زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۸۹۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۴ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  حتی اگه نصف ماه خونه والدین گرامی باشن نصف دیگه ماه خونه خودشون هستن و دستپخت خانوم هاشون! حالا فرض که دست پخت زناشون افتضاح !!! پس هرچی تو خونه والدین گرامی خوردن و ذخیره کردن تو نیمه دیگه ماه و تو خونه خودشون می سوزوننش!!! پس چرا بازم چاق میشن!!!! بنابراین فرض خلف باطل ! و به همین راحتی ثابت شد که دلیل اصلی چاقی آقایون پس از ازدواج چیه!!!! Big Grin
دلیل اولش خوردن روزی ۳ وعده فست‌فود برای فرار از غذاهای نصف-سوخته و نصف دیگه بدمزه‌ی خانم‌هاشون که تا دیروز بزرگترین تجربه‌ی آشپزیشون پخش شعله زرد به همسایه‌ها توو ماه رمضون بوده
دلیل دومش روزهای تعطیل هست که مجبورند توو خونه باشند و غذاهای ناسالم با یه وجب روغن و نیم کیلو نمک خانم‌ها رو بخوند، و الا غذای تغذیه‌ی سالم آدم رو چاق نمی‌کنه. بلی Big Grin

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  واقعا آخر خندس که تا به حال پاشون تو زمین چمن نذاشتن مسابقه بدن ولی از صدتا مربی بیشتر ادعاشون میشه . فقط موندم چرا مشکلات فوتبال ما حل نشده تا به حال.Big Grin
همین یه جمله نشون میده شما چقدر از ورزش مخصوصاً فوتبال سر در میارید Big Grin نصف مربی‌های فوتبال، مخصوصاً مربی‌های تیم‌های بزرگ یه عکس با لباس ورزشی توو عمرشون نداشتند Big Grin
مشکل فوتبال ما هم دادن تیم‌ها به دست یه عده قل‌چماق و سرهنگ و سردار (از مدیر تا مربی همشون نظامی هستند) هست، و الا میدادن دست مدیران مدبر و کاردانی مثل بنده و بقیه‌ی آقایون این سایت الان حداقل دو نماینده توو یوفا چمپیونز لیگ داشتیم Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , explorer , **sara**
ارسال: #۱۶۸۹۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ووووووووووووووی اینجو چه خبره!!!!؟؟؟؟؟؟؟
دوستان عزیز به اعصابتون مسلط باشید بابا، چرا همدیگرو له میکنید!!!!
برادر ول کن موهای دختر مردم رو والا مسئله شرعی دارهCool شما هم خواهر عزیز که داری با کیف میزنی تو سر پسر مردم، والا گناه داره، فردا عاشق یکی از همین موجودات عزیز میشیااااTongue

من اگر میدونستم "ژله" میخواد همچین کاری کنه، عمرا عکس میگذاشتم Sad
بابااااااااااااااااااااااااااااااا با هم مهربون باشید، چرا با کوچکترین بهونه ای بهم میپرید!!! والا از شما بعیده
یا آروم میشید یا عکس غذاهامو میگذارم تا انقدر همدیگه رو بزنید، له لورده شید بعد مدیرا بیان شما رو بن کنن من بهتون بخندمBig GrinTongue
خدایی ادامه ندید، خیلی حرکت لهیه،آفرین مانشتی های عزیز.
شما همدیگرو خفه کردید، من گرفتم خوابیدم انقدر حال دادBig Grin شما هم تفریحات سالم رو انتخاب کنیدTongue دیگه نبینم همدیگرو ترور شخصیتی کنیداااااااااااااا وگرنه عصبانی میشمAngry گفته باشمAngel

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , پوونه , Bahar_HS , Aurora , barca , mahyamk , **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۶۸۹۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط happy07.)
در جهت ختم بحث قبلی من دلیل علمی چاق شدن رو در نه تنها اقایون که هم آقایون و خانوم ها بگم:
دلیلش زیادتر شدن اشتها و میل به خوردنه و دلیل این زیاد شدن اشتها هم تغییرات هورمون‌های بدن بعد از ازدواجه، همین! حالا هی دلایل جامعه شناسی و اقتصادی بیاریدBig GrinBig Grin
می‌گم این بحث که تموم شد بحث بعدی چی باشه؟!Big Grin

