زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۵۵۶
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Menrva
ارسال: #۲۷۵۵۷
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط crevice.)
هر وقت ب خلقت و عمر کوتاه انسان و موجودیت قبل و بعدش فکر میکنم به پوچی خاصی میرسم.
حس اینکه اخرش یروز همه چی تموم میشه.. همه این دغدغه هایی که دارم انگار هیچی از هیچن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Pure Liveliness , The BesT , SepidehP
ارسال: #۲۷۵۵۸
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , crevice
ارسال: #۲۷۵۵۹
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۱۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  اینکه در جامعه ما برخی دختران هستند که به برخی تقیدات مذهبی مثل هموون نماز و روزه و یا حلال و حروم بودن مال تاکید دارند. بیش از وضعیت مالی و موجودی حساب بانکی شما آقایون.
البته فکر کنم هر دو رو را با هم میخوان. هم میخوان طرف دین داشته باشه هم پول. البته برای تابلو نشدن میگن حداقل و اینا اما در عمل حداقل از ۱۱۴ تا سکه شروع میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۷۵۶۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  آشنایی قدیمی بین خانواده هامون بود. که البته چند سالی بود از هم خبر نداشتیم و سه چهار ماه پیش خیلی اتفاقی سر راه همدیگه سبز شدیم. من و خانواده ام فکر نمیکردم چند سال زمانی باشه که یک آدم رو اینقدر تغییر بده. و متاسفانه خانواده اش هم خیلی چیزا رو نگفتن. به این خیال که اگه یه زن خوب بگیرن برا پسرشون، اصلاح میشه.
من خواهر دوستم چند سال پیش ازدواج کرده بود که دوران نامزدی طلاق گرفت. مامانِ دوستم، مامانِ پسره رو میشناخته و اعتماد صد در صدی و این حرفا، ولی بعداً دیدند که همه‌ش ریا بوده. این ریا تا برگزاری سفره‌ی امام حسین هم پیش رفته بوده. یعنی مشکل از پسره نبوده و خانوادش چیزی که نشون میدادند نبودند و با توجه به اینکه من از دوستم و خانوادش شناخت دارم، احتمال میدم که وضع اون یکی طرف خیلی خراب بوده.

من شناخت زیادی از دخترها ندارم اما پسرها رو خیلییی خوب میشناسم. بسیار متفاوت‌تر از چیزی هستیم که بیرون میبینید و این شناخت رو با ۷ سال زندگی توو خوابگاه و معاشرت با آدم‌های از همه رنگ دیدم. البته خدا رو شکر من همون اول لیسانس و ارشد با آدم‌های خوبی افتادم و الا همون اولش میزدم بیرون. یک آدم ممکنه توو اجتماع خیلی خوب باشه چون ۴ تا لبخند تصنعی که زوری از آدم نمیبره منتهی باطن‌ش یه چیز دیگه باشه. ممکن هم هست توو اجتماع خوب باشه واقعاً، منتهی کسی نباشه که شما بتونید باهاش زیر یه سقف زندگی کنید (همانطور که من دوستان زیادی دارم که توو بیرون و محیط آکادمیک خیلی خوب هستیم برای ۱۰۰۰ سال، اما نمیتونیم ۲ روز زیر یه سقف زندگی کنیم) و خوشبختانه شما تونستید مورد اول رو کشف کنید اما مورد دوم رو به خاطر فرهنگی که داریم درصد زیادی از خانم نمیتونند متوجه بشند، تا وقتی زیر یک سقف نرفتند، که اونم دیر شده.
حتی پدرِ شما (شما منظورم شما نیستید، شمای نوعی) هم با صحبت کردن با طرف نمیتونه خوب بشناسه چون حتی به پسر خودشون که ۳۰ سال زیر یه سقف زندگی کردند هم احاطه‌ی کامل ندارند.
اون روز یکی از دوستام که آدم خوب و بااخلاقی هست ازدواج کرده، منتهی پدر دختر نیومده حتی یک بار از خوابگاه یا استاد یا دوستاش بپرسه که این چطور آدمی هست و صرفاً رفته در مورد خانوادش تحقیق کرده. این بابا ۱۰ سال هست که از خانوادش دور هست و حتی خانواده‌ش هم نمیتونند که توو این ۱۰ سال چیکارا کردی (همانطور که مال من نمیدونند) بعد مگه به پدرش میخوای دختر بدی که رفتی فقط در مورد اون تحقیق کردی. من افرادی میشناسم که سیگار کشیدن رو از خانوادشون مخفی میکنند و قبل از رفتن به خونه همه‌ی لباس‌هاشون رو میشورن (نشون میده که حداقل از نظر سیگار و مشروب و این چیزا خانواده‌شون سالم هستند)، خب شما بری در مورد ایشون تحقیق کنی میگن که خانواده‌ی نمازخون و مسجدبرو و فلان و بیسار داره.
باز تحقیق در مورد کسایی که هم‌اتاقی یا همخونه داشتند خیلی راحت و به واقعیت نزدیک‌تره (به شرط اینکه لابی نکرده باشند). من یه هم اتاقی داشتم همیشه بهش گفتم (آدم رکی هستم) فلانی پس‌فردا بیاد راجع بهت ازم بپرسن میگم این صفات خوب رو داری، اما این رو هم میگم که "توو خوابگاه که خیلی تنبل و بی‌عار بود!".
از سری بعدی هر حرکت ضایعی دیدم که میتونه کمک کننده باشه اینجا میام میگم تا هم تنویر افکار عمومی باشه هم بدونید چرا گاهاً با اعصاب خورد میام اینجا.

