زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۰۶۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
کنکورمو که میدونستم گند زدم دقیقا همون درصدا Dodgyیعنی استادم تو حساب کردن درصدBig Grin
راستش من اصلا اونقدی که باید واسه نتیجه ی امروزم ناراحت نشدم با اینکه بشــــــــــــــــــــدت واسش تلاش کردم بیخیال مهم نیست میدونم خدا بهترشو بهم میده بـــــــــــــــله اینطوریاس ما با خدا این حرفارو نداریم Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , **sara** , so@ , blx , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , alirezaei
ارسال: #۱۸۰۶۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  کنکورمو که میدونستم گند زدم دقیقا همون درصدا Dodgyیعنی استادم تو حساب کردن درصدBig Grin
راستش من اصلا اونقدی که باید واسه نتیجه ی امروزم ناراحت نشدم با اینکه بشــــــــــــــــــــدت واسش تلاش کردم بیخیال مهم نیست میدونم خدا بهترشو بهم میده بـــــــــــــــله اینطوریاس ما با خدا این حرفارو نداریم
من امسال یه جور عجیب غریبی شدم
حتی انتظار داشتم مثل چن سال پیش که رتبه ام رو دیدم شوکه بشم و تا چند هفته با کسی حرف نزنم و خودم رو تو اتاق زندانی کنم:دی
ولی نمیدونم چرا انقدر شادم.یه درصد هم من ناراحت نیستم. انگار رتبه یک کنکور منم : )))))))
جالبه که میبینم تو هم مثل منی الان. واقعا چرا الان ما ناراحت نیستیم با وجود اینکه تلاش کرده بودیم؟ Big Grin
یه کم عجیبه این حال خودم و دارم نگرام خودم میشم. :دی
نمیدونم اتفاقا واسه منم عجیبه که چرا ناراحت نیستم Undecided شاید زیادی گودزیلا شدمBig Grin به قول تو یکم باید نگران باشم خدایا توبه توبه Big Grin
خودم به تو سپردم تو منو به کسه دیگه ای نسپرده باشی!!! Big Grin
بنظر من هیچوقت دیر نیست مهم اینه که راهرو میدونیم چیه و هدفم که هست دیگه حالا دیرو زود داره ولی سوختو سوز ندارهSmile یه معلم فیزیک داشتیم همیشه میگفت عمر شما که داره میگذره چه درس بخونید چه نخونید میگذره پس بهتره با درس خوندن بگذره
.......................
خدایا چیــــــــــــــ میشد من میشدم مدیر برنامه های باشگاه بارســــــــــــا Big Grin راهنمایی و دبیرستان که بودیم هرکی میپرسید هدفت چیه میگفتم میخوام بشم مدیر برنامه ها باشگاه بارسا دیگه اون بنده خداها ادامه نمیدادن فکر میکردن مخم تاب دارهBig Grin بابا خب آرزو بود دیگه ای بابا Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , پوونه , **sara** , Bahar_HS , alirezaei
ارسال: #۱۸۰۶۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ق.ظ، توسط nanajoon.)
منم خدا رو شکر رتبم به نسبت خوب بود
یه چیزی بگم یکم بخندینSmile)Big GrinBig Grin
من هدفم ارشد ایتی بود
سر جلسه کنکور کامپیوتر به خودم گفتم اگه حتی رتبه ۱ نرم اقزار بشم نمی رم سر جلسه کنکور کامپیوتر رسما برای کیک و ساندیس رفتم و همش داشتم تستا رو نخونده الکی میزدمSmile)
اما کنکور ایتی مثل بچه ادم سر جلسه درست میخوندم و میزدم ساعت ۷/۵ که رفتم کارنامم رو ببینم اول کارنامه کامپیوتر اومد بالا که زبان منفی بود بقیه درصدام داغون Smile) اولش نفهمیدم این کامپیوتره ایتی نیست یعنی همه خونواده کلشون توی لپ تاپ بود داداشم شاخ در اورده بود اصلا روزانه مجاز نشده بودم برادر کوچیکم میگفت ابجی تو اگه پاسخنامه رو سفید میدادی خیلی سنگین تر بودSmile)دیگه دودستی زدم تو سر خودم بنده خدا بابام هی میگفت اشکالی نداره چیزی نشده که (با یه سوزی میگفت هیچی نشده ادم بدتر گریش میگرفت) برادر بزرگم کارنامم رو نگاه که میکرد از خنده منفجر داشت میشد Smile)میگفت اجی تو روی سیاه لشکران کنکور ارشدم سفید کردی خیلی گند قشنگی زدی انتظار نداشتم به این شدت گند بزنی ConfusedSadخودم چشمام اصلا کار نمی کرد که متوجه بشم این کارنامه کامپیوتره دیگه داشت اشکام جاری میشد که یه هو دیدم یه کارنامه دیگه هم پایین هست که اون مال ایتی هست یعنی کل فضا یه هوعوض شد:Smile)Big Grin

