زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۸۲۱
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۹ ب.ظ
من نمیخوام جواب حرفای بچه گانه را بدم.
وقتی دو نفر بحث دارند و با هم مخالفت دارند همه آدمهای فهمیده میدونن که یا دخالتی نکنن یا بنزین روی آتش دعوا نریزند.
وقتی یه خانم که معلوم نیست چیکاره است بطریقه واضحی در بین این بحث وارد میشه و با شکلک سعی میکنه حرکتهای یه طرف را تایید کنه بنظرتون باید بهش چی گفت.
آیا سن و سالش در حد دبستانه که بشه بهش تذکر داد و یاد بگیره رفتارش غلطه.
من فکر میکنم بهتره یه برخوردی مشابه خودش باهاش بکنن تا تو ذهنش بمونه .
این حرفی که زدم را داشته باشید.

اما حرف دوم :
یه وقت هست بشما در یه کوچه ای یه متلک گفته میشه یا توهین و شما بی خیال رد میشید میرید.
حالا در حضور صد نفر یا بیشتر در یه سایت یه نفر برمیگرده توهین را شروع میکنه.
بنظرتون طرف مقابل باید چیکار کنه؟
اگه محیطی سر و سامان داشته باشه و مدیریت منسجمی داشته باشه حتما" قبلا" نمیذاره کار باینجاها کشیده بشه.
ولی وقتی مدیری بی تجربه است و البته این اشکالی هم نداره . حتی المقدور یا دخالت جانبدارانه نکنه یا بذاره به قضاوت عمومی.

مگه نمیگید اینجا همه تحصیلکرده هستند . و فهیم هستند.
خب چرا پستهای یه نفر پاک میشه و از اون یکی میمونه.

در نظر داشته باشید اینطور که من فهمیدم دعوا هم اصلا" شخصی نبوده.
یعنی این دو نفر پیداست اصلا" همدیگه رو نمیشناسند.

ضمن اینکه یه نفر سابقه اش روشنه و هر هفته با یکی در گیره. اونهایی که از بیرون گاهی سر میزنن می بینند.

بنظرم مسائل ملی و عقاید مذهبی همه محترمه .
اگه کسی راجع به مسائل ملی ما حرف ناجور زد باید دهنش را با خاک پر کرد.
اگه کسی هم به عقاید مذهبی دیگران توهین کرد باید بندازنش بیرون.
حالا اینهمه مماشات تو این سایت با یه نفر که بجای کار علمی همه اش اینجا جولان میده و میخواد جلب توجه کنه واسه چیه معلوم نیست.

من انتظار ندارم جواب بدین. اگه جواب میدین واسه افکار عمومی جواب بدین و قضاوت را بذارین با بقیه.
لطفا" اگه همه تحصیلکرده هستند هم از ابزار مهدکودکی استفاده نکنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۳۸۲۲
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
کاربر ۱۲۳۴۵۶:
خودتونم نمیفهمین که چی میگین...
درست حرف بزن شما معلوم نیست که چیکاره ای.. اصلا کی هستین و از کدوم ناکجاآبادی امدین وارد بحث شدین نخود هر اش شدین و ادامه دارش کردین...
این حرفاتون رو به خودتون بگین بهتره
شما اگه تحصیلکرده بودین که طرز حرف زدنتون اینجوری نبود.
بهتره بفهمین که چی دارین میگین و بی جهت شلوغش نکنید.
"شما سواد رفتار کردن و حرف زدن با انسان ها رو ندارید بهتره اول برین سواد رفتارو ادب و احترام و حرف زدن بیاموزید یه پسربچه دبستانی فهم و شعورش از شما بیشتره.

