زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۶۷۶
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط diligent.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  منم قبلا با شاتل همین مشکلو داشتم که خدا رو شکر الان یه آی اس پی دیگه ست خیلی راضیم تز پشتیبانیشون و سایتشون فقط قیمتاش گرونه
چه آی اس پی استفاده میکنی؟ چجوریه هزینهاش؟دانلود رایگان هم داره؟
مبین نت-وایمکسه. اون موقع که دانشجو بودم و شهر دیگه ای بودم، گرفتم که بتونم هر دو جا ازش استفاده کنم. دانلود رایگان به ندرت داره، داسه تولدم نداره. ولی سرعت خوب و پشتیبانی قوی داره. البته قیمتاش از بار اولی که گرفته بودم یهو خیلی زیاد کرد. من سه سال پیش، شش ماهه-۵۱۲ گرفتم ۶۶ تومن الان چند برابر شده دیگه نمیتونم بگیرم، نمیصرفه چون توی خونه مون فقط من یه نفرم که دارم از نت استفاده میکنم-
اگه با هزینه هاش مشکل نداری بگیر.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۱۶۷۷
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  کی از دلایلش به خاطر نرم افزارهایی مثل وایبر و تانگو تلگرام که خیلی مصرف میکنن و مشتری نمیدونه وو شاکی میشه Big Grin
ای بابا ینیااااااااااااااااا شایسته جوووووووون شمام که مث اون خانوم پشتیبانه گفتیییییییBig Grin:-s
ولی داریما ترافیک خوررررر من خودم شاهدشم باهمین دوتا چشام دیدممممممممم:-s
من والا اصن وایبرواینستاو لاین و این چیزا رو ندارم تو خونمون فقط وفقط خواهرم داره که اونم خیلی کم استفاده میکنه دیگه یه گیگ کم نمیکنن که این فسقلیاااااااااا
مودمم زایکسل هست میتونم بگم بدترین مودم هست من ازهمون شرکت شاتل خردیدم واقعا ازدست این مودم عاصی شدم بخدااااااSad ۸۲ت هم خریدمش ینی واقعا مزخرفه به خداSad
این نرم افزارو کجا نصبش کنم؟

(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy متشکریم
هی وای مننننن Big Grin به قول ارسطو آخ آخ آخ .. اما من خدایی راستش رو گفتم ..بلااااا نسبت شماااااااااااا با اون پشتیبان شهرمون هستمممممممممممم یموقع سوتفاهم نشه

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۱۶۷۸
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ترافیک خوررررر
یاد قارچ خور افتادم Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۱۶۷۹
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  منم با اینکه خیلی کم دانلود میکنم احساس میکنم حجم نتم خیلی زود تموم میشه ۳ ماهه ۸ گیگ میگیرم مجبورم خورد خورد هم شارژ کنم انگار الکی خورده میشهUndecided
دقیقا همین مشکل منننننننننننننننننننننننننننننننننننن

(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  یاد قارچ خور افتادم Big Grin
اره خودمم یادش افتادم گفتم اخه مث همون قارچ خورس قارچ میخورهههTongue

(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  حساس میکنید زود تموم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا مطمعن هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و زود تموم شدن با مصرف کم داشتن فرق میکنه هااااااااااااااا
من که ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ درصد مطمئنمممم با مدرک چون خودم دیدم با همین دوتا چشااااااااااام (سه تا شاهد دارم یکیش خودم ۲تای دیگه ۲تاچشام)
ببخشید ۴تا شاهد خواهرم هست اگه خواهرمم خودش و دوتاچشاش حساب کنیم میشه چندتا؟۷تا.. ۷تاشاهددددددد

(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  مبین نت-وایمکسه. اون موقع که دانشجو بودم و شهر دیگه ای بودم، گرفتم که بتونم هر دو جا ازش استف...........
مرسییی دلیجنت جونSmile..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , nlp@2015
ارسال: #۲۱۶۸۰
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  کی از دلایلش به خاطر نرم افزارهایی مثل وایبر و تانگو تلگرام که خیلی مصرف میکنن و مشتری نمیدونه وو شاکی میشه Big Grin
ای بابا ینیااااااااااااااااا شایسته جوووووووون شمام که مث اون خانوم پشتیبانه گفتیییییییBig Grin:-s
CoolCoolCool
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ولی داریما ترافیک خوررررر من خودم شاهدشم باهمین دوتا چشام دیدممممممممم:-s
دیومتر نصب کن خواهرم. نصب کن ببین کجا کارت میلنگه UndecidedUndecidedUndecided
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  این نرم افزارو کجا نصبش کنم؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy متشکریم
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  بلااااا نسبت شماااااااااااا با اون پشتیبان شهرمون هستمممممممممممم یموقع سوتفاهم نشه
خواهش میکنم . ما ها همه با هم دوره میبینیم SadSadSad
نه سو تفاهم نمیشه عزیزم