{{
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۲ ق.ظ)نارین نوشته شده توسط:  خدایا امشب چجوری صبح میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این همه اشک از کجا میاد !!!!!! حتی درست نمیبینم اینجا یچی تایپ کنم . خدایا کنارم باش تنهام نذار ...................................
عزیزم  مطمین باش خدا زحمت هیچ بنده ای رو بی جواب نمی زاره بهت قول میدم اگه زحمت کشیدی نتیجه زحمت رو اگه توی کنکور نددی توی جاهای مختلف زندگی بدون یه دست قراره بیات مجکم دست رو بگیره بگه این جبران زحمات کنکور ارشد هست اصلا شاید صلاحت این نیست امسال ارشد میرفتی خود من ۲ سال بعد از اتمام درسم تازه امسال ارشد رتبم خوب شد خیلیا سال چندمی هستن ایشالا سال دیگه رتبه تک رقمی میاری تو رو خدا نه گریه کن نه غم بخور که این دنیا ارزش غمخوردن نداره}}

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری............... عمرت به هدر رفت اگر دست نگیری
بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , نارین , Bahar_HS , abji22 , alirezaei
ارسال: #۱۸۰۶۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ ق.ظ
والله باتوجه به تجربه تلخ و مسخره ای که ما از کنکور داریم، هیچ پیشنهادی براتون ندارم. یعنی حرف من و دیگران کمکتون نمی کنه. یه چند روز وقت اساسی بزارید غصه بخورید، بعدش برید مشغول یه کاری بشید که سرتون گرم باشه. اینطوری لامصب کم کم خودش فراموش میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , **sara** , Aurora , Bahar_HS , so@ , RASPINA , shayesteNEY , abji22
ارسال: #۱۸۰۶۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۹ ق.ظ
من ۲۴۳ شبکه شدم جای خوبی قبول نمیشم میدونم خودم ولی واقعا موندم دوباره بخونم آیا یا نه ؟
خیلی سخته یه بار دیگه بخوای بخونی واقعا اراده و انگیزه میخاد . اگه بازم نشه دیگه تحمل شکست ندارم انصافا کاش بتونم تصمیم بگیرم از طرفی به سختی کنکور چند سال پیش فکر میکنم میگم امسالم خوندیم اومدیمو عین سال ۹۲ مثلا دادن اون وقت چی
از طرف دیگه میگم نخونم چی کنم من با ۵ ماه خوندن و سفید دادن زبان و نخوندن درس شبکه این شدم حتما یه بار دیگه بخونم با کلی تجربه و وقت کافی نتیجه بهتری کسب میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , نارین , nazanin1 , BaHar1
ارسال: #۱۸۰۶۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۵ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  خیلی بد خودمو باختم
اشکام همینطور داره میریزه
وقتی کارناممو دیدم چند مین نگام رو کارنامم خشک شده بود
واقعا نمیفهمم
بدبختیم اینه که تو خوابگام ویکی نیس باهاش دردو دل کنم
چرا آخه چرااااااااااااااااا؟
من جای شما تو تهران یا کرج بودم میرفتم دنبال کار ارشدم سال های اتی هست... سلامتی خودت و استفاده از زندگی مهمه
کنکور یه بازی مسخره و بی استاندارد بیشتر نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: raakhshan , **sara** , Aurora , Bahar_HS , so@ , نارین , artmiss
ارسال: #۱۸۰۶۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ق.ظ، توسط Bahar_HS.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  ۳۰۴ هوش و ۳۰۹ الگوریتم شدمUndecided
تبریک می گم آفاق جون!Heart
من آخرین نفر شدم؛نه بین مجازین!بین شرکت کنندگان!Big Grin
یعنی کی .....؟؟؟؟؟Exclamation

