زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۶۴۶
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ق.ظ
همزمان؛ انسان در مسیر عمر خود مگر چند بار می تواند به دوستانی بربخورد که از میان آن ها همزبانی بیابد. همزبانی که همدل باشد. و مگر دوستی ، از آن مایه که به رفاقت بینجامد، چند بار می تواند رخ بدهد، و در چند مقطع عمر؟
محمود دولت آبادی | سلوک

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , crevice , gogooli , Saman , salam5 , sara9009
ارسال: #۲۷۶۴۷
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  آرزوی امشبم اینه که کسی از دستم ناراحت و دلخور نباشه. من همیشه سعی کردم و بعد از این بیشتر سعی می کنم که کسی رو ...
ایول چه متن خوبی!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۲۷۶۴۸
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۳۳ ق.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: amineh89 , Menrva , The BesT , x86 , crevice , blx , tabassomesayna , so@ , khayyam , Skyrim , RASPINA , Parisa-SH , hun73r.9h0s7
ارسال: #۲۷۶۴۹
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  آرزوی امشبم اینه که کسی از دستم ناراحت و دلخور نباشه. من همیشه سعی کردم و بعد از این بیشتر سعی می کنم که کسی رو قضاوت نکنم، در موردش حکم صادر نکنم و کسی رو تحقیر نکنم. هر کدوم از ماها برای خودمون شخصیتی داریم و خیلی ها این رو نمیدونن. ما حق نداریم کسی رو چون شبیه ما نیست، چون شبیه ما فکر نمیکنه تمسخر کنیم، تحقیر کنیم، کوچیک کنیم، بهش بی احترامی کنیم. دردناکترین لحظه برای هر کدوم از ماها اون لحظه ای هست که پیش کسی کوچیک بشیم. ولی من همیشه تلاشم بر این بوده که به کسی این حس حداقل در مقابل من دست نده. مگه من کی هستم که بخوام کسی رو تحقیر کنم؟ به قول شاعر که میگه "من کمتر از سگم به در پیر می فروش، بیچاره شیخ شهر که او کمتر از من است". شیخ های کنونی هم همون ظالمان و ستمگرهایی هستن که به اسم دین و خدا دارن هر کاری می کنن. خلاصه هر کسی از دست من دلخوره امشب منو ببخشه. اگه کسی فکر می کنه کوچیکش کردم، تحقیرش کردم، بد جوابشو دادم بهم بگه تا رسما ازش عذر خواهی کنم.
التماس دعا
عاقا من ناراحتم ازتون Big Grin
دقیقا اصل جریان چی بوده..؟Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , **sara** , gogooli , sara9009
ارسال: #۲۷۶۵۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۰۳ ب.ظ
سلام آزادی : )))))))))))))))))))))

+چه قبول بشم چه قبول نشم تا آخر شهریور فقط خوش میگذرونم و استراحت میکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , **sara** , salam5 , sara9009 , mehran.amanat
ارسال: #۲۷۶۵۱
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۰۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۰ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  فردا تولدمه٬ البته با طعم کنکور! Smile
اگه الآن مزدک میرزایی اینجا بود میگفت تا الآن ۱۰ نفر از کسایی که روز تولدشون روز کنکورشونم بوده رتبه تک رقمی شدن , ۵ نفر ....

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۲۷۶۵۲
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط Paraande.)
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۰ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  فردا تولدمه٬ البته با طعم کنکور! Smile
اگه الآن مزدک میرزایی اینجا بود میگفت تا الآن ۱۰ نفر از کسایی که روز تولدشون روز کنکورشونم بوده رتبه تک رقمی شدن , ۵ نفر ....
: )) Big Grin Big Grin
ارسال: #۲۷۶۵۳
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۴۰ ب.ظ
بلاخره بعد از ۱۱ سال قسمت شد ما هم بریم مشهد زیارت روز پنج شنبه که خیلی حس خوبی به آدم دست می داد !
در ضمن برای موفقیت همه دعا کردم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , blackhalo1989 , **sara** , fo-eng , sara9009 , RASPINA , Nesyan , Bahar_HS , Parisa-SH , amineh89
ارسال: #۲۷۶۵۴
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ
همیشه دوست داشتم یه دانشمند بشم که صبح و شب کار میکنه که درمان بیماری ها رو کشف کنه و آدما رو نجات بده. چی شد سر این اینجا در آوردم؟ نمیدونم. شاید خوشحال کردن پدر و مادر!
ولی خسته شدم از این زندگی میخوام برم دنبال علاقم بعد ارشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , ele , Parisa-SH
ارسال: #۲۷۶۵۵
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۶۵۶
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ
بعد کنکور اومدیم بریم اون فست فود(هود!!!) که متاسفانه بسته بود ... ضایع شدیم حسابی ...
ولی ناامید نشدم امشب میریم !!!

