زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۰۳۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
آقای بلک هم دلشون نیومد برن.Big Grin ولی اگه دقت کنید همه تیپ های شخصیتی مون به هم نزدیکه نهایتا با یه حرف اختلاف. شاید واسه همینه جدایی و رفتن واسمون سخته و اینقد به اینجا وابسته شدیم.Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , blackhalo1989
ارسال: #۱۹۰۳۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ب.ظ
مانشت خیلی به من کمک کرد ... هم تو موفق شدن تو کنکور ... هم چند تا دوست خوب پیدا کردم ... وقتی به مشکل برخوردن با اینکه هیچ شناختی به من نداشتن سعی کردن کمکم کنن و واقعا همه تلاششون رو کردن
آدم هایی پیدا کردم که واقعا تحسینشون میکنم ... مثل آقای بلک ... riemann .. مدیر x86

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , blackhalo1989 , **sara** , Aurora , vesta , yagmur0022 , diligent , m.teymourpour , roger670 , NP-Cσмρℓєтє , so@ , ƊƦЄƛM , Avril89
ارسال: #۱۹۰۳۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  راستی ینی همه اینجا تیپ شخصیتی هم هستیم که موندیم؟ اونا که رفتن چی بودن ؟؟؟
خوب الان مشخص شد من چرا رفتمBig Grin؛ چون INFJ بودم. اتفاقا خیلیم تطابق داشت با شخصیتم.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , **sara** , vesta , sahar salehi , m.teymourpour
ارسال: #۱۹۰۳۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
داستان آشنایی منم با مانشت اینطوری بود:
واسه کنکور ۹۳ ام جدی خونده بودم اما چون منابعم رو درست انتخاب نکرده بودم نتونستم به اون تسلط کافی برسم.
نزدیکای کنکور ۹۳ بود، دنبال جواب یه سوال معماری می گشتم البته نا امیدانه فک نمی کردم به چیزی برسم، که جوابم رو تو مانشت پیدا کردم. یکی از دوستان لطف کرده بودن خیلی خوب و کامل جواب سوالم رو توضیح داده بودن. سوالی که مدت ها فکر من رو به خودش مشغول کرده بود.
از همون اول جو و فضای صمیمی و علمی اینجا من رو جذب خودش کرد. جاهای دیگه که دیده بودم یا فقط علمی بودن یا فقط صمیمی ولی این دو تا کنار هم مانشت رو واسه من خیلی جذاب کرده بود.
منم نتیجه ای که تو کنکور ۹۴ گرفتم رو مدیون مشاوره های خوبی ام که از بچه های اینجا گرفتم و امیدوارم بتونم جبران کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Aurora , **sara** , diligent , m.teymourpour , NP-Cσмρℓєтє , roger670 , ziba.O , so@ , RASPINA , Avril89
ارسال: #۱۹۰۴۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ
من خیلی تو این تاپیک فعالیت نداشتم اما چیزایی که در مورد این تاپیک فهمیدم
بچه های این تاپیک واقعا همه شون خوبن، البته مشخصه که سنشون یه ذره از بقیه بیشتره( خانما دقت کنن فقط یه ذره، قرار نباشه از فردا کسی از خانما تو این تاپیک چیزی ننویسهSmile) واسه همین بچه های این تاپیک پخته تر و سنجیده تر حرف میزنن
همه تاپیکای مانشت یه طرف و اینم یه طرفSmile
اکثر کسانی که با مانشت آشنا میشن به واسطه کنکور ارشده، حالا بعضیا بعدشم میمونن و بعضیا هم میرن
خیلی از قدیمیا هم که دیگه نمیان شاید درگیر کار و زندگی شده باشن
شاید خیلیاشون ازدواج کرده باشن، آدما وقتی ازدواج میکنن اونقد دغدغه واسه خودشون درست میکنن که خودشونم فراموش میکنن چه برسه به اینجا
آدمای این تاپیک میان و میرن ولی این تاپیک همیشه هست
شایدم بعضیا موقع رفتن این حرفارو به خودشون میگن
می‌آیی
می‌مانی
می‌روی
نمی روی(تکلیف خودتو مشخص کنSmile)
این فعل‌ها را هرجور که صرف کنی،
تو مرد ماندن برای همیشه نیستی
برو تا اگه به جایی نرسیدی، ماندنت را بهانه نکنی

