زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۲۱۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۶ ق.ظ
ولی در کل دوستان برید پی کار و شغل...
ارشد نون و آب نمیشه!
با تشکر

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , Mänu
ارسال: #۱۸۲۱۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  بعضی وقتا غبطه میخورم به حال کسایی که راحت حرف میزنن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بیا بریم ببینم حرف حسابت چیه Big Grinبا اون آواتار خوفناکتAngel
تو فعلا اجازه بده من ببینم حرف حساب اونا چیه
بگو بیاد ببینم حرف حسابش چیه واقعا
ارسال: #۱۸۲۱۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یکی کتاب جوجه اردک زشت درون رو برام بخره و بیاره Smile
متشکرم
بگو آوا دو تا بخره، رفته نمایشگاه
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۲۱۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  تو فعلا اجازه بده من ببینم حرف حساب اونا چیه
بگو بیاد ببینم حرف حسابش چیه واقعا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Big Grin
به نظرت تو این وضعیت حرف حساب دارن
از اولی ک خب انتظاری نمیره، حالا باز شاید دومی حرف حساب داشته باشهBig Grin
ارسال: #۱۸۲۱۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ
یکی از صوتهای قشنگ زندگی، شنیدن صدای بچه کوچولوییه که با اون صداش و لحنش حرف میزنه و گاها حرفها رو اشتباه میگه Smile
البته کلا بچه ها شیرینن در همه حال Smile خدا حفظشون کنه برای والدینشون.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє , vesta , Aurora , blackhalo1989 , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۲۱۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط Mänu.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۶ ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  ازتمام دوستانی که دیشب باهام همدردی کردن تشکر میکنم
من فقط میخواستم خطاب به دوستانی که گفتن بازم تلاش کن و پس نکش بگم:
فکر نمیکنم کسی اینجا باشه که بیشتر از من تو زندگیش شکست خورده باشه، از اون تیپ آدما نیستم که همیشه آیه یاس میخونن اتفاقا برعکس من همیشه به دوروبریام روحیه میدم و سعی میکنم تودار باشم تو مسائلی که خودم توشون کم میارم.
من شکست تو زمینه های مختلفو تجربه کردم و تا لبه پرتگاه رفتم ولی خودمو جموجور کردم و دوباره از نو شروع کردم
تلاشای من یکبارو دوبار نیست به تعداد تیکه های قلبه شکستمه
کاملا مشهوده که یکسری آدما تو این دنیا تلاش بیشتری میکن سختیای بیشتری میکشن و در نهایت سهم کمتری از خدا بهش میرسه، این با معنای عدالتی که تو لغت نامه ها هست فرق میکنه، من به این نتیجه رسیدم که عدالت یه معنای نسبی داره و برای هر شخصی مقدار مشخصی داره که همین مستند کافیه برای اینکه بگیم اصلا عدالتی به اون معنا که برای ما تعریف کردن وجود نداره چون عدالت نباید مختص یه فرد باشه و باید برای همه برابر باشه. تا کی خودمونو گول بزنیم که امتحان الهی بوده؟ امتحان نیس تو انتخاب شدی که زجر بکشی چون عدالت برای تو اینطور اقتضا میکنه.
من قبل اینکه برای کنکور بخونم درسامو ناپلئونی پاس میکردم، چون واسم اهمیتی نداشت و کارم مهم بود ولی از هر دو ضربه خوردمم شدید.
۴ ماه و نیم فقط درس خوندم ولی همون برام کافی بود چون به اندازه کسب یه رتبه خوب برای رسیدن به دانشگاه مورد نظرم مهارت داشتم و شک ندارم که هنوزم دارم.
دوستی که میگی کنکور حساب کتاب نداره، ایشالا سال بعد جبران میشه..
من چرا باید این اشتباه رو دوباره تکرار کنم، رتبه واقعی من کجاست؟ چرا باید دوباره ۴ ماه وقتمو بزارم تو آزمونی شرکت کنم که بعدش معلوم نیس بر اساس چه منطقی کلید میزنن براش. چرا من باید سال آینده یا دوسال آینده از موفقیتی که دو یا سه سال براش تلاش کردم خوشحال باشم، اومدیمو هیج وقت مهارت من تو درسا با منطق اینا جور درنیومد، نه من میخوام پشت کنکور بمونم تا بلکه بلاخره قرعه به نام من زده بشه و جزو رتبه های برتر اون سال باشم، و اسمشم عدالت گذاشته بشه، اشکال از ماست که سالهاست که این بلا سرمون میآد و دوباره با اصرار و شرکت در کنکور سال بعد از بلاهایی که یه مشت آدم بیسواد سرمون میارن استقبال میکنیم، نه من دیگه کنکور شرکت نمیکنم تا اینجوری اعلام کنم که از این سیستم بیزارم. و تمام تلاشمو در حد توانم میکنم این سیستم حذف بشه.
شرمنده خیلی طولانی شد،فک کنم اولین پستمه که بیشتر از ۴/۵ خط شده.
دقیقا منم وضعیتم مث شماست
کاملا درک میکنم چی میگید،آدم دلش میسوزه
حالا بازم بخونم باز این همه استرس و سختی کنکور بعدش چی؟؟بعضی وقتا اونقد دیر میشه که یه چیزی که براش جنگیدی از نظرت بی ارزشه دیگه،بری غیر انتفاعی و کلی پول خرج کنی که نمونی پشت کنکور به بقیه فشار بیاری که صرفا خودت غصه نخوری اونم به مدت دوسال،باز همون روزی و همون غصه ها و پولی که حروم شده Sad
بری دنبال یه چیزی دیگه یه هدف جدید حسرت هدفی و عمری که داشتی و زمانی که براش گذاشتی به دلت میونه... وهمیشه یجای دلت میونه که چندبار شکست خوردی هر بار پا شدی ولی بازم نشد،نتونستی...

