زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۱۵۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
عاقا امروز یه اتفاق بد افتاددددددددددد

یه مشتری خعععلی باکلاس داشتم (پسر بودش خخخخخخخ)
وقتی که تقریبا کارش تموم شد برگشت بهم گفت میشه خانم یه سوال ازتون بپرسم ؟
منو میگی یه هو لپم گل انداخت و همه سرها به سمت ما چرخید .......
قیافه منو تصور کنید . UndecidedUndecided
گفتم بفرماید ؟
برگشت گفت :" شما دوره بازاریابی رو کجا طی کردید ؟"
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
تو ذهن شما هم همون اومد که تو ذهن من بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منو میگی جا خوردم !!!!!و لبخندی ملیح بر لبانم نشستSmileSmileSmileSmile

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , **sara** , so@ , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۱۵۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دلم یه بی ام دابلیو سری هفت میخواد. صدای عوض کردن دندشو خیلی دوست دارم. حال میده معکوس بکشی باهاش.
کاربر بلک یه BMWمیخوای فقط واسه صدا دنده اش؟واقعا بچه قانعی هستیBig Grin
صدای موتورش هم دوست دارم.
کجا شنیدی؟Big Grin
ارسال: #۱۸۱۵۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دلم یه بی ام دابلیو سری هفت میخواد. صدای عوض کردن دندشو خیلی دوست دارم. حال میده معکوس بکشی باهاش.
کجا شنیدی؟Big Grin
تو نید فور اسپید Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال: #۱۸۱۵۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ
ضربه‌ای که با دیدن ظرفیت‌های امسال تو دفترچه خوردم رو فکر کنم ناپلئون و اسکندر و نادرشاه افشار تو جنگ‌هاشون و حتی داعش تو انفجارهاش نخورده بود HuhUndecidedSad
این چه وضعشه آخه چرا اینقدر کم Undecided

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , so@ , NP-Cσмρℓєтє , RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۱۵۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
کجا شنیدی؟Big Grin
تو نید فور اسپید Big Grin
معکوس بکشی باهاش یهو بچرخی دور خودت.واییییییی
ارسال: #۱۸۱۵۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  ضربه‌ای که با دیدن ظرفیت‌های امسال تو دفترچه خوردم رو فکر کنم ناپلئون و اسکندر و نادرشاه افشار تو جنگ‌هاشون و حتی داعش تو انفجارهاش نخورده بود HuhUndecidedSad
این چه وضعشه آخه چرا اینقدر کم Undecided

یاد آقای همساده افتادم که می‌گفت: "چشمتون روز بد نبینه، داغون شدم آقا داغون هههههههههه ..."
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , so@ , happy07 , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۱۵۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط software94.)
واقعیت اینه که تهران ها کم شدن خیلی ولی شهرستان ها خوبن.حتی نرم دانشگاه جدیدم داره.ولی خب تهران هارو کم کردن

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  معکوس بکشی باهاش یهو بچرخی دور خودت.واییییییی
Huh
دنده معکوس برای بالا بردن دور موتور استفاده. اینکه شما میگید ترمز دستیه که سر پیچ میکشن.

خب اخه من مستندشم ندیدمBig Grin بلد نیستم دیگهSad
کلا از اون کار خوشم میاد خب
ارسال: #۱۸۱۵۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  عاقا امروز یه اتفاق بد افتاددددددددددد

گفتم بفرماید ؟
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
میشه یه راهنمایی هم به من بدید..........

سه شنبه مدیر ما گفت پروژه را کی تحویل میدی ؟ گفتم دوتا ارور کوچیک داره سعی میکنم امشب تمومش کنم ولی قول نمیدم
ولی پنج شنبه دیگه کامله. و چهارشنبه پروژه را می فرستم خودتون تحویل بدید

کلا من آدمی هستم که یا قول نمیدم یا تاحد مرگ برای انحامش کار می کنم و وقت شناسی خیلی برام مهمه
مدیر هم اینا را میدونه
الان خودمو کشتم ولی می بینم پروژه دو روزی کار دارم
متاسفانه تحت وب هم نیست که حالا یه چی تحویل بدم بعد تو این دو روز تعطیلی درستش کنم

میشه شما یابقیه بگید چه جور به مدیر بگم نشد. اصلا نمی خوام اون دو مورد بالا زیر سوال بره
وای چه قدر فردا مهمه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۸۱۵۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  میشه یه راهنمایی هم به من بدید..........