(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  حساس میکنید زود تموم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا مطمعن هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و زود تموم شدن با مصرف کم داشتن فرق میکنه هااااااااااااااا
من که ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ درصد مطمئنمممم با مدرک چون خودم دیدم با همین دوتا چشااااااااااام (سه تا شاهد دارم یکیش خودم ۲تای دیگه ۲تاچشام)
ببخشید ۴تا شاهد خواهرم هست اگه خواهرمم خودش و دوتاچشاش حساب کنیم میشه چندتا؟۷تا.. ۷تاشاهددددددد
یعنی مثلا شما یک فایل ۱۰ مگ رو دانلود میکنی ۱۵ مگ کم میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا یک پیج باز میکینی و ۷ مگ داره اون ۱۲ مگ کم میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا؟

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال: #۲۱۶۸۱
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
من اصلا این احساس رو نداروم Big Grin بهترین مودم بنظرم TP_Link باشه. من از شرکت تراشه سبز گرفتم خیلی خوبه. بدترین سرویس هم مربوط به مخابرات عزیز هست .....
ولی محیط کارمون مجبورشدیم وایرلس بگیریم از مبین نت ، گیگ ها تو هوا میرفت. مثلا سه گیگ میگرفتی، سه روزه می پرید !!! کجا ؟ معلوم نی Big Grinبا اینکه ما پنج نفر بودیم و دانلود ها همش در حد عکس یا چیزهای نهایتا ۱۰ مگ بود . کاملا معلوم بود اونور داره خورده میشه، پشتیبانی هم صفر

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Menrva
ارسال: #۲۱۶۸۲
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  دیومتر نصب کن خواهرم. نصب کن ببین کجا کارت میلنگه Undecided
اگه روی موبایل منظورته که نصب کنم من موبایلم درین حد نیست که این چیزاروش نصب شه اصن هیچی روش نصب نمیشه ..
خواهرم فقط واتساپ .اینستاوتلگرام داره ینی من موندم اینا ۱گیگ کم میکنه بااینکه خواهرم خیلی کم استفاده میکنه؟؟؟
اصلا خودتون باورتون میشه این محیطا ۱گیگ کم کنه یدفه ای؟

(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  یعنی مثلا شما یک فایل ۱۰ مگ رو دانلود میکنی ۱۵ مگ کم میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا من که حساب کتاب نکردم..چندبارپیش اومد که من ترافیکم تموم شد و۱گیگ و ۵۰۰مگ خریدم و بدون اینکه استفاده کنم زد اتمام ترافیک توی گزارش مصرفم دیدم و نوشته بود وهمه چی روSmile
اینجاتوضیح دادم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا بیخیالش شایسته جون..دوست ندارم دلخوری پیش بیاد..

*اینجا ایران صدای جمهوری اسلامیه ایران ،من صدام نمیرسه ب اون بالاBig Grin..

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۱۶۸۳
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  یعنی مثلا شما یک فایل ۱۰ مگ رو دانلود میکنی ۱۵ مگ کم میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا من که حساب کتاب نکردم..چندبارپیش اومد که من ترافیکم تموم شد و۱گیگ و ۵۰۰مگ خریدم و بدون اینکه استفاده کنم زد اتمام ترافیک توی گزارش مصرفم دیدم و نوشته بود وهمه چی روSmile
اینجاتوضیح دادم

حالا بیخیالش شایسته جون..دوست ندارم دلخوری پیش بیاد..

*اینجا ایران صدای جمهوری اسلامیه ایران ،من صدام نمیرسه ب اون بالاBig Grin..

فداتHeartHeartHeartHeart
حساب کتاب کن
حساب
دیومترBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll
ارسال: #۲۱۶۸۴
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۱ ب.ظ
: )))))))) وای شایستهههههه Big Grin ینیااااااااااااااااااااااا:-s این نانچیکوی افاق کوووووووووBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , so@
ارسال: #۲۱۶۸۵
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ
دیدی آخر سر منصور کجا یافت قرار

سر دار است علاج سر دیوانه عشق

.....