فارغ از نتیجه یه حس آرامش خاصی دارم ... درسته این یه ماه آخر به خاطر بعضی مشکلات درجا زدم ولی تا روز آخر تلاش کردم.
برای اولین بار کنکور رو جدی گرفتم .... برای اولین بار سر دفترچه اول وقت کم آوردم ... برای اولین بار اصلا حواسم به اینکه چند نفر پا شدن و رفتن نبود ...
رو یه سوال الگوریتم عمیق رفته بودم تو فکر مراقب اومد آقا شما تمومی ؟؟ یه نیگا کردم دیدم دارن سالن رو تمیز میکنن!!دو سه نفر به جز من نشستن !!!
برای اولین بار بعد هر تست برنگشتم تعداد تست هایی که تا الان زدم رو بشمرم!!!
تمام سعی خودم رو کردم که فقط به سوال هایی که ۱۰۰% مطمئنم جواب بدم ... فکر نمیکنم درصدهای بالایی بیارم ...

از مانشت و همه کاربراش به خاطر این مدت ممنونم ...
از کاربر codin به خاطر معرفی کتاب "آیین زندگی" ... دارم میخونمش Heart
از کاربر blackhalo هم به خاطر راهنمایی هاش تشکر میکنم.
اگه این نظمی که تو این مدت داشتم رو بتونم ادامه بدم خیلی خوبه ... به جای درسای کنکوری؛ زبان بخونم ... sql رو حرفه ای تر ادامه بدم
کلا چیزای جدیدی که دوست داشتم یاد بگیرم یا کامل کنم رو ادامه بدم.
تا اعلام نتایج میخام از زندگی لذت ببرم ... فقط همین ... SmileSmileSmileSmile

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Saman , codin , gogooli , **sara** , afrooz-OMD , RASPINA , sara9009 , Parisa-SH
ارسال: #۲۷۶۵۷
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ
ای بابا
کی حوصله داره ، ساعت ۸ شب بره مسجد مداحی کنه؟
با این اعصابی که کنکور واسه ما گذاشته به گمونم امشب جلسه جنجالی و پر از خم و تندی داشته باشم ، حوصله میکروفن گرفتن رو کی داره یا حسین غریب مادر
موفق و پیروز باشید رفقا

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۷۶۵۸
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۲۷ ب.ظ
پدرم دلواپس آینده برادرم است،اما حتی یک بار هم اتفاق نیفتاده که باهم به کافی شاپ بروند،در خیابان قدم بزنند و گاهی بلند بلند بخندند.

برادرم نگران فشار کاری پدرم است،اما حتی یکبار هم نشده خواسته هایش را به تعویق بیندازد تا پدر برای مدتی احساس راحتی کند.

مادرم با فکر خوشبختی من خوابش نمیبرداما حتی یکبار هم نشده که بامن در مورد خوشبختی ام صحبت کند و بپرسد: فرزندم چه چیزی تو را خوشحال میکند؟

من با فکر رنج و سختی مادرم از خواب بیدار میشوم،اما حتی یکبار نشده که دستش را بگیرم ،با او به سینما بروم،باهم تخمه بشکنیم ،فیلم ببینیم و کمی به او آرامش بدهم.

ما از نسل آدم های بلاتکلیف هستیم.

ازیک طرف در خلوت خود، دلمان برای این و آن تنگ می شود،از طرف دیگر وقتی به هم میرسیم لال مانی میگیریم! انگار نیرویی نامرئی، فراتر از ما وجود دارد که دهانمان را بسته تا مبادا چیزی در مورد دلتنگی مان بگوییم.
تکلیفمان را با خودمان روشن نمیکنیم . یکدیگررادوست میداریم اماآنقدر شهامت نداریم که دوست داشتن مان راابراز کنیم. ما آدم های بیچاره ای هستیم!

آنقدر دربیان احساساتمان حقیر و ناچیزیم که صبر میکنیم تاوقتی عزیزی را از دست دادیم ،تا آخر عمر برایش شعر بگوییم.

از یک جا به بعد باید این سکوت خطرناک را شکست و راه افتاد.
از یک جا به بعد باید پدربه پسرش بگوید که چقدر دوستش دارد.
از یک جا به بعد باید پسر دست پدر را بگیرد و باهم قدم بزنند.
از یک جا به بعد باید مادر پسرش را به یک شام دونفره دعوت کند.
از یک جا به بعد باید پسر در گوش مادرش بگوید: چقدر خوب است که تورا دارم.

و چه خوب است از یک جا به بعد همینجا باشد،از همین جا که این نوشته تمام شد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , **sara** , tabassomesayna , blx , Parisa-SH , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۶۵۹
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۲۹ ب.ظ
سلام دوستان.
آیا امتحان آیتلس یا تافل توی ایران برگزار میشه؟ قبلا جایی خوندم که می شدُ الانم هست همون قوانین یا باید رفت دبی و ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۷۶۶۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۲۹ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
آیا امتحان آیتلس یا تافل توی ایران برگزار میشه؟ قبلا جایی خوندم که می شدُ الانم هست همون قوانین یا باید رفت دبی و ...
سلام. سنجش می زنه سایتش رو ببین
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۴۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close