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Petal , soheila-zd
ارسال: #۲۳۸۲۳
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۳ ب.ظ
اینجا میدان جنگه یا محیط دوستانه برای گپ و گفتگو
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , soheila-zd
ارسال: #۲۳۸۲۴
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۹ ب.ظ)۱۲۳۴۵۶ نوشته شده توسط:  من نمیخوام جواب حرفای بچه گانه را بدم.
وقتی دو نفر بحث دارند و با هم مخالفت دارند همه آدمهای فهمیده میدونن که یا دخالتی نکنن یا بنزین روی آتش دعوا نریزند.
وقتی یه خانم که معلوم نیست چیکاره است بطریقه واضحی در بین این بحث وارد میشه و با شکلک سعی میکنه حرکتهای یه طرف را تایید کنه بنظرتون باید بهش چی گفت.
آیا سن و سالش در حد دبستانه که بشه بهش تذکر داد و یاد بگیره رفتارش غلطه.
من فکر میکنم بهتره یه برخوردی مشابه خودش باهاش بکنن تا تو ذهنش بمونه .
این حرفی که زدم را داشته باشید.

اما حرف دوم :
یه وقت هست بشما در یه کوچه ای یه متلک گفته میشه یا توهین و شما بی خیال رد میشید میرید.
حالا در حضور صد نفر یا بیشتر در یه سایت یه نفر برمیگرده توهین را شروع میکنه.
بنظرتون طرف مقابل باید چیکار کنه؟
اگه محیطی سر و سامان داشته باشه و مدیریت منسجمی داشته باشه حتما" قبلا" نمیذاره کار باینجاها کشیده بشه.
ولی وقتی مدیری بی تجربه است و البته این اشکالی هم نداره . حتی المقدور یا دخالت جانبدارانه نکنه یا بذاره به قضاوت عمومی.

مگه نمیگید اینجا همه تحصیلکرده هستند . و فهیم هستند.
خب چرا پستهای یه نفر پاک میشه و از اون یکی میمونه.

در نظر داشته باشید اینطور که من فهمیدم دعوا هم اصلا" شخصی نبوده.
یعنی این دو نفر پیداست اصلا" همدیگه رو نمیشناسند.

ضمن اینکه یه نفر سابقه اش روشنه و هر هفته با یکی در گیره. اونهایی که از بیرون گاهی سر میزنن می بینند.

بنظرم مسائل ملی و عقاید مذهبی همه محترمه .
اگه کسی راجع به مسائل ملی ما حرف ناجور زد باید دهنش را با خاک پر کرد.
اگه کسی هم به عقاید مذهبی دیگران توهین کرد باید بندازنش بیرون.
حالا اینهمه مماشات تو این سایت با یه نفر که بجای کار علمی همه اش اینجا جولان میده و میخواد جلب توجه کنه واسه چیه معلوم نیست.