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , shayesteNEY , **sara**
ارسال: #۱۶۸۹۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط kora.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  حتی اگه نصف ماه خونه والدین گرامی باشن نصف دیگه ماه خونه خودشون هستن و دستپخت خانوم هاشون! حالا فرض که دست پخت زناشون افتضاح !!! پس هرچی تو خونه والدین گرامی خوردن و ذخیره کردن تو نیمه دیگه ماه و تو خونه خودشون می سوزوننش!!! پس چرا بازم چاق میشن!!!! بنابراین فرض خلف باطل ! و به همین راحتی ثابت شد که دلیل اصلی چاقی آقایون پس از ازدواج چیه!!!! Big Grin
دلیل اولش خوردن روزی ۳ وعده فست‌فود برای فرار از غذاهای نصف-سوخته و نصف دیگه بدمزه‌ی خانم‌هاشون که تا دیروز بزرگترین تجربه‌ی آشپزیشون پخش شعله زرد به همسایه‌ها توو ماه رمضون بوده
دلیل دومش روزهای تعطیل هست که مجبورند توو خونه باشند و غذاهای ناسالم با یه وجب روغن و نیم کیلو نمک خانم‌ها رو بخوند، و الا غذای تغذیه‌ی سالم آدم رو چاق نمی‌کنه. بلی Big Grin

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  واقعا آخر خندس که تا به حال پاشون تو زمین چمن نذاشتن مسابقه بدن ولی از صدتا مربی بیشتر ادعاشون میشه . فقط موندم چرا مشکلات فوتبال ما حل نشده تا به حال.Big Grin
همین یه جمله نشون میده شما چقدر از ورزش مخصوصاً فوتبال سر در میارید Big Grin نصف مربی‌های فوتبال، مخصوصاً مربی‌های تیم‌های بزرگ یه عکس با لباس ورزشی توو عمرشون نداشتند Big Grin
مشکل فوتبال ما هم دادن تیم‌ها به دست یه عده قل‌چماق و سرهنگ و سردار (از مدیر تا مربی همشون نظامی هستند) هست، و الا میدادن دست مدیران مدبر و کاردانی مثل بنده و بقیه‌ی آقایون این سایت الان حداقل دو نماینده توو یوفا چمپیونز لیگ داشتیم Big Grin
اول اینکه چقدر دلم به حال اون دسته از آقایون میسوزه که سرسری و یه هویی میرن ازدواج میکنن که مجبور شن طرف نشناخته واسه یه مدت تحمل کنن.! این اقایون هستن میرن خواستگاری نه خانوما؟!اصولا به تجربه افراد برمیگرده!!!!! در مورد دوم که من از فوتبال سر در نمیارم ادعایی هم ندارم ولی مشکل شما دوست عزیز اعتماد به نفس کاذبه شایدم جز استعدادهای کشف نشده ای احتمالا!!! رو دست david moyes بلند میشدی! Big Grin

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ووووووووووووووی اینجو چه خبره!!!!؟؟؟؟؟؟؟
دوستان عزیز به اعصابتون مسلط باشید بابا، چرا همدیگرو له میکنید!!!!
برادر ول کن موهای دختر مردم رو والا مسئله شرعی دارهCool شما هم خواهر عزیز که داری با کیف میزنی تو سر پسر مردم، والا گناه داره، فردا عاشق یکی از همین موجودات عزیز میشیااااTongue