خصوصیات فضای مجازی اینه که بیخودی آدما رو بزرگ میکنه و بیخودی هم کوچکشون میکنه
بی دلیل آدمو شاد میکنه و بی دلیل هم ناراحت
کلا آدم فضای مجازی بودن یه ویژگی هایی میخواد که ممکنه بعضیا داشته باشن و بعضیا نه
چقد خوب میشد اگه آدمای فضای واقعی به خوبی آدمای فضای مجازی بودنSmile ولی خب از اسمشم مشخصه که کلا اینا فضایین و تا حالا کسی ندیدشونSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sahar salehi , Aurora , NP-Cσмρℓєтє , roger670 , so@ , ziba.O , mohaddeseh70 , Avril89 , alim93
ارسال: #۱۹۰۴۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  می خواستم اینترنت نامحدود بگیرم. یجا بود پورت خالی داشت ولی گفت سرعتش خوب نیست. نمی دونم راست گفت یا نه.
گفت ۲ مگ بگیر سرعتش خوبه :|

اگه استفاده تون از اینترنت زیاده از های وب بگیرین، هم سرعتش خوبه و هم قیمتش واسه کسانی که زیاد استفاده میکنن عالیه
من از همه شرکتا اینترنت گرفتم ولی تا حالا شرکتی به خوبی های وب ندیدم
البته مثل اینکه یکی از کاربران اینجا شاتل کار میکنن
من بهشون پیشنهاد میکنم که اگه دنبال عاقبت به خیری هستین این شرکتو رها کنینSmileSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , Avril89
ارسال: #۱۹۰۴۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  کسی نامحدود داره که راضی باشه؟
نامحدود به نظرم اصلا خوب نیست
شما ماهیانه حداکثر چند گیگ دانلود دارین؟ تا من بهتون بگم کدوم شرکت واسه تون به صرفه تره
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۱۹۰۴۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ
یه عکس از فضای خوشگل و سرسبز و قشنگ دانشگاه تبریز...پشت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , so@ , sahar salehi , RASPINA , yagmur0022 , alim93
ارسال: #۱۹۰۴۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بعد که تموم میشه همین طوری اضافه می گیرم شاید ۱۰-۱۵ گیگ باشه.

هر گیگابایت اضافه رو چند میگیرین؟
من های وب دارم
یه سرویسی داره که اسمش هست اینترنت دینامیتSmile البته نیترو هم داره(اینارو میگن ولی خب رو سیم تلفن تا یه حدی جواب میده)
به گفته خودشون اینترنت دینامیتشون ۸ مگه
قبلا این سرویسش با یک گیگ ماهیانه بود ۹ هزار تومن(الان نمیدونم قیمت پایه همینه یا نه ولی قیمت گیگ اضافه همینه)، بعد واسه یک ماه ۳۰ گیگ میخریدم که میشد ۳۰ هزار تومن، یعنی گیگی هزار تومن
سرعا دانلود هم با اینترنت دانلود منیجر به یک مگ میرسه
حالا ببینید اینجوری واسه تون بهتره یا سرویس خودتون
نا محدودا رو معمولا ضریب اشتراکشونو بیشتر میکنن و کیفیتشون میاد پایین
من نامحدود از شرکت شاتل، پارس آنلاین، داده دات کام بود فک کنم داشتم ولی اصلا راضی نبودم

مخابرات که خیلی داغون بود، نمیدونم شاید شما پارتی داشتین یه سرویس درست بهتون دادن Smile
ارسال: #۱۹۰۴۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)

