زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۷۳۶
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ
بعضی آدما هستن که با وجود اینکه تو موضع قدرت هستن اما هرگز بدی‌هاتو به روت نمیارن و می‌گذرن و لبخند می‌زنن.
لبخند می‌زنن و کوچیکی تو رو تو بزرگی خودشون حل می‌کنن
کسایی که با بدترین حال میری پیششون و با بهترین حال برمی‌گردوننت.
کسایی که تمام وجودشون محبت خالصه.
این آدما رو با هیچ واژه‌ای نمیتونی توصیفشون کنی
فقط میتونی با شنیدن اسمشون لبخند بزنی و سکوت کنی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۰۷۳۷
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  گیرم که عادل هم از ته دل اون حرفو زده باشه ! نظر عادل واقعیت رو عوض نمی کنه !
پرتغال اصلاً لیاقت صعود از گروهشم نداشت چه رسد به قهرمانی !
و به نظرم ضعیف ترین تیم تورنومنت بود ! و این یورو مسخره ترین یورویی بود که تو عمرم دیدم !
پرتغال اگه قهرمان شد دلیلش شایسته بودن تیمش نبود ! دلیلش بی لیاقتی و ضعیف ظاهر شدن بقیه ی تیم ها , حتی ایتالیا بود !
حیف اون پرتغال دوست داشتنی ۲۰۰۴ که قهرمان نشه و این پرتغال بیروح و حیف نون قهرمان بشه !
من خودم تک تک بازیکنای اون پرتغال رو دوست داشتم : فیگو , نونو گومش , رویی کاستا , مانیش , دکو , سیمئونه , کاروالیو و....

من اصلاً نظر تو رو نمی تونم درک کنم !
اگه شایسته بود تو گروهش سوم نمیشد !
نظر عادل واقعیت رو عوض نمیکنه ولی نظر ezra می‌کنه؟ بر چه اصولی نظر من و عادل واقعیت نیست ولی نظر شما هست؟
خودتون جواب خودتون رو دادید. شایستگی یک چیز نسبی هست، بقیه‌ی تیم‌ها ضعیف بودند، پس پرتغال قهرمان شد. اینکه پرتغال در گروهش سوم شد دلیل نمی‌شه. مجارستان و کرواسی اول شدند چیکار کردند بعدش؟ قطعاً اگر از هر گروه یک تیم بازی می‌کرد، سبک بازی پرتغال هم فرق داشت. شاید اول می‌شد شایدم چهارم می‌شد، ولی به سوم بودنش نمیتونید استناد کنید. پرتغال جلوی ۴ تیمِ دارای سبک متفاوت بازی کرد و همه‌شون رو بست. مثل این میمونه که یکی توو کنکور اول بشه ولی بهش گیر بدید که نه تو امتحانای تشریحی رو با ۱۰ پاس می‌کردی و فلان درس‌ها رو هم ۰ درصد زدی.
من هم نمی‌تونم درک کنم که شما چطور نمی‌تونید برد در مقابل کرواسی و فرانسه و ولز رو ببینید. لابد ولز و فرانسه شانسی بلژیک و آلمان رو برده بودند و فقط وقتی آلمان و ایتالیا ببرند شانسی نیست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۷۳۸
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  یعنی شما می‌گی من برم ایده‌هامو اینجا ثبت کنم؟ اگه ایده‌هامو دزدیدن چی؟ Big Grin شما پاسخگو هستی؟ Big Grin
به این فکر نکرده بودم Huh Big Grin آدمای خوبی به نظر میان !! میتونیم ازشون قول بگیریم ایده هامونو ندزدن Wink

نقل قول: همون روالی که تو مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری هم دنبال می‌شه یا یک نمونه دیگه‌اش ولی طرح‌هایی که فعلا تو ذهنم هست انقدر ساده هستن که نیازی به پشتیبانی مالی ندارن، فقط نیاز به نیروی انسانی فعال و صبور دارند.
ایده این کار هم تو مرکز رشد استارت خورد اتفاقا Smile از نظر مالی هم شرکت توزیع برق، شرکت آب منطقه ای و محیط زیست حاظرا از طرح ها حمایت کنند.

نقل قول: من دو سه سال پیش سخت پیگیر این چیزا بودم، فرمانداری، استانداری، صندوق مهر امام رضا و... ولی دیگه واقعا خسته شدم از انقدر نامه‌نگاری و کاغذبازی که آخرش هم اون چیزی که می‌خواستیم رو نمی‌دادن و همونجا بود که فهمیدم که اینجا جای من نیست! (همون قضیه فرار مغزها و این حرفا! Big Grin). من الان تو فکر یه چیزی هستم که مثلا تا یه هفته دیگه ایده‌اش آماده شه و دیگه بره واسه اجرا و درآمدزایی! خیلی خیلی سریع! Big Grin بیشتر تو فکر راه‌اندازی یک وب‌سایت هستم که یک جامعه آماری خاص به خدماتش بهش نیاز دارن (حتی در مقیاس محلی) که وقتی کارهای اصلیش رو انجام دادم و راه افتاد، بعد از تابستون بسپارمش به یک فرد دیگه و خودم بشینم درسامو بخونم و فقط درصدمو بگیرم! Big Grin

من هم خیلی وقته دنبال همچین کارایی هستم. قبول دارم که کاغذ بازی های خیلی زیادی داره و واقعا آدم رو دلسرد میکنن. حالا از این نهادهایی که شما گفتی آدم توقعی نداره، ولی وقتی یه جایی مثل همین مراکز رشد و پارک علم و فناوری هم سنگ اندازی میکنند واقعا ناامید کننده است.
من طرح زود بازده مثل شما به ذهنم نرسید، دیگه علی الحساب این ایده رو فرستادم ببینم چی میشه. استارت آپ ویکند هم کلا خیلی ایده آلیستی طرح میدن !! تو این مسابقه بعد از پذیرش اولیه طرح و تایید برای پیاده سازی، موقع ارائه نهایی اپلیکیشن و داوری، سرمایه گذارهای بخش خصوصی و دولتی حاظرن.