من انتظار ندارم جواب بدین. اگه جواب میدین واسه افکار عمومی جواب بدین و قضاوت را بذارین با بقیه.
لطفا" اگه همه تحصیلکرده هستند هم از ابزار مهدکودکی استفاده نکنید.
دوست عزیز من رفتار اون دو نفر تایید نکردم در جریان کامل بحثشون هم نیستم ، اما به نظرم درست نیست شما کسیو بادمجون دور قاب چین و ... بدونید، این طرز حرف زدن در شان شما و بقیه اعصا نیست.
صمنا من با این عقیده که وقتی کسی بهمون توهین کرد ما هم بهش توهین کنیم مخالفم به نظرم هرکس با رفتارش سطح فرهنگ خودشو به نمایش میذاره به قول دکتر الهی قمشه ای ... تو به من احترام میذاری، منم بهت احترام میذارم چون می خوام مثل تو باشم... تو به من توهین می کنی من اینکارو نمی کنم چون نمی خوام مثل تو باشم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Menrva , dr.a_AI , soheila-zd
ارسال: #۲۳۸۲۵
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۶ ب.ظ، توسط ۱۲۳۴۵۶.)
(۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  دوست عزیز من رفتار اون دو نفر تایید نکردم در جریان کامل بحثشون هم نیستم ، اما به نظرم درست نیست شما کسیو بادمجون دور قاب چین و ... بدونید، این طرز حرف زدن در شان شما و بقیه اعصا نیست.
صمنا من با این عقیده که وقتی کسی بهمون توهین کرد ما هم بهش توهین کنیم مخالفم به نظرم هرکس با رفتارش سطح فرهنگ خودشو به نمایش میذاره به قول دکتر الهی قمشه ای ... تو به من احترام میذاری، منم بهت احترام میذارم چون می خوام مثل تو باشم... تو به من توهین می کنی من اینکارو نمی کنم چون نمی خوام مثل تو باشم...
نمیخوام بحث دو طرفه بشه . فقط برای روشن شدن عرض میکنم.
بادمجان دورقاب چین یا پاچه خوار توهین نیست ضربالمثل هست . و عرض کردم جهت تثبیت موضوع تو ذهن گاهی سر کلاس هم من از ضرب المثل استفاده میکنم. انتقال مطلب را راحت تر میکنه.
در مورد حرف دوم تون بنظرم شما قضاوت در موضوعی میکنید که اطلاع ندارید. من تمام پستهای حذف شده را دریافت کردم و خوندم.
من هم مثل شما تایید نمیکنم که جواب توهین با توهین داده بشه.
میشه این پستها را اینجا گذاشت تا مشخص بشه حرفهای کدام طرف توهین هست.
ولی این را باید قبول کرد که وقتی در حضور صد ها نفر یکی بشما توهین میکنه شما هم خواه ناخواه نمیتونید اونجا فرد مقابل را توصیه اخلاقی کنید . با بهش بگید تو مثلا" تحصیلکرده ای در حالیکه او همچنان داره ادامه میده.
ولی حرفهای این شخص بخصوص که شروع کننده هم هست اگر مورد قضاوت عادلانه و هوشمندانه یه مدیر قرار میگرفت موضوع ختم میشد.
و برخورد مناسب صورت میگرفت قضیه ختم میشد.
همگی قبول داریم که اینجا چاله میدان که نیست که انتظار فحش شنیدن داشته باشیم.
اگه من و شما حس کنیم که اینجا یه مدیریت مستحکم و عادل هست دیگه وقتی یکی کار بدی میکنه طرف مقابل حس میکنه نباید عکس العمل نشون بده.
بازی فوتبال اگه یه بازیکنی خطا کنه کسی که رویش خطا شده پشتگرمیش به داوری داوره . اگه داور برعکس عمل کنه چی میشه ؟دیدین دیگه . بازی به دعوا کشیده میشه.

من انتظار ندارم این چند خانمی که اینجان حرفای من را تایید کنن. دلیلشم روشنه . ولی حداقل تو ذهن خودمون یه کم فکر کنیم ببینیم رفتارهای یه نفر که وسط ماجرا وارد شده درسته یا غلط. با وجودیکه می بینید ایشان بمن هم توهین کرد ولی همین که تو ذهن تون قضاوت کنید کافیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint , dr.a_AI
ارسال: #۲۳۸۲۶
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۴ ب.ظ
این پرشین گیگ چرا غش کرده امروز :|
دو ساعته رفرش میکنم صفحه دانلود رو نمیاره که نمیاره.
کاش به جای گشتن تو سایت های مختلف واسه پیدا کردن اون فایل که به نتیجه ای هم نرسیدم، میخوابیدم اقلا انقدر سردرد نداشتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۳۸۲۷
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۳ ب.ظ
چقدر جالب از اینکه دو نفر دعواشون شد، بعد چند نفر دیگر هم از این دعوا دوباره دعواشون شد! CoolHuh
.
.
.
راستش من جز اون دسته از افرادی بودم که فکر کردم کار آقای عبدی چندان هم بد نبوده است البته نه با این صراحت و وابسته به تمام بی لطفی هایی که عرب ها در حق ایرانیان به پا داشتند و دارند.
نظیرش پادشاه عربستان به همه مجروحان سر زدن ولی ایرانی ها نه! و ازشون پرسیدن چرا؟ ایشون هم گفتن خواستن نیان! مگه ما دعوتشون کردیم. ... بگذریم ... (اگر با کسی که مکه بوده صحبت کنید متوجه میشید عمق فاجعه ای که در حق ما داشتند چی بوده و چی هست لذا ۱۰۰ اکبر عبدی باید به اینها جواب بده نه یکی)
.
الان فکر می کنم واقعا کار آقای عبدی بد بوده است چون عکس العمل اصلی رو باید عرب ها به ایشون نشون بدن منتهی بچه های ما دارن نشون می دن و یکی یکی بهم بهم می پرن! Undecided Dodgy

