زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۴۳۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط sa_ra.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  نه!!نه!! دوستم بد برداشت نکن پستم به موضوع انار ربطی نداشت، اون که من اسمشو گذاشتم تفریح سالم و اصلا اسمش اشتباه سهوی که نیست Smile تازه میخواستم عکس اب انارو بزارم ولی گفتم شاید یکی دلش بخواد Tongue
حالا که اینجور شد اینم عکس آب انارTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فحش بدید ناراحت میشم هاTongueBig Grin
آفاق بگم خدا چیکارت نکنه Dodgy دهنم آب افتادTongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , soheila-zd
ارسال: #۲۳۴۳۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ق.ظ، توسط shayesteNEY.)
بابا خسته شدم از بی هدفی
حتی نمیدونم چی دوست دارم
شماها چیکار میکنید
چه هدفی دارید
بگید شاید منم یه جرقه ای تو ذهنم بخوره

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال: #۲۳۴۳۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ق.ظ
فکر میکنم به اینکه آیا حواسمون هست که هر لحظه داریم اثری از خودمون روی جهان برجای میگذاریم، اثری روی محیط، جامعه، فرهنگ و روح و جان یک فرد، تفکر و جهان بینی یک انسان و... حواسمون باشه چه اثری میگذاریم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , sa_ra , soheila-zd , kazhal@
ارسال: #۲۳۴۳۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ ق.ظ
این جشنواره های سینمایی و این جوایز و این فیلم ها ی.... Confused خدایا این دنیا و ادماش که ما هم جزوش هستیم داریم به کجا میریم!؟! Dodgy واقعا نمیفهمم و حس دل بهم خوردگی دارم! البته گلاب به روتون Sleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۳۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ ب.ظ، توسط mohamad.h.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  فکر میکنم به اینکه آیا حواسمون هست که هر لحظه داریم اثری از خودمون روی جهان برجای میگذاریم، اثری روی محیط، جامعه، فرهنگ و روح و جان یک فرد، تفکر و جهان بینی یک انسان و... حواسمون باشه چه اثری میگذاریم

به نظر من برعکس نظر این دوستمون ببین جهان و محیط و جامعه و .... روی ما چه اثری میزاره و حواست باشه چه اثری میپذیری Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , **sara** , sa_ra , fatemeh87
ارسال: #۲۳۴۳۶
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  بابا خسته شدم از بی هدفی
حتی نمیدونم چی دوست دارم
شماها چیکار میکنید
چه هدفی دارید
بگید شاید منم یه جرقه ای تو ذهنم بخوره
ای بابا این همه هدف٬ مثلا داشتن شغل خوب٬ ازدواج خوب ٬ تحصیل خوب٬ سرگرمی و تفریح خوب ... یک یا چندتاشو انتخاب کنید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sa_ra , soheila-zd
ارسال: #۲۳۴۳۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۳۲ ق.ظ
این فارسی‌سازی اسم شهرها و کشورها رو نمی‌دونم کی از خودش در آورده. دو ساعت فکر کردم آخرش نتونستم حدس بزنم که "تبلیسی" همون تفلیس هست. هم انگلیسی، هم توو خود گرجستان و این یه مورد حتی توو عربی هم بهش "تبلیسی" می‌گن.

(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ)mohamad.h نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  فکر میکنم به اینکه آیا حواسمون هست که هر لحظه داریم اثری از خودمون روی جهان برجای میگذاریم، اثری روی محیط، جامعه، فرهنگ و روح و جان یک فرد، تفکر و جهان بینی یک انسان و... حواسمون باشه چه اثری میگذاریم
به نظر برعکس نظر این دوستمون ببین جهان و محیط و جامعه و .... روی ما میزاره و حواست باشه چه اثری میپذیری Smile
"اثر پروانه‌ای" در این جمله به کل نیست و نابود شد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۳۴۳۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ)mohamad.h نوشته شده توسط:  به نظر برعکس نظر این دوستمون ببین جهان و محیط و جامعه و .... روی ما میزاره و حواست باشه چه اثری میپذیری [تصویر:  smile.gif]
جامعه رو هم ما تشکیل میدیم. من و هزار من و شمای دیگر...
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۲ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  "اثر پروانه‌ای" در این جمله به کل نیست و نابود شد!
مانشتیا یه همچین پتانسیلی دارن دیگه Tongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd
ارسال: #۲۳۴۳۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط soheila-zd.)
واقعا نمیفهمم چرا بعضی ها با اینکه یه شغل شرافتمندانه و یه درآمد خوب دارند باز چرا اصرار دارند که ادامه تحصیل بدن اونم تو یه دانشگاه دولتی که به زور نمره میدن!!

