زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۶۶۱
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  یه چیزهایی نصفه و نیمه از برنامه نویسی بلدم،نه می تونم بگم خیلی حرفه ای ام و نه می تونم بگم صفرم!Angel
فکر می کنم با بودن در فضای کار بهتر میشه یاد گرفت،حال و حوصله خوندن کتاب و جزوه رو ندارم،بدون سواد و سابقه کاری هم که نمیشه کاری کرد،یعنی بهت کار نمی دن.
من هم قبلا #C کار کردم،همون رو ادامه بدم یا طراحی سایت و وب رو شروع کنم؟؟میشه با شفافیت بیشتری ما رو راهنمایی کنید،ممنون.Smile
برنامه نویس حرفه ای در مقیاس جهانی نمیشه کتاب نخونه. با فیلم و اینا جزییات رو نمیشه یاد گرفت. شب اگه یادم موند راهنمایی می کنم اگه یادم نموند یادم بندازید.
یادآوری!!! Big Grin
طراحی سایت یعنی چی؟
توضیح: همه اینا میشن طراحی سایت:
۱- طراحی یه صفحه استاتیک شخصی
۲- طراحی فرانت اند یه سایت با استفاده از html css js bootstrap jquery...
۳- طراحی فرانت اند یه سایت با استفاده از یه فریمورک مثل angular
۴- طراحی سایت با استفاده از یه cms اماده
۵- طراحی بک اند یه سایت با هر زبانی
۶- استفاده از nodejs
۷- طراحی بک اند و فرانت اند یه سایت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , d_felfelak
ارسال: #۲۱۶۶۲
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۵ ق.ظ
اقایون AngelAngelAngel
خانومهاAngelAngelAngel
هر چند که نانوا شغل شریفی هست
ولی ایا باید قصر ارزو های من رو این سایت ویران کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهم بگه برو نانوا شوAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
نه واقعا درسته ؟

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۱۶۶۳
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ ق.ظ
یکی تازه بیدار شده، یکی تازه میره بخوابه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۱۶۶۴
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  یه چیزهایی نصفه و نیمه از برنامه نویسی بلدم،نه می تونم بگم خیلی حرفه ای ام و نه می تونم بگم صفرم!Angel
فکر می کنم با بودن در فضای کار بهتر میشه یاد گرفت،حال و حوصله خوندن کتاب و جزوه رو ندارم،بدون سواد و سابقه کاری هم که نمیشه کاری کرد،یعنی بهت کار نمی دن.
من هم قبلا #C کار کردم،همون رو ادامه بدم یا طراحی سایت و وب رو شروع کنم؟؟میشه با شفافیت بیشتری ما رو راهنمایی کنید،ممنون.Smile
برنامه نویس حرفه ای در مقیاس جهانی نمیشه کتاب نخونه. با فیلم و اینا جزییات رو نمیشه یاد گرفت. شب اگه یادم موند راهنمایی می کنم اگه یادم نموند یادم بندازید.
یادآوری!!! Big Grin
طراحی سایت یعنی چی؟
توضیح: همه اینا میشن طراحی سایت:
۱- طراحی یه صفحه استاتیک شخصی
۲- طراحی فرانت اند یه سایت با استفاده از html css js bootstrap jquery...
۳- طراحی فرانت اند یه سایت با استفاده از یه فریمورک مثل angular
۴- طراحی سایت با استفاده از یه cms اماده
۵- طراحی بک اند یه سایت با هر زبانی
۶- استفاده از nodejs
۷- طراحی بک اند و فرانت اند یه سایت
من که مثل شما حرفه ای نیستم!BlushConfusedConfused
فقط می خوام بدونم چطور می تونم در این سیل اطلاعات و تغییر سریع همه کس و همه چیز،پیش برم و جا نمونم!Idea
پ.ن:سوالات و یادداشتهای غیرحرفه ای ها برای حرفه ای ها نامفهوم و یا خنده داره.Angel

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
ارسال: #۲۱۶۶۵
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ق.ظ
تبلیغ شاتل نباشه هاا.ولی چنوقت پیش هم واسه تولدم نت اضافی شارژ کردن هم الان دیدم بازم اضافه شده حجم نتم نمیدونم چراBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Riemann
ارسال: #۲۱۶۶۶
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۵ ق.ظ
ببخشید که بحث علمی تون را قطع میکنم.
تقصیر دل تنگ من هست.

