زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۶۶۱
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۱۱ ب.ظ، توسط Skyrim.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  یه کاربرایی هستن توی این مانشت،که فوق العاده هستن.
کنکور قبول شدن و نشدن در برابر حضور اینا "هیچه" فقط کافیه بدونیم از قبول شدن در کنکور چی میخوایم . . .

امیدوارم دوستان این کاربران رو پیدا کنن.
البته هیچ کس به تیزی من نیست که بتونه گلای سر سبد رو پیدا کنه . . . Big Grin

گلای سر سبد مخلصیم . . .Big Grin

موافقم باهات شدید ...
من دوسه تاشونو بیشتر پیدا نکردم !!!
اسماشونو بفرست برام با بقیه شون هم طرح رفاقت بریزیم Big GrinBig GrinBig Grin

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۲۹ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
آیا امتحان آیتلس یا تافل توی ایران برگزار میشه؟ قبلا جایی خوندم که می شدُ الانم هست همون قوانین یا باید رفت دبی و ...

سایت سازمان سنجش مراکز مجاز برگزاری رو میذاره نزدیک هر آزمون ... تو هر سال ۳-۴ نوبت برگزار میشه. البته اینترنت بیس هست.
بابت پرداخت هزینه هم باید تو سایت تافل آی بی تی ثبت نام کنید. بعد از طریق سایت تهران پی میتونید هزینه رو پرداخت کنید.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۲۷۶۶۲
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۲۱ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  همون دو سه تایی که پیدا کردی خودش یه ارتشه Big Grin

سر بزنگاه بهت میگم کی هستن. بزار کمی از نبوغِ شناختم رو روی خودت پیاده بکنم فعلا Big Grin البته پیشاپیش مخلصتم هستیم.Big Grin

اوه اوه خطرناک شد ... چیکار میخای بکنی ؟؟!! من مخلصتم داداش SmileSmile

ارسال: #۲۷۶۶۳
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  یه کاربرایی هستن توی این مانشت،که فوق العاده هستن.
کنکور قبول شدن و نشدن در برابر حضور اینا "هیچه" فقط کافیه بدونیم از قبول شدن در کنکور چی میخوایم . . .

امیدوارم دوستان این کاربران رو پیدا کنن.
البته هیچ کس به تیزی من نیست که بتونه گلای سر سبد رو پیدا کنه . . . Big Grin

گلای سر سبد مخلصیم . . .Big Grin

آها ربطی هم به قبولی توی کنکور نداره کلا.

گل سر سبد که شمایید،چیزی که من در برخوردهایم چه دوستان، چه اشنایان و چه برخودهای کوتاه مدت در فضای دانشگاه و غیره از نسل تحصییلکرده متوجه میشوم؛ این است؛ اکثر افراد دارای سطح خوب یا نسبتا بالایی از اطلاعات هستند، اما اکثرا فاقد یک دانش ذهنی برای انسجام بخشی به داده های خام اطلاعاتی هستند. این نقیصه باعث میشود با اینکه فرد دانش و سطح تحصیلات لازم را هم دارد اما در تبیین علمی و یا استدلال و کشف محتوای یک نظریه ناتوان باشد
از آنجایی که من دیالوگ های کوتاه اما پرباری باشما داشته ام با جرات عرض میکنم ذهن تحلیلی فوق العاده بالایی دارید ،که مطمئنا" در دوران تحصیلات تکمیلی بسیار موفق خواهید بود،آینده درخشانی را برایتان پیش بینی میکنم.

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
ارسال: #۲۷۶۶۴
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۵۳ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  حرفایی که هی نوشته میشه، هی ویرایش میشه، هی نمیشه گفت، پشیمون میشی از گفتنش.
همیشه از خدا خواستم که منو به راه راست ببره راهی که برای خودم هست حتی اگه اون راه سخت ترین راه ها باشه. شاید طاقتشو نداشته باشم شاید از پا دربیام. الان فکر می کنم اشکال نداره حتی اگر طاقتشو نداشته باشم حتی اگر تو این راه از پا دربیام. دوست دارم برم دنبال اون چیزی که همیشه میخواستم. اون چیزی که همیشه ته دلم بهش فکر می کردم. همون که هیچ وقت از ذهنم بیرون نرفته. شاید این چیزی که همیشه بهش فکر می کنم، همین راه من باشه. دیگه خدا باید چطوری بهم نشون بده. باید بیاد در بزنه بگه aurora راهت اینه؟ همین که همیشه تو دلم هست شاید نشونه است. باید به حرف دلم گوش کنم باید از این حاشیه امنی که برای خودم ساختم خارج بشم.

فقط یادمون باشه مواظب حرفایی که می زنیم باشیم. یادمون باشه می تونیم پای حرفمون وایستیم یا نه. بعضی ادما ساده اند. ظاهرشونو نگاه کنی باطنشون معلومه. حرفا رو باور میکنن ولی ساده لوح نیستند. شاید تو روزمرگی ها فراموش بشه این حرفا. ولی تو ذهنش خواهد موند. نمیشه چیزی از ذهن آدم پاک بشه. حرفا توش می چرخه مثل خیلی خاطرات دیگه که هستند ولی همیشه بهشون فکر نمی کنی گاهی میان و میرن. ولی میشه بخشید و دیگه همه چیزو برای خودت و دل خودت نگه داشت. از قبل عید کلی برنامه ریزی کرده بودم. همه اش عقب افتاده. باید دوباره شروع کرد و فکرشو نکرد ولی با یک دید دیگه.

