زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۹۲۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط farhud.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  یـــــاشــــاســــیــــن
۳ تاش رو شنیدم نریمان جهان زده عالی بود. حیف بازی رو ندیدم.
این برد بازی بعد رو جذاب تر کرد.
اخبار ۲۰:۳۰ میگه شانس با استقلال یار نبودBig Grin
جمعه جشن قهرمانی به امید خدا Heart

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۷۹۲۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
پیرو بحث مانتوBig Grin عرض کنم که، دریغ از یه مانتو اسپرت!!! این چه وضعشه آخه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , NP-Cσмρℓєтє , **sara** , alirezaei , Menrva , Avril89 , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۹۲۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  کاربرآزاری یه عده اینترنتشون رو منهدم کرد Big Grin
اینترنت من منهدم نشه Confused
۲۰۰ مگ برام موندهBig GrinBig Grinمیخام شارژ نکنم روز اعلام نتایج حال همه کسایی که منتظر شاهکارمن بگیرمBig GrinBig Grin
خودم میبینم Big Grin
همین الان ترغیب شدم ترافیک اینترنت خودم رو ببینم , ۳۱۰ مگ مونده , اگه برای منم ناخواسته!! تموم شد چـــــــی؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۷۹۲۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پیرو بحث مانتوBig Grin عرض کنم که، دریغ از یه مانتو اسپرت!!! این چه وضعشه آخه
مانتو هم مگه اسپورت داره؟ Big Grin
ای دخترا چه حرفایی می زنن مرغ تو ماکروفر هم خندش می گیره Tongue
لابد فقط ماشین اسپرت دارهBig Grin
آره بابا، تیپ اسپرت، کفش اسپرت، مانتو اسپرت و ...
حالا بعدا یاد میگیریدTongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , barca , mahyamk , NP-Cσмρℓєтє , alirezaei , sahar salehi , Bahar_HS , salam5
ارسال: #۱۷۹۳۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ
استرس نداشته باشید. Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۱۷۹۳۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  استرس نداشته باشید. Big GrinBig GrinBig Grin
فک کنم تاپیکو اشتباه اومدی اینجا محل بحث داغ و روز فوتباله

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۷۹۳۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط kora.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پیرو بحث مانتوBig Grin عرض کنم که، دریغ از یه مانتو اسپرت!!! این چه وضعشه آخه
مانتو هم مگه اسپورت داره؟ Big Grin
ای دخترا چه حرفایی می زنن مرغ تو ماکروفر هم خندش می گیره Tongue
بله مانتو اسپرتم داره مانتو زینگیل بینیگیل دار ندیدی با تور گیپور و کمربند طلا؟ یا طرح گل منگل ؟؟؟ مانتو اسپرت مانتویی که ازینا نداره تک رنگه و مدل ساده ای داره اصولا طرح دار نیست !!!! Big GrinBig GrinBig Grin اون مرغم از خوشی گل مسی داره تو ماکروفر میخنده! Big GrinTongueBig Grin

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  استرس نداشته باشید. Big GrinBig GrinBig Grin
یه سر پاشو بیا تاپیک گپ خودمونی تا بهت بگم!!!!!: Big Grinنتایج استرس زایی چی میتونه باشه!!!!DBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , **sara** , Menrva , barca , NP-Cσмρℓєтє , neda_Network , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۹۳۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ
من اعترااااااااااااااااااض دارم Big Grin
حق با استقلاااااال بود ببره Big Grin
استقلال ۶ام نمیمونه یوهاهاها

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۷۹۳۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  استرس نداشته باشید. Big GrinBig GrinBig Grin
فک کنم تاپیکو اشتباه اومدی اینجا محل بحث داغ و روز فوتباله
اومدم کار خوبمو تکمیل کنم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , sahar salehi
ارسال: #۱۷۹۳۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پیرو بحث مانتوBig Grin عرض کنم که، دریغ از یه مانتو اسپرت!!! این چه وضعشه آخه
الان دیگه مانتوها قزاره از تک دک کمه بی دکمه و کوتاه و کتی در بیاد Big Grin رو به سمت مانتو بلند داره میره..Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۷۹۳۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  خودم میبینم Big Grin

اگر نیتم خودکشی بود اطلاعاتمو برات میفرستم Big Grinاسترس هم ندارم خخخخخخخخخ
برای من نه!
برای خودتم نه!
"برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب می شود" لااقل! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۹۳۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  یعنی تنها چیزی بود که بیرون نشنیده بودم و تو مانشت شنیدم Tongue
خب خداروشکر که سبب امر خیر شدم و این نکته رو یاد گرفتید
همین فردا روز خانومتون میگفت مانتو اسپرت دوست دارم، بعد شما میرفتید برای تولدش یه مانتو غیر اسپرت میخریدید، خب میخورد تو ذوقش و مشکلات بعدی شروع میشدShy بشینید دعام کنیدCool

سپاس‌گزاری شده توسط: barca , kora , alirezaei , RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۹۳۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  امو شما دخترا چقد سخت می گیرین! نهایتش اشتباه هم بشه هم چاره ش یه قیچی تو به قولن همین زینگیل بینیگیلا هست Big Grin سخت نگیرین که ارزشش رو نداره اصلن و ابدا!
فوقش فرداش میری یه سری پارچه سرقیچی میگیری باهاش گیمبیل بینگیلی درست میکنی میدوزی بهش دیگه.Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , sahar salehi , Bahar_HS , Avril89
ارسال: #۱۷۹۳۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  خب خداروشکر که سبب امر خیر شدم و این نکته رو یاد گرفتید
همین فردا روز خانومتون میگفت مانتو اسپرت دوست دارم، بعد شما میرفتید برای تولدش یه مانتو غیر اسپرت میخریدید، خب میخورد تو ذوقش و مشکلات بعدی شروع میشدShy بشینید دعام کنیدCool
امو شما دخترا چقد سخت می گیرین! نهایتش اشتباه هم بشه هم چاره ش یه قیچی تو به قولن همین زینگیل بینیگیلا هست Big Grin سخت نگیرین که ارزشش رو نداره اصلن و ابدا!
عامو بارسا به همین سادگیا نیس که! فکر نکن خانومت میگه عجب شوهر شیرازی فعال و خلاقی دارم! میگه عجب شوهر خسیسی دارم !!! بله کاکو اینا درس زندگین!Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۹۴۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  امو شما دخترا چقد سخت می گیرین! نهایتش اشتباه هم بشه هم چاره ش یه قیچی تو به قولن همین زینگیل بینیگیلا هست Big Grin سخت نگیرین که ارزشش رو نداره اصلن و ابدا!
فوقش فرداش میری یه سری پارچه سرقیچی میگیری باهاش گیمبیل بینگیلی درست میکنی میدوزی بهش دیگه.Tongue

فوقش شما هم مثلا کفش اسپرت چرم مارک اکو خواستید خانومتون براتون کتونی میخی میره میخره از این قدیمیا اونم رنگ قرمزBig Grin
اشکال نداره که سخت نگیرید بهتر از جورابه کهTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: barca , RASPINA , sahar salehi , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۹۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close