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  منم که رسیدم به جمله ی :" هرچی قسمت باشه"! Big Grin Big Grin

از صمیم قلب به همه ی بچه ها یه خسته نباشید میگم , یه تبریک هم به رتبه برترا , بعضی از دوستای خوبم رتبه های خیلی خوبی آوردن , خیلی خیلی خوشحالم بخصوص واسه دوستای هـــــــــــوش, چه اونایی که رتبه هاشونو گفتن و چه اونایی که علی رغم رتبه ی خوب , گفتن به کسی نگم! Wink

اینم از فال حافظ ما بعد دیدن کارنامه
.
.
.
.
به جهنم گر غمت پایان ندارد/ به درک گر سرت سامان ندارد
بخندم من به این دنیای فانی/که ضایع تر از این امکان ندارد
حافظ می خواد بگه من خوشبخت میشم , فقط یکم عصبانیه , در کل چیزی تو دلش نیست Big Grin
میشه یکی از این فالها برای من هم بگیرید؟Big Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , نارین , **sara** , abji22
ارسال: #۱۸۰۶۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ ق.ظ
خوشی‌هاتون رو تو زندگی ببینید و سعی کنید همیشه شکرگزارشون باشید.
ماها علاوه بر اینکه لازمه یادمون باشه که جز خدا کسی نمی‌ده و باید تنها از اون بخوایم، و فقط در خونه خودش بریم، لازمه یادمون هم باشه که تنها خودشه که بهمون نعمت‌ها رو داده و داشتن ما تنها حاصل لطف اونه و شکرش کنیم.

تو روایات داریم که گفتند بلا و سختی نخواید اتفاقا ائمه همیشه در دعاها آسانی و فراوانی خواستند (مثال‌های زیادش تو صحیفه سجادیه).

اینجوری نفرمایید و شکرگذار باشید.
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  کاش ما هم یه مصیبتی تو زندگیمون داشتیم که بهونه ای میشد واسه التماس به خدا، واسه اینکه بدونیم جز خدا کسی رو نداریم، واسه اینکه بیشتر به یادش بیوفتیم. حاج اسماعیل دولابی میگه اگه تو زندگیت گیر کردی، به بن بست خوردی، بدون که خدا کارت داره، زود برو باهاش خلوت کن و بگو چی کارم داری؟

خدایا چرا چند وقتیه که دیگه با من کاری نداری؟ چرا ولم کردی؟ یه تعداد غلط کردیم، خوب حالا میگیم غلط کردیم، حالا اگه نمی بخشی نبخش، ولی من فردا نمیتونم به دوستام بگم خدای من خداییه که قدرت بخشیدن نداره، خداییه که بنده هاش رو دوست نداره، امیر المومنین به ما یاد داده که تو چه جور خدایی هستی "یا سریع الرضا".

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Aurora , Bahar_HS , vesta , so@ , نارین , **sara** , mohaddeseh70
ارسال: #۱۸۰۶۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۱ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۰ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  میشه یکی از این فالها برای من هم بگیرید؟Big Grin
یکم خرج داره فقط, مسئله ای نیست که؟ Big Grin
ارسال: #۱۸۰۷۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۰ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۰ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  میشه یکی از این فالها برای من هم بگیرید؟Big Grin
یکم خرج داره فقط, مسئله ای نیست که؟ Big Grin
خیالی نیست آبجی!