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۸۲۸
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۱ ب.ظ
اون موضوع رو یاتونه مال دیشب؟؟ که قرار بود سرم رو به خاطرش بکوبم به دیوار؟!

اون حل شد . . . خواستم بگم نگران سرم نباشید. سلامتــــه Big Grin
====

دقیقا همون چیزی که اعصاب آدمو خورد میکنه همون خودش دوباره میتونه اعصاب رو راحت کنه!(دیشب گسسته،امروز گسسته!!خخخخ)
وقتی هم میریم به سمتی که اون موضوع اصلی یادمون بره،انگار قرص مسکن میخوریم.داغ اون چیزی که اعصابمون رو به هم ریخته مثه یه سوراخ توی ذهنمون تا ابد میمونه.

البته در مورد موضوعات عاطفی نمیشه به یقین نظر داد(اینو گفتم که به استناد حرف من دست به تعمیم موضوع نزنید،خخخخخ).
قطعیت همیشه محدود به "مدل" هست(اونا که فصل اول گسسته رو خوندن میدونن چی میگم)

اگر میخواهید خوشبخت باشید زندگی را به یک هدف گره بزنید
نه به آدم ها و اشیاء

*انیشتین*
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۸۲۹
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۷ ب.ظ
یکی از اقوام اومده بود خونمون، یه چیزی گفت، مردم از خنده ( بعد دوباره زنده شدم و این پست رو زدم)

تعریف میکرد که پسرش گفته مامان ببین من و فاطمه هم سنیم، فاطمه ازدواج کردم و من موندم( فاطمه متولد شهریور ۸۱)

: ))))) اینجا جا داره که مادر از یک دمپایی خوش دست و چند فحش قابل پخش آبدار استفاده کنه و نثار جان فرزند دلبندش کنه Big GrinBig Grin

دخترا روحیه اتون رو حفظ کنید Tongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , diligent , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۸۳۰
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۳۲ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یکی از اقوام اومده بود خونمون، یه چیزی گفت، مردم از خنده ( بعد دوباره زنده شدم و این پست رو زدم)

تعریف میکرد که پسرش گفته مامان ببین من و فاطمه هم سنیم، فاطمه ازدواج کردم و من موندم( فاطمه متولد شهریور ۸۱)

: ))))) اینجا جا داره که مادر از یک دمپایی خوش دست و چند فحش قابل پخش آبدار استفاده کنه و نثار جان فرزند دلبندش کنه Big GrinBig Grin

دخترا روحیه اتون رو حفظ کنید Tongue

O_o مگه داریم مگه میشه :|

خدایش اینا هنوز بچه اند گناه دارن.ما مهم نیستیم که ،مراقب باش اون پسر بچه روحیه اش خراب نشه Big Grin

و دوباره شکلک O_o

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۸۳۱
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط neghab01.)
به عنوان آخرین ارسال تقدیمی به این گروهِ " هر چه میخواهد دل تنگت بگو "

توی جایی که من زندگی میکنم یه امام زاده هست ، قبرستونم پیششه،حدود ۴ تا دکتر اونجا خاک شده که یکیشون با من رفیقه.البته حیف شده که سال ۵۷ مرده.حدود ۴۰ تا هم مهندس اونجا خاک شدن و باقی مردمی که قبلا مردن.
من تقریبا روی همه ی قبر ها رو خوندم.شعر هایی که روشون نوشته شده.
هیچ قبری به جز قبر رفیق من شعر نو روش نیست.شعر نو از شاملو(فک کنم یک بار و تنها کسی هم هست که نامزد نوبل ادبی شده توی ایران)
این شعر نو که معنای خالصی از دلیل مردن اون در جریانات انقلاب ۵۷ هست رو براتون میزنم.
این شعر از این جهت زیباست که تقریبا از سال ۵۷ تا الان کسی رو تکون نداده!! (حالا چرا سال ۵۷ در وجود این رفیق ما مصداق این شعر پیدا شده واقعا شگفت انگیز هست)

"(کاشفان فروتن شوکران)"

غافلان

هم سازند،

تنها توفان

کودکانِ نا همگون می زاید.