دوستم رفت اپلای کنه مهاجرت گرفت. اولش همه اش بحث دانشگاه و رنک و اینا بود .بعد زبان و این حرفا.
بعد رفت اپلای کنه. واقعا" هم اپلای کرد. گفتم یه پسره ،پدرش هم مسن هست تا بخواد راضی شون کنه طول میکشه.
رفیق ۱۰ ساله!!!!

مدتی بود بخاطر وقت کم کمتر میشد هم را ببینیم.
بیشتر هم من کنسل میکردم و میگفتم سرم خلوت میشه میرم می بینمش.

فک کنید پنجشنبه هشت شب زنگ زد گفت امشب مسافرم. دیگه نشد ببینمش .رفت کانادا برای همیشه....
حالا بگید پسرها بی احساسن!!!!
سه روزه هنگ ام.!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , RASPINA , Bahar_HS , shayesteNEY , m.teymourpour , diligent , maryam.raz , d_felfelak , tabassomesayna , fatemeh69
ارسال: #۲۱۶۶۷
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  من که مثل شما حرفه ای نیستم!BlushConfusedConfused
فقط می خوام بدونم چطور می تونم در این سیل اطلاعات و تغییر سریع همه کس و همه چیز،پیش برم و جا نمونم!Idea
پ.ن:سوالات و یادداشتهای غیرحرفه ای ها برای حرفه ای ها نامفهوم و یا خنده داره.Angel
نظر شخصی من: آدم باید تو همه اینا یه دست هرچند کوچکی داشته باشه تا ۱- بتونه زمینه مورد علاقه شو انتخاب کنه ۲- بدون چی به چیه. اما فقط یکیشو جدی دنبال کنه. البته ترند ها ها رو هم باید بدونه قضیه شون چیه اما نه اینکه ریز بشه، فقط ترند هایی که در مورد زمینه اش هست رو باید ریز بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , diligent , d_felfelak
ارسال: #۲۱۶۶۸
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ق.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  تبلیغ شاتل نباشه هاا.ولی چنوقت پیش هم واسه تولدم نت اضافی شارژ کردن هم الان دیدم بازم اضافه شده حجم نتم نمیدونم چراBig Grin
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۲۱۶۶۹
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از آواتار خوشگلت [تصویر:  wink.gif]
نه واقعااااا ، واقعنی شما این اواتار رو خوشگل میبینیدددددددددددد!!

(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ق.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  تبلیغ شاتل نباشه هاا.ولی چنوقت پیش هم واسه تولدم نت اضافی شارژ کردن هم الان دیدم بازم اضافه شده حجم نتم نمیدونم چرا[تصویر:  biggrin.gif]
اره شاتل برای تولد گیگ هدیه میده ..فک کنم ۱ یا ۳ گیگ یادم نیست دقیق..هوراهورا تولدم نزدیکه Big Grin
تولدت مبارک مهناز جوووووون:-*Smile

