولی به دلایلی که حتما نیاز به آنالیز داره، نشد.

غالبا ایجاد تغییرات بزرگ توی زندگی سخت و ترسناکه، اما از اون ترسناک‌تر چیزی به اسم حسرته! از این به بعد هم چه تو این انجمن چه جاهای دیگه ممکنه انواع حس‌های بد و ناامید کننده‌ای از سمت انسان‌های "همیشه ناامید" بهتون القاء بشه که ارشد به درد نمی‌خوره، تو که یه سال نتونستی بازم نمی‌تونی و... ولی اینو بدون اونی که داره گذشته‌ات رو به رخت می‌کشه (حتی خودت) داره تو مسیر شیطان حرکت می‌کنه چون مسیر ناامیدی، مسیر خدا نیست، مسیر خدا مسیر روشنایی و امیده و مطمئن باش ۱۰ ساله هیچ‌وقت وجدانت قبول نمی‌کنه که بگی من واسه فلان سریال، فلان کار، فلان محدودیت‌ها و انرژی‌های منفی فلان شخص نتونستم آدم موفقی بشم! قبول نمی‌کنه! پس همین حالا که می‌تونی حقت رو از زندگی بگیر! این تو و این هم ۸ ماه و ۸ روز فرصت استثنایی برای "شدن"! WinkSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۰:۳۰ , salam5 , jazana , SepidehP , codin , The BesT , d_felfelak , samaneh@90 , karbar , shahlaj , sss , Iranian Wizard , Skyrim , ستاره ی صبح , Menrva , Innocence , afrooz-OMD , M a h d i , mahyamk
ارسال: #۳۲۰۸۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۰۷ ب.ظ
نمیدونم این اتفاق قراره همه چیو درست کنه یا خراب تر.
اخه دقیقا وقتی گفتم خدایا من که دیگه عقلم به جایی نمیرسه، فرداش این اتفاق افتاد.دقیقا صبحش.نمیدونم باید این اتفاق و بذارم به حساب جواب اون دعا یا نه، ولی خدا کارش خیلی درسته، من واقعا عقلم به این یکی نمیرسید.
فعلا که درست شده
الله اعلم. باید زمان بگذره

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۳۲۰۸۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۱۱ ب.ظ
من تا حالا اصلاََ کسی رو به لیست دوستانم اضافه نکردم (البته همۀ مانشتی ها دوستان من هستن) اما الآن اتفاقی دیدم تو لیست دوستانم اسم سه نفر هست. چطور ممکنه؟
ارسال: #۳۲۰۸۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۲۲ ب.ظ
از سیستم گلستان خیلی بدم میادددد....AngryAngryAngryAngry

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۷۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۲۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close