فقط از خدا میخوام منو نجات بده. از این حالت سکون خارج بشم و برم به سمت جلو. نمیخوام امروزم مثل دیروزم باشه. نمیخوام وقتی می میرم همون باشم که خیلی وقت پیش بودم و نمیخوام فقط حرف بزنم باید عمل کنم. فقط خدا میتونه تنهام نذاره و کمک کنه. همین.

کلمه به کلمه حرفاتون رو از اعماق وجودم درک میکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Aurora
ارسال: #۲۷۶۶۵
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یه دختر بیش از همه عشق و تکیه گاه قوی میخواد تا پول!!!
اینو جدی گفتید؟؟!! کدوم کشور؟

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۷۶۶۶
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یه دختر بیش از همه عشق و تکیه گاه قوی میخواد تا پول!!!
راست می گه دوستمون ...
ولی پول هم آن تکیه گاه رو قوی تر می کنه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , sara9009 , Parisa-SH , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۶۶۷
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یه دختر بیش از همه عشق و تکیه گاه قوی میخواد تا پول!!!
راست می گه دوستمون ...
ولی پول هم آن تکیه گاه رو قوی تر می کنه Big Grin

Smile
آخه جالبه ایشون گفتن " یه دختر ". خوب طبیعتا این یعنی همه ی دخترا! یا حداقل نصف دخترا. دیگه حداقل یک چهارم میشه، نمیشه؟؟

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , gogooli , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۶۶۸
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۹ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  آخه جالبه ایشون گفتن " یه دختر ". خوب طبیعتا این یعنی همه ی دخترا! یا حداقل نصف دخترا. دیگه حداقل یک چهارم میشه، نمیشه؟؟
آره کلیت نداره...
ارسال: #۲۷۶۶۹
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۹ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  آخه جالبه ایشون گفتن " یه دختر ". خوب طبیعتا این یعنی همه ی دخترا! یا حداقل نصف دخترا. دیگه حداقل یک چهارم میشه، نمیشه؟؟
آره کلیت نداره...

خوب اشکال نداره؛ همین که وجود داشته باشه هم خیلی خوبه. بنظر شما اینگونه دختری وجود داره؟ اگه داره پس چرا من نمیبینم؟ چطوریه که هر کی اطراف بنده هست(فامیل، آشنا، همکلاس)، پول واسش مهمه؟
البته من ۱نکته بگم، بحث من واقعا بحث پسر دختری نیست، چون پسرا هم پول واسشون مهمه؛ اما خداروشکر پسرایی وجود دارن که پول واسشون مهم نباشه(تو اطرافم چند تا هست). اما دختر تا حالا ۱دونه هم ندیدم.

سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , blx
ارسال: #۲۷۶۷۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط salam5.)
یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به مردم

فک میکنم اینجا دیگه زیادی داره در حق دخترا اجحاف میشه .بد نیست یه نگاهی به رفتار و معیار های انتخاب خودتون داشته باشید.
فرض کنید همه ی شرایط یکسانه و می تونید جواب مثبت و بگیرید.کدومو انتخاب می کنید؟
-دختری با خانواده ی در سطح متوسط روبه پایین مثلا پدر دختر مستاجر باشه، نتونه جهیزیه بده و ....
-دختری که خانواده ی پولدار داره و احتمالا می تونن شما رم با خودشون از لحاظ مالی بالا بکشن و ...

با این توضیح که پولدار شدن اکتسابیه، اما پدر پولدار داشتن به هیچ وجه اکتسابی نیست.
این شرایط و زیاد دیدید احتمالا ، این که کدوم انتخاب میشه هم به تجربه فهمیدیم(دیدم که میگم)

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , tabassomesayna , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۶۷۱
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ب.ظ
تو بحث بالا رفتن سن ازدواج هم دخترها مقصرن هم پسرها و هم جامعه با هم بحث نکنید این بحث ها به جایی نمی رسه !
سن ازدواج هم همین جوری بالا خواهد رفت حتی اگه بدونیم چرا این اتفاق می افته ...
ارسال: #۲۷۶۷۲
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ب.ظ
امشب چندتاپست خیلی خوب اینجا خوندم
خیلی اثر گذار بودند

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۷۶۷۳
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ب.ظ
چند صفحه از پستا رو خوندم هیچی نفهمیدم.

ملت چه های کلاس هستن.

اندیشمندانه ترین کاری که من تو عمرم کردم خواندن مجله پوپک بود.

-------------

اوه راستی بنده به نمایندگی از طرف درصد بالایی از پسران میگم که یه پسر اصلا و ابدا به قیافه و ظاهر دختران اهمیت نمیده و عین دخترا فقط عشق و متکی بیلیتی می خواد.
ارسال: #۲۷۶۷۴
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۸ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
...........
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , salam5 , **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۲۷۶۷۵
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ
....
نمی دونم الان دقیقا چرا اومدم تو سایت ...
فکر کنم دارم مانشت میگیرم ...
عادت کردم ...

سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , blx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۸۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close