*من فکرکنم از سال ۸۹ عضو شاتل هستم قبلنا خووووب بوددد تازه یکی دوسالی میشه که اینجوری برام مشکل پیش اومده زودزوووود ترافیکم رو مییخورههههههههه..Winkوزنگم میزنی میپیچونن :-s وقطع و وصلی زیادداره ...ناراضی شدم ازشاتل ناراحتم ازش میخواستم شکایتم کنم .. اما به این نتیجه رسیدم که شاید شاتل بهتر باشه ازبقیه حالا درسته ترافیک خور شده و دزدی زیاد اما من دیگه بهش عادت کردم کاریم ازدستم برنمیاد...به بقیه شرکتای دیگه هم نمیتوونم اعتمادکنم شایدم اونا خیلی بهترباشن..
مزایا و معایب شاتل:
هم تولد گیگ هدیه میده(فک کنم ۳گیگ) و هم از ساعت ۱تا ۸ دانلود رایگان(سرعت خوب قابل قبول ، اما تازگیا چندتایی نمیتونی باهم دانلودکنی فک کنم بخاطرتابستونه) هست اینش خوبه..این دانلود رایگانش برام بسیار مهمهBig Grin..اما چشمتون روز بد نبینه ازونور ترافیکم رو مثل قارچ میخوره نامردااا:-s... و پشتیبان کاملا حرفه ای و دروغگو چرندگو دربرابرپیچوندن وقانع کردن ادما(کاش من یکم این قدرت بیان روداشتمSadدیگه خوشحالیم چندبرابرمیشددددSmile )
حالا میبخشمت شاتلTongue اما بگما ناراحتم ازت..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , diligent , d_felfelak , fatemeh69
ارسال: #۲۱۶۷۰
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط samane .gh.)
کجا دنبال مفهومی برای عشق می‌گردی؟

که من این واژه را تا صبح معنا می‌کنم هرشب

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , gogooli , MajidManesht2012
ارسال: #۲۱۶۷۱
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ب.ظ، توسط diligent.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  شایسته جان، دیلیجنت از شاتل استفاده نمیکنه Smile الان نت نداره بیاد بگه
پس یعنی ۳ گیگش سوخت؟
حیف شد. مردم گیگ ندارن مصرف کنند دلیجنت داره اونوقت این طوری هدر میده؟ Big Grin اخه این درست نیست
آره من شاتل نیستم ولی جدی من نفهمیدم قضیه چی بود.البته مقدارش همون ۱/۰۴ گیگ درست بود که اینا اشتباه زده بودن.
دو روزی بود میرفتم سایتش رو چک میکردم برام میزد ۱/۰۴ گیگ باقی مانده. منم نشستم دانلود کردن بعد یک ساعت مونده بود که مدت زمان طرحم تموم شه دیدم زده ۳/۳۴ گیگ باقی مانده :| خیلی ناراحت شدم Big Grin آخه اصلا وقتی نمونده بود بتونم مصرفش کنم..
آخرشم نتونستم از همه ۱/۰۴ گیگم استفاده کنم. نامردیه. ینی چی "مقدار ترافیک باقی مانده از طرح قبلی قابل انتقال به دوره بعد نمی باشد" ؟!Dodgy
ا

(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  تازه یکی دوسالی میشه که اینجوری برام مشکل پیش اومده زودزوووود ترافیکم رو مییخورههههههههه..Wink
منم قبلا با شاتل همین مشکلو داشتم که خدا رو شکر الان یه آی اس پی دیگه ست خیلی راضیم تز پشتیبانیشون و سایتشون فقط قیمتاش گرونه

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , d_felfelak
ارسال: #۲۱۶۷۲
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  منم قبلا با شاتل همین مشکلو داشتم که خدا رو شکر الان یه آی اس پی دیگه ست خیلی راضیم تز پشتیبانیشون و سایتشون فقط قیمتاش گرونه
چه آی اس پی استفاده میکنی؟ چجوریه هزینهاش؟دانلود رایگان هم داره؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۱۶۷۳
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از آواتار خوشگلت [تصویر:  wink.gif]
نه واقعااااا ، واقعنی شما این اواتار رو خوشگل میبینیدددددددددددد!!