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , sa_ra
ارسال: #۲۳۴۴۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  واقعا نمیفهمم چرا بعضی ها با اینکه یه شغل شرافتمندانه و یه درآمد خوب دارند باز چرا اصرار دارند که ادامه تحصیل بدن اونم تو یه دانشگاه دولتی که به زور نمره میدن!!
WinkWinkWinkWink
خب دلیل ادامه تحصیل که حتما به دست اوردن شغل و در امد خوب که نیست
بعضیا وجه اجتماعی میخان
بعضیا شغلشون ایجاب میکنه که تحصیلات با رده بالاتری داشته باشن
بعضیا واسه چشم و هم چشمی
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  اونم تو یه دانشگاه دولتی که به زور نمره میدن!!
هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame , Bahar_HS , sa_ra
ارسال: #۲۳۴۴۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۱۲ ب.ظ، توسط kora.)
چقدر مرگ به ما نزدیک و کوریم!
امروز که از خونه بیرون اومدم در حالی که اروم زیر لب دعا خوندم و به خدا توکل کردم! اسمان زیبای ابری و حال و هوای لطیف پاییزی یه حس ارامشی بهم داد فارغ از دنیا و استرس های چند مدتی که داشتم و به یک باره به فکر مرگ افتادم و پیش خودم گفتم امروز شاید برنگردم! اتفاق دیگه ادم از یک لحظه بعد با خبر نیست اما زود فراموش کردم و رفتم پی کارم! یه هو موقع عبور از خیابون با احتیاط همیشگیم! یه موتوری که انگار عاشق باشه باسرعت جت فوانتوم که باید از جرمی کلارک و جمیز می و ریچارد هموندBig Grin که خیلی دوستش دارم میخواستن بیاد این وسیله نقلیه رو تست کرده و به دنیا معرفی کنه!جلوم ظاهر شد!!! و من به سرعت جا خالی داده و حرکتی بس شگفت در حد فیلم های جیمز باندی که همیشه میگفتم اغراق و کلی هم میخندیدم زدمو در کمال ناباوری حضرت اجل از بیخ گوش که نه از نوک دماغم رد شد!!!! یعنی اگه زده بود له له بودم ها Big Grinله یه درصدم زنده نمیموندم احتمالا مرگ مغزی میشدم و اعضام اهدا میکردم. خلاصه جالب تر اینکه موقع برگشت در مسیر متاسفانه با یک جنازه ی بنده خدایی وسط خیابون هم روبرو شدم که مردم قهرمان همیشه حاضر در صحنه دورش حلقه زده بودن و خیلی دلم براش سوخت ! و گفتم این اتفاقی که برام افتاد میتونست نتیجش مثل همین باشه !!! نکته اخلاقی این پست اینکه دم رو غنیمت بشمارید و به یاد خدا باشید و جونم براتون بگه بچه های گلم این شتری که در خونه هممون میخوابه و خلاصه حواستون به کردارتون باشه !Big Grin قصه هایی برای بچه های مانشت!Big GrinTongue

کلید اسرارم میخواد یه اپیزود ازش بسازهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , so@ , soheila-zd , ماه و خورشید , Parisa-SH , NP-Cσмρℓєтє , pezhman.m-AI , hatame , **sara** , Bahar_HS , sa_ra , fatemeh87 , captain , sabafarhadi , Sakura
ارسال: #۲۳۴۴۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۲۹ ب.ظ
دور کاری یه وقتایی هم بدتر موجب خستگی و زحمت میشه و اصلا از فوایدش خبری نیست
مثل امروز که داشتم پروژه ام را تحویل میدادم و مهمون اومد و مامانم خونه نبود . حالا من یه پام آشپزخونه بود یه پام اتاق خودم
دورکاری همیشه خوب نیست و من ترجیح میدادم توی شرکت یا توی اون اداره بودم نه اینکه تا مرز سکته قلبی برم
اصلا کار کردن توی خونه یعنی اینکه همزمان باید چند فاز درگیر باشی
ولی وقتی سر کاری می تونی فقط ذهنت را روی کار بذاری بعد هم توی یه ساعت مشخص از پای کار بلند بشی و برگردی خونه
این یعنی تفکیک کار از زندگی البته یه وقتایی هم خوبه مثل وقتی که حال نداری تویه ساعت مشخص کار را شروع و تموم کنی

رشته ما هم می تونه واقعا پر استرس باشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , so@ , soheila-zd , kora , ماه و خورشید , tabassomesayna , Parisa-SH , **sara** , sa_ra , fatemeh87
ارسال: #۲۳۴۴۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۳۶ ب.ظ
باید میرفتم از یادت

باید میموندی در یادم

تا شاید

تا شاید باورم می شد تو زندون تو آزادم

تا شاید

با حضور تو از این غصه کمی کم شه

مرور خاطره هامون شبی با گریه مرهم شه .....

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidManesht2012
ارسال: #۲۳۴۴۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و کامنت اول که میگه:
"زنها وقتی پای پول یا شهرت وسط باشه فرقی براشون نمی کنه طرف مقابل شون کی باشه."
کامنت دوم
شاید دختره اینقدر عاقل و پخته بوده که همون اول سن طرف رو ملاک قرار نداده

ارسال: #۲۳۴۴۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ
بچه ها برنامه من جور شد. دارم میرم مسکو حلالم کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , kora , RASPINA , Parisa-SH , sa_ra

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close