زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۸۶۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اینم ژله قبولی بچه هاSmile بفرمایید ( خودشون بعد قبولی میخوان بپیچونن Tongue)

پ.ن: برای صیانت مقام بانوان در جهت اینکه، بعضیا میگن ما هیچی بلد نیستیم Big GrinTongue خدا هدایتشون کنه
اینکه دسره. باید خورش قرمه سبزی درست کنید. تازه عکسشم قبول نیست، باید تک تک آقایون این سایت نوش جان کنند. اون وقت شاااااااااااید قبول بشید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , neda_Network
ارسال: #۱۶۸۶۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۴ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  چند وقته حس می کنم یا دارم دیونه میشم یا چیزی نمونده که دیونه بشم!
شماها هم تا حالا اینطوری شدین؟!
اره برا منم خیلی وقت قبل پیش اومده بود . طی یک نظر سنجی از افراد دلسوز خانواده و دوستان باب متوجه شدم که دیریست که دچارشد ها ام . به جمع ما خوش امدی
این هم متن خوش امد گویی برای اعضای جدید انجمن
---------------------
با سلام و احترام
مشترک گرامی happy07
ضمن ابراز خشنودی از اینکه انجمن ما را برگزیدید و عضو خانواده بزرگ دیواننگان هستید. ورود شما را به خانواده بزرگمان خوشامد می‌گوییم.HeartHeart
امید است تا مادامی که مشترک انجمن ما هستید، رضایت کامل را از سرویس‌های این شرکت داشته باشید.HeartHeart
به معرفی هر عضو دیوانه دیگر ،میتوانید از امتیاز ویژه بهره مند شوید Shy
با ارزوی خرسندی و موفقیتBlush
----------------------

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Aurora , zahra_ce87 , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۶۸۶۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ
Big GrinBig Grin
نگفتید با فرستادن عدد چند از سرویس های انجمن میتونم مطلع بشم و با کدوم عدد می تونم انجمن رو لیو کنم؟ Big Grin
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۴ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  چند وقته حس می کنم یا دارم دیونه میشم یا چیزی نمونده که دیونه بشم!
اره برا منم خیلی وقت قبل پیش اومده بود . طی یک نظر سنجی از افراد دلسوز خانواده و دوستان باب متوجه شدم که دیریست که دچارشد ها ام . به جمع ما خوش امدی
---------------------
با سلام و احترام
مشترک گرامی happy07
ضمن ابراز خشنودی از اینکه انجمن ما را برگزیدید و عضو خانواده بزرگ دیواننگان هستید. ورود شما را به خانواده بزرگمان خوشامد می‌گوییم.HeartHeart
امید است تا مادامی که مشترک انجمن ما هستید، رضایت کامل را از سرویس‌های این شرکت داشته باشید.HeartHeart
----------------------

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۶۸۶۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  Big GrinBig Grin
نگفتید با فرستادن عدد چند از سرویس های انجمن میتونم مطلع بشم و با کدوم عدد می تونم انجمن رو لیو کنم؟ Big Grin
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۴ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  چند وقته حس می کنم یا دارم دیونه میشم یا چیزی نمونده که دیونه بشم!
---------------------
با سلام و احترام
مشترک گرامی happy07
----------------------
با فرستادن یک سپاس عضو انجمن شده اید . سرویس مرویسی هم در کار نیست گفته باشم Big Grin
درخواست متارکه شما به هیچ دلیلی پذیرفته نخواهد شد و شما تا پایان عمر بیچاره هستیدBig Grin

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۶۸۶۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ
وقتی همه کاربرای خانم دارن میگن دستپخت خانما خوبه یعنی افتضاحه. وگرنه اگه خوب بود که دیگه انقدر تاکید نداشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , **sara**
ارسال: #۱۶۸۶۶
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  درست کن وقتی نمیبره
توت فرنگی نمیشه، چیزای حساسیت زا فعلا نمیتونم استفاده کنم
ولی این شکلاتای رنگی کوچولو و با شکلای بامزه هم خوشگل میکنه. من نمیتونم چیزی اضافه کنم چون برای مامانم درست کردم
"کاربر وستای" عزیزخیلی ماهی..
اینقدر به فکر مامانتی
همیشه توی موقعیت های معنوی به یادشما هستم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara**
ارسال: #۱۶۸۶۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  نه خدایی غذاهای ایرانی راحته. قورمه سبزی، قیمه، انواع پلو، ته چین خیلی راحت اگرم بلد نباشین در عرض یک هفته میشه یاد گرفت. کاری نداره. نه فوت و فن خاصی دارن نه ترتیب خاصی نه سس خاصی دارن. ابگوشت که دیگه راحترین غذای دنیاس، حتی گفتن از نیمرو و تخم مرغ ابپز هم راحتتره Big Grin
همین جا اعتراف می کنم که پختن غذاهای ایرانی راحته اصلا جزو هنرهای خانمها محسوب نمیشه Big Grin
ما همونم قبول داریم.
من خودم مرغ پلو درست میکنم در حد تیم ملی آلمان.
ارسال: #۱۶۸۶۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  نه خدایی غذاهای ایرانی راحته. قورمه سبزی، قیمه، انواع پلو، ته چین خیلی راحت اگرم بلد نباشین در عرض یک هفته میشه یاد گرفت. کاری نداره. نه فوت و فن خاصی دارن نه ترتیب خاصی نه سس خاصی دارن. ابگوشت که دیگه راحترین غذای دنیاس، حتی گفتن از نیمرو و تخم مرغ ابپز هم راحتتره Big Grin
همین جا اعتراف می کنم که پختن غذاهای ایرانی راحته اصلا جزو هنرهای خانمها محسوب نمیشه Big Grin
ما همونم قبول داریم.
من خودم مرغ پلو درست میکنم در حد تیم ملی آلمان.
پلو و مرغ درست کردن از نیمرو درست کردنم راحت تره

