زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۷۲۱
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یه صبح دیگه؛ یه صدایی توی گوشم میگه؛
ثانیه های تو داره میره؛ امروزو زندگی کن؛ فردا دگ دیره
نم نم بارون؛ میزنه ب کوچه و خیابون؛ یکی میخنده یکی غمگینه؛ زندگی اینه، همه قشنگیش همینه
خورشید و نور و؛ ابرای دور و؛ هر چی ک تو زمین و اسمونه، بهم انگیزه میده
رها کن دیروزو، زندگی کن امروزو؛ هر روز ی زندگی دوباره س، ی شروع جدیده
دوس دارم زندگی رو، دوس دارم زندگی رو؛ خوب یا بد، اگه اسون یا سخت، ناامید نمیشم چون، دوس دارم زندگی رو

Sent from my galaxy note 4 using Tapatalk
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , d_felfelak , RASPINA , Pegasus
ارسال: #۳۰۷۲۲
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  s@kur@ اینطوری نمیشه؛ اددش کن تو انجمن, خودمون بهش بگیم! Big Grin Big Grin

"ادد" نوشتن خودش هنریه ! Smile
ما هم صاحب هنر Cool نمیخواستم این نمونه داخلی با نمونه خارجیش هیچ تفاوتی داشته باشه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , jazana
ارسال: #۳۰۷۲۳
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ب.ظ، توسط gogooli.)
یک فایل zip برای استادم فرستادم می رم در sent خودم نمی تونم دانلودش کنم یعنی استادم هم نمی تونه؟ به محتواش ربط داره؟
می گه A problem occurred while downloading your attachment. Please try again.
فقط با اپلیکیشن میل گوشی ام می تونم دانلودش کنم با کروم و فایرفاکس نمی شه. حجم فایلم ۱۴ مگ است در گوشی ام زده ۱۹ مگ. چرا این جوریه؟
ارسال: #۳۰۷۲۴
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ب.ظ
از وقتی رفتم این فیلمای
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
صنعتی شریف رو دیدم، همش تو فکر راه‌اندازی یه Startup جدیدم! Big Grin
از طرفی هم می‌بینم خیلی‌ها که استعدادهای خیلی خوبی دارن اصلا به حقوق کم این کارفرماها قانع نیستن واسه همین حاضر نیستن خودشون و مهارت‌هاشون رو ارزون بفروشن و طبیعتا سر کار هم نمی‌رن! مثلا یکی از همکلاسی‌هام که تک فرزنده فقط به خاطر نگهداری از پدر و مادرش از خونه هم نمی‌تونه خارج شه! یا یه نفر دیگه رو می‌شناسم که اصلا علاقه‌ای به کار تو محیط‌های فعلی نداره، یا من خودم تا همین ۲ ماه و ۹ روز باقی‌مونده تابستون هر طور شده باید یک ایده سودآور رو پیدا کنم چون بعدش دیگه نمی‌تونم کاری انجام بدم و احتمالا بی‌پول می‌مونم! Big Grin یکی از فانتزی‌های ممکن می‌تونه این باشه که یه App با درگاه مالی یا یه سری محصول توی سایتت داشته باشی و صبح بلند شی ببینی کلی پیامک واریز به حساب داری! واقعا پیامکای خوبی هستن اینا! Big Grin

پی‌نوشت: مجموعه فیلمای
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
شریف (گروه الکترونیک) هم تقریبا در همین راستاست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Skyrim , RASPINA , ماه بانو
ارسال: #۳۰۷۲۵
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یک فایل zip برای استادم فرستادم می رم در sent خودم نمی تونم دانلودش کنم یعنی استادم هم نمی تونه؟ به محتواش ربط داره؟
فقط با اپلیکیشن میل گوشی ام می تونم دانلودش کنم با کروم و فایرفاکس نمی شه. حجم فایلم ۱۴ مگ است در گوشی ام زده ۱۹ مگ. چرا این جوریه؟
آنتی‌ویروس دارید؟
اگر ایمیل دیگه‌ای دارید (مثلاً این یاهو هست و جیمیل هم دارید) فوروارد کنید به اون ایمیل و ببینید دانلود میشه یا نه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۷۲۶
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ب.ظ
دیجیکالا سرفیس پرو رو دیروز حراج زده بود ۱۹۰۰ امروز دوباره گرونش کرده چرا آخه Sad
ارسال: #۳۰۷۲۷
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط Skyrim.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  همش تو فکر راه‌اندازی یه Startup جدیدم!