نقل قول: پی‌نوشت: حالا شما ایدتونو به من بگین، قول می‌دم به کسی نگم! DodgySmileBig Grin
من تمام انرژیم رو واسه مرحله ایده پردازی گذاشتم Dodgy میتونیم قرارداد داخلی منعقد کنیم فاز پیاده سازی باشما Tongue Big Grin

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۰۷۳۹
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۳ ب.ظ
دلم میگیره و بدم میاد از هرچی آدم دوروئهههههههههههههه......... :|

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint , **sara**
ارسال: #۳۰۷۴۰
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دلم میگیره و بدم میاد از هرچی آدم دوروئهههههههههههههه......... :|
و این جهان پر از صدای حرکت پاهای مردمیست

که همچنان که ترا میبوسند

در ذهن خود طناب دار ترا میبافند

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , nina69
ارسال: #۳۰۷۴۱
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  و این جهان پر از صدای حرکت پاهای مردمیست
که همچنان که ترا میبوسند
در ذهن خود طناب دار ترا میبافند
عالی بود...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint
ارسال: #۳۰۷۴۲
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ب.ظ
رفتم سر یخچال ببینم میوه چی پیدا میشه بخورم. داشتم پیش خودم میگفتم بابا هم همش میره آلو میخره.خب چرا هلو نمیخره؟؟؟ !!

رفتم دوتا آلو سیاه برداشتم شستم و نشستم سر لپ تاپ .آلو سیاه را برداشتم گاز زدم ، دیدم مثل حالت عادی آلوسیاه سفت نیست و کمی نرم هست. نگاهش کردم دیدم هلو هست !! احتمالا اشتباهی تو آلوها بود و تو پاکت میوه قرار گرفته!!!

الان فقط دارم به این فکر میکنم که خدایا قربونت برم تو که اینقدر زود صدای ما را میشنوی، و هر خواسته ای براورده میکنی ، خدت زودتر شرایط مهیا کن حاجت همه براورده بشه!

بنظرتون این دو تا موضوع خوب بهم ربط داده شدن؟ :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , jazana , crevice , pezhman.m-AI , nina69 , samaneh@90 , **sara** , Pegasus
ارسال: #۳۰۷۴۳
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ
آقا من میخوام توی stackoverflow ،
۵۰ تا اعتبار کسب کنم ولی نمیشه :|
ارسال: #۳۰۷۴۴
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط kazhal@.)
.......

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Menrva
ارسال: #۳۰۷۴۵
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  عاغا من پارسال توی همین روزا(اواخر تیر یا اوایل مرداد) ی پست توی همین تاپیک در رابطه با نقاشیم گذاشتم. . .

چرا نیستنش؟ Sad(((((((((((((
.
.
.
متنشو نیاز دارم و تنها جایی که فک میکردم ثبت شده همینجا بودSad(

+لدفن مدیران سایت پیگیری کننBig Grin متن لازممBig Grin Sad(((

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , kazhal@
ارسال: #۳۰۷۴۶
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  عاغا من پارسال توی همین روزا(اواخر تیر یا اوایل مرداد) ی پست توی همین تاپیک در رابطه با نقاشیم گذاشتم. . .

چرا نیستنش؟ Sad(((((((((((((
.
.
.
متنشو نیاز دارم و تنها جایی که فک میکردم ثبت شده همینجا بودSad(

+لدفن مدیران سایت پیگیری کننBig Grin متن لازممBig Grin Sad(((

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[تصویر:  414721_w22.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@
ارسال: #۳۰۷۴۷
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۸ ق.ظ، توسط kazhal@.)
........

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۰۷۴۸
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ)majoit نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
ممنوووووونم کامپیییلییییت جانBig GrinHeartHeart
پیداش کردمBig GrinAngel
.
.
آخر مرداد بود من فک میکردم اولشهBig Grin
یکی دیگه پیدا کرده بودا. Huh

ارسال: #۳۰۷۴۹
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ)majoit نوشته شده توسط:  ممنوووووونم کامپیییلییییت جانBig GrinHeartHeart
خواهش میکنم Big Grin Big Grin Big Grin HeartHeart

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ)majoit نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
ممنوووووونم کامپیییلییییت جانBig GrinHeartHeart
پیداش کردمBig GrinAngel
.
.
آخر مرداد بود من فک میکردم اولشهBig Grin
یکی دیگه پیدا کرده بودا. Huh
حالا یبار یکی داشت از ما تچکر میکرداااا Dodgy Big Grin Big Grin Big Grin
ارسال: #۳۰۷۵۰
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی دیگه پیدا کرده بودا.
فلسفه‌ی دنیا همینه به نظر من Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۷۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close