(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  های وب رو قبلا هم دیده بود ولی به خاطر تعرفه های خیلی بالاش اصلا بهش فکر نکردم.
این که شما گفتید خوبه ولی الان چیزی پیدا نکردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خب پس یک گیگ رو سه گیگ کرده و قیمتشو افزایش داده ولی قیمت گیگ اضافه همونه
اینم تعرفه هاش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۱۹۰۴۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  البته من هیچ وقت پیر نمیشم چون همیشه میگم من ۱۸ سالمهSmileSmileCool
به قول یه بنده خدایی خانما سه تا دوران دارن
۱- کودکی
۲- جوانی
سوم هم چقد خوب موندی Smile
اصلا دورانی به نام پیری واسه خانما وجود ندارهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , sahar salehi , mohaddeseh70 , **sara** , alirezaei , alim93
ارسال: #۱۹۰۴۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  اکثر کسانی که با مانشت آشنا میشن به واسطه کنکور ارشده، حالا بعضیا بعدشم میمونن و بعضیا هم میرن
خیلی از قدیمیا هم که دیگه نمیان شاید درگیر کار و زندگی شده باشن
شاید خیلیاشون ازدواج کرده باشن، آدما وقتی ازدواج میکنن اونقد دغدغه واسه خودشون درست میکنن که خودشونم فراموش میکنن چه برسه به اینجا
آدمای این تاپیک میان و میرن ولی این تاپیک همیشه هست
شایدم بعضیا موقع رفتن این حرفارو به خودشون میگن
می‌آیی
می‌مانی
می‌روی
نمی روی(تکلیف خودتو مشخص کنSmile)
این فعل‌ها را هرجور که صرف کنی،
تو مرد ماندن برای همیشه نیستی
برو تا اگه به جایی نرسیدی، ماندنت را بهانه نکنی

خصوصیات فضای مجازی اینه که بیخودی آدما رو بزرگ میکنه و بیخودی هم کوچکشون میکنه
بی دلیل آدمو شاد میکنه و بی دلیل هم ناراحت
کلا آدم فضای مجازی بودن یه ویژگی هایی میخواد که ممکنه بعضیا داشته باشن و بعضیا نه
چقد خوب میشد اگه آدمای فضای واقعی به خوبی آدمای فضای مجازی بودنSmile ولی خب از اسمشم مشخصه که کلا اینا فضایین و تا حالا کسی ندیدشونSmile
با این قسمت از حرفاتون کاملا موافقم.
حالا که این رو گفتین بذارید منم چیزی که خیلی وقته رو دلم مونده بگم. راستش وقتی نام ها کاربری قدیمی رو تو این تاپیک می بینم کلی دلم شاد می شه. اما وقتی پستشون رو می خونم و می بینم که گفتن فقط قدیمی ها به دردبخور بودن و مانشت دیگه مثه قدیما نیست یهو شادیه محو می شه.
خوب اگه ما جدیدا این قدم به دردنخور باشیم به نظرم درست نیست که این همه به رومون آورده شه.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , so@ , mohaddeseh70 , **sara** , tabassomesayna , khordad.girl , alirezaei , NP-Cσмρℓєтє , Avril89 , vesta , RASPINA , alim93
ارسال: #۱۹۰۴۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ ب.ظ
مانشت ب منم خیلی کمک کرد
از تایپیکهای درسی تا غیر درسی
واسه استارت کنکور و پیدا کردن منابع تا اوج استرس واسه ابان که شبکه جز کنکور کامپ شده بود،وقتی منتظر نتایج بودیم اگه اینجا نبود که سکته ناقص میزدم تا نتایج بیاد...بعدشم خوشحالیمو واسه رتبم دوست داشتم با بچه های بامعرفت مانشت تقسیم کنم
هر سوالی داشتم اینجا جوابشو گرفتم
هرموقع حالم بد بود جو صمیمی اینجا و خیلی از بچه ها ک خودشون میدونن حالمو خیلی بهتر کرد
واسه همین وقتی حس کردم جو داره بهم میریزه گفتم اینجا نباشم خیلی بهتره
اشتباه اقای بارسا این بود که باید خصوصی ب اون شخص تذکر میداد اگه بی فایده بود ب یکی از مدیرا میگفت همین
ولی وقتی بدون اینکه مخاطبش رو مشخص کنه تخت گاز میره خب همه ناراحت میشن
خوشحال میشم مث سابق همه اینجا باشن حتی با همون تحرفای قبلیشون
اقای بارسا گل دوم مسی
اقای بلک خوشحالی های فنی
مینروا با حرفای اموزنده و قشنگ
و بقیه...
ولی یچیزی رو بهتون قول میدم
حتی اگه روزی به بهترین جایگاه ممکن برسم هیچوقت ازینجا نمیرم و تا جایی که بتونم کمک میکنم