پی‌نوشت: یه کلیپی از شهرهای اطراف تبریز در اومده که به هیچ وجه دنبالش نگردید. یه آقایی هست که حالا کاری ندارم مداح بوده و اینا، اما قیافه‌ش اونقدر رسمی و اینا هست که شبیه مسئولین رده بالا میزنه (کپی وزیر ارشاد هست)، بعد پرس و جو که کردیم دیدیم خیلی هم آدم معتبر و اینایی بوده توو اون شهر به نسبت کوچیک. یه حرکتی زد که من توو عمرم نه چنین چیزی دیدم نه خواهم دید (از هلوکاست هم بدتر). اون موقع تاااازه فهمیدم نه همین لباس زیباست نشان آدمیت یعنی چی!
پی‌نوشت ۲: من نمیگم پسرا شیرن مثل شمشیرین با بر عکس، بیشتر خواستم تأکید کنم که ممکنه کسی ظاهر و باطن هم داشته باشه، اما صرف نکنه بعضی از اخلاق‌های ریز یا درشت‌شون رو یک عمر تحمل کرد که البته سخت ولی تا حدی شدنی هست به شناخت تا این حد رسید. آستانه‌ی تحمل شخص من اصلاً تا حدی نیست که بتونم کسی که هفته‌ای یه بار حموم نمیره، دو بار پشت سر هم توو یه ظرف غذا میخوره، پولی که صبح در میاره تا شب بده الواتی و البته برنامه‌ریزی نداره و روز و شبش مدام عوض میشه رو تحمل کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , salam5 , Parisa-SH , Bahar_HS , SepidehP , ele
ارسال: #۲۷۵۶۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۲۴ ب.ظ
نخستین گام برای حال خوب
اینست که با داشته هایمان زندگی کنیم
نه با اندوه نداشتن ها ...
تمرین سختی ست
اما بیا شروع کنیم
بهتر می شویم باور کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , **sara** , crevice , Menrva , Bahar_HS , SepidehP
ارسال: #۲۷۵۶۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  اینا خیلی باحال بود مخصوصا اون مورد اخر فکم جا به جا شد Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اره سارا جووون خط اخر خیلی جالب بوووودBig GrinBig GrinBig Grin
ولی میون بحث های جدی فوتبااالییییی این پارازیت چی بود آخه؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
انتظارات از یه دختر تحصیلکرده بالاسBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اصلا ویوا بارسااااااااBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , Skyrim , Menrva
ارسال: #۲۷۵۶۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۷۵۶۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط sara9009.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۳۷ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  اره سارا جووون خط اخر خیلی جالب بوووودBig GrinBig GrinBig Grin
ولی میون بحث های جدی فوتبااالییییی این پارازیت چی بود آخه؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
انتظارات از یه دختر تحصیلکرده بالاسBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اصلا ویوا بارسااااااااBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

