زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۸۹۶
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  یه طوری از دانشگاه کارشناسیم متنفرم که حتی این مدت نرفتم به سایتش هم سر بزنم
الان به اصرار بابا و مامانم رفتم سایتش و دیدم اسمم تو فارغ التحصیل ها هست و این یعنی که ماه هاست مدرک موقتم اونجا داره خاک میخوره و باید برم تحویلش بگیرم
الان موندم چطور فردا برم ریخت اون دانشگاه رو ببینم؟! :| :| :|
منم وقتی رفتم مدرکم را بگیرم همین حس را داشتم اصلا نگاه درو دیوار دانشگاه نکردم فقط مستقیم رفتم امور فارغ التحصیلان و برگشتم خونه.
یه بار هم که به اصرار یکی از بچه ها رفتم سر یکی از کلاس ها که استادش خیلی خوب بود و کنکوری درس میداد به قدری حالم بد شد که وسط کلاس پاشدم ودیگه پامو نذاشتم........
واقعا زجرایی که کشیدم با اون وضعیت کلاسا و استادا و امتحانا و کتابا و از همه مهمتر آموزش دانشگاه تا بمیرم فراموش نمی کنم
فقط با قبولی یه جای خوب توی ارشد دلم آروم میشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , ۱۰:۳۰
ارسال: #۲۳۸۹۷
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  معتاد ِ مانشتی عزیزم.. بیا ببندمت به تخت : ))))))))
وای اره دقیقا پونههههه , : ))))))

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۲۳۸۹۸
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  فقط با قبولی یه جای خوب توی ارشد دلم آروم میشه
آی گفتی اینو..
آی گفتی..

البته آروم شدن دل من فقط به این ختم نمیشه. اگه قبول بشم کلا برنامه ای ویژه ای دارم واسه آروم شدن کامل دلمBig Grin

(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  وای اره دقیقا پونههههه , : ))))))
: ))))))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۸۹۹
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اون جایی که شما هستین هیچ وقت سردتر از اون جایی که من هستم نخواهد بود حالا شما در نظر داشته باش که در وسط تیر ماه ما بخاری روشن کردیم حالا فکر کن و ببین اینجایی که من هستم کجاست قطعا ایرانه ... Big Grin
مگه شما میدونید من کجا هستم؟ Big Grin Big Grin Big Grin

شهرکردی هستین؟ Big Grin

واقعا نفهمیدید من کجایی هستم به شما هم می گن مهندس !Dodgy فقط بلدید الگوریتم های بازگشتی حل کنیدUndecided کار از این راحت تر که بدونید من کجایی هستم Big Grin بازم فکر کنید شاید فهمیدید ! به خصوص پونه که چند سال کل شهرهای سردسیر ایرانو گشته ! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۲۳۹۰۰
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ
ببخشید کسی میدونه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
چیه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۳۹۰۱
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  واقعا نفهمیدید من کجایی هستم به شما هم می گن مهندس !Dodgy فقط بلدید الگوریتم های بازگشتی حل کنیدUndecided کار از این راحت تر که بدونید من کجایی هستم Big Grin بازم فکر کنید شاید فهمیدید ! به خصوص پونه که چند سال کل شهرهای سردسیر ایرانو گشته ! Big Grin

اردبیل،نمین؟!
درست گفتم؟!Big Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۳۹۰۲
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ
گاهی اوقات یه فنجان قهوه کنار پنجره حال ادم رو حسابی جا میاره .بهش فکر کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: neghab01 , RASPINA
ارسال: #۲۳۹۰۳
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط kader.)
نمیدونم چرا وقتی بارها اتفاقاتی میفته که مارو متوجه چهره واقعی

مخاطبمون میکنه، بازم احساسات بر فکرمون غالب میشه و طوری

وانمود میکنیم که اتفاقی نیفتاده و جالب اینکه مخاطبمون هم فکر میکنه

که چقدر باهوش هست که تونسته چهره واقعیشو از ما پنهان کنه

همه ماهر شده اند... یـک نفــــر هـزاران نفــــر را, با هــــم دوست

دارد...! امـــا مـــن ! نــــاشیانه به یک نفـــر دل میبندم هزاران بار !