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , so@ , sahar salehi , mohaddeseh70 , **sara** , khordad.girl , alirezaei , vesta , alim93
ارسال: #۱۹۰۴۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خب پس یک گیگ رو سه گیگ کرده و قیمتشو افزایش داده ولی قیمت گیگ اضافه همونه
ممنون این خیلی خوبه. حالا باید ببینم تو شهر ما داره یا نه.
ولی قیمت حجم اضافه اش به صرفه اس. پس باید طرح فشفشه بگیرم.
(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خب پس یک گیگ رو سه گیگ کرده و قیمتشو افزایش داده ولی قیمت گیگ اضافه همونه
ممنون این خیلی خوبه. حالا باید ببینم تو شهر ما داره یا نه.
ولی قیمت حجم اضافه اش به صرفه اس. پس باید طرح فشفشه بگیرم.
مهم نیست چه سرویسی بگیرین، این طرح فشفشه واسه همه سرویساشه
زمانی که من ثبت نام کردم هزینه راه اندازی اولیه نداشت، شاید اون موقع واسه جذب مستری این کارارو میکردن و الان داشته باشن
من اینتزنتی ثبت نام کردم و همه کاراشونو خودشون کردن
بعد یه چیز دیگه، اون موقع هدیه ثبت نام نداشت ولی الان زده بود مودم رایگان میدهUndecided
آخه اینم شانسه من دارم
واسه اینکه پولتونو بیخود دور نریزین اول از چند نفر که تو شهرتون دارن بپرسین تا مطمئن شین(چون بستگی به شهرم داره)
اگه هم بهتون مودم دادن باید بدینش به منSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۱۹۰۵۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۲ ب.ظ
منم یکی از استادای دانشگاهمون این سایت را معرفی کرد هرجلسه که درس میداد یه بار می گفت مانشت. منم با هدف کنکور اومدم ولی نمی دونم چی شد به این تاپیک رسیدم

خب قصه آشنایی همه با مانشت به رتبه خوب ختم شده. ولی من کلا این تاپیک و دوسه تا دیگه را سر می زنم هنوز تو فاز درسی نرفتم. ولی امیدوارم یه روزم منم بگم"این رتبه عالی را مدیون بچه های مانشتم ...."

ولی این تاپیک را خیلی دوست دارم خیلی...... اصلا خونه ام شده. خیلی وقتا خوشحالی ها و یا نگرانی هام را اینجا گذاشتم و دوستان هم راهنمایی کردند . حتی سوال برنامه نویسی!
مخصوصا چند روز پیش که خیلی استرس داشتم و F@gh@عزیز خیلی منو آرووم کرد. یا وستا که خیلی پخته است.
آقای بلک که آدم جالبیه . گل دوم مسی خودمون آقای بارسا و شایسته و منیروا و جمع دوستان ...........
وای پونه را نگفتم . یکی از کسایی که نمی دونم چرا خیلی دوستش دارم .....

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , sahar salehi , **sara** , khordad.girl , alirezaei , so@ , NP-Cσмρℓєтє , vesta , shayesteNEY , پوونه , alim93

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۲۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close