(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ق.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  تبلیغ شاتل نباشه هاا.ولی چنوقت پیش هم واسه تولدم نت اضافی شارژ کردن هم الان دیدم بازم اضافه شده حجم نتم نمیدونم چرا[تصویر:  biggrin.gif]
اره شاتل برای تولد گیگ هدیه میده ..فک کنم ۱ یا ۳ گیگ یادم نیست دقیق..هوراهورا تولدم نزدیکه Big Grin
تولدت مبارک مهناز جوووووون:-*Smile

*من فکرکنم از سال ۸۹ عضو شاتل هستم قبلنا خووووب بوددد تازه یکی دوسالی میشه که اینجوری برام مشکل پیش اومده زودزوووود ترافیکم رو مییخورههههههههه..Winkوزنگم میزنی میپیچونن :-s وقطع و وصلی زیادداره ...ناراضی شدم ازشاتل ناراحتم ازش میخواستم شکایتم کنم .. اما به این نتیجه رسیدم که شاید شاتل بهتر باشه ازبقیه حالا درسته ترافیک خور شده و دزدی زیاد اما من دیگه بهش عادت کردم کاریم ازدستم برنمیاد...به بقیه شرکتای دیگه هم نمیتوونم اعتمادکنم شایدم اونا خیلی بهترباشن..
مزایا و معایب شاتل:
هم تولد گیگ هدیه میده(فک کنم ۳گیگ) و هم از ساعت ۱تا ۸ دانلود رایگان(سرعت خوب قابل قبول ، اما تازگیا چندتایی نمیتونی باهم دانلودکنی فک کنم بخاطرتابستونه) هست اینش خوبه..این دانلود رایگانش برام بسیار مهمهBig Grin..اما چشمتون روز بد نبینه ازونور ترافیکم رو مثل قارچ میخوره نامردااا:-s... و پشتیبان کاملا حرفه ای و دروغگو چرندگو دربرابرپیچوندن وقانع کردن ادما(کاش من یکم این قدرت بیان روداشتمSadدیگه خوشحالیم چندبرابرمیشددددSmile )
حالا میبخشمت شاتلTongue اما بگما ناراحتم ازت..
ترازو ترافیک همه جا یکیه ها
ما ترافیک خور نداریم و نخواهیم داشتم . سیستم اکانتیگ رو من خودم ۶ ماه تمام بررسی میکرم حتی یک بیت هم جابه جا نمیشه .یکی از دلایلش به خاطر نرم افزارهایی مثل وایبر و تانگو تلگرام که خیلی مصرف میکنن و مشتری نمیدونه وو شاکی میشه Big GrinBig Grin
یکی دیگش هم به خاطر هک شدن مودم هست
مودم تی پی لینک و دی لینک و مگانت به راحتی هک میشه
به راااااااااااااااااااااااااااااحتی
مودم زایکسل فعلا من تا حالا ندیدم کسی بتونه هک کنه . دو نفر تا حالا ادعا کردند میتونن و شرط بندی کردیم Big GrinBig GrinBig Grin که نتونستند
نرم افزار دیو متر رو از شاتلد لند دانلود کن متوجه میشی کجا داره ترافیکت مصرف میشه
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ق.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  و پشتیبان کاملا حرفه ای و دروغگو چرندگو دربرابرپیچوندن وقانع کردن ادما(کاش من یکم این قدرت بیان روداشتمSadدیگه خوشحالیم چندبرابرمیشددددSmile )
DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy متشکریم

ارسال: #۲۱۶۷۴
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ
منم با اینکه خیلی کم دانلود میکنم احساس میکنم حجم نتم خیلی زود تموم میشه ۳ ماهه ۸ گیگ میگیرم مجبورم خورد خورد هم شارژ کنم انگار الکی خورده میشهUndecided البته باز از این شاتل نسبت به مال مخابرات که برا یجا دیگه گرفتم خیلی بیشتر راضیم.

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۱۶۷۵
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  احساس میکنم حجم نتم خیلی زود تموم میشه
احساس میکنید زود تموم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا مطمعن هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و زود تموم شدن با مصرف کم داشتن فرق میکنه هاااااااااااااااSmile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۹۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close