زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۱۷۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۹ ق.ظ
دیشب یکی از کاربرا پستی گذاشت بعد یکی دو ساعت پستشون حذف شد چطور امکان داره؟

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۲۸۱۷۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۰ ق.ظ
چرا من چند روزه امکان چت آنلاینم بسته شده؟؟؟؟؟؟

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۸۱۷۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ق.ظ
کاربر بهنام خوبید؟
برگشتید ؟
تا جایی که یادم میاد می خواستید برید مسافرت ؟خوش گذشت؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۸۱۷۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  چرا من چند روزه امکان چت آنلاینم بسته شده؟؟؟؟؟؟

مگه واسه همه بسته نشده؟

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۲۸۱۷۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  چرا من چند روزه امکان چت آنلاینم بسته شده؟؟؟؟؟؟

مگه واسه همه بسته نشده؟

چرااااااااااااااااااHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۱۷۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ب.ظ
امروز چقدر قطرات بارون بزرگ و قشنگ بودن ... خنکیش که به صورتم می خورد خیلی حس خوبی داشت ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Pure Liveliness , sara9009
ارسال: #۲۸۱۷۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ ب.ظ
درشهر تو را دیدم و نشناختمت
در ذهن ِ همه تو را چه بد ساختمت
با صد گنه بزرگ و کوچک هر روز
آقای عزیز به گریه انداختمت
اللهم عجل لولیک الفرج

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , blx , Pure Liveliness , dr.a_AI , Bahar_HS
ارسال: #۲۸۱۷۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ
‏از زبان اخوان ثالث به شما نصیحت:
" برو آنجا که تو را منتظرند ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , blx , Pure Liveliness , nobody90 , **sara** , sara9009
ارسال: #۲۸۱۷۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  پی‌نوشت: فونت سایت برام آشنا میومد، یکی دو تا از فونت‌های سیستم مثل رویا و کودک و تبسم رو امتحان کردم، بعضی از حروفشون شبیه بودند ولی هیچ کدوم نبود. تازه متوجه شدم BBC هست (فونت مخصوص بخش فارسی خبرگزاری BBC).
Tahoma برای فضای وبسایت زیادی رسمی هست.
IRANSans هست عمویی Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۲۸۱۸۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ، توسط clint.)
کشتی نساز ای نوح
طوفان نخواهد آمد
بر شوره زار دلها
باران نخواهد آمد
شاید به شعر تلخم
خرده بگیری ،اما
جایی که سفره خالیست
ایمان نخواهد آمد.

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Saman , fo-eng
ارسال: #۲۸۱۸۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۹ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  چرا من چند روزه امکان چت آنلاینم بسته شده؟؟؟؟؟؟

مگه واسه همه بسته نشده؟

چرااااااااااااااااااHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

علتش رو نمیدونمHuhUndecided

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۲۸۱۸۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
کاربر بهنام خوبید؟
برگشتید ؟
تا جایی که یادم میاد می خواستید برید مسافرت ؟خوش گذشت؟

سلام شما خوبید؟
بله دو هفته گفتم تعلیق کنند روی ددلاین/سررسید/ضرب‌العجل تمرکز کنم.
مسافرت نبودم که. نکنه کالیفرنیا منظورتونه؟ اون که سر به سر مینروا گذاشته بودم مسافرت کجا بود توو این هیری ویری.

(۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  پی‌نوشت: فونت سایت برام آشنا میومد، یکی دو تا از فونت‌های سیستم مثل رویا و کودک و تبسم رو امتحان کردم، بعضی از حروفشون شبیه بودند ولی هیچ کدوم نبود. تازه متوجه شدم BBC هست (فونت مخصوص بخش فارسی خبرگزاری BBC).
Tahoma برای فضای وبسایت زیادی رسمی هست.
IRANSans هست عمویی Big Grin
قبول نیست تو به سورس صفحه نگا کردی ولی من دلی حدس زدم. گفتما BBC لایت‌تر هست
البته همینکه اراده کردی به سورس صفحه نگاه کنی پیشرفت بزرگی برات تلقی میشه Tongue
ارسال: #۲۸۱۸۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  چرا من چند روزه امکان چت آنلاینم بسته شده؟؟؟؟؟؟
به چند دلیل:
۱. محدودیت پیام خصوصی برداشته شده و کاربران می‌تونن از این طریق با هم در ارتباط باشند.
۲. متاسفانه کد نوشته شده برای چت آنلاین بهینه نیست.
۳. با محدود شدن چت آنلاین امیدواریم که فعالیت در قالب‌هایی که برای بقیه هم قابل مشاهده است مانند ارسال پاسخ به تایپک‌ها دیده بشه. خیلی اوقات پاسخ سوال‌های درسی از طریق چت داده می‌شه و این امر باعث می‌شه که بقیه کاربران که دارای سوال‌های مشابه هستند با جستجو به پاسخ سوالشون نرسند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint , aamitis , Riemann , dr.a_AI , Bahar_HS
ارسال: #۲۸۱۸۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی باحاله

(۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی باحاله
خیلی جالبه این بازی. اتفاقایی که میفته مثل این دنیاست. یه عده میخوان سریع بزرگ بشن پس مجبور میشن ریسک کنن و بعضیاشون وسط ریسک نابود میشن. یه عده فرصت طلب هستن و میخوان بزرگ تر از خودشون رو بزنن زمین تا بتونن از باقیمونده اون بزرگ بشن. یه عده از اندازه بزرگشون استفاده می کنن تا بتونن کوچیکتر از خودشون رو بخورن. یه عده مثل کفتارن، دنبال گنده ها راه میفتن تا وقتی مردن بتونن از بقایاشون تغذیه کنن.

سپاس‌گزاری شده توسط: admin , Bahar_HS
ارسال: #۲۸۱۸۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۰ ب.ظ
بی خیال! (به جای: ............)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close