من اگر میدونستم "ژله" میخواد همچین کاری کنه، عمرا عکس میگذاشتم Sad
بابااااااااااااااااااااااااااااااا با هم مهربون باشید، چرا با کوچکترین بهونه ای بهم میپرید!!! والا از شما بعیده
یا آروم میشید یا عکس غذاهامو میگذارم تا انقدر همدیگه رو بزنید، له لورده شید بعد مدیرا بیان شما رو بن کنن من بهتون بخندمBig GrinTongue
خدایی ادامه ندید، خیلی حرکت لهیه،آفرین مانشتی های عزیز.
شما همدیگرو خفه کردید، من گرفتم خوابیدم انقدر حال دادBig Grin شما هم تفریحات سالم رو انتخاب کنیدTongue دیگه نبینم همدیگرو ترور شخصیتی کنیداااااااااااااا وگرنه عصبانی میشمAngry گفته باشمAngel
یه بحث دوستانه بود هرکی اومد نظرش داد Cool حالا بعضیا ناراحت میشن مشکل خودشون ، الزاما جواب کسی رو میدیم به معنای ناراحت شدن از دست طرف نیست که! Big Grin Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۶۸۹۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ
ولی یک ویژگی مثبت غیر قابل انکار درتمامی شما برادران وجود داره اونم اینه که پشت هم هستید واقعا از این بابت بهتون تبریک میگم و به حالتون غبطه می خورم! اگه ما هم مثل شما پشت هم بودیم الان ۹۹ درصد مشکلاتمون حل بود! من ندیدم تا حالا پسری پسر دیگه رو ضایع کنه جلو دخترها ولی از این نمونه ها در بین خودمون دیدم! متاسفانه!Dodgy!!! و دیگه اینکه مجردی اگه ۱۰ تا ویژگی مثبت داره برای اقایون ۱۰۰ تا !Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Bahar_HS , happy07 , Nesyan , **sara** , احسان مومنی
ارسال: #۱۶۸۹۶
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  ولی یک ویژگی مثبت غیر قابل انکار درتمامی شما برادران وجود داره اونم اینه که پشت هم هستید واقعا از این بابت بهتون تبریک میگم و به حالتون غبطه می خورم! اگه ما هم مثل شما پشت هم بودیم الان ۹۹ درصد مشکلاتمون حل بود! من ندیدم تا حالا پسری پسر دیگه رو ضایع کنه جلو دخترها ولی از این نمونه ها در بین خودمون دیدم! متاسفانه!Dodgy!!! و دیگه اینکه مجردی اگه ۱۰ تا ویژگی مثبت داره برای اقایون ۱۰۰ تا !Big Grin
من هم شنیدم چنین چیزی رو.
ارسال: #۱۶۸۹۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ
آقا چرا دعوا میکنین؟
اول بذارین بگم که فهمیدم واقعا خانما با جنبه ان
من انتظار داشتم بابت اون پستی که صبح گذاشتم فحش بارون بشم
نه تنها اعتراض نکردن بلکه چند تا از خانمای محترم سپاس هم زدن
من گفتم خانما آشپزیشون لنگ میزنه اما اینو نگفتم که خانم کد بانو هم کم نیست
همین تو مانشت کافیه صحبت آشپزی و خیاطی و گلدوزی و .. بشه
من گفتم هستن خانمایی که به خاطر جهیزیه باباشونو اذیت میکنن اما نگفتم که هستن هم خانمایی که نه تنها خودشون تمام مخارج خودشونو تامین میکنن بلکه کمک خرج خانواده هم هستن
یا نگفتم هستن مادرانی که خودشونو به سختی میندازن تا بچه هاشون آسایش داشته باشن
یا نگفتم هستن همسرانی که جور مردانی بی غیرت و تنبل رو میکشن
اگه اونور قضیه رو ببینیم اینور هم میبینیم
بانوان ایرانی همیشه الگو بودن، انشااله از این به بعد هم باشن
انشااله همه خوب باشن(هم آقایون و هم خانما)
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , Bahar_HS , happy07 , **sara**
ارسال: #۱۶۸۹۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۴ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  خانوم ها اقایون
راستی !!!!!!!!!!۱
بحث مانتو تک دکمه به کجا رسید ؟؟؟؟؟؟TongueTongueTongue
بعدش بحث پخت کیک بود!.... بعدش من خواستم بحث آشپزی رو ادامه بدم؛"کوفته برنجی" درست کردم به چه خوشمزگی!..
ولی اصلا کسی در این بحث شرکت نکرد.UndecidedDodgy
بین این بحثها هم بحث،فوتبالی می شد.... حالا هم که می بینید....
فکر کنم اگر فضا مجازی نبود کلی متکا این وسط پرت می شد!Big Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , barca , samane .gh , **sara**
ارسال: #۱۶۸۹۹
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۵۴ ب.ظ
یه سوال
کی گفته نتایج ارشد دوشنبه میاد؟
من که کل اینترنتو زیر و رو کردم چیزی ندیدم
کاش زودتر بیاد و خیالم از قبول نشدن راحت شه و برم دنبال کار و زندگیم. از این بی برنامگی کلافه شدم
ارسال: #۱۶۹۰۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط vesta.)
تازشم کی گفته آقایون بد هستن، خیلی هم خوبن