و اینک ای دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
سعادت آن کسی دارد که از تن ها بپرهیزد
خداوندا Heart تو می دانی که انسان بودن و ماندن در ابن دنیا چه دشوار است
چه رنجی می بردSleepy آنکس که انسان است و از احساس سرشار است
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , Bahar_HS , Pure Liveliness , IT.girll , kader
ارسال: #۲۱۶۸۶
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ
فلیکس بومگارتنر اتریشی،رکورد بلندترین سقوط آزاد جهان را شکست و در این کار به سرعت ۱۳۴۱ کیلومتر در ساعت رسید.
این نخستین بار بود که دیوار صوتی در سقوط آزاد توسط یک انسان شکسته شد.
در سمت چپ تصویر، نقاشی فلیکس بومگارتنر را می بینید.
تصویری که او در ۵ سالگی کشید و به عنوان یک رویا به مادرش داد…
رویای تو چیست؟
[تصویر:  370680_257d3za.jpg]

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , shayesteNEY , Bahar_HS , kora , Pure Liveliness , IT.girll , nasim** , **sara** , Hamzeh.S , samane .gh , gogooli , salam5 , so@ , RASPINA , ماه بانو , Behzad TP , tabassomesayna , alim93
ارسال: #۲۱۶۸۷
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ
الان مصداق بارز سانس بانوانه.
ارسال: #۲۱۶۸۸
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط IT.girll.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
فلیکس بومگارتنر اتریشی،رکورد بلندترین سقوط آزاد جهان را شکست و در این کار به سرعت ۱۳۴۱ کیلومتر در ساعت رسید.
این نخستین بار بود که دیوار صوتی در سقوط آزاد توسط یک انسان شکسته شد.
در سمت چپ تصویر، نقاشی فلیکس بومگارتنر را می بینید.
تصویری که او در ۵ سالگی کشید و به عنوان یک رویا به مادرش داد…
رویای تو چیست؟
[تصویر:  370680_257d3za.jpg]
آخییی منروا خیلی قشنگ بود!! Smile
میدونی آرزوی من از نوجونی چی بود؟ این بود که هکر بشم یعنی ادمین شبکه بشم Big Grin یعنی با این رویا شبا میخوابیدم و روزا میرفتم مدرسه! ولی بعدش چی شد؟ دیدم تو ایران واسه خانوما بازار کارش زیاد خوب نیس و راه سختیه! واسه همین آرزوم رو به برنامه نویسی چنج کردم ؛)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , kader , kora , **sara** , Pure Liveliness , Menrva , RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۶۸۹
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۵۷ ب.ظ
من دلم میخواست برم جهانگرد بشم و دنیاروبگردم اما اون موقع بچه بودم نمیدونستم اگه ایرانی باشی فقط اگه بخوای بری زیارت شدنیه Confusedو بقیه جاها ملیتت مشکل زاس! Big Grinو البته نمیدونستم دختر بودن کار و ۱۰ برابر سخت تر میکنه! چه خوب بود بچگیاShySleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , IT.girll , salam5 , shayesteNEY , Pure Liveliness , Menrva , RASPINA , Bahar_HS , هلیا.۹۹ , emahii , sharifIT , tabassomesayna
ارسال: #۲۱۶۹۰
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ ق.ظ، توسط IT.girll.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۷ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  من دلم میخواست برم جهانگرد بشم و دنیاروبگردم اما اون موقع بچه بودم نمیدونستم اگه ایرانی باشی فقط اگه بخوای بری زیارت شدنیه Confusedو بقیه جاها ملیتت مشکل زاس! Big Grinو البته نمیدونستم دختر بودن کار و ۱۰ برابر سخت تر میکنه! چه خوب بود بچگیاShySleepy
من هنوزم از آرزوهامه برم جهانگردی! : )) البته وقتی پولدار شدم. بچه بودم با آبجیم قرار گذاشتیم بریم آفریقا حیوناشو ببینیم و دیدن آبشار نیاگارا!! فک کنم پیر بشم بتونم به این آرزوی محال دست پیدا کنم Big Grin شایدم هیچوقت Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , kora , Pure Liveliness , Menrva , RASPINA , Bahar_HS , emahii , tabassomesayna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۴۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close