کلا فکر میکنم خیلی از ما قدرت ریسک کمی تو این زمینه داریم. این که روی یک ایده متعلق به خودمون سرمایه گذاری کنیم و وقت بذاریم.
اینجا یه سر بزنید:
به قول شما برای ۲ ماه و ۹ روز باقی مونده از تابستون چیز خوبی به نظر میاد.
ما که فرستادیم SmileSmile

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۰۷۲۸
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یک فایل zip برای استادم فرستادم می رم در sent خودم نمی تونم دانلودش کنم یعنی استادم هم نمی تونه؟ به محتواش ربط داره؟
آنتی‌ویروس دارید؟
اگر ایمیل دیگه‌ای دارید (مثلاً این یاهو هست و جیمیل هم دارید) فوروارد کنید به اون ایمیل و ببینید دانلود میشه یا نه.
برای جیمیل not delivery می آید برای یاهو می ره ولی با مرورگر باز نمی شه فقط با اپ گوشی باز می شه
روی یک سیستم دیگه هم امتحان کردم همین طوریه دانلود نمی شه

اگر فایل اجرایی و فولدر lib رو نذارم مشکلی نیست دانلود می شه ولی استادمون فایل اجرایی رو خواسته
ارسال: #۳۰۷۲۹
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یک فایل zip برای استادم فرستادم می رم در sent خودم نمی تونم دانلودش کنم یعنی استادم هم نمی تونه؟ به محتواش ربط داره؟
بله به محتوا ربط داره

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۰۷۳۰
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  بله به محتوا ربط داره
گمون نکنم به محتوا ربط داشته باشه، اون موقع آپلود نمیشد کلاً. مگه اینکه این اپلیکیشن‌های موبایل فایل رو چک نکنند که نمیدونم اصن به اونا ربط داشته باشه. بعضاً برای من هم فایل‌هایی که فرستاده بودند دانلود نمی‌شد ولی بعدش خود به خود درست میشد، یا با استفاده از پروکسی دانلود میشد. یه سرچی بکنی میبینی کسایی که این مشکل رو داشتند یکی با تغییر مرورگر براش درست شده، یکی با تغییر سیستم، یکی با غیرفعال کردن آنتی‌ویروس و یا فوروارد کردن به ایمیل دیگه.

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  برای جیمیل not delivery می آید برای یاهو می ره ولی با مرورگر باز نمی شه فقط با اپ گوشی باز می شه

می‌تونید پسوند فایل رو ۱۲۳ بذارید و ایمیل رو مجدداً بفرستید. البته قبلش برای خودتون تست کنید (به یه نفر دیگه بفرستید). یا با winrar پسورد بذارید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۷۳۱
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  کلا فکر میکنم خیلی از ما قدرت ریسک کمی تو این زمینه داریم. این که روی یک ایده متعلق به خودمون سرمایه گذاری کنیم و وقت بذاریم.
اینجا یه سر بزنید:
به قول شما برای ۲ ماه و ۹ روز باقی مونده از تابستون چیز خوبی به نظر میاد.
ما که فرستادیم [تصویر:  smile.gif][تصویر:  smile.gif]