آقا دستم داره میلرزه، چرا، چون خودم زغال آتیشی درست کردم برای اولین بار، انقدر باد زدم دارم میمیرم، تازه دستمم تاول زده بود و ترکیده بود تاولش ولی متوجه نشده بودم، اونم میسوزهConfused انقدرم خم شدم کمر درد گرفتمSad وااااای

این کارا واسه آقایون چیزی نیست، همیشه طفلکا آماده میکنن و ما میخوریم و تشکر میکنیم، نمیدونستم انقدر سخته
زنده باد همه باباهااااااا، داداشااااااا، همسریاااااا، آقایون داداشا Smile
مدیونید اگر فکر کنید بخاطر کباب درست کردن میگمBig GrinTongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Avril89 , happy07 , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۰۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط kora.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  [quote='shayesteNEY' pid='349459' dateline='1429966491']

بین این بحثها هم بحث،فوتبالی می شد.... حالا هم که می بینید....
فکر کنم اگر فضا مجازی نبود کلی متکا این وسط پرت می شد!Big Grin
اتفاقا عالی میشد اگه کتک متک کاری مشد!Big Grin Big Grin Big Grin: P

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  تازشم کی گفته آقایون بد هستن، خیلی هم خوبن

آقا دستم داره میلرزه، چرا، چون خودم زغال آتیشی درست کردم برای اولین بار، انقدر باد زدم دارم میمیرم، تازه دستمم تاول زده بود و ترکیده بود تاولش ولی متوجه نشده بودم، اونم میسوزهConfused انقدرم خم شدم کمر درد گرفتمSad وااااای

این کارا واسه آقایون چیزی نیست، همیشه طفلکا آماده میکنن و ما میخوریم و تشکر میکنیم، نمیدونستم انقدر سخته
زنده باد همه باباهااااااا، داداشااااااا، همسریاااااا، آقایون داداشا Smile
مدیونید اگر فکر کنید بخاطر کباب درست کردن میگمBig GrinTongue

کی گفته؟ دشمن! اصلا بد و خوب مطلق وجود نداره ! ولی خیلی کیف کردم دیدم بعضبا چه جبهه ی تندی گرفتن!Big Grin به من که خیلی خوش گذشت!Big Grin دوستان زیاد جدی نگیرید همه بحث ها که به تعریف و تمجید ختم نمیشه ! بحث داغی بود!Big Grin ویژگی مثبت دیگه آقایون باجنبه بودنشون اساسا من رو همین نظرم بحث ادامه دادم.WinkRolleyesShyBig GrinTongue
ارسال: #۱۶۹۰۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  یه سوال
کی گفته نتایج ارشد دوشنبه میاد؟
من که کل اینترنتو زیر و رو کردم چیزی ندیدم

فک کنم اولین نفر من گفتم Big Grin Big Grin
جان من اگه نیومد دعوام نکنید

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  آقا دستم داره میلرزه، چرا، چون خودم زغال آتیشی درست کردم برای اولین بار، انقدر باد زدم دارم میمیرم، تازه دستمم تاول زده بود و ترکیده بود تاولش ولی متوجه نشده بودم، اونم میسوزهConfused انقدرم خم شدم کمر درد گرفتمSad وااااای

همون دیگه فقط خوردنو غر زدن بلدید نمیدونید چه کارهای طاقت فرسایی انجام میدیم

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , vesta , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۰۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ
Big GrinBig GrinBig Grin explorer Big Grin
ارسال: #۱۶۹۰۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  فک کنم اولین نفر من گفتم Big Grin Big Grin
جان من اگه نیومد دعوام نکنید

من پسر خوبیم، اهل دعوا نیستمSmile
فقط دو کلوم حرف حساب باهات میزنمSmileSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۰۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط kora.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  [quote='explorer' pid='349498' dateline='1429977151']

من پسر خوبیم، اهل دعوا نیستمSmile
فقط دو کلوم حرف حساب باهات میزنمSmileSmile
:Huh Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۹۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۵۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close