زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۵۳۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ
نمی دونم این روزا چرا اینقد احساس خستگی می کنم

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , Parisa-SH
ارسال: #۳۱۵۳۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  چقدر numpy خفنه !

یعنی میشه ما هم یه مقاله خفن بدیم؟؟
نه امکان نداره. Big GrinTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۱۵۳۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  چقدر numpy خفنه !

یعنی میشه ما هم یه مقاله خفن بدیم؟؟

یعنی از R هم خفن تره؟! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۱۵۳۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یعنی از R هم خفن تره؟! Big Grin
پرفورمنس R چطوره؟ چون پایتون رو با سی نوشتن و سرعتش به نسبت خوبه (البته منظورم CPython هست).

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۱۵۳۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یعنی از R هم خفن تره؟! Big Grin
پرفورمنس R چطوره؟ چون پایتون رو با سی نوشتن و سرعتش به نسبت خوبه (البته منظورم CPython هست).
از افتضاح چند لول هم بدتره! خیلی خیلی بده. چند نسخه که سیستم تخصیص حافظه ش و سرعت اجرای الگوریتمهاش بهتر شده هم پابلیش شده مثل fast Rو Quick R ولی من تا حالا اونا رو تست نکردم.
ارسال: #۳۱۵۳۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
یاد دورانی که در vim‌ و gnome3 و با c++ فغانی داشتیم. Big Grin
[تصویر:  417316_Screenshot-from-2013-06-26-212247.png]

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , crevice
ارسال: #۳۱۵۳۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  vim‌
من توی دوران جهالت با emacs کار میکردم و یه زمانی هم خل شده بودیم میخواستیم lisp یاد بگیریم ... واقعن یاد باد آن روزگاران ...
ارسال: #۳۱۵۳۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  vim‌
من توی دوران جهالت با emacs کار میکردم و یه زمانی هم خل شده بودیم میخواستیم lisp یاد بگیریم ... واقعن یاد باد آن روزگاران ...
من با vim کار می کردم و هنوز هم میتونم باهاش آدما رو هیجان زده کنم. Big Grin
vim هنوز هم به مقدار خوبی رو بورسه مثلا سایت laracasts که آموزش های لاراول رو داره یه سری داره برای آموزش vim. البته من این روزا از سابلایم استفاده می کنم.

ارسال: #۳۱۵۳۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  دو هفته دیگه درسای ترم جدید میاد و یه هفته دیگه هم انتخاب واحد شروع میشه اما من هنوز بعد از حدود دو ماه، نمره های ترم پیشم رو (به غیر از یکیش) نمیدونم.
استاد صحیح هم کنه نمره ها رو دیر می گه.

یعنی می خوان بگن سرمون خیلی شلوغه؟ Undecided
به قول حشمت فردوس:
شهرته؟ Huh
ارسال: #۳۱۵۴۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ
فکر کنم «باشه هرجور راحتی» یه جور فحش محترمانه است. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , RASPINA , ele , Menrva
ارسال: #۳۱۵۴۱
۱۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر کنم «باشه هرجور راحتی» یه جور فحش محترمانه است.
هرجور که راحتی برادر ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , blackhalo1989 , fatemeh69
ارسال: #۳۱۵۴۲
۱۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط The BesT.)
امروز عروسی دوستم بود .نتونستم برم.آخه اون شمال شرق کشور! من جنوب غرب کشور! برام سخت بود. ولی ساعت ۱۰ زنگ زدم بهش.تو مراسم بود.زیاد نمیشد حرف بزنیم. بهش تبریک گفتم و آرزوی خوشبختی براش کردم. دیگه بغضم داشت میترکید . کاش میتونستم بودم.
چقدر ایام زود میگذرد. یه شبهایی تو خوابگاه فارغ از سختیهای زندگی میخندیدیم. فصل انجیرهای دانشگاه و توت های دانشگاه میشد یه ظرف برمیداشتیم میرفتیم جمعه ها پشت دانشکده پزشکی ، انجیر و توت میچیدیم. خوش بودیم. Smile

امیدوارم انشالله خوشبخت بشه و آرزوی بهترینها براش دارم. HeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Pure Liveliness , Avril89 , RASPINA , sss , tohidi4503 , MajidNasiri , shamim_70
ارسال: #۳۱۵۴۳
۱۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ ق.ظ، توسط Aurora.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سعی کنید self motivated باشید.
دیروز داشتم به یکی می گفتم موقع پایان نامه نوشتن ما سه دسته بودیم. یکی دسته ای که حتی در فرصت های نزدیک دفاع و ترم چهارم هم به فکر دفاع نبودند و حتی در ترم ۵ هم خیلی نگران نبودند آخر یکجور جمع کردند و رفت. یکی هم اونایی که براشون مهم بود که انجام بدن وظیفه رو. یکی هم براشون مهم بود انجام بدن و هم اینکه بعد از دفاع هم این وضعیت ادامه پیدا کرد و مقاله خوندن و دنبال موضوع خودشون بودن دوباره.
یادم هست موقع کنکور تعریف می کردند یکی بعد از کنکور دوباره رفته سراغ کتاباش. اینو برای این می گفتن که این ادم واقعا علاقه منده و برای کنکور نبوده که درس می خونده.
دسته ی اول که self motivate نداشتن برای این قضیه. دسته دوم بخاطر اینکه کاری بهشون محول شده بود و بایدی در کار بود کارشون رو انجام دادن. دسته ی سوم self motivate شدند. به نظرم این طوری بود. داشتم فکر می کردم میشه بین این سه تا حرکت کرد یا ثابت هستند یا اصلا اون هایی که self motivate بودند راهشون رو پیدا کرده بودند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۱۵۴۴
۱۸ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۶ ق.ظ

گروه برنامه نویسی اندروید

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
ارسال: #۳۱۵۴۵
۱۸ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ ق.ظ
سعی نکن کسی رو بخوای عوض کنی
هرگز هرگز هرگز هیچ مردی، هیچ زنی را و هیچ زنی، هیچ مردی را نه عوض کرده و نه درست کرده است .این تحفه ای که شما می بینید ده بیست درصد بدتر می شود که بهتر نمی شود . بنابراین اگر با ده بیست درصد خرابتر شدن، می توانید او را بپذیرید، مبارکتان باشد . اگه نه بروید دنبال کارتان و رهایش کنید.
دکتر هلاکویی
تحفه ، ده بیست سی ... درصد ، بروید دنبال کارتان راضی باشید ازشون Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , stateless , shamim_70

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close