شرمنده اخلاق ورزشیت شدم نتونستم خودمو کنترل کنم Big Grin
انتظارات رو خوب اومدی Big GrinBig Grin
پست من جدا کننده ی پستای ورزشی و مهریه ای بود دقت کن پست من تو مرزه Big GrinBig Grin

پ.ن : چه اواتار خوشگلی چه اسم قشنگی داری ادم لذت میبره Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva
ارسال: #۲۷۵۶۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط **sara**.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۴۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  جالبه این حرفای شما رو خوندم.
چند وقت پیش با دوستم که تازه چند ماهه نامزد کرده صحبت می کردم. همینو میگفت. میگفت نمیدونی که مردا چه دنیای عجیب و غریبی دارند چقدر متفاوت از اون چیزی هستند که ما تا حالا فکرشو می کردیم.
خانم مدیر جااااان دلبر اون پستو اقای بهنام گذاشتند
ویرایش کن خانوومییی اشتباه شده نقل قولتBig GrinBig GrinBig Grin
من اصلا اصلا پسرا رو نمیشناسم به جون شماBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , Aurora , Menrva
ارسال: #۲۷۵۶۶
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط sara9009.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  خانم مدیر جااااان دلبر اون پستو اقای بهنام گذاشتند
من اصلا اصلا پسرا رو نمیشناسم به جون شماBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

سارا نترس پای حرفی که زدی وایسا Big Grin
تو خجالت نمیکشی چه جوری پسرا رو خیلییی خوب میشناسی ؟! جدای از این حرفا خودتو پسری فرض کردی که متفاوت تر از چیزی هستی که بیرون میبینیم Big Grin
انتظارات از یه دختر تحصیل کرده بالاس Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva
ارسال: #۲۷۵۶۷
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  شرمنده اخلاق ورزشیت شدم نتونستم خودمو کنترل کنم Big Grin
انتظارات رو خوب اومدی Big GrinBig Grin
پست من جدا کننده ی پستای ورزشی و مهریه ای بود دقت کن پست من تو مرزه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

پ.ن : چه اواتار خوشگلی چه اسم قشنگی داری ادم لذت میبره Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
عزیییییییزم دشمنت شرمنده باااشههه
سارااا جووون تو هم اون قسمت اخلاق ورزشی رو خوب اومدیییی میدوووونی کهههههههBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
الان که دارم دقت میکنم اره پستت مرزیهBig GrinBig GrinBig Grin
بلهههههههه آواتار و اسم هر دو بیست بیستنBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , Menrva
ارسال: #۲۷۵۶۸
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , **sara** , gogooli , Menrva
ارسال: #۲۷۵۶۹
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط **sara**.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۳ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  سارا نترس پای حرفی که زدی وایسا Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تو خجالت نمیکشی چه جوری پسرا رو خیلییی خوب میشناسی ؟!
انتظارات از یه دختر تحصیل کرده بالاس Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اره اگه حرف من بود پاش وایمیستادمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ولی چه کنم متاسفاااانه شناختم ناچیزهههه والا پای حرفای آقا بهنام هم وایمیستادمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
به جوووون شمااااا بلهههه خود خود شمااااااBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۱۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  Big Grin
پای حرفات وایستا Big Grin
خیال خاااااااام منو ببینییییین
تصور یه عذرخواهی بااااشکووووه و مدیرانه رو داشتمBig GrinBig GrinBig Grin
چقد من اینجا دوست و هوادار داشتم : )))))
در پوست خودم نمیگنجم الان : )))))
دیگه دشمن لازم نیستم اقا متفرق شید از صف خارج شیدBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , sara9009 , Menrva
ارسال: #۲۷۵۷۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۱۹ ب.ظ
سانس بانوان شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close