زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۲۰۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۵۱ ب.ظ
بهترین نوشیدنی دنیا "چایی" ای هست که بابای آدم عصر یه روز تعطیل اما پر کار تو لیوان مخصوص خودش براش بیاره!
انقدر مزه میده که نگو! حتی اگر مثل من چایی خور نباشی! Smile
ارسال: #۲۸۲۰۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۳۶ ب.ظ
دیگه حافظ و فال اینترنتی اش خسته شده از حال من

باید یه نوک پا برم شیراز دم در خونش.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis , barca , Tehran_95 , RASPINA , Bahar_HS , Skyrim
ارسال: #۲۸۲۰۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ ب.ظ
کاشکی مثل این محیط خوب مانشت که همه تجربیات شون رو قرار میدن و یک محیط هم داشتیم برای کسانی که میخوام مشغول به کار بشن و وارد محیط کار بشن تا اکادمیک.
اینجا مثلا یه دوستی سعی میکنه از تلاش هایی که چند ماه و عالی انجامش داده بگه(با جزئیاتش) و حتی سوالات باقی دوستان هم جواب بده.
ولی جایی رو نمیشناسم که مثلا بگه برای پیدا کردن فلان شغل ابتدا اومدن یه مدت توی مرکز فلان کاراموز بودم بعدش رفتم یه مدت فلان شرکت با حقوق فلان مشغول شدم..مسائل مربوط به بیمه ، سنوات، عیدی و پاداش .. تجربیات کاری..
اگرم بخوای با کسی هم سن و سال خودت بگی میگه همه جا پارتیه.. هیچ جا کار نیست.. همش انرژی منفی..
بله بنده هم خبر دارم آشنا بازی زیاد هست.. ولی ما بین این ها یکی نیست بر اساس صلاحیت و تلاش خودش کسب و کاری رو دنبال کرده باشه و ..
ماهایی که درس مون تمام شده بعد این همه سال درس خوندن میخوایم یه نتیجه ای بگیریم چرا کسی توضیح نمیده؟؟ چرا کسی راه درست نشون نمیده

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS , diligent , admin
ارسال: #۲۸۲۰۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ
واقعا !

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
ارسال: #۲۸۲۰۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  هیچ چیز مثه داشتن یه رفیق نیست که دنیا رو از پنجره ی نگاه تو ببینه . . .

کسی که بشه روی یه نیمکت ساعت ها پیشش ساکت بشینی . . .

خداروشکر...

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۲۸۲۰۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دیگه حافظ و فال اینترنتی اش خسته شده از حال من

باید یه نوک پا برم شیراز دم در خونش.
منم میام! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , The BesT , samaneh@90 , Bahar_HS
ارسال: #۲۸۲۰۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  هیچ چیز مثه داشتن یه رفیق نیست که دنیا رو از پنجره ی نگاه تو ببینه . . .

کسی که بشه روی یه نیمکت ساعت ها پیشش ساکت بشینی . . .
واقعا!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927
ارسال: #۲۸۲۰۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  کاشکی مثل این محیط خوب مانشت که همه تجربیات شون رو قرار میدن و یک محیط هم داشتیم برای کسانی که میخوام مشغول به کار بشن و وارد محیط کار بشن تا اکادمیک.
اینجا مثلا یه دوستی سعی میکنه از تلاش هایی که چند ماه و عالی انجامش داده بگه(با جزئیاتش) و حتی سوالات باقی دوستان هم جواب بده.
ولی جایی رو نمیشناسم که مثلا بگه برای پیدا کردن فلان شغل ابتدا اومدن یه مدت توی مرکز فلان کاراموز بودم بعدش رفتم یه مدت فلان شرکت با حقوق فلان مشغول شدم..مسائل مربوط به بیمه ، سنوات، عیدی و پاداش .. تجربیات کاری..
اگرم بخوای با کسی هم سن و سال خودت بگی میگه همه جا پارتیه.. هیچ جا کار نیست.. همش انرژی منفی..
بله بنده هم خبر دارم آشنا بازی زیاد هست.. ولی ما بین این ها یکی نیست بر اساس صلاحیت و تلاش خودش کسب و کاری رو دنبال کرده باشه و ..
ماهایی که درس مون تمام شده بعد این همه سال درس خوندن میخوایم یه نتیجه ای بگیریم چرا کسی توضیح نمیده؟؟ چرا کسی راه درست نشون نمیده

چرا خودت رو ناراحت می کنی برای کار؟ بی خیال، من خودم به شخصه تجربیاتی کسب می کنم که به وقتش همه رو می گم برای رسیدن به اون کاری که می خوای باید سختی های زیادی کشید و امیدوار بود رسیدن به هدف دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره ....

البته اینکه چرا به وقتش اوکی نمیشه مقصر ما نیستیم چیزهای دیگه است یکیش عدم مدیریت درست کشور هستش اگه مدیریتی باشد
ارسال: #۲۸۲۰۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ
سلام
جهت اطلاع همین الان مریخ در نزدیک‌ترین فاصله ممکن از زمین قرار گرفته (مقابله سیاره‌ای)، یعنی الان زمین دقیقا بین مریخ و خورشید تو یک راستاست و با چشم غیر مسلح هم قابل دیدنه، خیلی قشنگه، بزرگ‌تر و درخشان‌تر از بقیه ستاره‌ها و با رنگ مایل به قرمز کاملا خودشو متمایز کرده! یازده سال از آخرین رویارویی نزدیک مریخ و زمین گذشته و تا دفعه بعدی خیلی فاصله‌ست! سعی کنید حتما ببینید! فوق‌العادست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Tehran_95 , Bahar_HS , Pure Liveliness , Menrva , afrooz-OMD
ارسال: #۲۸۲۱۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط so@.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ب.ظ)aamitis نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  چه انتظارعجیبی
تو بین منتظران هم...