سه شنبه مدیر ما گفت پروژه را کی تحویل میدی ؟ گفتم دوتا ارور کوچیک داره سعی میکنم امشب تمومش کنم ولی قول نمیدم

کلا من آدمی هستم که یا قول نمیدم یا تاحد مرگ برای انحامش کار می کنم و وقت شناسی خیلی برام مهمه
مدیر هم اینا را میدونه
متاسفانه تحت وب هم نیست که حالا یه چی تحویل بدم بعد تو این دو روز تعطیلی درستش کنم

میشه شما یابقیه بگید چه جور به مدیر بگم نشد. اصلا نمی خوام اون دو مورد بالا زیر سوال بره
وای چه قدر فردا مهمه
من اگه جای رییس شما بودم روحیه طرف برام مهم بود و میدونم که برنامه نویسی زمان نداره بعضی وقت ها، مخصوصا رفع باگ. اگه ببینیم طرف زحمتشو کشیده مهم نیست برام که دیر بشه. با این توضیحات اگه صادقانه بیاد بگه زحمتشو کشیده ولی باگ رفه نشده مشکلی نداره. در رابطه با مشتری هم مشکل رییسه تا کارمند چون رییس لایه بین مشتری و کارمنده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۱۶۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  عاقا امروز یه اتفاق بد افتاددددددددددد

گفتم بفرماید ؟
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
میشه یه راهنمایی هم به من بدید..........

مدیر هم اینا را میدونه

وای چه قدر فردا مهمه

به نظرم بهش بگو من تا جایی پرو‍ژه رو رسوندم ولی روش خیلی فکر کردم به نظر من اگه روی بعضی قسمتهاش بیشتر کار کنم نتیجه بهتری خواهد داد . و خیلی بهتر از اینکه که مشتری توش کمبود احساس کنه . اگه میتونید یه وقتی برای این قسمتهاش بهم بدید که خوبه در غیر اینصورت مجبورم تو قسمتهای پشتیبانی براش وقت در نظر بگیرم خخخخخخ
به نظر من هم مدیر پروژه رو بترسونن از عواقب . هم اینکه طوری وانمود کن که سر قولت بودی ولی به کیفیت کار هم توجه میکنی

