زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۵۰۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ قدر جو تاپیک مثبت و انرژی زاست..........
حس خوبی دارم
من به تایپیک و اینا کار ندارم خودم خیلی حس خوبی دارم الکی الکی بدون هیچ دلیل خاصی

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , RASPINA
ارسال: #۳۱۵۰۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط Avril89.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  اون موقع که من عکس پروفایلم رو گذاشتم این "کیپ کالم" ها مد نبود Big Grin
فک کنم دیکه باید برم عکسمو عوض کنم
چی بودن اینا همه چی کیپ کالم شده بود کیپ کالم فلان کیپ کالم بهمان در دیوار کیپ کالم شده بود :|
.........
دوست پسرداییم امسال کنکور تجربی داده خودش میگه ریاضی ۹۰ زده شیمی هم که المپیادی بوده میگه المپیادی جواب داده ببینیم همشهریمون چند میشه :|
ارسال: #۳۱۵۰۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۰ ب.ظ
بچه که بودم همیشه در نظرم ۲۴ سالگی یک سن خیلی خاص بود. هرگز ۲۳ و یا ۲۵ سالگی در نظرم اینطور نبودند، که ۲۴ سالگی بود.
ارسال: #۳۱۵۰۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  بچه که بودم همیشه در نظرم ۲۴ سالگی یک سن خیلی خاص بود. هرگز ۲۳ و یا ۲۵ سالگی در نظرم اینطور نبودند، که ۲۴ سالگی بود.
راستی ۲۴ سالگیتون مبارک

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , diligent
ارسال: #۳۱۵۰۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , samaneh@90 , ele , نارین , Behnam‌ , RASPINA
ارسال: #۳۱۵۰۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ
کد:
The word 'happiness' would lose its meaning if it were not balanced by sadness...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , happy07 , diligent , so@ , Parisa-SH , mahyamk , RASPINA
ارسال: #۳۱۵۰۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۰ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یعنی عمرمون جلوی پنچره ایم!!!!!! یا پنجره ای به دنیای مجازی، یا پنجره ای به دنیای خیال، یا پنجره ای به دنیای حقیقی

سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , نارین
ارسال: #۳۱۵۰۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یعنی عمرمون جلوی پنچره ایم!!!!!! یا پنجره ای به دنیای مجازی، یا پنجره ای به دنیای خیال، یا پنجره ای به دنیای حقیقی
جالب بود. اینم یه برداشته. Smile
یه آدمی آرزو داره که جای من باشه که مثلا میتونم راه برم. من کاری بیش از اونی که اون انجام میده انجام نمیدم و تنها کاری که میکنم نشستنه. درست مثل اون. حالا این توی خیلی از مسائل زندگی خیلی ها هست.Undecided

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , samaneh@90 , نارین , Behnam‌
ارسال: #۳۱۵۰۹
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ ب.ظ
چقدر numpy خفنه !

یعنی میشه ما هم یه مقاله خفن بدیم؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp
ارسال: #۳۱۵۱۰
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۲ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  بچه که بودم همیشه در نظرم ۲۴ سالگی یک سن خیلی خاص بود. هرگز ۲۳ و یا ۲۵ سالگی در نظرم اینطور نبودند، که ۲۴ سالگی بود.
راستی ۲۴ سالگیتون مبارک

بله. درست می‌فرمائید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۳۱۵۱۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ
دوستان یک سوال:
یک فایل csv دارم. وقتی با اکسل ذخیره می کنم utf-8 ذخیره نمیشه.
یه نفر google sheets رو پیشنهاد داد. ولی وقتی ذخیره کردم آخر هر سطر یک کاما اضافه گذاشته.
تعداد سطرها خیلی زیاده و ویرایش دستیش خیلی وقت گیره. notepad هم ویرایشش خیلی سخته و درهم برهم میشه فایل.
پیشنهادی دارید؟

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۳۱۵۱۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یعنی عمرمون جلوی پنچره ایم!!!!!! یا پنجره ای به دنیای مجازی، یا پنجره ای به دنیای خیال، یا پنجره ای به دنیای حقیقی
جالب بود. اینم یه برداشته. Smile
یه آدمی آرزو داره که جای من باشه که مثلا میتونم راه برم. من کاری بیش از اونی که اون انجام میده انجام نمیدم و تنها کاری که میکنم نشستنه. درست مثل اون. حالا این توی خیلی از مسائل زندگی خیلی ها هست.Undecided
چه قدر برداشت ها با هم فرق داره!!!!!!!!!
بقیه ام بیان برداشتشون بگن جالبه

سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۵۱۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۴ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  دوستان یک سوال:
یه نفر google sheets رو پیشنهاد داد. ولی وقتی ذخیره کردم آخر هر سطر یک کاما اضافه گذاشته.
تعداد سطرها خیلی زیاده و ویرایش دستیش خیلی وقت گیره. notepad هم ویرایشش خیلی سخته و درهم برهم میشه فایل.
پیشنهادی دارید؟
منظورتون رو درست نفهمیدم که کجا مشکل دارید. این کار رو کنید ببینید درست می شه.
داده ها رو وارد می کنید و فایل اکسل رو با نوع Unicode text ذخیره می کنید. فایل ذخیره شده رو با Notepad باز می کنید یکی از فضاهای خالی بین دو ستون را انتخاب می کنید ctrl+c را می زنید. ctrl+H را می زنید در قسمت paste، find می کنید و در قسمت Replace , می گذارید و replaceAll را می زنید. save as می زنید و آخر نام فایل .csv می گذارید با فرمت UTF-8 ذخیره می کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۱۵۱۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۴ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  دوستان یک سوال:
پیشنهادی دارید؟
با regex کاراکتر آخر سطر رو بردارید. کاراکتر آخر سطر میشه این:
کد:
.$

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۱۵۱۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  منظورتون رو درست نفهمیدم که کجا مشکل دارید. این کار رو کنید ببینید درست می شه.
داده ها رو وارد می کنید و فایل اکسل رو با نوع Unicode text ذخیره می کنید. فایل ذخیره شده رو با Notepad باز می کنید یکی از فضاهای خالی بین دو ستون را انتخاب می کنید ctrl+c را می زنید. ctrl+H را می زنید در قسمت paste، find می کنید و در قسمت Replace , می گذارید و replaceAll را می زنید. save as می زنید و آخر نام فایل .csv می گذارید با فرمت UTF-8 ذخیره می کنید.

این کاری که شما گفتید رو قبلا امتحان کردم، الان دوباره تست کردم گفتم شاید یه جایی اشتباه کردم ولی بازم نتیجه همون شد:

HuhHuh

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۴۰۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۵۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close