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss
ارسال: #۱۸۲۱۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  یکی از صوتهای قشنگ زندگی، شنیدن صدای بچه کوچولوییه که با اون صداش و لحنش حرف میزنه و گاها حرفها رو اشتباه میگه Smile
البته کلا بچه ها شیرینن در همه حال Smile خدا حفظشون کنه برای والدینشون.
خواهر زاده ام زنگ زده میگه خاله دو تا جوجه رنگی خریدم، اسمشون "جک و جوک" هستش
رفته لب دریا برای من به عنوان هدیه، صدف جمع کرده
الهی خاله قوربونت بره، دلم براش تنگ شدهHeartHeart یعنی پسر پسر شده هاااا، همه بازیاش کتک کاریهTongueBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Aurora , NP-Cσмρℓєтє , RASPINA , software94 , **sara** , انرژی مثبت , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۱۸۲۱۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ب.ظ
یکی از صدهایی که رو اعصاب میره صدای دعوای بچه ها سر یه وسیله بازیه. بدتر هم اینکه دختر بچه ها میزنن زیر گریه هیچ جوری هم ساکت نمیشن با اون صدای مثل زنگشون هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

.... ولی من ساکتشون کردم.......البته فک کنم صدام تا دوتا خیابون اون طرف تر هم رفت........ کم مونده همسایه ها بیان دم در بگن چی شه......
دیونه شدم .... بابا ما هم کار و زندگی داریم ...........از صبح تا شب بایدبچه داری کنم ........ گناه من چیه که پروژه ها رو تو خونه انجام میدم
بعد میگن دور کاری.... همه اش باید مسائل بقیه را حل کنم تا مسائل پروژه ها را

اصلا برا خودم وقت ندارم نمی تونم بشینم برا خودم و آیند ه ام تصمیم بگیرم
به قول جیگر آرامش میخوام آرامش
دلم میخواد برم کویر

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , vesta , so@ , **sara** , samane .gh , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۱۸۲۱۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط رتبه۱سال۹۴.)
باران به خاطر عشقش داره میره یه جای دور اونجا بباره.دیگه به زودی مانشت رو ترک میکنم.Confused
امیدوارم همه مانشتی ها خصوصا کسانی که برام عزیزترن Heartموفق باشن و به آرزوها و اهدافشون برسن خیلی زود و سریع.Coolهفته دیگه هستم بعدش میرم.Big Grinهمچین اطلاع رسانی میکنم انگار برا کسی مهمه.Tongue

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای مانشتی ها خصوصا برای عزیزترین شخص زندگیم.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , NP-Cσмρℓєтє , software94 , vesta , **sara**
ارسال: #۱۸۲۲۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  یه بار یکی از بچه های میخواست باهام شوخی کنه
هر چند اولش خیلی تلخ بود اما بعدش چیزی رو گفت که انگار دنیا رو بهم داده بودن
شروع کرد بالا و پایین پریدن و هی میگفت خدایا منو ببخش، اصلا هم نشونه های شوخی کردن رو نداشت
...............
شما الان احساسی هستین و نمیتونین تصمیم درستی بگیرین
بهترین راه اینه که با پدر و مادرتون در میون بذارین، اگه هم به دلایلی نمیتونین به پدر و مادرتون بگین به یه دوست دلسوز بگین
مطمئنا اون دوستتون آرامش لازم رو داره و میتونه یه تصمیم عاقلانه براتون بگیره
اگه هم از دست بچه های مانشت کاری بر میاد بگین تا سه سوته حلش کنن...
خیلی ممنونم از محبتتون
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ق.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  سلام خوبی ؟منو یادت میاد سرگروههه تنبل
نبینم حالت ناخوشه هااااا
تو همیشه بخند خدا بزرگه ....ایشالله به زودی خوب میشی
به سلام به سرگروه عزیززززز نبابا تنبل چرا مخ بودی خداییSmile
مرسیی خانومی...انشاا.. خییلی خیلیی خوشحال شدم ایینجا دیدمت :-*
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  دخترخـــــــــــــوب این چه حرفیهSad دعا میکنم از ته دلم مشکلت از راهی که تصورشو نمیکنی حل بشه ،آمیـــــــــــــن
مرسی نگارعزیز..انشاا..فکرنمیکنم حل بشه منکه امیدی ندارم دیگه اماانشاا که حل بشه..