یعنی شما می‌گی من برم ایده‌هامو اینجا ثبت کنم؟ اگه ایده‌هامو دزدیدن چی؟ Big Grin شما پاسخگو هستی؟ Big Grin
این نوع موارد که شما یکیش رو ذکر کردید معمولا نیاز به یک پروسه بلندمدت جهت تالیف یک طرح کسب و کار، ارائه، تائید، تخصیص بودجه، نظارت و... دارن (البته اگه بودجه مناسبی بدن خوبه اما...)؛ همون روالی که تو
هم دنبال می‌شه یا یک نمونه دیگه‌اش
هست که خیلی خوب هم پیشرفت داشته تو این سال‌ها. ولی اینا موقعی به کار میان که طرح مربوط نیاز به حمایت مالی یا تجهیزات پیاده‌‍سازی (مثل همین نانو) داشته باشه که اینجوری هم بازم رویدادهای
رو از نظر ملموس بودن و جذابیت بیشتر ترجیح می‌دم، ولی طرح‌هایی که فعلا تو ذهنم هست انقدر ساده هستن که نیازی به پشتیبانی مالی ندارن، فقط نیاز به نیروی انسانی فعال و صبور دارند.

من دو سه سال پیش سخت پیگیر این چیزا بودم، فرمانداری، استانداری، صندوق مهر امام رضا و... ولی دیگه واقعا خسته شدم از انقدر نامه‌نگاری و کاغذبازی که آخرش هم اون چیزی که می‌خواستیم رو نمی‌دادن و همونجا بود که فهمیدم که اینجا جای من نیست! (همون قضیه فرار مغزها و این حرفا! Big Grin). من الان تو فکر یه چیزی هستم که مثلا تا یه هفته دیگه ایده‌اش آماده شه و دیگه بره واسه اجرا و درآمدزایی! خیلی خیلی سریع! Big Grin بیشتر تو فکر راه‌اندازی یک وب‌سایت هستم که یک جامعه آماری خاص به خدماتش بهش نیاز دارن (حتی در مقیاس محلی) که وقتی کارهای اصلیش رو انجام دادم و راه افتاد، بعد از تابستون بسپارمش به یک فرد دیگه و خودم بشینم درسامو بخونم و فقط درصدمو بگیرم! Big Grin

پی‌نوشت: حالا شما ایدتونو به من بگین، قول می‌دم به کسی نگم! DodgySmileBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۰۷۳۲
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  بله به محتوا ربط داره
گمون نکنم به محتوا ربط داشته باشه، اون موقع آپلود نمیشد کلاً. مگه اینکه این اپلیکیشن‌های موبایل فایل رو چک نکنند که نمیدونم اصن به اونا ربط داشته باشه. بعضاً برای من هم فایل‌هایی که فرستاده بودند دانلود نمی‌شد ولی بعدش خود به خود درست میشد، یا با استفاده از پروکسی دانلود میشد. یه سرچی بکنی میبینی کسایی که این مشکل رو داشتند یکی با تغییر مرورگر براش درست شده، یکی با تغییر سیستم، یکی با غیرفعال کردن آنتی‌ویروس و یا فوروارد کردن به ایمیل دیگه.

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  برای جیمیل not delivery می آید برای یاهو می ره ولی با مرورگر باز نمی شه فقط با اپ گوشی باز می شه

می‌تونید پسوند فایل رو ۱۲۳ بذارید و ایمیل رو مجدداً بفرستید. البته قبلش برای خودتون تست کنید (به یه نفر دیگه بفرستید). یا با winrar پسورد بذارید.
بله یا باید خود اون فایل .exe رو زیپ می کردم یا روی کلش پسورد می ذاشتم. پسورد راحت تره. خیلی ممنون.

+بعد از اینکه دو بار برای استاد میل کردم در میل دوم توضیح دادم و گفتم پسوردش اینه
حالا بچه ها می گن منظور استاد از فایل اجرایی کدی که اجرا بشه بوده نه لزوما .exe :|
ارسال: #۳۰۷۳۳
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ق.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  سلام مانشتی های گل
یه روزی که خیلی دور نیست من و دوستای مانشتی هم دوره ام هر روز تو مانشت بودیم و حرف میزدیم و درس میخوندیم
که ارشد قبول بشیم
یعنی یه روز ما هم جز بایگانی مانشت میشیم!