آیینه پرسید که چرا دیر کرده است

نکند دل دیگری او را اسیر کرده است

خندیدم و گفتم او فقط اسیر من است

تنها دقایقی چند تاخیر کرده است

گفتم امروز هوا سرد بوده است

شاید موعد قرار تغییر کرده است

خندید به سادگیم آیینه و گفت

احساس پاک تو را زنجیر کرده است

گفتم از عشق من چنین سخن مگوی

گفت خوابی , سالها دیر کرده است

در آیینه به خود نگاه می کنم , آه

عشق تو عجیب مرا پیر کرده است

راست گفت آیینه که منتظر نباش

او برای همیشه دیر کرده است …
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , neghab01 , Menrva , **sara** , m.teymourpour , fatemesoleimani , rahhil
ارسال: #۲۳۹۰۴
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  واقعا نفهمیدید من کجایی هستم به شما هم می گن مهندس !Dodgy فقط بلدید الگوریتم های بازگشتی حل کنیدUndecided کار از این راحت تر که بدونید من کجایی هستم Big Grin بازم فکر کنید شاید فهمیدید ! به خصوص پونه که چند سال کل شهرهای سردسیر ایرانو گشته ! Big Grin
الگوریتم بازگشتی هم بلد نیستم حل کنم من مهندس نیستم بلکه نوگل خندان مهدکودکی هستم در لباس مهندس : )))))))))))))))
آخه من کلا به پروفایل کسی سر نمیزنم واسه همین نمیدونستم خب : )))) آدام نه بولسون : ))))))))))))
الان دیدم نمین. پس شما هم اهل این اینطرفا هستید. جالب شد.
کی کل شهرای ایرانو گشته؟ : )))) گفتم تو چند تا شهر زندگی کردم از جمله اردبیل. ولی متاسفانه تو نمین نبودم هیچ زمستون و پاییزی رو که بدونم هواش چطوره Big Grin
مسلما دور و بر ساوالان (Big Grin ) یعنی کلا استان اردبیل سردتر ار آذربایجان شرقی و غربیه. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۰۵
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط targol.)
یهویی چقدر تنها شدم

(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ ب.ظ)Maleficent نوشته شده توسط:  الان به مدته ۲ ساله که یه خاطره بد که تو ذهنمه هرروز داره تکرار میشه هرکاری هم میکنم از ذهنم نمیره هرچی بیشتر فکرکنم فراموشش کنم بدتر میشهAngryAngryدیگه خسته شدمAngry روزی نیست که از خواب بیدار شم اون خاطره یادم نیاد هروقت هم تو اون موقعیت قرار میگیرم استرس تمام وجودمو پر میکنه و دوباره اون خاطره تکرار میشهAngryدیگه خسته شدم بعضی اوقات دلم میخواد یه قرص فراموشی بخورم تا همه چیز از ذهنم پاک بشه.
یعنی هیچ راهی وجود نداره؟؟تا آخر عمر باید با این خاطره زندگی کنم؟؟یعنی همیشه اون خاطره باید برام تکرار بشه؟؟؟؟AngryAngry
بهترین کار اینه که حسابی سر خودتون رو شلوغ کنید، مثلا ساعتای زیادی از روز رو کار کنید ، درس بخونید، کلاسای مختلف برید . خود به خود فراموش میشه

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Maleficent , fatemesoleimani
ارسال: #۲۳۹۰۶
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ق.ظ
چطور میشه احساس رو کنترل کرد...Sad

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۳۹۰۷
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط Riemann.)
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
ارسال: #۲۳۹۰۸
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
یا خدا..........
برید کنار الان میزنه کل مانشت را له میکنه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , m.teymourpour
ارسال: #۲۳۹۰۹
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
یا خدا..........
برید کنار الان میزنه کل مانشت را له میکنه

وای منم از دست خودم عصبانی ام....AngryAngryAngry

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۲۳۹۱۰
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ق.ظ
وسایل ضرب و شتم رو از دم دست بردارید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close