هم ساز

سایه سانان اند،

محتاط

در مرز های آفتاب.

در هیات ِ زندگان .........(هیات به معنی: پیکر).....

مرده گان اند.

وینان

دل به دریا افگنان اند.

به پای دارنده ی ِ آتش ها

زندگانی

دوشادوشِ مرگ

پیشاپیشِ مرگ.

هماره زنده از آن سپس که با مرگ

و همواره بدان نام

که زیسته بودند،

که تباهی

از درگاهِ بلندِ خاطره شان

شرم سار و سرافکنده می گذرد.

کاشفانِ چشمه

کاشفان فروتن شوکران

جویندگانِ شادی

در مجریِ آتش فشان ها

شعبده بازانِ لب خند

در شب کلاهِ درد

با جا پایی ژرف تر از شادی

در گذرگاه پرندگان.

در برابر تندر می ایستند

خانه را روشن می کنند.

و می میرند.

اگر میخواهید خوشبخت باشید زندگی را به یک هدف گره بزنید
نه به آدم ها و اشیاء

*انیشتین*
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint
ارسال: #۲۳۸۳۲
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط clint.)
اگر التزام و تعصب به دانش‌ اندک، روا است، چرا ذره‌ای از این تعصب و غیرت را به جهل‌‌ عظیم خود نداشته باشیم؟چرا آنقدر که «دانش اندک» انگیزۀ پرگویی و برآمدگی رگ‌های گردن است، آن «جهل عظیم» منشأ سکوت و آرامش و مدارا نیست؟ من می‌دانم که هوشیاری انسان در برابر دشمنانش(جهالت، توجیه، خرافات، ظلم، ترس، غفلت، عشق، توهم، تبلیغات، تعصب، غرض، کژتابی‌های زبان...) کاهی در مصاف تندباد.من جهلم را میپرستم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , dr.a_AI , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۸۳۳
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ
چقدر سخت است دل کندن.....

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , The BesT , ts2927
ارسال: #۲۳۸۳۴
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  والا خانم به جانِ هر کسی که میخواید قسم بخورم که نمیخوام این اتفاقا پیش بیاد و کسی رو برنجونم. کاش اون پست‌های اول پاک نمیشد میدید از کجا به کجا رسوندند. من سر اون قضیه‌ی اینکه فربد (؟) بهم گفت ضدشیعه، همینجا گفتم که آقا شریف که دور نیست، بیاید اونجا همه من رو میشناسند، سؤال کنید ببینید ۶ سالی که اونجا بودم چیا از من دیدند، این کار رو نکردند چون زحمت میخواد دو ایستگاه راه اومدن، اما یه گوشه وایسادن و تهمت زدن راحته. الان هم میگم شاید چون بگید ایران بودم نقش آدمِ خوب رو بازی میکردم، الان سال دوم هست آلمان هستم، دیگه اینجا که نیازی به نقش بازی کردن ندارم که. بسم الله از هر کسی در مورد من کسی میخواد سوال کنه هماهنگ کنم با اسکایپ بپرسه. همین Smile
هااا چه جالب من نمی دونستم شما خارج از کشورید فک می کردم دانشجو ارشددانشگاه شریفید
خب چ جالب .به سلامتی
موفق باشد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۳۸۳۵
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ
همه میگن شبا طولانیه! ولی واقعا واسه من مثل چشم بهم زدن میگذره به هیچ کدوم از کارام نمیرسم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Petal

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۳۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۶۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close