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۳۰۷۳۴
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  یعنی شما می‌گی من برم ایده‌هامو اینجا ثبت کنم؟ اگه ایده‌هامو دزدیدن چی؟ Big Grin شما پاسخگو هستی؟ Big Grin
یه برنامه صبحها میزاره شبکه ۳/ دیدم ایده های خوبی ک ملت میفرستن واسه برنامه رو (روزی ۱ ایده) اعلام میکنن که اگر کسی دوست داشت سرمایه گذار اون ایده بیاد و پا پیش بزاره. واقعا دمشون گرم کار جالبی بود Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۰۷۳۵
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  عادل خودش بهتون گفت که از ترس فحش‌های فضای مجازی بوده که به پرتغال گفت تیم شایسته؟ از نظر منم پرتغال شایسته بود. قشنگ دارید حرف‌های دائی جان ناپلئونی میزنید.
فوتبال همین هست؛ تیمی که ضعیف هست تاکتیک مناسب خودش اتخاذ میکنه. اگر ایتالیا جلوی آلمان هجومی بازی می‌کرد نمی‌تونست بازی رو به وقت‌های اضافه بکشه، پس به چیزی که داشت بسنده کرد. همانطور که کرواسی جلوی پرتغال اگر بدون ترس بازی می‌کرد و مربی بهتری داشت می‌تونست ببره. به جز په په، تمامی بازیکنای پرتغال ضعیف‌تر از فرانسه بودند ولی تیم یکدستی داشتند (بر خلاف بلژیک مثلاً) و دفاعشون هم بازی به بازی بهتر میشد. زیبا بازی نمی‌کردند ولی چیزی که ازشون خواسته شده بود رو خوب اجرا می‌کردند.
اگر به حساب این از اون قوی‌تر هست بذاریم، فوتبال هم میشه بسکتبال که نتایج از قبل مشخص هست، تورنومنت رو هم صرفاً باید بین تیم‌هایی مثل آلمان و ایتالیا و فرانسه برگزار کنیم، چه نیازی به سایر تیم‌ها هست. به نظرم شما هنوز با حذف ایتالیا کنار نیومدید.

عادل تو طول گزارشش خودش چند تا تیکه انداخت به پرتغال
مثلاً اونجا که گفت فقط با یه برد و شیش تا تساوی هم میشه قهرمان شد! (یا شایدم گفت : با سوم شدن تو گروه هم میشه قهرمان شد ! دقیقاً یادم نیست کدومو گفت ! )
و یا آخر بازی که گفت : پرتغالی ها باید ممنون گل دقایق پایانی ایسلندی ها باشن که باعث شد اونا به عنوان تیم سوم صعود کنن و قهرمان بشن !!!
تیکه از این درشت تر ؟
گیرم که عادل هم از ته دل اون حرفو زده باشه ! نظر عادل واقعیت رو عوض نمی کنه !
پرتغال اصلاً لیاقت صعود از گروهشم نداشت چه رسد به قهرمانی !
و به نظرم ضعیف ترین تیم تورنومنت بود ! و این یورو مسخره ترین یورویی بود که تو عمرم دیدم !
پرتغال اگه قهرمان شد دلیلش شایسته بودن تیمش نبود ! دلیلش بی لیاقتی و ضعیف ظاهر شدن بقیه ی تیم ها , حتی ایتالیا بود !
حیف اون پرتغال دوست داشتنی ۲۰۰۴ که قهرمان نشه و این پرتغال بیروح و حیف نون قهرمان بشه !
من خودم تک تک بازیکنای اون پرتغال رو دوست داشتم : فیگو , نونو گومش , رویی کاستا , مانیش , دکو , سیمئونه , کاروالیو و....

من اصلاً نظر تو رو نمی تونم درک کنم !
اگه شایسته بود تو گروهش سوم نمیشد !

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۷۴۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close