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۶۸۶۹
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  پلو و مرغ درست کردن از نیمرو درست کردنم راحت تره
ما که ادعایی نداریم. شما همش میگید دست پختتون (الکی مثلا) خوبه.
ارسال: #۱۶۸۷۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  پلو و مرغ درست کردن از نیمرو درست کردنم راحت تره
ما که ادعایی نداریم. شما همش میگید دست پختتون (الکی مثلا) خوبه.
خب دیگ پس مشکل اشپزیتونم حل شد
خانمتونم بلد نباشه شنا بلدییییی

ثابت نگه می دارد

مارسل پروست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۶۸۷۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ
اقایونی که دستپختشون خوبه میرن آشپز میشن اون حرفه ای ها هم سرآشپز ! ولی ما دخترا مجبوریم یاد بگیریم ! و برامون هم راحته اصلا آشپزی یه کار دم دستی واسمون حساب میشه یه کم دقت و علاقه اگه به خرج بدیم که دیگه حرف نداره! اگه آشپزی خانوما الکی تعریفی بود الان این آمار ازدواجم در این حد نبود کلا صفر بود!!! از بس آشپزی ها عالیه که همه پسرا بعد ازدواج یه هو شکمشون ۴ سایز بزرگ میشه! من هرکی رو دیدم از اقایون ازدواج کرده چاق شده ! اینم دلیل اثباتش!Big Grin Big Grin Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۶۸۷۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  خانمتونم بلد نباشه شنا بلدییییی
بحث آشپزی بود فکر کنم.

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  اقایونی که دستپختشون خوبه میرن آشپز میشن اون حرفه ای ها هم سرآشپز ! ولی ما دخترا مجبوریم یاد بگیریم ! و برامون هم راحته اصلا آشپزی یه کار دم دستی واسمون حساب میشه یه کم دقت و علاقه اگه به خرج بدیم که دیگه حرف نداره! اگه آشپزی خانوما الکی تعریفی بود الان این آمار ازدواجم در این حد نبود کلا صفر بود!!! از بس آشپزی ها عالیه که همه پسرا بعد ازدواج یه هو شکمشون ۴ سایز بزرگ میشه! من هرکی رو دیدم از اقایون ازدواج کرده چاق شده ! اینم دلیل اثباتش!Big Grin Big Grin Wink
دلیلش استفاده بیش از حد از روغن ناشی از بلد نبود آشپزیه.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۱۶۸۷۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط kora.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  خانمتونم بلد نباشه شنا بلدییییی
بحث آشپزی بود فکر کنم.

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  اقایونی که دستپختشون خوبه میرن آشپز میشن اون حرفه ای ها هم سرآشپز ! ولی ما دخترا مجبوریم یاد بگیریم ! و برامون هم راحته اصلا آشپزی یه کار دم دستی واسمون حساب میشه یه کم دقت و علاقه اگه به خرج بدیم که دیگه حرف نداره! اگه آشپزی خانوما الکی تعریفی بود الان این آمار ازدواجم در این حد نبود کلا صفر بود!!! از بس آشپزی ها عالیه که همه پسرا بعد ازدواج یه هو شکمشون ۴ سایز بزرگ میشه! من هرکی رو دیدم از اقایون ازدواج کرده چاق شده ! اینم دلیل اثباتش!Big Grin Big Grin Wink
دلیلش استفاده بیش از حد از روغن ناشی از بلد نبود آشپزیه.Smile
غذا اگه از یه حدی بیشتر روغن داشته باشه نه تنها خوشمزه نمیشه، بدمزه هم میشه ! شما آشپزی بلد نیستس نمیدونی خوب حقم داری! بعضی هنرها رو اقایون از پسش برنمیانBig Grin

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  .. اگه آشپزی خانوما الکی تعریفی بود الان این آمار ازدواجم در این حد نبود کلا صفر بود!!! از بس آشپزی ها عالیه که همه پسرا بعد ازدواج یه هو شکمشون ۴ سایز بزرگ میشه! من هرکی رو دیدم از اقایون ازدواج کرده چاق شده ! اینم دلیل اثباتش!Big Grin Big Grin Wink
من هر کیو دیدم ازدواج کرده بالای ۹۰ درصد ناهار می رن خونه مامانشون اینا! Big Grin
اون به خاطر صرفه ی اقتصادیشه! به فکر جیبشونن میرن خونه بابا مامانشون که خرج نکنن!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , happy07 , A V A , Bahar_HS , Nesyan , **sara**
ارسال: #۱۶۸۷۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  غذا اگه از یه حدی بیشتر روغن داشته باشه نه تنها خوشمزه نمیشه، بدمزه هم میشه ! شما آشپزی بلد نیستس نمیدونی خوب حقم داری! بعضی هنرها رو اقایون از پسش برنمیانBig Grin
حالا مگه من جایی گفتم غذاهای تازه عروسا خوشمزه است؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۱۶۸۷۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  غذا اگه از یه حدی بیشتر روغن داشته باشه نه تنها خوشمزه نمیشه، بدمزه هم میشه ! شما آشپزی بلد نیستس نمیدونی خوب حقم داری! بعضی هنرها رو اقایون از پسش برنمیانBig Grin
حالا مگه من جایی گفتم غذاهای تازه عروسا خوشمزه است؟!
نگفتم شنا گفتم شما!!

ثابت نگه می دارد

مارسل پروست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۵۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close