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۸۰۷۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۲ ق.ظ
من نیاز به راهنمایی و کمک دوستان دارم!یه کمک و راهنمایی شفاف!(خیلی کم توقع هستم!Big Grin)
بارها،در تایپیک های مختلف یادداشت گذاشتم،از دوستان با تجربه کمک خواستم،تایپیک های مختلف رو خوندم،.....ولی هنوز نتونستم اون چیزی رو که می خوام بدست بیارم...
دوستان ارشدی شریفی،امیرکبیری، و تهرانی می گن صرف ارشد خوندن،شرایط کاری یا حتی تخصصی بهتری فراهم نمی کنه،اگر می خوای ادامه بدی برای دکترا،بعدش هم باید بری خارج از کشور و اپلای و ....،
حالا بگید من چکار کنم؟چند سال ارشد شرکت می کنم قبول نمی شم،خارج از کشور هم(فعلا) شرایطشو ندارم،دیگه تو سن و سالی هم نیستم که بخوام دوباره کنکور سراسری بدم و تو یه رشته دیگه درس بخونم و یه زمینه کاری دیگه شروع بکار کنم؛کامپیوتر و برنامه نویسی رو دوست دارم؛اگر مطمئن بودم از کامپیوتر خوشم نمیاد خوب راحتتر ترکش می کردم؛با کسی در بازار کامپیوتر آشنایی ندارم،تهرانی هم نیستم..... خلاصه اینکه نمی دونم چکار کنم؟؟؟ شماها که میگید برو دنبال کار و تخصص،من می خوام برم،ولی واقعا نمی دونم چطوری شروع کنم؟؟؟ از کجا؟؟؟ چطور دانسته هام رو بیشتر کنم؟؟؟چطور از سد بازار کار عبور کنم؟؟؟؟من چند تجربه ناموفق در بازار کار دارم و حالا برای شروع دوباره استرس خیییییلی زیادی دارم،می ترسم باز هم بد بیارم.....
ببخشید که زیاد نوشتم و همش آه و ناله کردم!Smile
لطفا کمکم کنید!Shy

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , نارین , **sara** , abji22
ارسال: #۱۸۰۷۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ق.ظ
حس عید دیدنی رو دارم ,از ساعت ۷:۰۵ هی ازین تاپیک به اون تاپیک میرم تبریک بگم , داره میشه ۲ ساعت!
بچه ها یجا جمع شید من همتونو ببینم یهو تبریک بگم Big Grin مثلا تاپیک صندلی داغ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , RASPINA , shayesteNEY , **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۸۰۷۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ق.ظ
سلاااام
وای چقد دیشب مانشت سخت برام بالا میومد و چقد دوست داشتم بدونم دوستام چکار کردن، هنوزم نمیدونم کاملBig Grin
اینم از کنکور ما، جای مارو فردوسی خیلی خیلی خالی کنید، سلامم به امام رضا سلطان قلبها برسونیدBig Grin مشترک منو با مخ کوبوند کف اسفالت
همیشه از ته قلبم چیزیو میخواستم که یه مانع خیلی بزرگ جلوش بود، بعد از دیدن کارنامه م و یه مراسم گریه زاری کامل، اون مانع برداشته شد، خداروشکر میکنم که تمام دعاهام رو طبق میل قلبیم جهت داد، من دیگه کنکور نمیدم و این قشنگ ترین و لذت بخش ترین حس دنیاس Big Grin
دوستای نزدیکم لطفا خودشون بیان رتبه هاشونو بگن من نتم کنده Big Grin
به همه ی رتبه خفن هامونم تبریک ویژه میگم، ایشالا دکترا Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , NP-Cσмρℓєтє , so@ , iammiti , Bahar_HS , shayesteNEY , happy07 , **sara** , پوونه
ارسال: #۱۸۰۷۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۶ ق.ظ
افاق چرا من رتبه تو پیدا نمیکنم؟ رسیدگی کن لطفا

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۱۸۰۷۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ
بچه ها لطفا یه کمکی به حال رتبه بالاها هم بکنید(در حد مشاوره)
خب رتبه های خوب ،خوبن دیگه
اصلا هیچ کی نمیاد یه نگاه بندازه
کاش یه کنکور مرگ و زندگی بذارن بریم راحت شم
بعد از شانسی که دارم قبول میشم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara** , alim93

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۲۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close