خیلی پیام خوب و به جا و خوش موقعی بود
ابشالا خودش بهت یه عیدی خوب بده و همچنین به دوستت
شاید باورت نشه اما همین پیام باعث یکی از بهترین اتافات زندگی من شد!
دوست دارم خانومیHeart
خواهش میکنم، خداروشکر Smile
ممنونم بابت دعاتون بزرگوارSmile
مانیز شما رو دوست میداریم Heart

+چای بابونه و چای نعناع محشرِ، حتما تستش کنید.

(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  سلام
جهت اطلاع همین الان مریخ در نزدیک‌ترین فاصله ممکن از زمین قرار گرفته (مقابله سیاره‌ای)، ...
نصف شبی باپست شما کل خوابگاه ما ریختن دم تراس انگار مریخیا حمله کردندSmile))

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , aamitis
ارسال: #۲۸۲۱۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  اگرم بخوای با کسی هم سن و سال خودت بگی میگه همه جا پارتیه.. هیچ جا کار نیست.. همش انرژی منفی..

نمیشناسمت، جسارت نشه، ولی اگر کسی تو شاخه ای از کامپیوتر واقعا حرفه ای باشه ۱۰۰درصد کار هست.

پس راحت ترین راه که وابسته به دولت و بقیه نیست همین یادگرفتن در سطوح پیشرفته هست.

بسم الله.

-----------------------

حدود ۲۰خط رو پاک کردم که پستم کوتاه باشه.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , RASPINA , Bahar_HS , diligent
ارسال: #۲۸۲۱۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  اگرم بخوای با کسی هم سن و سال خودت بگی میگه همه جا پارتیه.. هیچ جا کار نیست.. همش انرژی منفی..

نمیشناسمت، جسارت نشه، ولی اگر کسی تو شاخه ای از کامپیوتر واقعا حرفه ای باشه ۱۰۰درصد کار هست.

پس راحت ترین راه که وابسته به دولت و بقیه نیست همین یادگرفتن در سطوح پیشرفته هست.

بسم الله.

-----------------------

حدود ۲۰خط رو پاک کردم که پستم کوتاه باشه.Big Grin

ببین کاربر nobody بی ربط هم نمی گه بیشتر کاربرهایی این سایت صرفا تو محیط دانشگاه هستن و دارن آکادمیک ادامه می دن قضیه کار و بازار کار فرق می کنه شرایطی در پیدا کردن کار دخیل هستش که تا نری تو بازار کار نمی تونی بفهمی آره یه خورده شرایط سخت شده و مسائل دیگه هم باید باشه تا بتونی بری سر کار خیلی دیدم که فقط داشتن دانش فنی و به قول شما تخصص کافی نیست . باز همین مطلب هم بستگی به خیلی چیزا داره ولی آرمانی فکر نکنیم خودمون رو تو شرایظ واقعی محیط کار ایران قرار بدیم و بعد سخن بگوییم نه بر اساس چیزهایی که تو دانشگاه پس ذهن ما می کنند ! .

ولی با همه ی این صحبت ها امیدواری خیلی مهم تر هستش .
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۸۲۱۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ببین کاربر nobody بی ربط هم نمی گه بیشتر کاربرهایی این سایت صرفا تو محیط دانشگاه هستن و دارن آکادمیک ادامه می دن قضیه کار و بازار کار فرق می کنه شرایطی در پیدا کردن کار دخیل هستش که تا نری تو بازار کار نمی تونی بفهمی آره یه خورده شرایط سخت شده و مسائل دیگه هم باید باشه تا بتونی بری سر کار خیلی دیدم که فقط داشتن دانش فنی و به قول شما تخصص کافی نیست . باز همین مطلب هم بستگی به خیلی چیزا داره ولی آرمانی فکر نکنیم خودمون رو تو شرایظ واقعی محیط کار ایران قرار بدیم و بعد سخن بگوییم نه بر اساس چیزهایی که تو دانشگاه پس ذهن ما می کنند ! .

ولی با همه ی این صحبت ها امیدواری خیلی مهم تر هستش .

راستش متوجه نشدم چی گفتی. Idea

مقصر سیستم آموزشی هست که متخصص و نیروی کار تحویل نمیده.

من هیچ آشنای واقعا متخصصی سراغ ندارم که بیکار باشه.

شاید سوء تفاهم در تعریف تخصص باشه، از دید من یعنی مثلا جزو یک دهم درصد برتر شاخه کاریت باشی، یعنی مثلا خدای node.js باشی

در هر صورت عقیده ات کاملا محترم
ارسال: #۲۸۲۱۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  نصف شبی باپست شما کل خوابگاه ما ریختن دم تراس انگار مریخیا حمله کردندSmile))

البته شاید تو شهر خوب دیده نشه! کسی چیزی ندید تقصیر من نیست! ما که رفتیم تو جنگل با کیفیت HD دیدیم! Cool

(۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  کاشکی مثل این محیط خوب مانشت که همه تجربیات شون رو قرار میدن و یک محیط هم داشتیم برای کسانی که میخوام مشغول به کار بشن و وارد محیط کار بشن تا اکادمیک.

سلام
من سال پیش یک تجربه خیلی کوچیک کاری (در حد مبتدی) رو تو تاپیک زیر نوشتم، شاید یکی دو تا نکته مثبت خصوصا از دیدگاه انگزیشی توش پیدا بشه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90 , so@
ارسال: #۲۸۲۱۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ق.ظ
همچنان در انتظار منتها انتظار نتایج?
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۶۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۵۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close