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۱۸۱۶۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دلم یه بی ام دابلیو سری هفت میخواد. صدای عوض کردن دندشو خیلی دوست دارم. حال میده معکوس بکشی باهاش.
منم دلم یه دوج یا شولته مشکی از این دو دره ها میخواد چندروز پیش یکیشو دیدم یـــــــاخدا چی بووووودBlushBig Grin شهرما پر از این ماشین مدل بالاهاااا کصصصصصصصصصافطااای پولدارBig GrinTongue شما فکر کنم تخت گاز زیاد میبینیBig Grin ماشیناش آدمو دیوونه میکنهBig Grin
ارسال: #۱۸۱۶۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  
منم دلم یه دوج یا شولته مشکی از این دو دره ها میخواد چندروز پیش یکیشو دیدم یـــــــاخدا چی بووووودBlushBig Grin شهرما پر از این ماشین مدل بالاهاااا کصصصصصصصصصافطااای پولدارBig GrinTongue شما فکر کنم تخت گاز زیاد میبینیBig Grin ماشیناش آدمو دیوونه میکنهBig Grin
دوج وایپر یا چلنجر؟
ارسال: #۱۸۱۶۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  
دوج وایپر یا چلنجر؟
وایپر قرمز یا زرد Big Grin ترجیحا سقفشم تاشو باشه اونم مشکی Big Grin
ارسال: #۱۸۱۶۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۲ ق.ظ
آقا من نمیخوااااااااااااااااام Sad
آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلن یونتوس هم شد تیم آخه!!!!!!! Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۱۸۱۶۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ق.ظ، توسط artmiss.)
ازتمام دوستانی که دیشب باهام همدردی کردن تشکر میکنم
من فقط میخواستم خطاب به دوستانی که گفتن بازم تلاش کن و پس نکش بگم:
فکر نمیکنم کسی اینجا باشه که بیشتر از من تو زندگیش شکست خورده باشه، از اون تیپ آدما نیستم که همیشه آیه یاس میخونن اتفاقا برعکس من همیشه به دوروبریام روحیه میدم و سعی میکنم تودار باشم تو مسائلی که خودم توشون کم میارم.
من شکست تو زمینه های مختلفو تجربه کردم و تا لبه پرتگاه رفتم ولی خودمو جموجور کردم و دوباره از نو شروع کردم
تلاشای من یکبارو دوبار نیست به تعداد تیکه های قلبه شکستمه
کاملا مشهوده که یکسری آدما تو این دنیا تلاش بیشتری میکن سختیای بیشتری میکشن و در نهایت سهم کمتری از خدا بهش میرسه، این با معنای عدالتی که تو لغت نامه ها هست فرق میکنه، من به این نتیجه رسیدم که عدالت یه معنای نسبی داره و برای هر شخصی مقدار مشخصی داره که همین مستند کافیه برای اینکه بگیم اصلا عدالتی به اون معنا که برای ما تعریف کردن وجود نداره چون عدالت نباید مختص یه فرد باشه و باید برای همه برابر باشه. تا کی خودمونو گول بزنیم که امتحان الهی بوده؟ امتحان نیس تو انتخاب شدی که زجر بکشی چون عدالت برای تو اینطور اقتضا میکنه.
من قبل اینکه برای کنکور بخونم درسامو ناپلئونی پاس میکردم، چون واسم اهمیتی نداشت و کارم مهم بود ولی از هر دو ضربه خوردمم شدید.
۴ ماه و نیم فقط درس خوندم ولی همون برام کافی بود چون به اندازه کسب یه رتبه خوب برای رسیدن به دانشگاه مورد نظرم مهارت داشتم و شک ندارم که هنوزم دارم.
دوستی که میگی کنکور حساب کتاب نداره، ایشالا سال بعد جبران میشه..
من چرا باید این اشتباه رو دوباره تکرار کنم، رتبه واقعی من کجاست؟ چرا باید دوباره ۴ ماه وقتمو بزارم تو آزمونی شرکت کنم که بعدش معلوم نیس بر اساس چه منطقی کلید میزنن براش. چرا من باید سال آینده یا دوسال آینده از موفقیتی که دو یا سه سال براش تلاش کردم خوشحال باشم، اومدیمو هیج وقت مهارت من تو درسا با منطق اینا جور درنیومد، نه من میخوام پشت کنکور بمونم تا بلکه بلاخره قرعه به نام من زده بشه و جزو رتبه های برتر اون سال باشم، و اسمشم عدالت گذاشته بشه، اشکال از ماست که سالهاست که این بلا سرمون میآد و دوباره با اصرار و شرکت در کنکور سال بعد از بلاهایی که یه مشت آدم بیسواد سرمون میارن استقبال میکنیم، نه من دیگه کنکور شرکت نمیکنم تا اینجوری اعلام کنم که از این سیستم بیزارم. و تمام تلاشمو در حد توانم میکنم این سیستم حذف بشه.
شرمنده خیلی طولانی شد،فک کنم اولین پستمه که بیشتر از ۴/۵ خط شده.

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , Hamid_0311 , ali0281 , خانه سبز , Aurora , salam5 , so@ , samane .gh , m.teymourpour , Nesyan , RASPINA , shayesteNEY , Riemann , Mänu , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۹۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close