-----------
**از همه دوستای خیلی خوبم که باهام همدردی کردن متشکرم اگه شماها نبودین حالم بدترمی شد نمیدونم چی میشد....از همتون خیلی خیلی ممنونم.خیلی خوشحالم که بامانشت اشناشدم و دوستای خوبی پیداکردم...
دیشب از خدا کلی معذرت خواهی کردم بخاطر اون حرفم و خواسته ام،خدیابازم ببخشید،از دوستای خوب مانشتیم هم معذرت میخوام، بچه ها برام دعا کنید که مشکلم حل بشه.

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ب.ظ)رتبه۱سال۹۴ نوشته شده توسط:  باران به خاطر عشقش داره میره یه جای دور اونجا بباره.دیگه به زودی مانشت رو ترک میکنم...
.....
چرا داری میری باران جان...؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , yagmur0022 , software94 , رتبه۱سال۹۴ , vesta , **sara**
ارسال: #۱۸۲۲۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  این عکس خوبیه. از پیج اقای شعبانعلی در اینستاگرام و اصل عکس از @snakebytes.tv
اون لاکپشت کوچولو ها خیلی خوبن Smile
بزرگه وحشت انگیزهConfused
منم لاک پشت کوچولو دوست دارم، خواهرزاده ام لاک پشت هم خریدهShy
یکی از اقوام میگفت بچه اش لاک پشت خریده بوده، بعد اون رو مثل ماشین میکشیده رو زمین و میگفته برو، و بازیش میدادهBig Grin از تصور اون صحنه کلی خنده ام گرفته بود، طفلک لاک پشته
مامانشون چقد گندسسس ترسناکه Big Grin.
نااااااااازی چه خوجملن منم میخواااااااااام ،الهیی گناه داشت لاکپشتهSad
تو اپارتمان میشه نگهش داشت؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , vesta , so@ , **sara**
ارسال: #۱۸۲۲۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ب.ظ، توسط رتبه۱سال۹۴.)
میرم تا کسی قلبش بیشتر از این ترک برنداره.Cool
اینجا مثل خونوادم میمونه.همه مانشتی ها جدا باحال و بامرام هستن.دم همگی گرم.
لاک پشت کوچولوها خیلی نازن.Tongue

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای مانشتی ها خصوصا برای عزیزترین شخص زندگیم.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , Menrva , NP-Cσмρℓєтє , vesta , so@ , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۲۲۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ب.ظ
وقتی دبستان بودم توسینه ای لاکپشت(طلا نبود) و قو داشتم اینقد دوسشون داشتما ینی خیلی خیلییی زیااااااد بعدا عکسش رو میزارم ببینینTongue لاکپشت کوچولومو.
که اقا دزده اون توسینه ای قو م که طلا بود دزدیدSadخیلی زیاد بی نهایت دوسش داشتم یادگاری مامانم بود..Sad
بچه بودم قو و لاکپشت خیلی دوست داشتم الانم خیلی زیاددوست دارم...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , software94 , vesta , so@ , **sara**
ارسال: #۱۸۲۲۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ب.ظ
منم از لاک پشت خوشم اومد.اما فقط انقدر اروم,ببینمش منم خوابم میگیره.دوتایی بریم زیر پتو همش بخوابم.خخخخخBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Aurora , Menrva , vesta , رتبه۱سال۹۴ , so@ , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۲۲۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  تو اپارتمان میشه نگهش داشت؟
اره میشه نگه داشت.
منم دلم جوجه رنگی کوچولو می خواد. مادرم دلش جوجه اردک Big Grin خونه ی اپارتمانی این بدیا رو داره دیگه. حالا ما طبقه سوم هستیم به مادرم میگم ببریم پشت بوم Smile ولی دلم میسوزه. جا نداریم بیاریم حتما می میرن.
ایول چه خوببب..
وای گفتی جوجه یادش بخیررررر قبلنا که خونمون ویلایی بود جوجه رنگی و اردک داشتیمTongue.خیلی کیف میداااااد
اره گناه دارن میمیرنSad.. دوست داشتم مث بچگیام بازم جوجه و جوجه اردک داشتم..
سنجاب و خرگوش و سگ هاسکی هم دوسدارمBig Grin ینیا عاااااااااشق سگ هاسکیممممممم

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  منم از لاک پشت خوشم اومد.اما فقط انقدر اروم,ببینمش منم خوابم میگیره.دوتایی بریم زیر پتو همش بخوابم.خخخخخBig Grin
خیلی بامزه گفتین Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Aurora , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close